Ramazan Organizasyonu - Ramazan Etkinlikleri

Ramazan Etkinlikleri

ramazan etkinlikMübarek Ramazan ayının maneviyatını yaşatan, değerlerimizi ön planda tutan Ramazan etkinliklerimize her yıl ara vermeden devam ediyoruz. Firmamız belediyeler başta olmak üzere özel kurum ve kuruluşlar için profesyonel ekipleriyle iftar öncesi ve sonrası sayısız etkinlik ve gösteriler gerçekleştirmektedir.

Gelenek haline gelen Ramazan etkinlikleri, Asır Organizasyon bünyesinde adeta bir görsel şölene dönüşüyor. Hacivat ve Karagöz, Aşık ile Maşuk, Tahta Bacak, gölge oyunu ve sihirbaz gösterilerinin yanı sıra dini değerlerimizi ön plana çıkaran etkinliklere sıklıkla yer veriyoruz. İsimleri ve sesleri ile gönülleri fetheden ilahi sanatçıları, Tasavvuf müziği sanatçıları, fasıl ekibi, mehter takımı ve semazenlerimiz ile Ramazan ayının manevi huzurunu içten yaşamanıza vesile olmayı yürekten diliyoruz.

ramazan etkinlikleriRamazan ayı geçmişe açılan bir pencere olarak görüyor ve eğlenceler kadar Osmanlı şerbeti ve Osmanlı macunu gibi unutulmaz tatları da sizlerle buluşturuyoruz. Etkinlik alanında davetlilerinize dağıtılması için pamuk şeker veya patlamış mısır arabası kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Paylaşmanın farkına varmamızı sağlayan bu mübarek ayda hayır lokmacısı kiralamak isterseniz, ünlü lokma ustalarımızın ellerinden çıkan lokmaları, etkinlik alanında taze taze pişirilerek davetlilerinize dağıtım yapıyoruz. Üstelik tabak, çatal ve peçete ekipmanlarını da yanımızda getiriyoruz.

ramazan nasrettin hocaProfesyonel bir Ramazan etkinliği planlaması ve yürütülmesi konusunda desteğe ihtiyaç duyduğunuzda firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Uzun yıllardır İstanbul’da ve pek çok farklı şehirde Ramazan etkinliği gerçekleştiren firmamız, işinin ehli ve alanında uzman ekip kadrosuyla hizmet vermektedir. Davet ve organizasyonlarınızı gönül rahatlığıyla bizlere emanet edebilirsiniz.

 Firmamız Ramazan Etkinliklerini Nasıl Planlamaktadır? 
Firmamız Ramazan ayında belediye şenlikleri, özel kurum ve kuruluşların iftar yemekleri gibi programlarda günlük, haftalık veya aylık olarak hizmet vermektedir. Ramazan etkinlikleri planlaması sürece göre ve tercihlerinize göre farklılık gösterecektir. Paket programlar halinde sunduğumuz hizmetlere istediğinizi ekleyip ve çıkararak kendi programınıza göre şekillendirebiliyorsunuz. Firmamızın Ramazan etkinlikleri kapsamında sağladığı hizmetlerden bahsedecek olursak;Mehter takımı ve semazen ekibi ramazan etkinliği
• Işık ve ses sistemi kiralama
• Balon Süsleme
Sunuculuk
İlahi ekibi
• Hafız
• Ezgi Sanatçıları
• Tasavvuf grubu
• DJ
• Mehter ekibi
• Hacivat ve Karagöz
• Sihirbaz gösterisi
• Tahta bacak
• Kahveci güzeli
• Meddah takımı
• Şair ve yazar
• Semazen gösterisi
• Osmanlı yiyecekleri
• Sokak satıcıları (pamuk şekerciler, kağıt helvacılar ve patlamış mısır gibi)
• Halk oyunları ekibi
• Palyaço
• Yurt içi ve yurt dışından sanatçılar
• Kukla tiyatrosu
• Çocuk tiyatrosu
mehter takımı ramazan ayı konseriSeçim yapmanızı kolaylaştırmak için öncelikle paket halinde hazırladığımız etkinlikleri sizlere sunuyoruz. Genel Ramazan etkinliklerimiz arasından da seçim yaparak uygun fiyatlarda paket içerikler oluşturabilirsiniz. Ramazan etkinlikleri fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

 RAMAZAN ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU 

Bizler çocukluğumuzun Ramazanlarını kendimizden sonraki nesillere anlatarak nasıl gurur duyuyorsak, çocuklarımızın da yaşayarak gelecekte güzel hatıralar bırakmasını istiyoruz.

Geleneksel özelliklerimizin tümünü tekrar yaşamak, hatırlatmak ve yaşatmak için hizmet veriyoruz.

Pamuk şekerciler, macuncular, kağıt helvacılar, Hacivat karagöz, cambazlar, hokkabazlar, orta oyuncular…

semazen ekibi ramazan konseriHeyecanla beklediğimiz  bu özel zamanı layığıyla yaşatmak, sizlere hatırlatmak amacıyla ve geleneklerimize saygıyla her Ramazanımızı birlikte yaşayalım. 

Asır Organizasyon profesyonel genç dinamik yenilikleri seven ekibi ile sizleri bu ortak noktada buluşturan günlerde profesyonelliğini ortaya koyarak profesyonel ilahi sanatçı kadrosu ile semazen ekibiyle mehter takımı ile günün temasını, yaşatarak sizlere o günün en unutulmaz gün olduğunu hatırlatır.

 

Bir çok belediye etkinliği ve İstanbullun gözde ramazan şenliklerinin yapıldığı yerlerde  birçok organizasyon hizmeti verdik..

Yılların birikimi ve aynı heyecanıyla devam ediyor..

Asır Organizasyon ramazan şenlikleri, ramazan etkinlikleri ile yüzlerce

Belediye Şenliklerinizde Semazen, İlahi Grubu, İlahi Sanatçıları, Sunucular, Ezgi Sanatçıları, Şerbetçi, Kahveci Güzeli, Pamuk Şeker, Patlamış Mısır, Fasıl Ekibi, Müzik Grupları, Meddah, Tahta Bacak, Kukla Tiyatrosu, Ses Işık Sistemleri, Çadır Kiralama, Hacivat İle Karagöz, Animatör, Palyaço Gibi Bir Çok Hizmetinizde Bizleri Arayabilir Fiyat Ve Organizasyon Planlaması Hakkında Bilgi Alabilirsiniz 

Asır Organizasyon ramazan şenlikleri, ramazan etkinlikleri ile yüzlerce organizasyona imza atmış ayrıca müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ve uygun rakamlarla müşteri kitlesi edinmiştir. 

 RAMAZAN ETKİNLİKLERİNİZ İÇİN BİZİ ARAYIN.. 

Hacivat ile karagöz Aşık ile Maşuk Fasıl Ekibi Sihirbaz Gösterisi Çocuk Tiyatrosu
Kahveci Güzeli Balon Süsleme Ses Sistemi Kiralama Işık Sistemi Temini Sunucu Animatör
Folklor ekibi Tasavvuf Gurubu Konuşmacı Hatip Hafız 
 Türk tasavvuf Müziği ekibi  Müzisyen  Yazar   Halk Oyunları ekibi  Dj 
Palyaço Yurt İçi ve yurt dışı sanatçılar Mehter Ekibi Ezgi Sanatcısı Kukla Tiyatrosu     
Meddah Takımı Mehter Gösterisi Mehter Takımı Semazen gösterileri Semazen Gösterisi     
Pamuk Şekerci Arabası Sunucu İlahi sanatcısı Tiyatro Gösterileri İlahi Ekibi      
Tahta Bacak Şair Sihirbaz Gösterisi Semazen Gösterisi Osmanlı Yiyecekleri     

 

Ve daha fazlası için bizi arayınız: 0553 241 40 67 ×