Tasavvuf Grubu - Tasavvuf Ekibi Kiralama | Asır Organizasyon

Tasavvuf Grubu

İstanbul Tasavvuf Grubu Kiralama

İnsanın adeta ruhuna hitap eden tasavvuf müziğini profesyonel olarak icra eden tasavvuf grubumuz, İslami organizasyonlarımız için özenle seçilmiş ve en çok sevilen tasavvuf eserleriyle kaliteli bir dinleti sunmaktadır.

Tasavvuf müziği, dinleyenlerin ruhuna bir dinginlik vermekte, kalbin ihtiyaç duyduğu ilahi sese yönelmeyi sağlamaktadır. Profesyonel tasavvuf grubu tarafından gerçek anlamıyla sunulan programımızı tasavvuf müziği ve ilahiler eşliğinde gerçekleştiriyoruz.

Tasavvuf Grubu

Profesyonel Tasavvuf Müziği Ekibi Kiralama Fiyatları

Geniş repertuvarımız, gönülden sesler ve enstrümanlar ile davetlilerinizin kalbinde bir pencere açıyor, kulaktan gönüle ulaşan bir köprü kuruyoruz. 

Tasavvuf grubumuz kanun, ud, keman, ney, tambur, kemençe, bendir, dev ve klavye gibi çeşitli enstrümanlar eşliğinde sanatlarını icra etmektedir. Dini düğün, sünnet merasimi, nişan ve kına organizasyonları başta olmak üzere davet, dernek organizasyonları, Ramazan etkinlikleri, Mevlid-i Nebi, kandiller, açılışlar ve daha pek çok İslami organizasyonda tasavvuf grubu, ilahi grubu ve semazenlerimizle hizmet veriyoruz.

Tasavvuf grubu fiyatları ;

2 kişilik tasavvuf grubu… 8.000 TL

3 kişilik tasavvuf grubu… 10.000 TL

4 kişilik tasavvuf grubu… 14.000 TL

Tasavvuf Grubu

Tasavvuf Grubu Programı

Bayanlara özel düzenlenecek kına gecesi organizasyonlarında tercih edebileceğiniz bayan tasavvuf grubu ve bayan ilahi grubumuz bulunmaktadır. İstanbul’un sayılı organizasyon firmasında rastlayabileceğiniz bayan semazenler de bu özel gününüze renk katmak için Asır Organizasyon bünyesinde yer almaktadır.

Tasavvuf Grubu

Düğün için Tasavvuf Grubu Kiralama Fiyatları

Tasavvuf grubu programlarımız sunucu eşliğinde, profesyonel müzisyen gruplarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Gönüllere hitap eden dini programlarımızda, tasavvuf müziği, ilahi grubu ve semazenlerimiz toplamda 2-4 saat gibi bir süre sahne almaktadır. Kaliteli sunumu, gönüllere yer eden eserleri icra eden tasavvuf grubu ve ilahi grubumuzun kadrosu hakkında bilgi almak isterseniz, sayfada yer alan telefon numaralarımızı kullanarak firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Firmamızın önceki çalışmalarından derlediğimiz video ve fotoğraflara da sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İlahi sanatçılarımız tanınmış kişilerden oluşmaktadır. Bu güne kadar sayısız organizasyonda yer almış sanatçılarımız etkili programlarıyla adından söz ettirmeyi başarmış, manevi değerleri ön planda tutan kişilerdir.

Tasavvuf Grubu Kiralama

İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin pek çok yerinde görev almış tasavvuf ekibimiz, alanında eğitimli kişilerden oluşmaktadır.

Tasavvuf grubu kadar sunucularımız da ses tonu, diksiyonu ve organizasyonun ağırlığına yakışır davranışlarıyla davetlilerinizin gönlünde yer edecektir. Asır Organizasyon olarak verdiğimiz hizmetin arkasındayız.

Profesyonel bir firma ile çalışmanın rahatlığını yaşayacaksınız. Firmamız programda yer verilecek ilahileri önceden sizlere belirtmektedir. Özel isteğiniz olması halinde repertuvara ekleyebiliriz. Makamına uygun bir dinleti sunarak dinleyicilerimize en iyi ve kaliteli programı sunmayı hedefliyor, sizlerin memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Tasavvuf Grubu

Dini Düğün Organizasyonu Tasavvuf Grubu Ekibi Kiralama Servisi

Firmamız tasavvuf grubu kiralama hizmetini organizasyonun büyüklüğüne ve tercihinize göre değişen ekip sayısıyla sağlamaktadır. Önceden rezervasyon sistemiyle çalışan firmamızın bünyesinde bulunan müzisyen gruplarımız, enstrümanları ve diğer ekipmanlarıyla organizasyonumuzun tam saatinde alanda hazır olarak yerini alacaktır.

Tasavvuf grubu kiralama fiyatlarımız, ihtiyaç duyduğunuz müzisyen sayısına ve program süresine göre farklılık gösterecektir. İletişim numaralarımızı arayarak detaylı bilgi alabileceğiniz gibi organizasyon için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Sünnet Düğünü İçin Tasavvuf Grubu ve İlahi Grubu

İlahi grubu ve tasavvuf grubu ile dini düğünleriniz, nişan merasimleriniz ve sünnet düğünü organizasyonu daha canlı ve maneviyat dolu olacak.

Tasavvuf grubu ve ilahi grubumuzu dini düğün, nişan, sünnet merasimlerinize çağırmak için bizi arayın. Kanun, ney, kemençe, bendir, ud, tambur, def, keman ve klavye eşliğinde Tasavvuf grubumuz sanatlarını icra ederken davetlileriniz huzur dolu anlar yaşayacak.

Tasavvuf grubu ve ilahi grubu dini düğün, nişan, sünnet merasimi, konser ve diğer organizasyonlarınıza çağırabilir maneviyat dolu saatler yaşayabilirsiniz. Ayrıca Kına gecesi organizasyonunuz için bayan tasavvuf ekibimiz bulunmaktadır. 

Tasavvuf Müziği Organizasyonu

Tasavvuf haldir, söz değildir, söz ile ele geçmez. (Abdülkadir Geylani)

Tasavvuf, insanı Allah’tan uzaklaştıran şeylerin hepsini terk etmektir. (Ali ibn Sahl Rabban al-Tabari)

Tasavvuf, vakti, en değerli olan şeye harcamaktır. (Ebu Saîd Ebü'l-Hayr) 

Tasavvuf Müziğinin temelinde yatan ALLAH (c.c) aşkına ve ona ulaşma arzusuna mahzar olabilmek için tasavvuf müziği ekibimizle sizlerin hizmetinizdeyiz. Daha önce yaptığımız dini düğün, İslami nişan, dini sünnet merasimi, Kutlu doğum konferansları, özel gün ve geceler de ki görüntüleri videoları izleyebilirsiniz.

Tasavvuf Grubu kiralama bizi arayın: 0 553 241 40 67


Asır Organizasyon Ara
×