Mehter Takımı Fiyatları | Kiralık Mehter Takımı

Mehter Takımı Fiyatları

Mehter Takımı - Mehter Takımı Kiralama

Sünnet Düğünü Mehter Takımı Fiyatları Kaç kişilik mehter ekibi olacağına ve gidilecek yerin uzaklığına göre değişiyor. Sünnet düğünü için kiralık mehter takımlarında genellikle 10 kişilik ( KÖSLÜ ) yani büyük ortaya konulan 2 davullu mehter takımını tavsiye ediyoruz. Bununla birlikte eğer sünnet çocuğu alana tahtla taşınarak girecekse 4 yeniçeri de ilave edilmektedir. Sünnet düğünü için ideal mehter takımı 10 kişi oluyor ve fiyatı ortalama 6.000 TL den başlamaktadır.

Mehter takımı kiralama fiyatları, mehter takımının büyüklüğüne, gösterinin süresine ve gösterinin yapılacağı yere göre değişkenlik gösterir. Genel olarak, mehter takımı kiralama fiyatları aşağıdaki gibidir:

 • 8 kişilik mehter takımı için ortalama fiyat: 5.500 TL - 6.500 TL
 • 10 kişilik mehter takımı için ortalama fiyat: 6.500 TL - 7.500 TL
 • 12 kişilik mehter takımı için ortalama fiyat: 7.500 TL - 8.500 TL
 • 15 kişilik mehter takımı için ortalama fiyat: 8.500 TL - 9.500 TL
 • 20 kişilik mehter takımı için ortalama fiyat: 12.000 TL - 15.000 TL

Mehter takımı kiralama fiyatlarına genellikle şunlar dahildir:

 • Mehter takımının gösterisi
 • Mehter takımının kostümleri ve aksesuarları
 • Mehter takımının ulaşım ve konaklama masrafları

Mehter takımı kiralama fiyatlarına dahil olmayan bazı unsurlar şunlardır:

 • Mehter takımının gösterisinin yapılacağı yerin süslenmesi
 • Mehter takımının gösterisinin kayıt altına alınması

Mehter takımı kiralamak için, bir organizasyon firması ile iletişime geçebilirsiniz. Organizasyon firması, ihtiyaçlarınıza uygun bir mehter takımı kiralama hizmeti sunacaktır.

İşte mehter takımı kiralarken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar:

 • Mehter takımının büyüklüğünü belirleyin. Mehter takımının büyüklüğü, gösterinin yapılacağı alana göre belirlenmelidir.
 • Gösterinin süresini belirleyin. Mehter takımının gösterisinin süresi, davetlilerinizin ilgisini çekmek için yeterli olmalıdır.
 • Gösterinin yapılacağı yeri belirleyin. Mehter takımının gösterisi, davetlilerinizin rahatça izleyebileceği bir yerde yapılmalıdır.
 • Mehter takımının fiyatını karşılaştırın. Farklı organizasyon firmalarından fiyat teklifi alın.

Mehter takımı, özel gün ve gecelerde sıklıkla tercih edilen bir eğlence unsurudur. Doğru bir planlama ve organizasyonla, unutulmaz bir gösteriye imza atabilirsiniz.

Mehter Takımı Fiyatları

Mehter takımı kiralama fiyatları ne kadar?

Bu sorunun cevabını net olarak verebilmek için Kaç kişilik bir mehter takımı kuracağımıza göre değişiyor. Yapılacak olan organizasyonun niteliğine göre büyüklüğüne göre ve tabi bütçesine göre biz mehter takımı kurmaktayız. Örneğin bir siyasi partinin kongresine 8 kişilik mehter takımı sayıca çok az olacaktır burada en az 20 ila 30 kişilik bir mehter ekibi kiralaması yapılmalı. Fakat yapılacak organizasyon küçük çaplı bir düğün yada benzeri bir programsa 8-10 kişi kiralık mehter takımı yeterli olacaktır. Mehter takımı kiralama fiyatları 2023 yılı için ortalama kişi başı 500 TL olarak belirlenmiştir.


Mehter takımı kaç kişiden oluşur?

Mehter takımı 8-10-12-15-20-30 ve 36 şeklinde gruplara ayrılmaktadır. Yapılacak etkinliğin sahne büyüklüğü veya katılımcı sayısına göre mehter takımı kişi sayısı belirlenir. Kiralık mehter takımları özellikle İstanbul'da Gelin alma için mehter takımı yada sünnet düğünü için mehter takımı bazen de iş yeri açılışı için mehter takımı olarak çağrılmakta. Büyük devlet destekli yada siyasi parti destekli organizasyonlarda ise 30 kişi ve katları şeklinde mehteran takımı kurulmaktadır.


İstanbul'da Kiralık Mehter Takımı Fiyatları


8  Kişi Kiralık Mehter Takımı   4.000 ₺

10 Kişi Kiralık Mehter Takımı   5.000 ₺

12 Kişi Kiralık Mehter Takımı   7.000 ₺

15 Kişi Kiralık Mehter Ekibi    9.500 ₺

18 Kişi Kiralık Mehteran Ekibi  15.000 ₺

20 Kişi Kiralık Mehteran Takımı 18.000 ₺


Mehter Takımı Fiyatları

Mehter takımı ve mehteran kiralama için bizden bilgi alın. Mehter takımındaki kişi sayısını belirleyebilirsiniz. Mehter takımı dünyanın ilk ve en eski ordu bandosudur. Vurduğunda arzı ve arşı titreten, yürüdüğünde ölümü bile korkutan, heybetiye düşmanın yüreğine korku salan ve savaşa bayram havasında gidenlerin öncüsüdür mehter takımı.

Mehter Takımı Fiyatları

Kiralık Mehteran Takımı Fiyatları

Mehter ekibimiz alanında başarılı ve uzman kişilerdir... Sizler de sünnet düğünlerinizde  özel gün ve gecelerinizde Mehter Takımımızı davet edebilirsiniz. Mehter Takımımız 10 kişilik ekipten oluşmaktadır. Talep durumunda sayı artırılabilmektedir... Ekibimizdeki arkadaşlarımız profesyonel olup yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir.


Mehter Takımı Fiyatları

MEHTER TAKIMI KİRALAMAK İÇİN BİZİ ARAYIN : 0553 241 40 67  

Kahramanlık ve fedakarlıklarla dolu muhteşem maziyi dile getiren müstesna mehter takımımız, bugün, yeniden ihya edilen ve hepimizin zevkle, iftihar duyarak seyrettiğimiz, dinlediğimiz mehter marşlarını en güzel şekilde sizin de Sünnet düğünü , iş yeri  açılışı ve diğer etkinlerinizde yer alarak size  ve misafirlerinize  unutamayacağı saatler yaşatabilir..Detaylı bilgi için en kısa sürede bizimle irtibata geçiniz.

Mehter Takımı Fiyatları

İstanbul da En İyi Mehter Takımı 

Yılların getirdiği tecrübesiyle, profesyonel ekibiyle, kalitesiyle; "Açılış, festival, TV programları, konser, düğün, sünnet, karşılama, turistik gezi vb. her türlü organizasyonlarda Mehter Takımımız hizmetinizdedir. Biz bu mirası Osmanlı'dan aldık. Onu layıkıyla devam ettirme çabasındayız. Yıllardır bu işi yapıyoruz, işimizde, hizmetlerimizde profesyonel, ürünlerimizde özenli ve kaliteliyiz. Daha önce Mehter ekibimiz ile gerçekleştirdiğimiz organizasyonlardan seçme bir kaç tane görüntülerimizi aşağıdaki videolardan izleyebilirsiniz. Mehter takımı ve mehter marşı geçmişten günümüze gelen ve her defasında herkesin içini titreten nağmesi ile akıllardan silinmiyor. 2 ileri 1 geri adımları ve tokmağa vurulan her bir seste insanları ritme çeken eşsiz bir marştır.

Mehter Takımı Fiyatları

Günümüzde mehter takımı eşsiz organizasyonlar için düğün organizasyonu, sünnet organizasyonu, ramazan etkinlikleri, asker uğurlama, kız alma ve tüm özel gün etkinliklerinde mehter takımı kiralayarak akıllardan silinmeyen bir gün düzenleyebilirsiniz. Mehter takımında kişi sayısı sizin isteğinize, organizasyon durumuna ve mekanın büyüklüğüne göre ayarlanabilir. Mehter takımı fiyatları kişi sayısı, gidilecek yerin uzaklığı etkili olmaktadır. Özel günlerinizde güzel bir giriş yapılarak herkes tarafından bilinen mehter yürüyüşü yapılarak gösteri yapılmaktadır. Asker uğurlamada ve gelin almada kapıdan başlayan ve bitene kadar devam eden bir organizasyondur.

Mehter Takımı Fiyatları

Tam anlamıyla bir mehter marşı esintisi için enstrümanların kullanılması 9 kişiyi gerektirir. Bu minimum 8 kişiye düşer ve en ideali 12 ile 36 kişiden oluşmaktadır. Otantik kıyafetleri ile mehter ekibi mehter marşına hazır olarak bulunmaktadır.


Mehter Takımı Kiralama Fiyatları


Mehter takımı kiralama servisimizden dükkan açılışı, iş yeri açılışı, asker uğurlama, davetli karşılama, fuar, sünnet töreni, gelin alma, askere uğurlama ve Ramazan etkinlikleri gibi çeşitli etkinlik ve davet kapsamında yararlanmanız mümkün oluyor. Minimum 8-10 kişiden oluşan mehter takımı ile yapılan gösterilerimizi organizasyonun türüne göre 36 kişilik ekiplere kadar yükseltebiliyoruz. Firmamız bünyesinde 150 kişiden oluşan mehter takımımız bulunmaktadır. Bu anlamda İstanbul'un en geniş gösteri ekibiyle organizasyon hizmeti veren nadir firmalardan biriyiz. Profesyonel anlamda mehter takımı kiralama hizmeti sunan firmamıza iletişim sayfamızda yer alan numaralardan ulaşarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Mehter Takımı Fiyatları

En Uygun Mehter Takımı Kiralama Fiyatlarıyla Hizmetinizdeyiz.

Özel gün ve gecelerde, davetlerde ve törenlerde dünyanın en ihtişamlı bando takımına yer vermek istediğinizde en uygun mehter takımı kiralama fiyatlarıyla hizmetinizdeyiz. Milli ve manevi duyguların hat safhada yaşandığı Milli bayram kutlamalarında ve Ramazan etkinliklerinde sıklıkla karşılaşılan mehter takımını artık her türlü organizasyonda görmek mümkün oluyor. Tarzı ve dokunuşuyla organizasyon türüne göre özel olarak seçilmiş ezgileri seslendiren Maltepe mehter takımımız, müzik kalitesiyle gönlünüze ve kulağınıza hitap eden bir program sunacaktır. Mehter takımı kiralama fiyatları tercih edilecek ekip sayısına ve programın süresine göre belirlenmektedir. Bizlere telefon numaralarımızdan ulaşarak bütçenize en uygun fiyatlarda mehter takımı kiralama hizmetimiz konusunda bilgi alabilir, erken  rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Mehter Takımı Fiyatları


Mehter Takımı Kiralama Fiyatlarımız 4.000 TL'den Başlıyor.


Firmamız minimum 9 kişilik mehter takımı ile çeşitli organizasyon ve etkinliklere katılmaktadır. Ekibimizde trompet, zurna,çevgen, davul,zil ve kös gibi enstrüman sanatçıları ve mehteri yöneten Mehterbaşı ve nakkareler bulunmaktadır. Profesyonel müzisyen grubumuz mehter marşlarıyla adeta bir konser havasında gösteri sunmaktadır. Uzun süreli programlarda veya tercihinize bağlı olarak güncel marşlara ve ezgilere yer vererek geniş bir repertuarla sahne almaktadırlar. 4.000 TL'den başlayan Mehter takımı kiralama fiyatlarımız, tercih edilecek ekip sayısına göre bir üst limitte yansıtılacaktır. Mehter takımı kiralama hakkında detaylı bilgi almak için hemen arayabilirsiniz.

Mehter Takımı Fiyatları

TIKLAYINIZ

Mehter Takımı Konser  Gösterisi için Hemen Arayınız

Firmamız hem özel hem de kurumsal organizasyon sahiplerine unutulmayacak bir davet veya tanıtım yapma olanağı sunmaktadır. Kahramanlık ve Türklük marşlarını büyük bir coşkuyla topluluğa aksettiren ekibimiz uzun süredir bizlerle bir arada bulunmaktadır. Tecrübeli ve uzman müzisyenlerimiz özel kostümleri ve müzik aletlerinin ihtişamıyla etkinliğin düzenleneceği yere doğru marşlar eşliğinde yürüyüşlerini tamamlamakta ve ardından konserine başlamaktadır.

Mehter Takımı Fiyatları

Görev bilincinin farkında ve işinin hakkını layıkıyla yerine getiren bir ekiple çalışmak, sorunsuz bir organizasyon programı düzenlemek için mehter takımı gösterisi sunan firmamıza telefon numaralarımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Firmamız organizasyon türü ve mekana göre size en uygun mehter takımı sayısı ve program akışı hakkında fikir sahibi olacağınız bilgileri paylaşacaktır. Tecrübelerimizden yararlanmanız ve bütçenize uygun mehter takımı hizmetlerimiz hakkında detaylara ulaşabilmeniz için 7/24 sorularınızı yanıtlıyoruz.

Kiralık Mehter Takımı Servisi

Mehter takımı konseri açık ve kapalı alan farkı gözetmeden yılın her döneminde verilebilmektedir. Özellikle yaz aylarında, Ramazan ayında ve Fetih anma törenleri dönemlerinde yoğunluk olduğundan, bu dönemlerde firmamızı erken arayarak rezervasyon yaptırmanızda fayda vardır. Havaların ısınmasıyla düğün sezonunun açılması da gelin alma törenlerinde kiralık mehter takımı servisimizin yoğun olarak tercih edilmesine sebep olabiliyor. Düzenleyeceğiniz etkinlik ve davetlerde görkemli bir konser programı ile misafirlerinizi ağırlamak istediğinizde mehteran firması olarak profesyonel ekibimizle yanınızdayız.

Uygun Fiyatlara Mehter Kiralamak İçin Bize Ulaşınız. İstanbul Genelinde Düğün Nişan ve Sünnet Organizasyonları İçin Mehter Takımı Kiralama Hizmeti Sağlıyoruz. Mehter Kiralama İçin Arayınız 0553 241 40 67 - 0216 397 20 02 - 0212 907 06 52 Fotoğraf Galeri

Asır Organizasyon Instagram
Asır Organizasyon Youtube
Asır Organizasyon Whatsapp
Asır Organizasyon Ara
×