islami düğün organizasyonu » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

islami düğün organizasyonu

İSLAMİ DÜĞÜN ORGANİZASYONU

İslami Düğün Organizasyoncuları

Her ne kadar Müslüman bir ülke de yaşıyor olsak ta, hepimizin din anlayışı farklıdır, geleneklerimizi uygulama vaktinde. Geleneklerimizin ilk başında ise düğün organizasyonlarımız gelmektedir. Herkesin başroldeki kişi için gelmiş bulunması, dostluk ya da akrabalık ilişkilerimizin daha da gelişmesine yol açmaktadır. Kimimiz tabiri caizse; çalgılı düğün yaparken, kimimizde tasavvuf müzikleri ve ilahilerimiz gibi İslami düğün organizasyonu şeklinde sağlamaktadır.

Peki, nedir İslami bakımdan yapılan düğünlerin organizasyon şekilleri; ilk kuralı İslami şartlar doğrultusunda ve haramlık bir meselenin işlenmeyeceği ortamının oluşturulmasıdır. Dini değerlerin korunduğu bu ortamda işlenip, Kuran’ı Kerim eşliğinde başlayan kutlama, ilahiye yatkın sanatçılar tarafından söylenen ilahiler ve tasavvuf gösterileri ile devam etmektedir.

Kılık kıyafet seçimi de düğünü oluşturacak kişilerin tarzındadır. Fazlası da, azı da insanların aklında negatif etki yaratır. Söylenen ilahiler ise kendi çaplarında oluşturulan değil de konukların da ilgileneceği kısımlardan işlenmektedir. Ve de bulunan küçük davetlilerin ortamdan sıkılmaması için ayarlanan palyaço gösterileri ve etkinlikler bu işleyişe dahil olabilir.  İster dini bir düğün olsun, isterse de dini yemek; her ortamda İslami şartlara göre işleyendir.

İslami Düğün Organizasyonu Kapsamında Sunmuş Olduğumuz Hizmetlerimiz Oldukça Fazladır, Bu Güne Kadar Yaptığımız İslami Düğünler İle Adımızdan Sıkca Söz Ettirir Olduk.İslami Düğün Organizasyonu İşlerinde Öncü Olan Asır Organizasyon Sizlere Kaliteli Hizmeti Uygun Fiyata Sunmaktadır.

ilahi grubumuz islami düğün organizasyonunda en güzel ilahileri seslendiriyor.islami düğün organizasyonu pasta kesimi semazenlerimiz ile dini düğün organizasyonunda semazen gösterisi sunduk

Bizler Asır Organizasyon Olarak İslami Düğünler’ de İlahi Grubu Başta Olmak Üzere Semazen Gösterisi Ve Sunuculuk Hizmetleri Sunmaktayız.


Unutulmamalıdır Ki İslami Düğün Organizasyonu Ciddiyet İsteyen Bir İster Ve Biz Yıllardır Bu Sektörde Edindiğimiz Tecrübeler Neticesinde En Güzeli Sizlere Sunuyoruz.

Sizler Belki De Ömrünüzde Bir Kere Böyle Bir Düğün Yapacaksınız Unutmayın Ki Bizler Her Yıl Onlarca İslami Düğün Organizasyonu Gerçekleştirmekteyiz Bizim Tecrübelerimizden Yararlanabilir Ve Düğününüzün En Güzel Şekilde Sorunsuz Geçmesi Konusunda Bizden Destek Alabilirsiniz.

 

 

 

 

Özellikle İstanbul’da Bir Çok İlahi Sanatçısının Menajerlik Hizmetini Yapmaktayız Bu Sebeple Dini Düğün Organizasyonlarınızda Tanınmış İlahi Sanatçılarını Görmek İsterseniz Bize Ulaşınız..

 

İslami Düğün Organizasyonu İçin Sizlere Örnek İçerik Olarak Aşağıda Ki İçeriği Önerebiliriz.

“ASIR ORGANİZASYON”  -TAVSİYE EDİLEN İÇERİK-

 

 • 1)Program açılış konuşması (sunucu)
 • 2)Özel fon müziği eşliğinde alkışlarla çiftler salona alınışı
 • 3)Kuranı kerim tilaveti (5 dk)
 • 4)Günün anlam ve önemine dair sohbet (10 dk)
 • 5)Pasta kesimi merasimi
 • 6)İlahi Sanatçısı ( kanun,ney,def,org)
 • 7)Semazen gösterisi (3-5 kişi)
 • 8)Şiir,Naat
 • 9)Tasavvuf eserleri , ezgi ve ilahiler
 • 10)Yarışma ve Hediyeler
 • 11)Çocuklar için palyaço ve animasyon
 • 12)Takı ve hediyleşme merasimi
 • 13)Program kapanış konuşması

 

Not :Toplam 10 kişilik ekipden oluşuyor

islami düğün organizasyonu fiyatları gelecek kişi sayısı ve organizasyonun yapılacağı yerin uzaklığına göre değişiklik göstermektedir.dini düğün organizasyonu fiyatları hakkında bizden bilgi alınız

 

iletişim :0553 241 40 67 

whatsapp İletişim