İftar Organizasyonu

iftar organizasyonu

İftar Organizasyonu

İstanbul'da en güzel iftar yemeği organizasyonlarında sizlerle olmaya devam ediyoruz. İstanbul'un Seçkin Mekanlarında Yapmış olduğumuz organizasyonlarda bir çok ünlü firmanın iftar yemek organizasyonlarında Tasavvuf Grubu, Fasıl Ekibi, Semazen Ekibi, Sunucu, Mevlithan, Ramazan Davulcusu, Hacivat Karagöz ve daha bir çok etkinliklerimizle iftar organizasyonlarınızı ramazanın ruhuna uygun olmasını sağlıyoruz.

Profesyonel ekip ve Ekipmanlarla İstanbul Genelinde İftar Yemek Organizasyonları Düzenliyoruz. 1000 kişiye kadar olan iftar yemek organizasyonları için A dan Z ye Tüm Hizmetleri Sağlamaktayız.

iftar organizasyonu

iftar yemeği organizasyonu   iftar organizasyonu

Eski İstanbul sokaklarını aratmayacak konseptte olan panayır yiyeceklerimizden Pamuk Şeker, Osmanlı şerbeti, Osmanlı Macunu, Patlamış mısır, Elma şekeri ve daha fazlasıyla iftar sofralarınızı tatlandırıyoruz. İftar yemek organizasyonu için 100 kişiden 1000 kişiye kadar yemek organizasyonu hizmeti sağlıyoruz. Gerek masa sandalye temini gerekse iftar menülerimizle İstanbul içinde istediğiniz yerde hizmet veriyoruz. 

iftar organizasyon etkinlikleri   iftar yemeği organizasyon etkinlik

 

İftar Organizasyonu Hizmetlerimiz

1- Masa sandalye kurulması ve Kiralanması

2- Masa Sandaleye Giydirme ve Süsleme 

3- Ses Sistemi Işık Sistemi Kurulumu

4- Sahne Kurulumu

5- Tasavvuf Grubu                                                  

6- Semazen Grubu

7- Fasıl Grubu

8- Folklor Ekibi

9- Ramazan Davulcusu

10-Osmanlı Yiyecekleri

 

İftar Organizasyon Firması aradığınız kaliteli güler yüzlü başarılı hizmeti bulabileceksiniz. Zengin Menü çeşitlerimizle ister sokakta ister kırda isterseniz de mekanda size özel iftar menüleri ile organizasyon dahil hizmet verebiliriz. Misafirlerinize Zengin iftar Menüsü Seçenekleriyle Hizmet Vermekteyiz.

iftar organizasyonu

asır organizasyon iftar menüsü

 iftarda semazen gösterisi   pamuk şekerci

 Zengin Menü seçeneklerimiz sayesinde sizde evinizin bahçesinde iftar yemeği verebilir sevdiklerinizle doyasıya bahçenizde oturabilirsiniz.. Ayrıca çay servisimizinde olduğu organizasyonlarımız uzun süre unutulmaz hafızalarınızda kalıcı oluyor.

asır organizasyon iftar yemeği organizasyonu

İFTAR YEMEK ORGANİZASYONU

iftar yemek organizasyon firması


Ramazan ayında misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilmeniz için yeme içme hizmetlerinden tutun da,  mekan süslemesi, eğlence aktiviteleri ve ilahi grubuna kadar tüm etkinlikleri sizler için hazırlamaktayız. İftar organizasyonu fiyatları, talep edilen iftar menüsüne, katılımcı sayısına, etkinliğin düzenleneceği tarihe, ekstra olarak talep edilen özelliklere, etkinliğin yapılacağı semte göre değişiklik gösterebilir. Asır Organizasyon olarak firmamız, sizlere iftar programlarınızda A'dan Z'ye adresinde hizmet sunarak; müşterilerinizi en iyi şekilde ağırlamanıza olanak sunuyor. Yılların verdiği deneyim ile etkinliklerinizin düzenlendiği süre boyunca, hiçbir şeye karışmadan tüm organizasyonu bize emanet edebilirsiniz. Asır Organizasyon Instagram
Asır Organizasyon Youtube
Asır Organizasyon Whatsapp
Asır Organizasyon Ara
×