Asır Organizasyon - Kusursuz İftar Organizasyonları

iftar organizasyonu

İftar Organizasyonu

İstanbul'da en güzel iftar yemeği organizasyonlarında sizlerle olmaya devam ediyoruz. İstanbul'un Seçkin Mekanlarında Yapmış olduğumuz organizasyonlarda bir çok ünlü firmanın iftar yemek organizasyonlarında Tasavvuf Grubu, Fasıl Ekibi, Semazen Ekibi, Sunucu, Mevlithan, Ramazan Davulcusu, Hacivat Karagöz ve daha bir çok etkinliklerimizle iftar organizasyonlarınızı ramazanın ruhuna uygun olmasını sağlıyoruz.

Profesyonel ekip ve Ekipmanlarla İstanbul Genelinde İftar Yemek Organizasyonları Düzenliyoruz. 1000 kişiye kadar olan iftar yemek organizasyonları için A dan Z ye Tüm Hizmetleri Sağlamaktayız.

iftar organizasyonu

  

Ramazan'ın Bereketini Sevdiklerinizle Paylaşın: Asır Organizasyon İftar Yemek Organizasyonları!

Asır Organizasyon olarak, Ramazan ayının manevi atmosferini sevdiklerinizle paylaşmanız için her detayı titizlikle planlıyoruz. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla İstanbul genelinde 1000 kişiye kadar olan iftar yemek organizasyonları düzenliyoruz. A'dan Z'ye tüm hizmetleri sağlayarak kusursuz bir iftar organizasyonu için gereken her şeyi karşılıyoruz.

Eski İstanbul sokaklarını aratmayacak konseptte olan panayır yiyeceklerimizden Pamuk Şeker, Osmanlı şerbeti, Osmanlı Macunu, Patlamış mısır, Elma şekeri ve daha fazlasıyla iftar sofralarınızı tatlandırıyoruz.

İftar yemek organizasyonu için 100 kişiden 1000 kişiye kadar yemek organizasyonu hizmeti sağlıyoruz. Gerek masa sandalye temini gerekse iftar menülerimizle İstanbul içinde istediğiniz yerde hizmet veriyoruz. 

  

İftar Organizasyonu Hizmetlerimiz

1- Masa sandalye kurulması ve Kiralanması

2- Masa Sandaleye Giydirme ve Süsleme 

3- Ses Sistemi Işık Sistemi Kurulumu

4- Sahne Kurulumu

5- Tasavvuf Grubu                         

6- Semazen Grubu

7- Fasıl Grubu

8- Folklor Ekibi

9- Ramazan Davulcusu

10-Osmanlı Yiyecekleri

İftar Organizasyon Firması aradığınız kaliteli güler yüzlü başarılı hizmeti bulabileceksiniz. Zengin Menü çeşitlerimizle ister sokakta ister kırda isterseniz de mekanda size özel iftar menüleri ile organizasyon dahil hizmet verebiliriz. Misafirlerinize Zengin iftar Menüsü Seçenekleriyle Hizmet Vermekteyiz.

   

Zengin Menü seçeneklerimiz sayesinde sizde evinizin bahçesinde iftar yemeği verebilir sevdiklerinizle doyasıya bahçenizde oturabilirsiniz.. Ayrıca çay servisimizinde olduğu organizasyonlarımız uzun süre unutulmaz hafızalarınızda kalıcı oluyor.

Ramazan ayında misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilmeniz için yeme içme hizmetlerinden tutun da, mekan süslemesi, eğlence aktiviteleri ve ilahi grubuna kadar tüm etkinlikleri sizler için hazırlamaktayız.

İftar organizasyonu fiyatları, talep edilen iftar menüsüne, katılımcı sayısına, etkinliğin düzenleneceği tarihe, ekstra olarak talep edilen özelliklere, etkinliğin yapılacağı semte göre değişiklik gösterebilir.

Asır Organizasyon olarak firmamız, sizlere iftar programlarınızda A'dan Z'ye adresinde hizmet sunarak; müşterilerinizi en iyi şekilde ağırlamanıza olanak sunuyor. Yılların verdiği deneyim ile etkinliklerinizin düzenlendiği süre boyunca, hiçbir şeye karışmadan tüm organizasyonu bize emanet edebilirsiniz. 

iftar organizasyonu

İftar Organizasyonları

Ramazan'ın manevi ruhuna uygun organizasyonlarla, İstanbul'un tüm noktalarında iftar programları hazırlamanıza destek oluyoruz.

En seçkin mekanlarda, en kaliteli yemek seçenekleriyle; dilediğiniz tüm Ramazan etkinliklerini birlikte sunarak, A'dan Z'ye tüm etkinlik planlamasını sizler için yapıyoruz.

Yemeklerin hazırlanması, mekanın hazırlanması, etkinliklerin planlanması, talep ettiğiniz organizasyonların hazırlanması ve sunumları Asır Organizasyon farkıyla, profesyonel ekibimizce yapılmaktadır.

İftar Organizasyonlarında Hangi Etkinlikler Yer Alıyor?

Tasavvuf grubu

Fasıl Ekibi

Semazen Ekibi

Sunucu

Mevlithan

Hacivat ve Karagöz

Ramazan Davulcusu

Talep edilen menülere ek olarak, Osmanlı şerbetçisi, pamuk şeker arabası, patlamış mısır arabası, elma şekeri ve Osmanlı macunu gibi birçok nostaljik sokak sanatçısı da Asır Organizasyon tarafından hizmet seçeneklerindendir.

Sitemizde yer alan iletişim numaralarını kullanarak, hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilir; etkinlik tarihinizi belirterek rezervasyon yaptırabilirsiniz.

iftar organizasyonu

İftar Organizasyonuna Dahil Olan Hizmetlerimiz

Masa ve sandalyelerin mekana getirilmesi, kurulması Masa ve sandalyelere süsleme ve giydirme işlemlerinin yapılması Ses sistemi ve ışık sisteminin kurulması Sahne kurulumu ve süslemesi Tasavvuf grubunun temin edilmesi Semazen grubu gösterilerinin hazırlanması ve semazenlerin temin edilmesi Fasıl grubunun ayarlanması.

Folklor ekibinin hazır olarak bulunması Ramazan davulcusu ve ekipmanlarının tedarik edilmesi Osmanlı yiyecekleri veya tercihe göre sokak satıcılarının hazırlanması Programlarınızı renklendirecek iftar organizasyonları ile konuklarınıza yalnızca güzel etkinlikler sunmayacak, aynı zamanda onların özel anılara sahip olmasını sağlayacaksınız.

iftar organizasyonu

İftar Organizasyonu Şirketi İstanbul

Talebe göre birçok farklı iftar menüsü sunmaktayız. İftar Menüleri ve Detayları Menülerimiz müşterilerin taleplerine göre özelleştirilebilir. Hurma, zeytin, zeytinyağlı biber dolma, fasulye, mercimek çorba, salata, bardak su ve pide, tüm standart menülerde yer alır. 

Standart özelliklere ek olarak çoban kavurma + patates kızartma, tas kebabı, etli güveç, dana haşlama, püreli dana rosto ve et döner ana yemek olarak tercih edilebilir. Pilav veya nohutlu pilav seçeneklerinden birisini tercih edebilirsiniz.

Menülerde sunduğunuz içecekler paket ayran, meşrubat ve komposto seçenekleridir. İftar menülerinde tatlı seçeneği de özelleştirilebilir. Baklava, şekerpare tatlısı, tulumba tatlısı, kadayıf dolma veya ekmek kadayıfı alternatifleri bulunmaktadır.

iftar organizasyonu

Profesyonel İftar Organizasyon Hizmetleri

İftar organizasyonu profesyonel ekibimize danışarak kusursuz hizmet alabilirsiniz. Ramazan ayında misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilmeniz için yeme içme hizmetlerinden tutun da, mekan süslemesi, eğlence aktiviteleri ve ilahi grubuna kadar tüm etkinlikleri sizler için hazırlamaktayız.

İftar organizasyonu fiyatları, talep edilen iftar menüsüne, katılımcı sayısına, etkinliğin düzenleneceği tarihe, ekstra olarak talep edilen özelliklere, etkinliğin yapılacağı semte göre değişiklik gösterebilir.

Asır Organizasyon olarak firmamız, sizlere iftar programlarınızda A'dan Z'ye adresinde hizmet sunarak; müşterilerinizi en iyi şekilde ağırlamanıza olanak sunuyor.

Yılların verdiği deneyim ile etkinliklerinizin düzenlendiği süre boyunca, hiçbir şeye karışmadan tüm organizasyonu bize emanet edebilirsiniz.

iftar organizasyonu

İftar Organizasyonu Paket Fiyatları ve Organizasyon Hizmetleri Hakkında Daha Detaylı

Bilgi Almak İsterseniz Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. 0 553 241 40 67
Asır Organizasyon Ara
×