İstanbul'da Bayan İlahi Grubu Kiralama

Bayan İlahi Grubu

Bayan İlahi Grubu

İslami Kına Gecenizi Unutulmaz Kılın: Bayan İlahi Grubu ve Semazen Ekibi

İstanbul'da hizmet veren bayan ilahi grubumuz ve semazen ekibimiz ile İslami kına gecelerinizi unutulmaz kılıyoruz. 4 kişilik ilahi grubumuz ve profesyonel semazen ekibimiz ile gecenize manevi bir atmosfer katıyoruz.

Hizmetlerimiz:

    İlahi ve Kasideler
    Semazen Gösterisi
    Gül Merasimi
    Kına Yakma Töreni
    Dua ve Sohbet
    Eğlenceli Etkinlikler

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz:

    Deneyimli ve Profesyonel Ekip
    Geniş Repertuar
    Kaliteli Ses Sistemi
    Uygun Fiyatlar
    Müşteri Memnuniyeti

İslami kına gecesi organizasyonunuz için bize ulaşın, size özel bir program hazırlayalım.

Telefon: 0 506 101 11 11 - 0 216 397 20 02

E-posta: organizasyonasir@gmail.com

Web Sitesi: www.bayanilahigrubu.com

Sosyal Medya:

    Facebook: @asirorganizasyon
    Instagram: @asirorganizasyon

İslami kına gecesi organizasyonlarınızda:

    Manevi bir atmosfer yaratabilirsiniz.
    Misafirlerinize unutulmaz bir deneyim yaşatabilirsiniz.
    Eğlenceli ve keyifli bir gece geçirebilirsiniz.

Bayan ilahi grubu ve semazen ekibimiz ile İslami kına gecenizi unutulmaz kılın!

Etiketler: #islami #kına #gecesi #organizasyonu #istanbul #bayan #ilahi #grubu #semazen #ekibi #manevi #atmosfer #gül #merasimi #kına #yakma #töreni #dua #sohbet #eğlenceli #etkinlikler #deneyimli #profesyonel #ekip #geniş #repertuar #kaliteli #ses #sistemi #uygun #fiyatlar #müşteri #memnuniyeti #özel #program #unutulmaz #anı #manevi #deneyim #eğlenceli #keyifli #gece

Bayan ilahi Grubu-İlahi Grubu Bayan

Sadece bayanların katılacağı nişan, sünnet, mevlit programları ve özellikle kınagecelerinizde hanımlara özel bayan ilahi grubumuz hizmetinizdedir. Grubumuzda def, ney, semazen ve istenirse kanun gibi çalgılar vardır. Öncelikle program başlayana kadar ekibimizden bir arkadaş kapıda gelen misafirlere karşılama yapar. İstanbul bayan ilahi grubu ve bayan semazenlerimiz başta olmak üzere ekibimizde bulunan bayan semazenlere büyük ilgi artarak devam ediyor. Kına geceleriniz de bayan ilahi ekibimiz ve bayan semazenlerimizle gecenize fark katabilirsiniz.

Bayan İlahi Grubu

İstanbul Bayan İlahi Ekibi Kiralama Firması

Öncelikle ney grubumuzun naif sesiyle kulaklarınızın pasını siliniyor. Bayan tasavvuf grubu ilahileri ile birbirinden güzel ilahiler dinliyorsunuz. Ve son olarak dünyanın sayılı merkezlerinde bulunan bayan semazenler, rengarenk tennureleriyle dönerek size ve sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşatıyor.

Müşteri Memnuniyeti Garantili Bayan İlahi Grubu Hizmeti ile Dini Organizasyonlar

İslami kına gecelerinde, dini düğün organizasyonlarında, dini nişan organizasyonlarında, dini söz organizasyonlarında, dini sünnet düğünü organizasyonlarında özel gün ve gecelerinizde bayan ilahi grubu, bayan ney grubu ve bayan semazen grubumuzla essiz organizasyonlar sunuyoruz. İstanbul bayan ilahi grubu için bizimle iletişime geçiniz.

Bayan İlahi Grubu


İslami Kına Programı

1-Kuranı Kerim Hafızımız tarafından  bir aşrı şerif okunur.

2-Günün anlam ve önemine binaen hocamız tarafından  sohbet yapılır.

3-4 kişilik def ekibi eşliğinde en sevilen ilahiler okunur 

4-Canlı ilahiler ve fon müziği eşliğinde semazen gösterisi yapılır.

5-Gece boyunca ekibimiz anlatılar ve ilahiler eşliğinde programını icra eder.

Bayan İlahi Grubu

İslami Kına Gecesi Bayan İlahi Grubu

Cemiyetleriniz hem manevi hem de coşkulu olsun istiyorsanız bize ulaşın, sizi ve davetlilerinizi memnun etmek bizim görevimizdir. Katıldığımız her programdan tekrar tekrar teklifler almamız bu konudaki gayret ve samimiyetin karşılığı olduğuna inanıyor gayret bizden Tevfik Allah-u Teâlâ’dan diyoruz. 


Profesyonel Bayan İlahi Grubu ile Nişan Töreni Organizasyonu

Asır Organizasyon olarak, nişan töreninizi manevi bir atmosferle taçlandırmak için profesyonel bayan ilahi grubumuzla hizmetinizdeyiz. Bugüne kadar katıldığımız yüzlerce cemiyetlerde insanların yüzünde hep aynı memnuniyeti gördük. Bu yolda bizi en çok mutlu eden konu ise, her program sonunda onlarca insanın" Allah-u Teâlâ sizden razı olsun" demesi olmuştur, dileğimiz inşallah bu dualar kabul edilmiş olsun.

Bayan İlahi Grubu

Profesyonel Bayan Tasavvuf İlahi Grubu Kiralama Fiyatları

Dönem dönem bünyesine yeni elemanlar ekleyerek en güzel sesleri kazandıran bayan ilahi grubu sizlerin dua ve destekleriyle  aynı heyecan ve samimiyet içinde yoluna devam etmektedir. Rabbim hep iyi işlerde, nezih mekânlarda, gönlü güzel insanlarla buluştursun  diye temenni ediyor saygılar sunuyoruz. Daha detaylı bilgi için www.bayanilahigrubu.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bayan İlahi Grubu

İslami Kına Gecesi Programları

Erkeklerin yer almadığı sadece bayanlara özel olarak hazırlanan davetlere bayan ilahi grubu ile eşlik etmekteyiz. Bayan grubumuz oldukça zengin içerili olup çalışma arkadaşlarımız alanlarında başarıyı sağlamışlardır. Bayanlara özel olarak tasarladığınız düğün, kına, nişan, sünnet ve davetleriniz için bayan ilahi grubu çok hoş bir tercih olacaktır.


Profesyonel Bayan İlahi Grubu ile Unutulmaz Organizasyonlar

Şirketimizin bünyesinde bulunan grubumuz ney, def, kanun gibi enstrümanlar ile eşsiz ilahiler sunmaktadır. Gecenize başlamadan önce grubumuzda yer alan çalışma arkadaşlarımızdan iki kişi misafirlerinizi bütün içtenlikleri ve güler yüzleri ile karşılayarak hoş bir başlangıç yapılmasını sağlar. Daha sonra gecenize istediğiniz ilahiler ile başlanır. Ve sadece ilahi grubumuz ile değil buna ek olarak bayan semazenlerimizle de eşsiz bir hatıra yaşamanıza yardımcı olmaktayız.

Bayan İlahi Grubu

Bayan İlahi Grubu Fiyatları 

Tasavvuf grubumuzun sizler için hazırladığı ilahiler ile adeta kulaklarınızın pası silinirken ruhunuza ilahi bir güç ile aşk işlenecektir. Bayan ilahi grubu ilk olarak Kuranı Kerimden bir aşrı şerif okuyarak geceye başlar. Organizasyonun akışına göre ilahiler okunur. Arada hocalarımız sohbetler ederek ortamın akışını değiştirir. İlahilere def ekibi ile eşlik edilir. Bayanlarımız renkli renkli tennureleri ile sizlere görsel şov yaşatır. Sizler için hazırlayacağımız programımızda yok yok.


Kuranlı Okumalı Kına Gecesi 

Tamamı ile dini bir gece yaşayarak kültürel bir doyuma erişmenizde yardımcı oluyoruz. Bizimle iletişim kurarak istediğiniz zaman cemiyetinize eşlik etmemizi sağlayabilirsiniz. Kuracağınız cemiyetinizde sizleri akıllarda bırakmakta garanti veriyoruz. Bütün ayrıntı ve detayları en ince ayrıntısına kadar hazırlayarak sizleri büyük zahmetten kurtarıyoruz.


Manevi Bir Dokunuş: Bayan İlahi Grubu ile Organizasyonlarınıza Anlam Katın

Siz değerli bayanlarımızın İslami kına organizasyon cemiyetlerinde bayan gruplarımız ile yardımcı olarak eşsiz saatler geçirmesini sağlamanın onurunu yaşıyoruz. Değerli bayanlarımız için en güzel anlar ve hatıralar şirketimiz tarafından bir dantel gibi önemle hazırlanıp özenle sunulmaktadır.Bayan İlahi Grubu Fiyatları Hakkında Bilgi İçin Bizi Arayınız 0 553 241 40 67


Asır Organizasyon Ara
×