Balon Süsleme | Balon Süsleme Fiyatları | Balon Süsleme Firması

Balon Süsleme

İstanbul Balon Süsleme 

Firma açılışları, işletmelerin yıl dönümleri, doğum günleri, mağaza açılışları ve birçok etkinlik için tercih edebileceğiniz balon süsleme hizmetlerimizle İstanbul'un tüm noktalarında yanınızdayız. Ekonomik fiyatlar, geniş süsleme alternatifleri, deneyimli süsleme ekibi ve özel taleplerinizi ustaca hayata geçirme noktasında İstanbul'da lider organizasyon firması olma gururunu taşıyoruz. Siz de böylesine önemli bir etkinlik için profesyonel bir organizasyon firması arıyorsanız, hemen bizimle telefon numaralarımızdan 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Balon Süsleme

İstanbul Geneli Balon Süsleme Organizasyonu

Asır organizasyon olarak balon süsleme hizmetlerinde zincirli balon süsleme, uçan balon süsleme, iç mekan ve dış mekan balon süslemeleri, kapı balon süslemesi, cadde balon süslemesi ve daha birçok alternatif balon süsleme ile sizlerleyiz. Açılış ve diğer etkinliklerde mekanı ve organizasyonu ortaya koyan en önemli faktörlerden birisi şüphesiz süslemedir. Profesyonellerce hazırlanması gereken bu süsleme etkinlikleri, ustalık ve deneyim gerektirir. Talep edilen konsepte uygunluk, zengin renk ve ürün gamı, organizasyon türüne göre alternatiflerin değerlendirilmesi gibi birçok hizmeti zevkinize uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Mekanın fark edilmesini, görsel olarak zenginleştirilmesini en ekonomik fiyatlarla sağlıyoruz.

Balon Süsleme

Balon Süsleme Organizasyonunda Ne Tür Alternatifler Sunuyoruz?

Balon süsleme hizmeti son derece geniş bir yelpazeye sahiptir. Öncelikli olarak marka ve etkinliğin türüne uygun olarak bir konsept belirlenir. Ardından organizasyona ev sahipliği yapanlarla diyalog halinde olunarak özel istekler karşılanır. Balon süsleme hizmetlerimizde nazar boncuğu, baskılı balon süsleme, kapı kemeri, jumbo balon, uçan balon, papatya balon, kalpli balon, harf  balon, zeplin balon ve daha onlarca farklı balon formatı seçeneğimiz mevcuttur. Yalnızca iş yeri ve mağaza açılışlarında değil, nişan organizasyonu, düğün etkinlikleri, doğum günü partileri, özel etkinlikler, davet ve kutlamalarda da balon süslemeleri yapılabilmektedir. Ayrıca fuar etkinlikleri, lansman tanıtımları, galeri açılışları gibi onlarca farklı organizasyon için çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Asır organizasyon balon süsleme hizmetlerinde ekstra hizmetlerimizde mevcuttur.

Balon Süsleme

İstanbul Balon Süsleme Paketleri

Asır Organizasyon olarak sizlere ekonomik fiyatlarla hizmet veriyoruz. Hazırladığımız standart süsleme paketlerinin yanı sıra özel balon süsleme paketleri ile de bol alternatif sunuyoruz. Bizlerle iletişim kanallarımızı kullanarak iletişime geçerek, detaylı paket bilgilerini edinebilirsiniz. Örneğin cadde balon süslemesi, iç mekan balon süslemeleri, kapı balon süslemesi, vb. çeşitli birçok süsleme özelliği talep edebilirsiniz. Süslemeleri hazırlamadan önce dilediğiniz renk ve konseptte çalışmalar yapıyoruz. Dilerseniz markanızı ve talep ettiğiniz herhangi bir konsepte uygun olarak baskılı balonlarımızı da tercih edebilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçtiğinizde süsleme için istediğiniz özellikleri bize iletebilirsiniz.

Balon Süsleme

Balon Süsleme Fiyatları

İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde dilediğiniz renk ve konsepte uygun olarak balon süsleme hizmetleri sunmaktayız. Balon süsleme fiyatları son derece ekonomiktir ve geçtiğimiz seneye göre bir artış söz konusu değildir. Firmalarınızın, mağazalarınızın, davet ve kutlamalarınızın daha renkli bir atmosferde gerçekleştirilmesini istiyorsanız, balon süsleme hizmetimiz için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz standart balon süsleme fiyatlarına ek olarak isteklerinizi karşılayacak farklı alternatifler de sunabiliriz. Web sitemizden daha önce hazırlamış olduğumuz mağaza açılışları, etkinlikler, fuarlar, galeri açılışları, doğum günü partileri ve mezuniyet baloları gibi etkinlikler için balon süslemelerini inceleyebilirsiniz. Dilerseniz bizimle iletişime geçerek referans çalışmalar için görseller talep edebilirsiniz. Daima en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmanın gayreti içerisindeyiz. Müşterilerimizim memnuniyeti, bizim için bir onur kaynağı olmaktadır.

Balon Süsleme

İstanbul Balon Süsleme Organizasyon Firması

Balon süsleme organizasyonlarında, kullanılacak olan balonun kalitesi ve dayanıklı olması son derece önemlidir. Daha çok lateks diye tabir edilen kaliteli balonlar kullanılmaktadır. Asır Organizasyon olarak firmamız, en kaliteli ürün seçenekleriyle hizmet vermektedir. Mekan için can alıcı balon modelleri, renk uyumu, geniş konsept seçeneği de diğer önemli noktalardandır. Mekanın dekorasyonuna uygunluğu ve firmaların markalarını temsil eden özel balon baskıları da kullanılmaktadır. Bu sayede firmaların tanıtımlarına uygun çalışmalar yürütülmüş olmaktadır. İstanbul balon süsleme organizasyon firması denildiğinde sektörün lider ismi olan Asır Organizasyon, müşterilerinize unutulmaz bir organizasyon deneyimi sunmanız için özverili çalışmalar yürütmektedir.

Balon Süsleme


En Ekonomik Balon Süsleme Fiyatları 850 TL den Başlıyor.

Alternatif balon süsleme seçenekleri, ekonomik fiyatlar, İstanbul'un tüm noktalarında hizmet ve müşterilerin taleplerine etkin cevap verebilme konusunda sektörün lider ismi olmaya devam ediyoruz. Balon süsleme fiyatları hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Balon Süsleme

Balon Süsleme Firması

Balon hem çocuksu hem dikkat çekici, ihtişamlı formuyla organizasyonların vazgeçilmezi arasında yer almaktadır. Renk çeşitliliği ile hayal gücünün birleştiği noktada göze hitap eden balonlar çeşitli formlara bürünebilmektedir. Mesela balon süslemesinde en çok tercih edilen formlar; nazar boncuğu, zincir, baskılı balon, kalp, kapı kemeri ve kapı süsü, sarmaşık, papatya, jumbo balon, uçan balon, harf balon, uçan balon ağacı, zeplin balon ve dahası örnek verilebilir. Formların çeşitliliği tercih edilecek olan organizasyon şirketinin üretkenliğine kalacaktır.

Balon Süsleme

 Balon Süslemede Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

 Ürünün kalitesinden emin olmak gerekmektedir. Dekorasyon balonu olması, sağlam, uzun ömürlü ve lateks olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü süsleme açık havada dış ve iç dekorasyonun bir parçasıdır. Balon süsleme işlemi de bu dekorasyonun büyük bir bölümünü oluşturmaktadır. Dış mekânın hava sıcaklığı ve basıncı, iç ortamın klima veya hava akımına maruz kalması sonucu sıcaklık ve basınç, balonun içerisindeki hava ile denge içerisinde olacaktır.

Balon Süsleme

Açılış Organizasyonu Balon Süsleme Fiyatları

Değişken dış koşullar, balonun şekline etkili olabilecek ve balonda sönmeler, gevşeme ve küçülme görülebilecektir. Böylesi bir durumun yaşanmaması için kullanılan ürün kalitesi ve garantisinden emin olunmalıdır. Malzemenin kalitesi yanında balonun baskılı oluşu, görselliğin uzun vadeli olmadığını yani balonun dayanıklılığının zayıf olduğunu anlatmaktadır.

Balon Süsleme

En Ekonomik Balon Süsleme Ücreti 400 TL Başlıyor.

Bunun yanında balonun hayal gücü ile şekilden şekle girmesi, balon süsleme hizmetinden faydalanmak isteyen müşterinin amacına hizmet edecektir. Yani süsleme için tercih edilen balon süsleme organizasyon şirketinin hayal gücü ve kreatifliğinin test edilmesi önerilmektedir. Açılış Organizasyon şirketine ulaşmak için bize ulaşınız.

Balon Süsleme

İstanbul Balon Süsleme Şirketi

Dikkat çekici balonların, mekânın can alıcı noktalarının tespitiyle yerleştirilmesi ve organizasyonun içeriği ( düğün, doğum günü, açılış, fuar vb.) ile balonlarla süslemenin paralel olması gerekmektedir. Mesela doğum günü organizasyonu için uçan helyum balonları uygun iken, açılış organizasyonuna kurdele şeklinde balonlar uygun olacaktır. Aynı şekilde renk uyumu ve seçimi bu doğrultuda olmalıdır. Balon ömrünün, mevsim şartları ve iç-dış mekân halinde değişken olduğu ve ortama 3-4 gün olduğu bilinmelidir.

Balon Süsleme

 Açılış Organizasyonu Balon Süsleme Niçin Tercih Edilmelidir?

Balonların organizasyonlarda kullanılmasının vazgeçilmezliği; balonların bir araya getirilerek farklı figürlere bürünebilmesinin dikkat çekiciliği ve ihtişamından gelmektedir. Emek isteyen bir çalışmadır aynı zamanda risk taşıyan bir çalışmadır. Balonun nazik, çocuksu ve ilgi uyandıran yapısı varılmak istenen amaca, dikkat çekiciliğe, uygundur.

Balon Süsleme

 Balon Süslemesi Ücret Aralığı Nedir?

Balonlar ile sunulan süsleme hizmeti, ek hizmetler arasında yer almaktadır. Fiyat aralığı belirtmek güçtür; çünkü süslemenin yapılacağı mekân büyüklüğü, ihtiyaç olunan ve müşteri talebine göre kullanılacak balon sayısı, isteğe göre siparişi verilecek baskılı balonlar, seçilen figür ve işçilik hesaplamalarıyla ücretlendirme son bulacaktır.

Balon Süsleme

İstanbul da Balon Süsleme Organizasyonlarında Asır Organizasyon Hizmetinizde İletişim 0 553 241 40 67 - 0 506 101 11 11 

Asır Organizasyon Instagram
Asır Organizasyon Youtube
Asır Organizasyon Whatsapp
Asır Organizasyon Ara
×