İslami Düğün Organizasyonu | Dini Düğün Organizasyonu | İslami Düğün | Dini Düğün

İslami Düğün Organizasyonu

İSLAMİ DÜĞÜN ORGANİZASYONU

İslami Düğün Organizasyoncuları

Her ne kadar Müslüman bir ülke de yaşıyor olsak ta, hepimizin din anlayışı farklıdır, geleneklerimizi uygulama vaktinde. Geleneklerimizin ilk başında ise düğün organizasyonlarımız gelmektedir. Herkesin başroldeki kişi için gelmiş bulunması, dostluk ya da akrabalık ilişkilerimizin daha da gelişmesine yol açmaktadır. Kimimiz tabiri caizse; çalgılı düğün yaparken, kimimizde tasavvuf müzikleri ve ilahilerimiz gibi İslami düğün organizasyonu şeklinde sağlamaktadır.


Çalgısız Düğün Organizasyonları

Peki, nedir İslami bakımdan yapılan düğünlerin organizasyon şekilleri; ilk kuralı İslami şartlar doğrultusunda ve haramlık bir meselenin işlenmeyeceği ortamının oluşturulmasıdır. Dini değerlerin korunduğu bu ortamda işlenip, Kuran’ı Kerim eşliğinde başlayan kutlama, ilahiye yatkın sanatçılar tarafından söylenen ilahiler ve tasavvuf gösterileri ile devam etmektedir. Çalgısız düğün organizasyonları kapsamında sizlere ilahi grubu ve semazen ekibi ile hizmet vermekteyiz. 


İlahili Düğün Organizasyonu

Kılık kıyafet seçimi de düğünü oluşturacak kişilerin tarzındadır. Fazlası da, azı da insanların aklında negatif etki yaratır. Söylenen ilahiler ise kendi çaplarında oluşturulan değil de konukların da ilgileneceği kısımlardan işlenmektedir. Ve de bulunan küçük davetlilerin ortamdan sıkılmaması için ayarlanan palyaço gösterileri ve etkinlikler bu işleyişe dahil olabilir.  İster dini bir düğün olsun, isterse de dini yemek; her ortamda İslami şartlara göre işleyendir. İlahili düğün organizasyonu için sizlere profesyonel ilahi grubu kiralama hizmeti sağlamaktayız.


İslami Düğün Organizasyonu Fiyatları

İslami Düğün Organizasyonu Kapsamında Sunmuş Olduğumuz Hizmetlerimiz Oldukça Fazladır, Bu Güne Kadar Yaptığımız İslami Düğünler İle Adımızdan Sıkca Söz Ettirir Olduk.İslami Düğün Organizasyonu İşlerinde Öncü Olan Asır Organizasyon Sizlere Kaliteli Hizmeti Uygun Fiyata Sunmaktadır. İstanbul da İslami düğün organizasyonu fiyatları 1500 TL den başlamaktadır. Seçilecek İslami düğün program içeriğine göre fiyatları değişmektedir. Dini düğün organizasyonları için bizimle iletişime geçiniz.


En Ekonomik İslami Düğün Organizasyonu 1500 TL den Başlamaktadır.

Bizler Asır Organizasyon Olarak İslami Düğünler’ de İlahi Grubu Başta Olmak Üzere Semazen Gösterisi Ve Sunuculuk Hizmetleri Sunmaktayız. Unutulmamalıdır Ki İslami Düğün Organizasyonu Ciddiyet İsteyen Bir İster Ve Biz Yıllardır Bu Sektörde Edindiğimiz Tecrübeler Neticesinde En Güzeli Sizlere Sunuyoruz. Sizler Belki De Ömrünüzde Bir Kere Böyle Bir Düğün Yapacaksınız Unutmayın Ki Bizler Her Yıl Onlarca İslami Düğün Organizasyonu Gerçekleştirmekteyiz Bizim Tecrübelerimizden Yararlanabilir Ve Düğününüzün En Güzel Şekilde Sorunsuz Geçmesi Konusunda Bizden Destek Alabilirsiniz.


İstanbul İslami Düğün Organizasyonu Firması

Özellikle İstanbul’da Bir Çok İlahi Sanatçısının Menajerlik Hizmetini Yapmaktayız Bu Sebeple Dini Düğün Organizasyonlarınızda Tanınmış İlahi Sanatçılarını Görmek İsterseniz Bize Ulaşınız.. İslami Düğün Organizasyonu İçin Sizlere Örnek İçerik Olarak Aşağıda Ki İçeriği Önerebiliriz. İslami düğün organizasyonları müzik ve çalgı eşliğinde olmaz. Aksine ilahiler ve sema gösteriyle organizasyon detaylandırılır. Sıradan düğünlerden farklı birkaç etkinlik düzenlenir. Fasıl ekibi, sema ekibi ve tasavvufi müzikler ön plandadır. Mekan içi dekorasyon, ışıklandırma sistemi ve diğer detaylar da tamamen İslami düğün değerlerine uygun olarak yapılır. İslami düğün organizasyonu fiyatları aşağıda belirtmiş olduğumuz etkinliklerden hangilerinin seçilip hangilerinin seçilmeyeceğine göre değişkenlik gösterir. 


“ASIR ORGANİZASYON”  -TAVSİYE EDİLEN İÇERİK-

 

 • 1)Program açılış konuşması (sunucu)
 • 2)Özel fon müziği eşliğinde alkışlarla çiftler salona alınışı
 • 3)Kuranı kerim tilaveti (5 dk)
 • 4)Günün anlam ve önemine dair sohbet (10 dk)
 • 5)Pasta kesimi merasimi
 • 6)İlahi Sanatçısı ( kanun,ney,def,org)
 • 7)Semazen gösterisi (3-5 kişi)
 • 8)Şiir,Naat
 • 9)Tasavvuf eserleri , ezgi ve ilahiler
 • 10)Yarışma ve Hediyeler
 • 11)Çocuklar için palyaço ve animasyon
 • 12)Takı ve hediyleşme merasimi
 • 13)Program kapanış konuşması

 

Not : Toplam 10 kişilik Ekip den oluşuyor

İslami düğün organizasyonu fiyatları gelecek kişi sayısı ve organizasyonun yapılacağı yerin uzaklığına göre değişiklik göstermektedir.dini düğün organizasyonu fiyatları hakkında bizden bilgi alınız. İstanbul da en güzel düğün organizasyonları için sizlere hizmet veren asır organizasyon yanınızda.

 

iletişim : 0553 241 40 67 


×