Sokak Satıcıları Kiralama » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

Sokak Satıcıları Kiralama

Sokak Satıcıları Kiralama

Hertürlü etkinliğinize renk katabilecek, konuklarınızı neşelendirecek nostaljiksokak satıcılarımız, kurumsal organizasyonlarda, panayırlarda, düğünorganizasyonlarında, açılış organizasyonlarında, Ramazan etkinliklerinde vedoğum günlerinde Asır Organizasyon farkıyla hizmetinizde. Osmanlı şerbetçisi,kokoreççi, ciğerci, midye tava standı, balık ekmek standı, pamuk şeker arabası,pilavcı arabası, sokak simitçisi, waffle standı, şambaba tatlıcısı, Osmanlımacuncusu, çikolata şelalesi ve elma şekeri standı, sunduğumuz hizmetlerdenbazılarıdır. Uygun fiyatlarla sokak satıcıları kiralama hizmeti için websitemizdeki iletişim numaralarını kullanarak, detaylı bilgi alabilirsiniz.


Osmanlı Şerbetçisi

Kültürümüzünvazgeçilmez unsurlarından olan sokak satıcıları, birçok farklı ürün grubunuyüzyıllardır şehirlerimizin sokaklarında vatandaşlarla buluşturuyor. Osmanlışerbetçisi bunlardan birisi. Her ne kadar küçüklerimiz için eğlenceli ve bir okadar da lezzetli olsa da, büyüklerimiz için de beğenilen bir lezzet. Asır OrganizasyonOsmanlı şerbetçisi standını, nostaljik kostümlü çalışan ile birlikteetkinliklerinize gönderebiliyor. Sokak satıcıları kiralama fiyatları,bütçenize uygun alternatiflerle sunuluyor.


Pamuk Şeker Arabası Kiralama

Hemçocuklar hem de yetişkinler için bir eğlence kaynağı haline gelen pamuk şekeri,düğünlerde, açılış organizasyonlarında, tanıtım organizasyonlarında, kınaorganizasyonlarında, sünnet organizasyonlarında ve festival gibi etkinliklerdeen çok tercih edilen hizmetlerimizdendir. Nostaljik kıyafetlerle ortama renkkatacak elemanların temin edilmesi de yine firmamız tarafından yapılmaktadır.Pamuk şeker arabası kiralama hizmeti saatlik ve günlük olarakyapılabilmektedir. Fiyatlar ise etkinliğin yapılacağı yerin uzaklığına vekiralama süresine göre değişkenlik göstermektedir. Asır Organizasyonnumaralarından bize ulaşarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.Karnaval Yiyecekler Kiralama

Etkinlikve davetlerinizde ücretsiz olarak konuklarınıza ikram edebileceğiniz, herkestarafından büyük beğeni toplayan hizmetlerden olan karnaval yiyecekler, AsırOrganizasyon farkıyla dilediğiniz an hizmetinizde. Özel standlar veekipmanlarla, her şeyi hazır olarak faaliyet gösteren karnaval yiyeceklerstandları:bozacı, kestane arabası, patlamış mısır arabası gibi hizmetlerdir.Standlarımız hijyenik kurallara uygundur ve gerekli bakımları, etkinliksonrasında düzenli olarak yapılmaktadır.


Salepçi Kiralama

Sıcacıkve nefis tadıyla, etkinliklerde konukların ilgisini çekebilecek hizmetlerdenbirisi de salepçi arabasıdır. Eleman, bardak ve salep sunumunun tam ve eksiksizolarak sunulması, Asır Organizasyon olarak hizmetlerimizden birisidir. En tazeve en organik şekliyle hammaddelerimiz ve hijyenik kurallara uygun standımızlabirlikte, her türlü etkinliğinizde ihtiyaç duyabileceğiniz önemli hizmetlerden.Salepçi kiralama fiyatına nakliye, salep, stand ve elemanın ücreti dahildir.Hemen rezervasyon yapmak ve kiralamak için Asır Organizasyon numaralarındanbize ulaşabilirsiniz.


Maraş Dondurmacısı Kiralama

İstanbul'untüm semtlerine verdiğimiz organizasyon hizmetlerinden birisi de MaraşDondurmacısı kiralamadır. Bir diğer adı dövme dondurma olan bu hizmetile;  7'den 70'e tüm konuklarınız nefisbir lezzete tanık olacak. Yaz aylarının vazgeçilmezi olan Maraş dondurmacısınaetkinliklerinizde yer vererek; küçükleri ve büyükleri neşelendirebilirsiniz.Asır Organizasyon müşteri temsilcisi numarasını arayarak, istediğiniz bir tarihiçin Maraş dondurmacısı kiralayabilirsiniz. whatsapp İletişim