Masa Sandalye Süsleme | Düğün Organizasyon Süsleme

Masa Sandalye Süsleme

Organizasyon ve davetlerde misafirlerinizi ağırlayacağınız ortamın göze hitap etmesi için masa-sandalye süsleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Firmamız kaliteli kumaşlardan hazırlanmış, çeşitli desen ve boyutlarda masa örtüleri ve diğer süsleme ekipmanlarıyla, her mekanı şık tasarımlarla göz kamaştırıcı bir ortama dönüştürüyor.

Asır Organizasyon olarak masa-sandalye süsleme hizmetimizin yanı sıra ihtiyaç halinde masa-sandalye temini de yapıyoruz.

Düğün için masa-sandalye süsleme, sünnet organizasyonu için masa-sandalye süsleme ve taht kiralama, yemekli davetler için masa-sandalye süsleme, kına organizasyonu için masa-sandalye süsleme ve doğum günü için masa sandalye süsleme gibi hizmetlerimiz bulunuyor.

Masa Sandalye Süsleme

Açılış organizasyonları için kokteyl masası süslemesi de gerçekleştiriyoruz.

Davetlilerinizi ağırlayacağınız ortamın size yakışır olması için kaliteden ödün vermeden yıllardır maharetli ellerden çıkan süsleme hizmetimizi, davet alanına gelerek en kısa sürede tamamlıyoruz.

Düğün için Masa-Sandalye Süsleme

Düğün organizasyonlarında çiftlerin zevklerine ve tercih ettikleri konsepte uygun farklı desen ve renklerde süsleme ekipmanlarımız mevcuttur. Masa süslemelerinde masa örtüsü, masa üstü runner, şamdan, farklı model seçenekleriyle supla ve çiçek ile uyumlu bir ambiyans oluşturuyoruz. Çiçek seçimini size bırakıyor, isterseniz canlı isterseniz de yapay çiçeklerle masa süslemesi yapıyoruz.

Sandalye süslemelerinde, ortamın renk uyumunu ve konsepti göz önünde bulundurarak tül, kadife veya saten örtüler kullanıyoruz. Arka bölümü ise tüllerle fiyonk şeklinde, organze tül veya kedi bastı kumaşıyla süslüyoruz. Tiffany gibi hoş görüntüsü olan sandalye süslemeleri için yalnızca konsept renginde tül veya çiçeklerle hoş bir uyum oluşturuyoruz.

Masa Sandalye Süsleme

Firmamız düğün organizasyonlarında nikah masası kiralama ve süsleme hizmeti de vermektedir. Mekana ve konsepte uygun seçeneklerle nikah masası süslemesi yapıyor, düğünün yapılacağı alana kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Her çiftin zevki ve tercihleri farklı olacağından, hayal ettiğiniz düğün için masa-sandalye süsleme, masa sandalye temini ve nikah masası kiralama fiyatlarımız hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçmelisiniz.

Firmamız masa sandalye süsleme hizmetinin yanı sıra gelin yolu süslemesi ve düğün için gerekli tüm malzeme ve ekipman temini yaparak, kişiye özel organizasyon hizmeti sunmaktadır. 

Gelin yolu süslemesi için çiçekli ferforje, şamdanlı, sarmaşık ışıklı tak şeklinde farklı ambiyanslara yer veriyor; kırmızı halı, beyaz halı, konfeti ve volkan gösterisi gibi çalışmalar sergiliyoruz.

Masa Sandalye Süsleme

Organizasyon ve Davetler için Verdiğimiz Süsleme Hizmetleri

Düğün organizasyonu başta olmak üzere kına, nişan, sünnet düğünü, doğum günü, açılış organizasyonu, tanıtım ve bayi toplantıları, şirket yemekleri, resepsiyonlar, ev davetleri, mezuniyet töreni gibi pek çok alanda süsleme hizmetleri veriyoruz.

Asır Organizasyon olarak masa-sandalye süsleme (masa-sandalye giydirme), masa-sandalye temini, nikah masası süsleme ve temini, balon süsleme, gelin yolu süsleme, sahne süsleme, masa kiralama, sandalye kiralama gibi tüm ihtiyaçlarınıza yanıt veriyoruz.

İstanbul’da hizmet veren firmamızın iletişim numaralarını kullanarak masa-sandalye süsleme fiyatları ve temini konusunda merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Firmamıza organizasyonun tamamını teslim ederek, paket programlarımızdan en uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. 

Masa Sandalye Süsleme

MASA SANDALYE GİYDİRME VE SÜSLEME

Düğün Organizasyonu, nişan organizasyonu , kına organizasyonu, sünnet organizasyonu , doğum günü , mezuniyet , açılış , tanıtım, bayii toplantıları , resepsiyonlar , şirket yemekleri , ev davetleri ve her türlü toplantınızda Masa sandalye kiralama ve Masa sandalye giydirme malzemelerimizle yanınızdayız.

Masa Sandalye Süsleme

Düğün Organizasyonu süsleme hizmeti

Masa sandalye giydirme hizmetimiz kapsamında sizlere organizasyonunuzun şekline ve mekana göre renk seçenekleri model seçenekleri sunmaktayız. İstanbul'da olan firmamız Sünnet organizasyonu başta olmak üzere bir çok düğün organizasyonu için sandalye giydirme masa ve örtüsü runner ve kuşak bağlama şekilleri ile en kötü mekanları bile güzel bir mekana çeviriyor.Nikah masası kiralama,masa kiralama ,sandalye kiralama ,sandalye giydirme organizasyon hizmetleri sunuyoruz.

Masa Sandalye Süsleme

Düğün İçin Masa Sandalye Kiralama 

Düğün organizasyonlarınız için masa sandalye kiralama hizmetimiz bulunuyor. Aynı zamanda kiralamış olduğunuz masalara beyaz örtü ve düğün konseptine göre runner ile süsleme yapıyor istenirse yapay çiçekle masamızı zenginleştiriyoruz. Sandalyele giydirme ise yine düğün konseptine uygun olacak sandalye arkasına organize tül bağlıyor masa ve sandalyelerimiz uyum içerisinde sizlere sunuyoruz.

Masa Sandalye Süsleme

Sünnet Düğünü Süslemeleri

Sünnet düğünü süslemesi kapsamında sandalye kiralama,sandalye giydirme,masa kiralama, masa süsleme, sünnet koltuğu kiralama, sünnet koltuğu süsleme , sünnet düğünü mekan süsleme gibi hizmetlerimiz bulunuyor. Bizler sünnet düğünü olmasından dolayı genelde sünnet düğünün de mavi beyaz konsept kullanıyoruz.Kedi bastı kumaşından yapılmış olan sandalye giydirme malzemelerimiz ile arkalarına kuşak şeklinde bağladığımız organize tüllerimiz ortamı bambaşka bir havaya dönüştürüyor..

Masa Sandalye Süsleme

Sünnet Organizasyonu süslemesi

En güzel düğün organizasyonu süslemeleri kına gecesi süslemeri sünnet düğünü süslemeleri, süsleme organizasyonu nikah masası kurulumu ve süslemeleri, balon süslemesi organizasyonları sizlere sunuyoruz..

 Nikah masası kiralama ve süsleme

 Özel tasarlanmış Nikah masası kiralama kurulumu ve süslemesi hizmetimiz siz nereye isterseniz oraya getiriliyor özel süslemelerimizle kuruluyor..

Yemekli davetler, kokteyl ya da sadece mekan düzenleme hizmetlerimizden yararlanmak için bizi aramanız yeterli.

Masa Sandalye Süsleme

Masa Sandalye Kiralama ve Süsleme Organizasyonu

Kına  ve diğer otantik kutlamalarınızda tamamen yöresel ürünler, özel kına tepsileri, dağıtılmak üzere hazırlanan özel hediyeler , özel giysili kına ekibi.

Doğum günü , sünnet merasimi gibi kutlamalar için palyaço ve animasyon.

Kaliteden ödün vermemek için ASIR ORGANİZASYON farkını yaşayın.

İletişim : 0 553 241 40 67 

Masa Sandalye Süsleme

Düğün İçin Masa Sandalye Süsleme

Düğün, sünnet, nişan, davet, kına gecesi gibi etkinliklerde masa sandalye kullanılan en gerekli eşyalardandır. Masa sandalyeyi temin etmek için ise kiralama hizmeti veren bir organizasyon firması ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Asır Organizasyon firması masa, sandalye kiralama ve masa sandalye süsleme hizmetini sıkıntısız bir şekilde vermektedir.

Masa Sandalye Süsleme

Masa Sandalye Süsleme Fiyatları

İşinin ehli olan Asır Organizasyon firmasıyla yalnızca iletişime geçerek, ihtiyaç duyulan masa sandalye sayısını söylememiz yeterlidir. Hizmetini en uygun fiyatlar ile veren bu firma, ayrıca istediğiniz gibi masa sandalye süslemesi de yapmaktadır. Her etkinlik için ayrı masa sandalye süsleme işlemi yapan bu firma, etkinlik zamanından önce masa ve sandalyeleri adrese teslim etmektedir. En şık masa sandalye süsleme işini yapan ve kiralayan Asır Organizasyon firmasından hizmet almak için irtibat numarası ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Masa Sandalye Süsleme

Masa Sandalye Süsleme Hizmetleri

Etkinlikler ve davetler için en gerekli eşyalar, masa ve sandalyelerdir. Masa ve sandalye teminini ise bir firmadan sağlayabilirsiniz. Her türlü düğün, kına, davet etkinlikleri için masa sandalye kiralayan ve süsleyen Asır Organizasyon firması, sizlere hizmetini en memnun edici şekilde sağlamaktadır.

Masa Sandalye Süsleme

Masa Sandalye Süsleme İstanbul

Masa Sandalye süsleme hizmeti ve kiralama hizmeti veren bu firmanın elemanları işinde ehli kişilerdir. Masa ve sandalye süsleme, masa sandalye örtüsü giydirme gibi tüm hizmetleri sağlayan bu firma ile iletişime geçerken siparişte bulunabilirsiniz. Asır Organizasyon firması, yıllardır verdiği düğün organizasyon hizmeti ve masa sandalye kiralama hizmeti ile güvenilir bir firmadır. En güzel masa sandalye süslemesini yapan bu firmadan hizmet talebinde bulunmak için iletişime geçmeniz yeterlidir.

Masa Sandalye Süsleme

Masa Sandalye Süsleme de Kaliteli Hizmet

Masa sandalye, etkinliklerde kullanılan eşyalardır. Her türlü etkinlik ve davette birçok sayıda bulunan masa ve sandalyeler firmalar tarafından kiralanmaktadır. Asır Organizasyon firması da bu firmalar arasında yer almaktadır ve masa sandalye kiralama, süsleme hizmetini vermektedir.

En Ekonomik Masa Sandalye Süsleme 30.000 TL den Başlayan Fiyatlarla.

Her etkinlik için arzu ettiğiniz süslü ve göz kamaştırıcı masa sandalye süsleme hizmetini veren Asır Organizasyon firması, verdiğiniz sipariş üzerine süsleme işlemini yapmakta ve davete zamanında yetiştirmektedir. Masa sandalye süsleme işini en kaliteli şekilde yapan bu firmadan hizmet almak için iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Masa Sandalye Süsleme Fiyatları ( Paket Dışı )

Sandalye Sandalye giydirme ve tül bağlama

10 Kişilik Masa Örtüsü

6 Kişilik Dikdörtgen Küçük Masa Örtüsü

10 Kişilik Masa Dantel Kapak

Tek Kollu Fanus Şamdan 

Tek Kollu Fanus Şamdan Yapay Çiçeği

5 Kollu Yeni Model Şamdan

Masa Çiçeği

Supla ( Cam )

Supla (Aynalı )

Masa numaratörü


Masa Sandalye Süsleme Paket Fiyatları


50 Kişilik Masa Sandalye Süsleme :  

100 Kişilik Masa Sandalye Süsleme : 

200 Kişilik Masa Sandalye Süsleme : 

300 Kişilik Masa Sandalye Süsleme :

masa sandalye


Asır Organizasyon Ara
×