Asır Organizasyon: İslami Düğünlerinize Anlam Katıyor

İslami Düğün Organizasyonu

İstanbul'da İslami düğün organizasyonu için kaliteli sorunsuz hizmetler sunmaktadır. Firmamız, ekonomik fiyatları ve geniş hizmet yelpazesiyle dikkat çekmektedir.

Asır Organizasyon olarak İslami düğün organizasyonu paketleri, her bütçeye ve ihtiyaca uygun seçenekler sunmaktayız. Paketler, semazen ekibi, ilahi grubu, sunucu, hoca, mehter takımı, palyaço ve pamuk şeker arabası gibi hizmetleri içermektedir.

İslami Düğün Organizasyonu Fiyatları: Bütçenize Uygun Düğün Planlayın

İslami düğün organizasyonu içerikleri ile düğünlere anlam katmaktadır. Firma, İslami değerleri ön planda tutarak, davetlilerin unutulmaz bir deneyim yaşamasını sağlamaktadır.

İşte Asır Organizasyon'un İslami düğün organizasyonu paketlerinden bazıları:

İslami Düğün Organizasyonu

islami düğün Paketi 1 : Bu paket, semazen ekibi, ilahi grubu, sunucu ve hocayı içermektedir.

islami düğün Paketi 2 : Bu paket, temel pakete ek olarak, mehter takımı ve palyaçoyu içermektedir.

islami düğün Paketi 3 : Bu paket, tüm hizmetleri içermektedir.

İslami düğün organizasyonu hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

İslami Düğün Organizasyonu

Asır Organizasyon'un İslami düğün organizasyonu paketlerinin öne çıkan özellikleri:

Ekonomik fiyatlar

Geniş hizmet yelpazesi

İslami değerlere uygun içerikler

Profesyonel ekip

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı

İslami Düğün Organizasyonu

İSLAMİ DÜĞÜN ORGANİZASYONU

Her ne kadar Müslüman bir ülke de yaşıyor olsak ta, hepimizin din anlayışı farklıdır, geleneklerimizi uygulama vaktinde. Geleneklerimizin ilk başında ise düğün organizasyonlarımız gelmektedir.

Herkesin başroldeki kişi için gelmiş bulunması, dostluk ya da akrabalık ilişkilerimizin daha da gelişmesine yol açmaktadır. Kimimiz tabiri caizse; çalgılı düğün yaparken, kimimizde tasavvuf müzikleri ve ilahilerimiz gibi İslami düğün organizasyonu şeklinde sağlamaktadır.

İslami Düğün Organizasyonu

Çalgısız Düğün Organizasyonları

Peki, nedir İslami bakımdan yapılan düğünlerin organizasyon şekilleri; ilk kuralı İslami şartlar doğrultusunda ve haramlık bir meselenin işlenmeyeceği ortamının oluşturulmasıdır.

Dini değerlerin korunduğu bu ortamda işlenip, Kuran’ı Kerim eşliğinde başlayan kutlama, ilahiye yatkın sanatçılar tarafından söylenen ilahiler ve tasavvuf gösterileri ile devam etmektedir. Çalgısız düğün organizasyonları kapsamında sizlere ilahi grubu ve semazen ekibi ile hizmet vermekteyiz. 

İslami Düğün Organizasyonu

İlahili Düğün Organizasyonu

Kılık kıyafet seçimi de düğünü oluşturacak kişilerin tarzındadır. Fazlası da, azı da insanların aklında negatif etki yaratır. Söylenen ilahiler ise kendi çaplarında oluşturulan değil de konukların da ilgileneceği kısımlardan işlenmektedir.

Ve de bulunan küçük davetlilerin ortamdan sıkılmaması için ayarlanan palyaço gösterileri ve etkinlikler bu işleyişe dahil olabilir. İster dini bir düğün olsun, isterse de dini yemek; her ortamda İslami şartlara göre işleyendir. İlahili düğün organizasyonu için sizlere profesyonel ilahi grubu kiralama hizmeti sağlamaktayız.

İslami Düğün Organizasyonu

İslami Düğün Organizasyonu Fiyatları

İslami Düğün Organizasyonu Kapsamında Sunmuş Olduğumuz Hizmetlerimiz Oldukça Fazladır, Bu Güne Kadar Yaptığımız İslami Düğünler İle Adımızdan Sıkca Söz Ettirir Olduk.İslami Düğün Organizasyonu İşlerinde Öncü Olan Asır Organizasyon Sizlere Kaliteli Hizmeti Uygun Fiyata Sunmaktadır.

İstanbul da İslami düğün organizasyonu fiyatları 15.000 TL den başlamaktadır. Seçilecek İslami düğün program içeriğine göre fiyatları değişmektedir. Dini düğün organizasyonları için bizimle iletişime geçiniz.

İslami Düğün Organizasyonu

En Ekonomik İslami Düğün Organizasyonu 15.000 TL den Başlamaktadır.

Bizler Asır Organizasyon Olarak İslami Düğünler’ de İlahi Grubu Başta Olmak Üzere Semazen Gösterisi Ve Sunuculuk Hizmetleri Sunmaktayız. Unutulmamalıdır Ki İslami Düğün Organizasyonu Ciddiyet İsteyen Bir İster Ve Biz Yıllardır Bu Sektörde Edindiğimiz Tecrübeler Neticesinde En Güzeli Sizlere Sunuyoruz. %

Sizler Belki De Ömrünüzde Bir Kere Böyle Bir Düğün Yapacaksınız Unutmayın Ki Bizler Her Yıl Onlarca İslami Düğün Organizasyonu Gerçekleştirmekteyiz Bizim Tecrübelerimizden Yararlanabilir Ve Düğününüzün En Güzel Şekilde Sorunsuz Geçmesi Konusunda Bizden Destek Alabilirsiniz.

İslami Düğün Organizasyonu

İstanbul İslami Düğün Organizasyonu Firması

Özellikle İstanbul’da Bir Çok İlahi Sanatçısının Menajerlik Hizmetini Yapmaktayız Bu Sebeple Dini Düğün Organizasyonlarınızda Tanınmış İlahi Sanatçılarını Görmek İsterseniz Bize Ulaşınız.. 

İslami Düğün Organizasyonu İçin Sizlere Örnek İçerik Olarak Aşağıda Ki İçeriği Önerebiliriz. İslami düğün organizasyonları müzik ve çalgı eşliğinde olmaz. Aksine ilahiler ve sema gösteriyle organizasyon detaylandırılır

İstanbul'da İslami düğün organizasyonu planlıyorsanız, Asır Organizasyon ile iletişime geçin.

Sıradan düğünlerden farklı birkaç etkinlik düzenlenir. Fasıl ekibi, sema ekibi ve tasavvufi müzikler ön plandadır. Mekan içi dekorasyon, ışıklandırma sistemi ve diğer detaylar da tamamen İslami düğün değerlerine uygun olarak yapılır. İslami düğün organizasyonu fiyatları aşağıda belirtmiş olduğumuz etkinliklerden hangilerinin seçilip hangilerinin seçilmeyeceğine göre değişkenlik gösterir.

“ASIR ORGANİZASYON” -TAVSİYE EDİLEN İÇERİK-

1)Program açılış konuşması (sunucu)

2)Özel fon müziği eşliğinde alkışlarla çiftler salona alınışı

3)Kuranı kerim tilaveti (5 dk)

4)Günün anlam ve önemine dair sohbet (10 dk)

5)Pasta kesimi merasimi

6)İlahi Sanatçısı ( kanun,ney,def,org)

7)Semazen gösterisi (3-5 kişi)

8)Şiir,Naat

9)Tasavvuf eserleri , ezgi ve ilahiler

10)Yarışma ve Hediyeler

11)Çocuklar için palyaço ve animasyon

12)Takı ve hediyleşme merasimi

13)Program kapanış konuşması

Not : Toplam 10 kişilik Ekip den oluşuyor

İslami düğün organizasyonu fiyatları gelecek kişi sayısı ve organizasyonun yapılacağı yerin uzaklığına göre değişiklik göstermektedir.dini düğün organizasyonu fiyatları hakkında bizden bilgi alınız. İstanbul da en güzel düğün organizasyonları için sizlere hizmet veren asır organizasyon yanınızda.

iletişim : 0553 241 40 67 

İslami Düğün Organizasyonu

Asır Organizasyon, İstanbul'da İslami düğün organizasyonları konusunda hizmet veren en kaliteli firmadır. Firmamız, semazen ekibi, ilahi grubu, mehter takımı, sunucu ve daha fazlasıyla hizmet vermektedir.

Semazen Ekibi

Semazen ekibimiz, profesyonel ekiplerden oluşmaktadır. Ekibimiz, geleneksel semazen kıyafetleri ve aksesuarlarıyla düğününüze renk katacak. Semazen gösterisi: Semazen ekibimiz, düğününüzde geleneksel semazen gösterisi sunacaktır.

Semazen Ekibi Fiyatlarımız

   2 semazen: 5.000 TL

   3 semazen: 7.000 TL

   4 semazen: 10.000 TL

   5 semazen: 12.500

İlahi Grubu

İlahi grubumuz, profesyonel müzisyenlerden oluşmaktadır. Ekibimiz, en güzel ilahilerle düğününüzü renklendirecektir.İlahi grubumuz, düğününüzde en güzel ilahilerle müzik dinletisi sunacaktır.

İlahi Grubu Fiyatlarımız

   3 kişilik ilahi grubu: 10.000 TL

   5 kişilik ilahi grubu: 15.000 TL

   7 kişilik ilahi grubu: 20.000 TL

Mehter Takımı

Mehter takımımız, geleneksel mehter müziği eşliğinde düğününüze renk katacak. Mehter takımımız,düğününüzde geleneksel mehter gösterisi sunacaktır.

Mehter Takımı Kiralama Fiyatlarımız

8 kişilik mehter takımı: 16.000 TL

10 kişilik mehter takımı: 20.000 TL

15 kişilik mehter takımı: 30.000 TL

Sunucu

Sunucumuz, düğününüzün akışını profesyonel bir şekilde yönetecektir. Sunucumuz, düğününüzde aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır:

Düğün töreninin yönetilmesi: Sunucumuz, düğününüzün tören kısmını yönetecektir.

Davetlilerle iletişim: Sunucumuz, davetlilerle iletişim kurarak düğününüzün daha eğlenceli geçmesini sağlayacaktır.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Asır Organizasyon

0 553 241 40 67

organizasyonasir@gmail.com


Asır Organizasyon Ara
×