Ramazan Organizasyonu - Ramazan Etkinlikleri 2024

Ramazan Etkinlikleri

2024 Yılı Ramazan Etkinleri Organizasyonu

Mübarek Ramazan ayının maneviyatını yaşatan, değerlerimizi ön planda tutan Ramazan etkinliklerimize her yıl ara vermeden devam ediyoruz. Firmamız belediyeler başta olmak üzere özel kurum ve kuruluşlar için profesyonel ekipleriyle iftar öncesi ve sonrası sayısız etkinlik ve gösteriler gerçekleştirmektedir.
Ramazan Etkinlikleri

Asır Organizasyon ile Ramazan'a Hazırlanın!

2024 yılı Ramazan iftar organizasyonları için kayıtlarımız başladı!

Ramazan ayında sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir iftar sofrası kurmak için Asır Organizasyon'a güvenebilirsiniz. A'dan Z'ye tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan ekibimiz, kusursuz bir organizasyon için her detayı titizlikle planlıyor.

Ramazan Etkinlikleri

İstanbul içerisinde yapacağınız kurumsal ve bireysel tüm programlarda hizmet vermekteyiz. 20 yılı aşkın tecrübemizle Asır Organizasyon kalitesinde hizmet alacaksınız.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için:

Telefon: 0553 241 40 67 - 0216 397 20 02

Mail: info@asirorganizasyon.com

İnstagram : asirorganizasyon

Ramazan Etkinlikleri

Asır Organizasyon farkıyla Ramazan'ın bereketini ve huzurunu sevdiklerinizle paylaşın!


Gelenek haline gelen Ramazan etkinlikleri, Asır Organizasyon bünyesinde adeta bir görsel şölene dönüşüyor. Hacivat ve Karagöz, Aşık ile Maşuk, Tahta Bacak, gölge oyunu ve sihirbaz gösterilerinin yanı sıra dini değerlerimizi ön plana çıkaran etkinliklere sıklıkla yer veriyoruz.

İsimleri ve sesleri ile gönülleri fetheden ilahi sanatçıları, Tasavvuf müziği sanatçıları, fasıl ekibi, mehter takımı ve semazenlerimiz ile Ramazan ayının manevi huzurunu içten yaşamanıza vesile olmayı yürekten diliyoruz.

Ramazan Etkinlikleri

Ramazan'ın Huzurunu Sevdiklerinizle Asır Organizasyon Farkıyla Yaşayın!


Ramazan ayı geçmişe açılan bir pencere olarak görüyor ve eğlenceler kadar Osmanlı şerbeti ve Osmanlı macunu gibi unutulmaz tatları da sizlerle buluşturuyoruz. Etkinlik alanında davetlilerinize dağıtılması için pamuk şeker veya patlamış mısır arabası kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Paylaşmanın farkına varmamızı sağlayan bu mübarek ayda hayır lokmacısı kiralamak isterseniz, ünlü lokma ustalarımızın ellerinden çıkan lokmaları, etkinlik alanında taze taze pişirilerek davetlilerinize dağıtım yapıyoruz. Üstelik tabak, çatal ve peçete ekipmanlarını da yanımızda getiriyoruz.

Ramazan Etkinlikleri

A'dan Z'ye Kusursuz Bir İftar Organizasyonu için Asır Organizasyon!


Profesyonel bir Ramazan etkinliği planlaması ve yürütülmesi konusunda desteğe ihtiyaç duyduğunuzda firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Uzun yıllardır İstanbul’da ve pek çok farklı şehirde Ramazan etkinliği gerçekleştiren firmamız, işinin ehli ve alanında uzman ekip kadrosuyla hizmet vermektedir. Davet ve organizasyonlarınızı gönül rahatlığıyla bizlere emanet edebilirsiniz.
Ramazan Etkinlikleri

Firmamız Ramazan Etkinliklerini Nasıl Planlamaktadır?


Firmamız Ramazan ayında belediye şenlikleri, özel kurum ve kuruluşların iftar yemekleri gibi programlarda günlük, haftalık veya aylık olarak hizmet vermektedir. Ramazan etkinlikleri planlaması sürece göre ve tercihlerinize göre farklılık gösterecektir.

Paket programlar halinde sunduğumuz hizmetlere istediğinizi ekleyip ve çıkararak kendi programınıza göre şekillendirebiliyorsunuz. Firmamızın Ramazan etkinlikleri kapsamında sağladığı hizmetlerden bahsedecek olursak;


• Işık ve ses sistemi kiralama
• Balon Süsleme
• Sunuculuk
• İlahi ekibi
• Hafız
• Ezgi Sanatçıları
• Tasavvuf grubu
• DJ
• Mehter ekibi
• Hacivat ve Karagöz
• Sihirbaz gösterisi
• Tahta bacak
• Kahveci güzeli
• Meddah takımı
• Şair ve yazar
• Semazen gösterisi
• Osmanlı yiyecekleri
• Sokak satıcıları (pamuk şekerciler, kağıt helvacılar ve patlamış mısır gibi)
• Halk oyunları ekibi
• Palyaço
• Yurt içi ve yurt dışından sanatçılar
• Kukla tiyatrosu
• Çocuk tiyatrosu


Seçim yapmanızı kolaylaştırmak için öncelikle paket halinde hazırladığımız etkinlikleri sizlere sunuyoruz. Genel Ramazan etkinliklerimiz arasından da seçim yaparak uygun fiyatlarda paket içerikler oluşturabilirsiniz. Ramazan etkinlikleri fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Ramazan Etkinlikleri
 

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU

Bizler çocukluğumuzun Ramazanlarını kendimizden sonraki nesillere anlatarak nasıl gurur duyuyorsak, çocuklarımızın da yaşayarak gelecekte güzel hatıralar bırakmasını istiyoruz.

Geleneksel özelliklerimizin tümünü tekrar yaşamak, hatırlatmak ve yaşatmak için hizmet veriyoruz.

Pamuk şekerciler, macuncular, kağıt helvacılar, Hacivat karagöz, cambazlar, hokkabazlar, orta oyuncular…

Heyecanla beklediğimiz  bu özel zamanı layığıyla yaşatmak, sizlere hatırlatmak amacıyla ve geleneklerimize saygıyla her Ramazanımızı birlikte yaşayalım.


Ramazan Etkinlikleri


Asır Organizasyon profesyonel genç dinamik yenilikleri seven ekibi ile sizleri bu ortak noktada buluşturan günlerde profesyonelliğini ortaya koyarak profesyonel ilahi sanatçı kadrosu ile semazen ekibiyle mehter takımı ile günün temasını, yaşatarak sizlere o günün en unutulmaz gün olduğunu hatırlatır.

Ramazan Etkinlikleri

Bir çok belediye etkinliği ve İstanbullun gözde ramazan şenliklerinin yapıldığı yerlerde  birçok organizasyon hizmeti verdik.. Yılların birikimi ve aynı heyecanıyla devam ediyor.

Asır Organizasyon ramazan şenlikleri, ramazan etkinlikleri ile yüzlerce Belediye Şenliklerinizde Semazen, İlahi Grubu, İlahi Sanatçıları, Sunucular, Ezgi Sanatçıları, Şerbetçi, Kahveci Güzeli, Pamuk Şeker, Patlamış Mısır, Fasıl Ekibi, Müzik Grupları, Meddah, Tahta Bacak, Kukla Tiyatrosu, Ses Işık Sistemleri, Çadır Kiralama, Hacivat İle Karagöz, Animatör, Palyaço Gibi Bir Çok Hizmetinizde Bizleri Arayabilir Fiyat Ve Organizasyon Planlaması Hakkında Bilgi Alabilirsiniz


Ramazan Etkinlikleri


Asır Organizasyon ramazan şenlikleri, ramazan etkinlikleri ile yüzlerce organizasyona imza atmış ayrıca müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ve uygun rakamlarla müşteri kitlesi edinmiştir.

RAMAZAN ETKİNLİKLERİNİZ İÇİN BİZİ ARAYIN.

Hacivat ile karagöz
Aşık ile Maşuk   
Fasıl Ekibi   
Sihirbaz Gösterisi   
Çocuk Tiyatrosu
Kahveci Güzeli   
Balon Süsleme   
Ses Sistemi Kiralama   
Işık Sistemi Temini   
Sunucu Animatör
Folklor ekibi   
Tasavvuf Gurubu
Konuşmacı   
Hatip   
Hafız
Türk tasavvuf Müziği ekibi     
Müzisyen     
Yazar      
Halk Oyunları ekibi     
Dj
Palyaço   
Yurt İçi ve yurt dışı sanatçılar   
Mehter Ekibi   
Ezgi Sanatcısı   
Kukla Tiyatrosu     
Meddah Takımı   
Mehter Gösterisi   
Mehter Takımı   
Semazen gösterileri   
Semazen Gösterisi     
Pamuk Şekerci Arabası   
Sunucu   
İlahi sanatcısı   
Tiyatro Gösterileri   
İlahi Ekibi      
Tahta Bacak    Şair   
Sihirbaz Gösterisi   
Semazen Gösterisi   
Osmanlı Yiyecekleri
Ramazan Etkinlikleri

Ramazan boyunca sizlere tüm etkinliklerinizde profesyonel destek sağlayan Asır Organizasyon, yılların vermiş olduğu tecrübe ve kaliteli hizmet ile ön plana çıkıyor. İftar yemeklerinizde, Ramazan eğlencelerinde, sahne gösterilerinde ve animasyon şovlarında, isteğinize uygun etkinlik ve ekipman desteği sunarak; konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamanıza olanak sunuyoruz.

Ramazan Etkinlikleri

Anahtar Teslim İftar Organizasyonları


Ramazan ayının maneviyatına ve içeriğine uygun olarak eğlence ve animatör programlarımız ile tüm kurumlar, belediyeler, şirketler, yardım kuruluşları ve dernekler için sunacağımız hizmetlere; catering hizmetleri, dekorasyon, servis personeli, müzik, ışık ve seslendirme, sunum, semazen gösterileri, ilahi grubu ve isteğe bağlı diğer ekstra hizmetlerimiz dahildir.


Ramazan Etkinlikleri


Organizasyonlarınızda Miniklerimiz için Özel Gösteriler


Miniklerimiz için her yaş aralığında eğlence ve animasyon seçeneği sunmaktayız. Çocukların ilgisini çeken, onların eğlenceli vakit geçirebilmelerini sağlayacak etkinlikleri, alanında profesyonel ekip arkadaşlarımızla birlikte sunuyoruz.

Kukla, Hacivat ve Karagöz gösterisi, palyaço gösterileri, oyun bölümleri ve diğer hizmetlerimize yalnızca çocuklar hayran kalmayacak. Aynı zamanda büyüklerin de ilgisini çekecek etkinlikler arasında bulunmaktadır.

Ramazan Etkinlikleri


2025 Yılı Özel Ramazan Etkinlik Organizasyonları


Ramazan ayına özel gerçekleştireceğiniz organizasyonlarda, ihtiyaç duyulan her türlü eğlence seçeneğini sunmaktayız. İlahi grupları, fasıl grupları, müzisyenler ve neyzenlerle harika bir etkinlik planlamak ve özel günlerinizi bu eğlenceli hizmetlerle süslemek için, web sitemizde yer alan iletişim numaramızla bize ulaşabilirsiniz.

Ramazan Etkinlikleri


İftar Programlarında Sunduğumuz Hizmetler

Kültürel öğelerimizden birisi olan ve Ramazan ayının vazgeçilmez etkinlikleri arasında yer alan semazen ekibi,  iftar programlarında en çok tercih edilen hizmetlerdendir. Alanında uzman semazenlerimiz, eşsiz dinleti eşliğinde; açık ve kapalı mekanlarda hizmetinizde.Asır Organizasyon ile Ramazan'ı Sevdiklerinizle Birlikte Yaşayın!

İlahi söyleyen sanatçılarla birlikte, neyzenlerin de yer aldığı ilahi grubu da, ramazan etkinliklerinde talep gören etkinliklerdendir. Edebiyatımız ve tasavvuf müziğimiz için önemli olan eserler, bu dinletide konuklara aktarılır. Manevi  bir havaya uygun olarak listede yer alan ilahiler söylenir. İlahilerin bu güzel ezgileri, konuklar için doyumsuz bir tat olacaktır.

Ramazan Etkinlikleri


Ramazan Şenlikleri


Her yıl düzenli olarak tüm Ramazan aylarında, geçmişten günümüze kadar aktarılmayı başarmış birçok gösteri ve dinleti etkinlikleri sunuyoruz. Asır Organizasyon olarak firmamız, profesyonel kadrosu ile tüm şenliklerinizde meddah, uzun adam, Hacivat ve Karagöz, orta oyunu, mehteran gösterileri, ilahi grubu gibi hizmetlerle yanınızda.

Geleceğe güzel hatıralar bırakmak için, düğün, nişan, nikah, sünnet düğünü, açılış ve benzeri etkinliklerinizde tercih edebileceğiniz organizasyon firmamız, uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Ramazan Etkinlikleri


Zengin Menü Seçenekleri, Şık Dekorasyon, Profesyonel Hizmet: Asır Organizasyon!

Dilediğiniz etkinlik için sitemizdeki iletişim kanallarını kullanarak fiyat alabilir; detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz, her türlü konuda sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyacaktır.

Tüm etkinliklerinizde, talep ettiğiniz hizmetlere ek olarak sokak satıcıları da isteyebilirsiniz. Osmanlı macuncusu, Osmanlı şerbetçisi, pamuk şekeri, kahveciler, pilavcı, sokak simitçisi, waffle standı gibi olanaklardan birisini tercih edebilirsiniz.

Ramazan Etkinlikleri

RAMAZAN AYINDA YAPMAYI PLANLADIĞINIZ TÜM ORGANİZASYONLAR DA PROFESYONEL DESTEK ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

A'dan Z'ye tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan ekibimizle, kusursuz bir iftar organizasyonu için her detayı titizlikle planlıyoruz.

Eğlence:


İlahi Grubu: Ramazan atmosferine uygun ilahi dinletileri organize ediyoruz.

Semazen Ekibi: Semazen gösterileri ile iftar organizasyonunuza manevi bir atmosfer katıyoruz.

Mehteran Ekibi: Mehteran gösterileri ile organizasyonunuza coşku ve heyecan katıyoruz.

Hacivat Karagöz: Hacivat Karagöz gösterileri ile misafirlerinize eğlenceli vakit geçirme imkanı sunuyoruz.

Meddah: Meddah gösterileri ile misafirlerinizi geçmişe götürüyoruz.

Sihirbaz: Sihirbaz gösterileri ile misafirlerinizi büyülemeyi garanti ediyoruz.

Ateşbaz: Ateşbaz gösterileri ile unutulmaz bir görsel şölen sunuyoruz.

Kukla Gösterisi: Kukla gösterileri ile çocuklara eğlenceli bir ortam sağlıyoruz.

Palyaço Animasyon: Palyaço animasyonlar ile çocuklara keyifli anlar yaşatıyoruz


Lezzet Durakları:


Pamuk Şeker Arabası: Pamuk şeker arabası ile misafirlerinize nostaljik bir tat sunuyoruz.

Popcorn Arabası: Popcorn arabası ile misafirlerinize lezzetli atıştırmalıklar sunuyoruz.

Osmanlı Şerbetçisi: Osmanlı şerbeti ile misafirlerinize geleneksel bir lezzet sunuyoruz.

Osmanlı Macuncusu: Osmanlı macunu ile misafirlerinize farklı bir deneyim sunuyoruz.

İstanbul içerisinde yapacağınız kurumsal ve bireysel tüm programlarda hizmet vermekteyiz.


2025 Yılı Ramazan İftar Organizasyonlarınız için Asır Organizasyon Yanınızda!

Kayıtlarımız başladı!

20 yılı aşkın tecrübemizle Asır Organizasyon kalitesinde hizmet alacaksınız.

Detaylı bilgi için:

Tel: 0553 241 40 67 - 0216 397 20 02

Web: www.asirorganizasyon.com

Mail: info@asirorganizasyon.com

#asırorganizasyon #ramazan #iftar #organizasyon #istanbul #ramazaniftarı #iftaryemeği #iftarprogramı #iftarmenü


Asır Organizasyon Ara
×