KISAYOLLAR

 

 

ASIR ORGANİZASYON TANITIM FİLMİ

Etkinlik Takvimi
Etkinlik Takvimi

 

Sünnet Organizasyonu Kampanyaları

 


 

Asır Organizasyon kalite ve güvencesini tercih eden bütün müşterilerimize teşekkür ederiz.Sünnet düğünü organizasyonu başta olmak üzere dini düğün organizasyonu ,islami düğün organizasyonu, kına gecesi organizasyonu, işyeri açılış organizasyonu gibi hizmet alanlarıyla yılların tecrübesi ve kalitesiyle  her zaman ilkleri gerçekleştiren asır organizasyon mehter takımı,sünnet tahtı,ilahi grubu,semazen ekibi, tasavvu grubu, fasıl grubu, bayan ilahi grubu ve daha bir çok hizmeti ile her zaman ve her yerde hizmetinizde.

Asir Organizasyon Haberler
İstanbul Sünnet organizasyon şirketi

İstanbul Sünnet organizasyon şirketi

Sünnet Organizasyonunda Doğru Yerdesiniz Geçmişte insanlar sünnet düğünleri yapacakları vakit organizasyonlar ile sünnet çocuğunun ailesi ilgilenirdi. Yoğun ve yorucu çalışmalar sonrasında ortaya güzel anlar çıkardı. Günümüzde ise bu işleri yapmak maksadı ile firmalar kurulmuş, insanların bu mutlu günlerinde her şeyin kusursuz olması için çabalamaktadırlar.

Nişan Masası Kiralama | Kiralık Nişan Masası

Nişan Masası Kiralama | Kiralık Nişan Masası

Asır organizasyon hizmetleri arasına nişan masası süsleme hizmetinide sizlere sunuyor. Nişan masası kiralama hizmetimiz şimdilik sadece istanbul'da olup nişan masası kiralama fiyatları seçilecek pakete ve gidilecek yerin uzaklığına göre değişmektedir. En güzel nişan masası süslemesi organizasyonları için bizimle iletişime geçin..

Patlamış Arabası Kiralama

Patlamış Arabası Kiralama

Bilindiği gibi insanlar genellikle düzenledikleri etkinliklerde misafirlerinin hoşça zaman geçirebilmeleri için patlamış arabası kiralama veya buna benzer birçok seçenek ile ortama çok hoş bir hava katabilmektedirler. 

 

 ASIR ORGANİZASYON DİNİ DÜĞÜN
İSTANBUL'UN EN BÜYÜK DİNİ ORGANİZASYON FİRMASI "ASIR ORGANİZASYON" UNUTULMAZ ORGANİZASYONLAR SUNMAYA DEVAM EDİYOR.

Asır Organizasyon dini düğün organizasyonu,sünnet düğünü organizasyonu başta olmak üzere bir çok dini organizasyona imza atmıştır.Sizlerde profesyonel tecrübeli bir ekiple sorunsuz bir program istiyorsanız bize ulaşınız.İlahi grubu,semazen ekibi,tasavvuf grubu,bayan ilahi grubu,ilahi sanatcıları,mehter takımı,sünnet tahtı ve yeniçeri hizmetleri ile asır organizasyon hizmetlerine İstanbul başta olmak üzere Tüm Türkiye'de aralıksız devam ediyor.Daha önce yapmış olduğumuz organizasyonlardan görüntüleri ve videoları google de ve youtube de izleyebilirsiniz.

Semazen ilahi grubu     Helal Lokmam     Salon Asır    Sünnet Organizasyon