Bayan İlahi Grubu | Asır Organizasyon

Bayan İlahi Grubu

Bayan ilahi Grubu-İlahi Grubu Bayan

Sadece bayanların katılacağı nişan, sünnet, mevlit programları ve özellikle kınagecelerinizde hanımlara özel bayan ilahi grubumuz hizmetinizdedir. Grubumuzda def, ney, semazen ve istenirse kanun gibi çalgılar vardır. Öncelikle program başlayana kadar ekibimizden bir arkadaş kapıda gelen misafirlere karşılama yapar. İstanbul bayan ilahi grubu ve bayan semazenlerimiz başta olmak üzere ekibimizde bulunan bayan semazenlere büyük ilgi artarak devam ediyor. Kına geceleriniz de bayan ilahi ekibimiz ve bayan semazenlerimizle gecenize fark katabilirsiniz.

Bayan İlahi Grubu

İstanbul Bayan İlahi Ekibi Kiralama Firması

Öncelikle ney grubumuzun naif sesiyle kulaklarınızın pasını siliniyor. Bayan tasavvuf grubu ilahileri ile birbirinden güzel ilahiler dinliyorsunuz. Ve son olarak dünyanın sayılı merkezlerinde bulunan bayan semazenler, rengarenk tennureleriyle dönerek size ve sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşatıyor. İslami kına gecelerinde, dini düğün organizasyonlarında, dini nişan organizasyonlarında, dini söz organizasyonlarında, dini sünnet düğünü organizasyonlarında özel gün ve gecelerinizde bayan ilahi grubu, bayan ney grubu ve bayan semazen grubumuzla essiz organizasyonlar sunuyoruz. İstanbul bayan ilahi grubu için bizimle iletişime geçiniz.


İslami Kına Programı

1-Kuranı Kerim Hafızımız tarafından  bir aşrı şerif okunur.

2-Günün anlam ve önemine binaen hocamız tarafından  sohbet yapılır.

3-4 kişilik def ekibi eşliğinde en sevilen ilahiler okunur 

4-Canlı ilahiler ve fon müziği eşliğinde semazen gösterisi yapılır.

5-Gece boyunca ekibimiz anlatılar ve ilahiler eşliğinde programını icra eder.

Bayan İlahi Grubu


İslami Kına Gecesi Bayan İlahi Grubu

Cemiyetleriniz hem manevi hem de coşkulu olsun istiyorsanız bize ulaşın, sizi ve davetlilerinizi memnun etmek bizim görevimizdir. Katıldığımız her programdan tekrar tekrar teklifler almamız bu konudaki gayret ve samimiyetin karşılığı olduğuna inanıyor gayret bizden Tevfik Allah-u Teâlâ’dan diyoruz. Bugüne kadar katıldığımız yüzlerce cemiyetlerde insanların yüzünde hep aynı memnuniyeti gördük. Bu yolda bizi en çok mutlu eden konu ise, her program sonunda onlarca insanın" Allah-u Teâlâ sizden razı olsun" demesi olmuştur, dileğimiz inşallah bu dualar kabul edilmiş olsun.

Bayan İlahi Grubu

Profesyonel Bayan Tasavvuf İlahi Grubu Kiralama Fiyatları

Dönem dönem bünyesine yeni elemanlar ekleyerek en güzel sesleri kazandıran bayan ilahi grubu sizlerin dua ve destekleriyle  aynı heyecan ve samimiyet içinde yoluna devam etmektedir. Rabbim hep iyi işlerde, nezih mekânlarda, gönlü güzel insanlarla buluştursun  diye temenni ediyor saygılar sunuyoruz. Daha detaylı bilgi için www.bayanilahigrubu.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bayan İlahi Grubu

İslami Kına Gecesi Programları

Erkeklerin yer almadığı sadece bayanlara özel olarak hazırlanan davetlere bayan ilahi grubu ile eşlik etmekteyiz. Bayan grubumuz oldukça zengin içerili olup çalışma arkadaşlarımız alanlarında başarıyı sağlamışlardır. Bayanlara özel olarak tasarladığınız düğün, kına, nişan, sünnet ve davetleriniz için bayan ilahi grubu çok hoş bir tercih olacaktır.

Şirketimizin bünyesinde bulunan grubumuz ney, def, kanun gibi enstrümanlar ile eşsiz ilahiler sunmaktadır. Gecenize başlamadan önce grubumuzda yer alan çalışma arkadaşlarımızdan iki kişi misafirlerinizi bütün içtenlikleri ve güler yüzleri ile karşılayarak hoş bir başlangıç yapılmasını sağlar. Daha sonra gecenize istediğiniz ilahiler ile başlanır. Ve sadece ilahi grubumuz ile değil buna ek olarak bayan semazenlerimizle de eşsiz bir hatıra yaşamanıza yardımcı olmaktayız.

Bayan İlahi Grubu

Bayan İlahi Grubu Fiyatları 

Tasavvuf grubumuzun sizler için hazırladığı ilahiler ile adeta kulaklarınızın pası silinirken ruhunuza ilahi bir güç ile aşk işlenecektir. Bayan ilahi grubu ilk olarak Kuranı Kerimden bir aşrı şerif okuyarak geceye başlar. Organizasyonun akışına göre ilahiler okunur. Arada hocalarımız sohbetler ederek ortamın akışını değiştirir. İlahilere def ekibi ile eşlik edilir. Bayanlarımız renkli renkli tennureleri ile sizlere görsel şov yaşatır. Sizler için hazırlayacağımız programımızda yok yok.

Kuranlı Okumalı Kına Gecesi 

Tamamı ile dini bir gece yaşayarak kültürel bir doyuma erişmenizde yardımcı oluyoruz. Bizimle iletişim kurarak istediğiniz zaman cemiyetinize eşlik etmemizi sağlayabilirsiniz. Kuracağınız cemiyetinizde sizleri akıllarda bırakmakta garanti veriyoruz. Bütün ayrıntı ve detayları en ince ayrıntısına kadar hazırlayarak sizleri büyük zahmetten kurtarıyoruz. Siz değerli bayanlarımızın İslami kına organizasyon cemiyetlerinde bayan gruplarımız ile yardımcı olarak eşsiz saatler geçirmesini sağlamanın onurunu yaşıyoruz. Değerli bayanlarımız için en güzel anlar ve hatıralar şirketimiz tarafından bir dantel gibi önemle hazırlanıp özenle sunulmaktadır.

Bayan İlahi Grubu


Bayan İlahi Grubu Fiyatları Hakkında Bilgi İçin Bizi Arayınız 0 553 241 40 67

Asır Organizasyon Instagram
Asır Organizasyon Youtube
Asır Organizasyon Whatsapp
Asır Organizasyon Ara
×