Ses & Işık Tesisatı Kiralama Firması İstanbul

Ses & Işık Tesisatı

Ses & Işık TesisatıOrganizasyonlarınız için anahtar teslim ses ve ışık tesisatı sistemleri sunuyoruz. Ses - ışık tesisatı hizmetlerimiz, her türlü bütçeye uygun alternatiflere sahiptir. Uzman ekibimiz, etkinlikleriniz için öncelikle ihtiyaç duyacağınız özellikleri belirler, ardından etkinlik saatinden önce anahtar teslim proje bazlı çalışmalar gerçekleştirir.

Asır Organizasyon olarak firmamız, tecrübe ve donanım birikimi ile ses ve ışık tesisatı ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretmektedir. Ses ve ışık tesisatı kiralama hizmetimiz için hemen bizimle iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Açık ve kapalı alanlarda, sunduğumuz sahne hizmetleri kapsamında ekip ve ekipman temini, sahne tasarımı, led ekran, projeksiyon, reji, podyum, jeneratör, turss, canlı yayın kamera ve fotoğraf gibi özellikleri istekleriniz doğrultusunda sağlamaktayız. Ayrıca organizasyon türüne ve alanına göre çalışmalar yürütmekteyiz.

Ses & Işık TesisatıProfesyonel Ses Tesisatı Kiralama Hizmeti

Asır Organizasyon bünyesinde sizler için sunduğumuz profesyonel ses tesisatı hizmeti kapsamında: amphi, mixer, telsiz, mikrofon, hoparlör, head mikrofon, head set mikrofon, kürsü mikrofonu, basın mikseri, deck teyp, walkie talkie, cd player, dvd player gibi donanımların tümünü sağlıyoruz.

Etkinlik ve organizasyonlarınızda, ihtiyaç duyduğunuz tüm teknik sistemler için bize ulaşabilir; profesyonel çözümler üretmemizi talep edebilirsiniz.

Ses tesisatı kiralama hizmetimiz her bütçeye uygun seçeneklerle sunulmaktadır. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hangi Tür Organizasyonlarda Profesyonel Ses Tesisatı Kurulumu Yapıyoruz?

Kongre, fuar, konser, festival, düğün, davet, etkinlik, event, seminer, lansman, toplantı, kurumsal organizasyonlar, sosyal sorumluluk projeleri, özel gün partileri, karnaval, açılış, ürün tanıtımı, eğitim, turizm, sponsorluk, tanıtım, dernek organizasyonları, yardım organizasyonları, ramazan etkinlikleri, doğum günü kutlamaları, mezuniyet kutlamaları, bekarlığa veda partileri gibi onlarca farklı etkinlik ve organizasyonda profesyonel ses tesisatı kiralama hizmeti sağlıyoruz. Ses sistemi için kullandığımız ekipmanların tümü profesyonel cihazlardır. İhtiyacınıza uygun çözümler üreterek; gerek açık alanda gerekse kapalı alanlarda yüksek kalitede ses sistemleri sunuyoruz.

Ses & Işık TesisatıProfesyonel Işıklandırma Sistemi Kiralama Hizmeti

Sahne ve mekanlarınızın ışıklandırılması için uzman teknik ekibimizle, ihtiyacınıza uygun çözümler sunuyoruz. Sahne aydınlatması, davet aydınlatması, gökyüzü tarayıcılar, temalı toplantılar için sağladığımız ışıklandırma sistemlerinde; yüksek kaliteli sarf malzemeler kullanıyoruz. Amacımız organizasyonlarınızı renkli ve canlı hale getirerek, davetlilerinize muhteşem deneyim sunabilmektir.

Asır Organizasyon farkıyla profesyonel ışıklandırma sistemi kiralama hizmeti için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ses ve ışıklandırma sistemlerini anahtar teslim olarak kurmaktayız. Türkiye'nin dört bir tarafında hizmet veriyoruz. Organizasyon ve etkinlik türünüz ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı inceliyor, ona göre çözüm üretiyoruz. Hizmetlerimiz, ekonomik fiyat seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Ses ve ışık tesisatı kiralama fiyatları için sitemizdeki telefon numaralarını kullanarak iletişime geçebilir, detayları öğrenebilirsiniz.

Ses & Işık TesisatıProfesyonel Sahne Hizmetleri

Şirketimiz, profesyonel sahne hizmetlerinde günümüz teknolojisine uygun malzeme ve ekipman kullanmaktadır. Yılların verdiği deneyim ve teknik tecrübe ile Türkiye'nin tüm şehirlerinde onlarca farklı projeye destek sağlamıştır. Sahne, podyum, kulis, projeksiyon gibi hizmetlerin yanı sıra drone ile havadan çekimi, video kayıt da gerçekleştirmekteyiz. Siz talep ettiğiniz hizmeti belirleyin ve bizimle iletişime geçin; gerisini teknik ekibimiz halletsin.

DJ Performansı ve Sunucu Kiralama Hizmetleri

Asır Organizasyon olarak etkinlikleriniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sağlamaktayız. Ses ve ışık sistemlerinin yanı sıra; özen gösterdiğiniz ve değer verdiğiniz organizasyonlarınız için DJ performansı veya sunucu hizmetleri de sağlamaktayız. Detaylar için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 Ses & Işık Tesisatı

Ses sistemlerimiz profesyonel olmakla birlikte her türlü organizasyonda yer alacak; kongreler, konferanslar, bayi toplantıları, ürün tanıtımları, kurumsal toplantılar, gala geceleri için görüntü, ses, ışık, özel efektler ve dekor uygulamaları konularında kusursuz hizmet sunmaktayız.

Ses, ışık ve görüntü sistemleri hakkında bilgi almak için bizi arayınız...

 İletişim: 0 553 241 40 67  


Asır Organizasyon Ara
×