Animasyon Yiyecekleri: Pamuk Şeker&Popcorn

Animasyon yiyecekleri

Animasyon Yiyecekleri ve Sokak Lezzetleri

Açık hava organizasyonlarında, açılış ve kokteyllerde tercih edeceğiniz animasyon yiyecekleri-sokak satıcıları hizmetimiz ile panayır havasında bir etkinlik gerçekleştiriyoruz.

Davetlilerinize seyyar arabalarımızda nostaljik bir sunum gerçekleştiriyor, yerinde ve taze yiyecekler ikram ediyoruz.

Kaliteden ödün vermeden hazırladığımız animasyon yiyecekleri, birinci kalite malzemeler kullanılarak, hijyenik ortamlarda hazır hale getiriliyor. Organizasyon tarihinde alana gelen profesyonel ekibimiz, hijyen kurallarına önem veriyor, galoş ve eldiven kullanarak pişirme ve dağıtım gerçekleştiriyor.

Animasyon yiyecekleri

Animasyon Yiyecekleri Kiralama Hizmeti

Doğum günü, piknik organizasyonu, kır düğünü, festival, toplantı, açılış organizasyonu, sünnet düğünü, tarihi geziler, turist karşılaması, okul organizasyonları ve Ramazan etkinlikleri gibi aklınıza gelebilecek tüm organizasyonlarda animasyon yiyecekleri-sokak satıcıları kiralamak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Seyyar arabaları firmamızın bünyesinde bulunmakta olup, ihtiyaç duyduğunuzda anında hizmet almanızı sağlıyoruz. Asır Organizasyon olarak Osmanlı macunu, Osmanlı şerbeti ve lokma başta olmak üzere tüm yöresel ve panayır yiyecekler usta aşçılarımız tarafından hazırlanmaktadır.

Sağlığa zararlı olarak nitelendirilen herhangi bir katkı maddesi veya renklendirici kullanmıyoruz. Her şey doğal ve ustalarımızın özenle hazırladığı yiyeceklerdir. 

Animasyon yiyecekleri

Firmamız İstanbul genelinde çeşitli şubeleri ile sizlere en doğal ve kaliteli animasyon yiyeceklerini uygun fiyat garantisiyle sunmaktadır.

Animasyon yiyecekleri-sokak satıcıları kiralama fiyatlarımız davetli sayısına, davet alanının uzaklığına ve panayır yiyeceklerinin türüne göre farklılık gösterecektir. Bilgi almak için hemen firmamızın telefon numaralarını kullanabilirsiniz.

Sokak Satıcıları Kiralama Hizmetlerimiz

Sokak satıcıları ekibimizle İstanbul genelinde kaliteli ve hijyenik ortamlarda hazırlanan ürünlerimizi sizlerin hizmetine sunuyoruz. Osmanlı şerbeti, pamuk şeker, patlamış mısır, kahveci güzeli, Osmanlı macunu, popcorn, nostaljik şeker, süt mısır, bardakta mısır, Maraş dondurması, boza, salep ve elma şekeri gibi panayır yiyeceklerini ihtiyaç duyduğunuz kişi sayısınca hazırlıyor, seyyar arabalarımızla istediğiniz yere geliyoruz.

Sokak satıcıları kiralama fiyatlarımıza nakliye dahil olarak hizmet veriyoruz. Hayır lokması dağıtmak istediğinizde lezzetli ellerden çıkan Helal Sertifikalı lokmalarımızı diğer panayır yiyeceklerinde olduğu gibi alanda pişirip, taze bir şekilde davetlilerinize dağıtıyoruz.

Animasyon yiyecekleri

Osmanlı Şerbetçisi Kiralama

Ramazan etkinlikleri başta olmak üzere tüm organizasyonlar için Osmanlı şerbetçisi kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Osmanlı kostümlü ekip arkadaşlarımız, tamamen doğal Osmanlı şerbetini geleneksel güğüm ile soğuk olarak servis etmektedir. Firmamızdan isterseniz tek, isterseniz de birden fazla kostümlü eleman talep edebilirsiniz.

Osmanlı şerbetçisi kiralama fiyatlarımız İstanbul’un hangi bölgesinde olduğunuza, servis elemanı ve davetli sayısına göre farklılık gösterecektir. Firmamızı arayarak ihtiyacınıza göre fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Osmanlı Macunu Kiralama

Geleneksel tatlarımızdan Osmanlı macunu, çeşitli baharat ve meyvelerin karışımıyla hazırlanmaktadr. Osmanlı motif işlemeli, paslanmaz krom tepsi içerisinde bulunan Osmanlı macunu özel çubuğuyla ikram ediyoruz. İsteğinize göre baharatlı ve meyveli veya her ikisinden de hazırlamamız mümkündür.

Pamuk Şeker Arabası Kiralama

Elektrikli pamuk şeker arabamızda özenle hazırladığımız pamuk şekerler, müşteri talebine göre sade veya çeşitli renk seçenekleriyle yapılmaktadır. Pancar şekeri kullanılarak hazırlanan pamuk şeker, etkinlik alanında deneyimli elemanımız tarafından tahta çubuğa sarılarak davetlilere ikram edilmektedir.

Pamuk şeker servisi yapan ekip arkadaşımız, etkinlik türüne göre farklı kostümlerle hizmet vermektedir. Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi pamuk şeker arabası kiralamak için önceden rezervasyon yaptırmanız önemlidir.

Pamuk şeker arabası kiralama fiyatlarımız 5.500 TL ile 8.000 TL arasında değişmektedir. Organizasyon alanı ve dağıtılacak kişi sayısına göre fiyatlarımız farklılık göstereceğinden, kesin bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Popcorn - Patlamış Mısır Arabası Kiralama

İstanbul’un tüm bölgelerinde sunduğumuz popcorn-patlamış mısır arabası kiralama hizmetimiz, açılış, fuar alanı, piknik organizasyonu, 23 Nisan etkinliği ve sünnet düğünü gibi pek çok organizasyonda tercih edilmektedir.

Elektrikle çalışan patlamış mısır arabamızın başında bulunan servis elemanımız, davetlilere dağıtım gerçekleştirmektedir.

Patlamış mısır arabası kiralama hizmetimizle ilgili daha önceki çalışmalarımızı sayfamızda yer alan video ve fotoğraflardan inceleyebilirsiniz.

Animasyon Yiyecekleri ile Sokak Satıcıları Hizmetlerimiz

  • Pamuk şeker arabası
  • Popcorn arabası
  • Osmanlı Şerbetçisi
  • Osmanlı Macunu
  • Hayır lokmacısı
  • Maraş dondurmacısı
  • Salepçi
  • Bardakta mısır arabası
  • Kağıt helvacı

Gibi pek çok animasyon ve panayır yiyeceklerini seyyar araçlarımızla hizmetinize sunuyoruz. Bunların dışında sizin özel isteklerinizi de göz önünde bulunduruyor, ihtiyaçlarınıza göre çözüm üretiyoruz.

Servis elemanımız seyyar aracıyla birlikte belirttiğiniz adrese organizasyondan 1 saat önce gelerek hazırlıklarını tamamlamaktadır. Firmamızın iletişim numaralarını kullanarak sokak satıcıları fiyatlarımızı öğrenebilir, hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

PANAYIR YİYECEKLERİ - SOKAK SATICILARI HİZMETLERİMİZ :

Pamuk Şeker Arabası

Pop Corn Arabası

Osmanlı Macunu

Osmanlı Şerbeti

Lokma Arabası

Pamuk Şeker Arabası Kiralama

Pop Corn Arabası Kiralama

Osmanlı Macuncusu

Osmanlı Şerbetçisi

Hayır Lokması

Pamuk Şeker Arabası Kiralama Fiyatları

Pop Corn Arabası Kiralama Fiyatları

Tarihi Osmanlı Macuncusu

Osmanlı Şerbetçisi Kiralama

Seyyar Lokma Arabası Kiralama

Sokak Satıcıları Ekibimiz


Organizasyonlarınız İçin En Güzel Etkinliklerden Birisi Olan Sokak Satıcıları Ekibimiz Kaliteli Ve Hijyenik Ürünleriyle Uzun Yıllardır Sizlerin Hizmetinde.

Özellikle Festival,Toplantı, Tarihi Geziler,Turist Karşılamaları,Sünnet Düğünleri Gibi Etkinliklerde Pamuk Şeker,Patlamış Mısır,Osmanlı Macunu,Osmanlı Şerbeti Ve Daha Fazlası İle En Uygun Fiyatlarla Hizmet Sunuyoruz.


pop corn arabası kiralama popcorn pamuk şeker arabası fiyatları patlamış mısır arabası kiralama popcorn arabası kiralama patlamış mısır arbası kiralama kiralık mısır arabası patlamış mısır arabası kiralama

İKRAM ARABALARI İLETİŞİM GEÇMEK İÇİN ARAYINIZ.

İLETİŞİM : 0553 241 40 67


Asır Organizasyon Ara
×