Sokak Satıcıları Kiralama | Pamuk Şeker Kiralama

Sokak Satıcıları Kiralama

Sokak Satıcıları Kiralama Firması

Her türlü etkinliğinize renk katabilecek, konuklarınızı neşelendirecek nostaljik sokak satıcılarımız, kurumsal organizasyonlarda, panayırlarda, düğün organizasyonlarında, açılış organizasyonlarında, Ramazan etkinliklerinde ve doğum günlerinde Asır Organizasyon farkıyla hizmetinizde.

İstanbul'da Uygun Fiyatlara Hizmet Veriyoruz.

Osmanlı şerbetçisi, kokoreççi, ciğerci, midye tava standı, balık ekmek standı, pamuk şeker arabası, pilavcı arabası, sokak simitçisi, waffle standı, şambaba tatlıcısı, Osmanlı macuncusu, çikolata şelalesi ve elma şekeri standı, sunduğumuz hizmetlerden bazılarıdır. Uygun fiyatlarla sokak satıcıları kiralama hizmeti için web sitemizdeki iletişim numaralarını kullanarak, detaylı bilgi alabilirsiniz.


Osmanlı Şerbetçisi Kiralama

Kültürümüzün vazgeçilmez unsurlarından olan sokak satıcıları, birçok farklı ürün grubunu yüzyıllardır şehirlerimizin sokaklarında vatandaşlarla buluşturuyor. Osmanlı şerbetçisi bunlardan birisi. Her ne kadar küçüklerimiz için eğlenceli ve bir o kadar da lezzetli olsa da, büyüklerimiz için de beğenilen bir lezzet. Asır Organizasyon Osmanlı şerbetçisi standını, nostaljik kostümlü çalışan ile birlikte etkinliklerinize gönderebiliyor. Sokak satıcıları kiralama fiyatları, bütçenize uygun alternatiflerle sunuluyor.


Pamuk Şeker Arabası Kiralama

Hem çocuklar hem de yetişkinler için bir eğlence kaynağı haline gelen pamuk şekeri, düğünlerde, açılış organizasyonlarında, tanıtım organizasyonlarında, kına organizasyonlarında, sünnet organizasyonlarında ve festival gibi etkinliklerde en çok tercih edilen hizmetlerimizdendir.

En Ekonomik Sokak Satıcısı Kiralama 1.000 TL den Başlayan Fiyatlarla..

Nostaljik kıyafetlerle ortama renk katacak elemanların temin edilmesi de yine firmamız tarafından yapılmaktadır. Pamuk şeker arabası kiralama hizmeti saatlik ve günlük olarak yapılabilmektedir. Fiyatlar ise etkinliğin yapılacağı yerin uzaklığına ve kiralama süresine göre değişkenlik göstermektedir. Asır Organizasyon numaralarından bize ulaşarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.Karnaval Yiyecekleri Kiralama

Etkinlik ve davetlerinizde ücretsiz olarak konuklarınıza ikram edebileceğiniz, herkes tarafından büyük beğeni toplayan hizmetlerden olan karnaval yiyecekler, Asır Organizasyon farkıyla dilediğiniz an hizmetinizde. Özel standlar ve ekipmanlarla, her şeyi hazır olarak faaliyet gösteren karnaval yiyecekler standları: bozacı, kestane arabası, patlamış mısır arabası gibi hizmetlerdir. Standlarımız hijyenik kurallara uygundur ve gerekli bakımları, etkinlik sonrasında düzenli olarak yapılmaktadır.


Salepçi Kiralama

Sıcacık ve nefis tadıyla, etkinliklerde konukların ilgisini çekebilecek hizmetlerden birisi de salepçi arabasıdır. Eleman, bardak ve salep sunumunun tam ve eksiksiz olarak sunulması, Asır Organizasyon olarak hizmetlerimizden birisidir. En taze ve en organik şekliyle hammaddelerimiz ve hijyenik kurallara uygun standımızla birlikte, her türlü etkinliğinizde ihtiyaç duyabileceğiniz önemli hizmetlerden. Salepçi kiralama fiyatına nakliye, salep, stand ve elemanın ücreti dahildir. Hemen rezervasyon yapmak ve kiralamak için Asır Organizasyon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Maraş Dondurmacısı Kiralama

İstanbul'un tüm semtlerine verdiğimiz organizasyon hizmetlerinden birisi de Maraş Dondurmacısı kiralama. Bir diğer adı dövme dondurma olan bu hizmet ile; 7'den 70'e tüm konuklarınız nefis bir lezzete tanık olacak. Yaz aylarının vazgeçilmezi olan Maraş dondurmacısına etkinliklerinizde yer vererek; küçükleri ve büyükleri neşelendirebilirsiniz. Asır Organizasyon müşteri temsilcisi numarasını arayarak, istediğiniz bir tarih için Maraş dondurmacısı kiralayabilirsiniz. 

Sokak Satıcıları Kiralama ve Organizasyon detayları İçin görüşelim.  İletişim : 0553 241 40 67 


×