Animasyon yiyecekleri

Animasyon yiyecekleri

osmanlı macunu satıcı kiralama fiyatlarıAçık hava organizasyonlarında, açılış ve kokteyllerde tercih edeceğiniz animasyon yiyecekleri-sokak satıcıları hizmetimiz ile panayır havasında bir etkinlik gerçekleştiriyoruz. Davetlilerinize seyyar arabalarımızda nostaljik bir sunum gerçekleştiriyor, yerinde ve taze yiyecekler ikram ediyoruz.

Kaliteden ödün vermeden hazırladığımız animasyon yiyecekleri, birinci kalite malzemeler kullanılarak, hijyenik ortamlarda hazır hale getiriliyor. Organizasyon tarihinde alana gelen profesyonel ekibimiz, hijyen kurallarına önem veriyor, galoş ve eldiven kullanarak pişirme ve dağıtım gerçekleştiriyor.

Pamuk Şeker arabası kiralamaDoğum günü, piknik organizasyonu, kır düğünü, festival, toplantı, açılış organizasyonu, sünnet düğünü, tarihi geziler, turist karşılaması, okul organizasyonları ve Ramazan etkinlikleri gibi aklınıza gelebilecek tüm organizasyonlarda animasyon yiyecekleri-sokak satıcıları kiralamak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Seyyar arabaları firmamızın bünyesinde bulunmakta olup, ihtiyaç duyduğunuzda anında hizmet almanızı sağlıyoruz. Asır Organizasyon olarak Osmanlı macunu, Osmanlı şerbeti ve lokma başta olmak üzere tüm yöresel ve panayır yiyecekler usta aşçılarımız tarafından hazırlanmaktadır. Sağlığa zararlı olarak nitelendirilen herhangi bir katkı maddesi veya renklendirici kullanmıyoruz. Her şey doğal ve ustalarımızın özenle hazırladığı yiyeceklerdir. 

patlamış mısır arabası kiralama Firmamız İstanbul genelinde çeşitli şubeleri ile sizlere en doğal ve kaliteli animasyon yiyeceklerini uygun fiyat garantisiyle sunmaktadır. Animasyon yiyecekleri-sokak satıcıları kiralama fiyatlarımız davetli sayısına, davet alanının uzaklığına ve panayır yiyeceklerinin türüne göre farklılık gösterecektir. Bilgi almak için hemen firmamızın telefon numaralarını kullanabilirsiniz.

Sokak Satıcıları Kiralama Hizmetlerimiz

Sokak satıcıları ekibimizle İstanbul genelinde kaliteli ve hijyenik ortamlarda hazırlanan ürünlerimizi sizlerin hizmetine sunuyoruz. Osmanlı şerbeti, pamuk şeker, patlamış mısır, kahveci güzeli, Osmanlı macunu, popcorn, nostaljik şeker, süt mısır, bardakta mısır, Maraş dondurması, boza, salep ve elma şekeri gibi panayır yiyeceklerini ihtiyaç duyduğunuz kişi sayısınca hazırlıyor, seyyar arabalarımızla istediğiniz yere geliyoruz.

pamuk şeker ve patlamış mısır arabası kiralama Sokak satıcıları kiralama fiyatlarımıza nakliye dahil olarak hizmet veriyoruz. Hayır lokması dağıtmak istediğinizde lezzetli ellerden çıkan Helal Sertifikalı lokmalarımızı diğer panayır yiyeceklerinde olduğu gibi alanda pişirip, taze bir şekilde davetlilerinize dağıtıyoruz.

Osmanlı Şerbetçisi Kiralama

Ramazan etkinlikleri başta olmak üzere tüm organizasyonlar için Osmanlı şerbetçisi kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Osmanlı kostümlü ekip arkadaşlarımız, tamamen doğal Osmanlı şerbetini geleneksel güğüm ile soğuk olarak servis etmektedir. Firmamızdan isterseniz tek, isterseniz de birden fazla kostümlü eleman talep edebilirsiniz.

pamuk şeker arabası kiralama fiyatıOsmanlı şerbetçisi kiralama fiyatlarımız İstanbul’un hangi bölgesinde olduğunuza, servis elemanı ve davetli sayısına göre farklılık gösterecektir. Firmamızı arayarak ihtiyacınıza göre fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Osmanlı Macunu Kiralama

Geleneksel tatlarımızdan Osmanlı macunu, çeşitli baharat ve meyvelerin karışımıyla hazırlanmaktadr. Osmanlı motif işlemeli, paslanmaz krom tepsi içerisinde bulunan Osmanlı macunu özel çubuğuyla ikram ediyoruz. İsteğinize göre baharatlı ve meyveli veya her ikisinden de hazırlamamız mümkündür.

Pamuk Şeker Arabası Kiralama

Elektrikli pamuk şeker arabamızda özenle hazırladığımız pamuk şekerler, müşteri talebine göre sade veya çeşitli renk seçenekleriyle yapılmaktadır. Pancar şekeri kullanılarak hazırlanan pamuk şeker, etkinlik alanında deneyimli elemanımız tarafından tahta çubuğa sarılarak davetlilere ikram edilmektedir. Pamuk şeker servisi yapan ekip arkadaşımız, etkinlik türüne göre farklı kostümlerle hizmet vermektedir. Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi pamuk şeker arabası kiralamak için önceden rezervasyon yaptırmanız önemlidir.

Pamuk şeker arabası kiralama fiyatlarımız 350 TL ile 800 TL arasında değişmektedir. Organizasyon alanı ve dağıtılacak kişi sayısına göre fiyatlarımız farklılık göstereceğinden, kesin bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Popcorn - Patlamış Mısır Arabası Kiralama

İstanbul’un tüm bölgelerinde sunduğumuz popcorn-patlamış mısır arabası kiralama hizmetimiz, açılış, fuar alanı, piknik organizasyonu, 23 Nisan etkinliği ve sünnet düğünü gibi pek çok organizasyonda tercih edilmektedir. Elektrikle çalışan patlamış mısır arabamızın başında bulunan servis elemanımız, davetlilere dağıtım gerçekleştirmektedir.

Patlamış mısır arabası kiralama hizmetimizle ilgili daha önceki çalışmalarımızı sayfamızda yer alan video ve fotoğraflardan inceleyebilirsiniz.osmanlı macuncusu

Animasyon Yiyecekleri ile Sokak Satıcıları Hizmetlerimiz

  • Pamuk şeker arabası
  • Popcorn arabası
  • Osmanlı Şerbetçisi
  • Osmanlı Macunu
  • Hayır lokmacısı
  • Maraş dondurmacısı
  • Salepçi
  • Bardakta mısır arabası
  • Kağıt helvacı

Gibi pek çok animasyon ve panayır yiyeceklerini seyyar araçlarımızla hizmetinize sunuyoruz. Bunların dışında sizin özel isteklerinizi de göz önünde bulunduruyor, ihtiyaçlarınıza göre çözüm üretiyoruz. Servis elemanımız seyyar aracıyla birlikte belirttiğiniz adrese organizasyondan 1 saat önce gelerek hazırlıklarını tamamlamaktadır. Firmamızın iletişim numaralarını kullanarak sokak satıcıları fiyatlarımızı öğrenebilir, hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

PANAYIR YİYECEKLERİ - SOKAK SATICILARI - SOKAK SATICILARI HİZMETLERİMİZ :

Pamuk Şeker Arabası
Pop Corn Arabası
Osmanlı Macunu
Osmanlı Şerbeti
Lokma Arabası
Pamuk Şeker Arabası Kiralama
Pop Corn Arabası Kiralama
Osmanlı Macuncusu
Osmanlı Şerbetçisi
Hayır Lokması
Pamuk Şeker Arabası Kiralama Fiyatları
Pop Corn Arabası Kiralama Fiyatları
Tarihi Osmanlı Macuncusu
Osmanlı Şerbetçisi Kiralama
Seyyar Lokma Arabası Kiralama

Sokak Satıcıları Kiralama

Organizasyonlarınız İçin En Güzel Etkinliklerden Birisi Olan Sokak Satıcıları Ekibimiz Kaliteli Ve Hijyenik Ürünleriyle Uzun Yıllardır Sizlerin Hizmetinde.. Özellikle Festival,Toplantı, Tarihi Geziler,Turist Karşılamaları,Sünnet Düğünleri Gibi Etkinliklerde Pamuk Şeker,Patlamış Mısır,Osmanlı Macunu,Osmanlı Şerbeti Ve Daha Fazlası İle En Uygun Fiyatlarla Hizmet Sunuyoruz.

OSMANLI ŞERBETÇİSİ KİRALAMA

Organizasyonlarımızın vazgeçilmezleri arasında bulunan pamuk şeker arabası,patlamış mısır arabası, osmanlı macunu,osmanlı şerbeti ve sokak satıcıları arasında bulunan yaz aylarında özellikle müşterilerimize tavsiyemiz olan maraş dondurmacısı kiralama ile en uygun fiyat garantisiyle sizlerin yanındayız.


PAMUK ŞEKER ARABASI KİRALAMA
Sünnet Düğünü organizasyonları başta olmak üzere festival ve etkinlikleriniz için özel yapım osmanlı şerbeti, osmanlı macunu ve pamuk şeker, patlamış mısır arabası ile beraber özel osmanlı kostümü giymiş elemanlarımız sizlere hizmet veriyor. Kalite ve hijyenden asla ödün vermeden sunmuş olduğumuz sokak satıcıları hizmetimiz, İstanbul genelinde devam ediyor.Panayır Yiyecekleri için bize ulaşınız.Organizasyonlarınıza özel tasarlanmış patlamış mısır ve pamuk şeker arabası  ile geliyoruz sizlere sorunsuz kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Pamuk şeker arabası ve patlamış mısır pop corn arabası kiralama fiyatları kişi sayısına ve gidilecek yere göre değişlik göstermektedir. Maraş dondurma kiralama hizmetimiz vardır.

PAMUK ŞEKER PATLAMIŞ MISIR ARABASI KİRALAMA

Organizasyonlarınız için özel yapım %100 doğal Osmanlı şerbetimizi size ve misafirlerinize geleneksel güğüm ile servis ediyoruz. Etkinliklerinize osmanlı konsepti sunmak isterseniz osmanlı şerbeti bu etkinliği vazgeçilmezi olacaktır. Osmanlı şerbeçisi fiyatları ve özel osmanlı kostümlü eleman fiyatı kişi sayısı ve gidilecek yere göre değişiklik gösterecetir..

pamuk şeker arabası kiralama

Organizasyonlarınız için özel yapım %100 doğal Osmanlı şerbetimizi size ve misafirlerinize geleneksel güğüm ile servis ediyoruz. Etkinliklerinize osmanlı konsepti sunmak isterseniz osmanlı şerbeti bu etkinliği vazgeçilmezi olacaktır. Osmanlı şerbeçisi fiyatları ve özel osmanlı kostümlü eleman fiyatı kişi sayısı ve gidilecek yere göre değişiklik gösterecetir..

OSMANLI MACUNU

Sünnet Düğünlerinde ve Ramazan Gecelerinizde Osmanlı Macunu, Popcorn, Pamuk şeker, Osmanlı Şerbeti, Haşlanmış Mısır, Kahveci Güzeli Kiralama fiyatları İçin bizi arayın.. 

Popcorn arabası kiralama,popcorn arabası kiralama fiyatları, pamuk şeker kiralama, pamuk şeker arabası kiralama fiyatları, patlamış mısır arabası, osmanlı macununcu kiralama, kiralık mısır arabası, pamuk şeker arabası kiralama, osmanlı şerbetçisi, osmanlı sokak satıcıları, osmanlı macuncusu, osmanlı arabaları gibi bir çok kelime de google de bizi aratarak bulabilirsiniz.

PAMUK ŞEKER ARABASI KİRALAMA FİYATLARI

İLETİŞİM : 0553 241 40 67 

Osmanlı Şerbeti Dağıtıcısı kişi sayısını istediğiniz kadar seçebilirsiniz. Şerbetçilerimiz özel yapım bakır güğümler ile gelmekte olup osmanlı şerbetleri soğuk olarak ikram ediliyor.. Osmanlı şerbetcisi kiralama için bize ulaşabilirsiniz.

OSMANLI ŞERBETÇİSİ KİRALAMA 

osmanlı şerbetcisi kiralama - osmanlı şerbeti


Osmanlı Kostümlü Sokak Satıcıları çalışanlarımız, Osmanlı Kıyafetleriyle Ve Ekipmanlarımızla Programdan 1 saat Önce Gelir, Mekanda Hazır Bulunur. Hazırlıklarını Yaptıktan Sonra Dağıtıma Başlarlar. Sokak Satıcı Arabalarımız, Standlarımız Ve Ürünlerimiz Hijyen Kurallarına Uygun Bir Şekilde Sizlere Sunulmaktadır..Osmanlı Şerbetçisi

TARİHİ OSMANLI MACUNU VE OSMANLI ŞERBETİ FİYATLARI

Osmanlı şerbeti istanbul kiralık şerbet güğümü ramazan şerbetcisi

Pop corn patlamış mısır arabası kiralama hizmeti vermekteyiz. Patlamış mısır arabası kiralama fiyatları kişi sayısına ve gidilecek yerin uzaklığına göre değişiklik göstermektedir. Biz Pop Corn arabasının başında bir de eleman veriyoruz ve organizasyonlar da sorunsuz bir şekilde herkese sıcak patlamış mısır ikram ediyoruz. POP CORN ARABASI KİRALAMA ARAYINIZ.

POPCORN PATLAMIŞ MISIR ARABASI KİRALAMA
 

pop corn arabası kiralama popcorn pamuk şeker arabası fiyatları patlamış mısır arabası kiralama popcorn arabası kiralama patlamış mısır arbası kiralama kiralık mısır arabası patlamış mısır arabası kiralama

İKRAM ARABALARI İLETİŞİM GEÇMEK İÇİN ARAYINIZ.

İLETİŞİM : 0553 241 40 67 
Asır Organizasyon Instagram
Asır Organizasyon Youtube
Asır Organizasyon Whatsapp
Asır Organizasyon Ara
×