Gönüllerde İz Bırakan: İlahi Sanatçıları Düğünlerinizde

İlahi Sanatçıları

İlahi Sanatçılarımızla Manevi Bir Atmosfer Yaratın!

Konser organizasyonları için ilahi sanatçıları hizmetlerimiz bulunmaktadır. İlahi Sanatçısı iletişim için bize ulaşınız. 1998 yılından beri ilahi sanatçıları organizasyonlarıyla meşgul olmaktayız. Birçok ilahi sanatçısı menajerliğini yapmaktayız, bir çoğuyla da ajans modeliyle çalışmaktayız. Siz mekanı organize ediyorsunuz, bizde sanatçı ve müzisyenlerle gelip sahne programını gerçekleştiriyoruz.Yıllardır en iyi hizmeti ve tecrübeyi de katarak sizlere hizmet vermeye çalışıyoruz.


ilahi grubuHer türlü organizasyonlarınız için ülkemizin önde gelen İlahi sanatçılarından oluşan ekibimizle sizlerin yanındayız. Kutlu doğum etkinlikleri, ramazan organizasyonları, ilahi konser organizasyonları, sünnet düğünü, nişan ve evlilik gibi etkinlikleriniz için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Gerek radyo ve televizyonlardan, gerekse festival ve konser gibi etkinliklerden ismini duymuş olduğunuz ilahi sanatçıları, Asır Organizasyon bünyesinde tüm etkinlikleriniz için hizmet  vermeye devam ediyor. Davetlilerinize manevi ambiyansı yüksek bir organizasyon sunabilmek, onların gönüllerini fethedebilmek, ziyadesiyle gününüzü özel hale getirmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İlahi sanatçıları grubumuz, sizlere en yeni albümleri, en güzel listeleri seslendirerek; organizasyonlarınızı muhteşem hale getiriyor.

ilahi sanatcısıÖzel gün ve gecelerinizde eşsiz sesleri ile adından bahsettiren sanatçılarımızın sahnelerine tanık olmak için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Dilerseniz sayfamızda yer alan video ve resimleri inceleyebilirsiniz.

İlahi Sanatçıları ile Etkinliklerinizi Özel Kılın!

Dini davet ve organizasyonlarınız başta olmak üzere, çeşitli gün ve gecelerinizde sesleri ile nam salmış ilahi sanatçılarımız görev almaktadır. Asır Organizasyon bünyesinde faaliyet gösteren ilahi sanatçıları ekibimiz, eserleri ile gönüllerde taht kurmuş isimlerdir. Sizlerin istek ve önerilerini de dikkate alarak, sevilen ilahileri; tüm sahne hizmeti kapsamında sunmaktadır.

İlahi sanatçılarımızla organizasyonlarınızı manevi iklimlere taşımak için sitemizde yer alan iletişim numaralarından hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlahi Sanatçılarımız Hangi Tür Etkinliklerde Görev Alıyor?ilahi sanatçıları

Bünyemizde yer alan ilahi sanatçılarımız, Türkiye'nin dört bir tarafında sayısız organizasyonda görev almış, kendini ispatlamış, yüz binlerce kişi tarafından bilinen isimlerdir. Özel davet ve organizasyonlardan sünnet düğünlerine, açılış etkinliklerinden, ramazan programlarına, dini düğün organizasyonlarından İslami nişan organizasyonlarınıza kadar onlarca farklı organizasyonda gönülleri fethetmektedir.

İlahi sanatçısı programları için hemen arayın!

Dilediğiniz tüm mekanlara ve adreslere ilahi sanatçılarımızı ulaştırıyoruz. Yıllardan beri, ülkemizin ödene gelen ilahi sanatçılarının menajerliğini yapmaktayız. Birbirinden değerli isimlerle, birbirinden kıymetli organizasyonlara katılım sağlamaktayız.

ilahi sanatçısı iletişim

İlahi sanatçılarımızın videolarına web sitemizde bulunan Youtube kayıtlarından ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Youtube'da Asır Organizasyon kanalına giderek tüm videolarımızı görebilirsiniz.ilahi grubu kirala

  • Dini düğün organizasyonları
  • Dini nişan organizasyonları
  • İslami sünnet organizasyonları
  • Dini etkinlik ve organizasyonlar
  • Festival ve konserler
  • Açılış etkinlikleri
  • Özel davetler
  • Ramazan etkinlikleri
  • Kutlu doğum programları

Bunların yanı sıra onlarca farklı etkinliğiniz için ilahi sanatçılarımız, istediğiniz mekanda sahne almaktadır. Sanatçılarımızın birçoğunun kendisine ait albümleri milyonlarca kişi tarafından bilinmektedir.

  

Asır Organizasyon farkıyla ilahi sanatçılarımıza ulaşmak, davetlilerinize benzersiz bir manevi deneyim yaşatmak için telefon numaralarımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

İlahi sanatçıları ülkemizde ilahileri sizlere seslendirmeye devam ediyor. Asır organizasyon ilahi sanatçılarını sizlerle buluşturmaya devam ediyor. İlahi sanatçıları konser düğün nişan sünnet kına gibi organizasyonlar da sahne almaktadırlar.

İlahi Sanatçıları

Radyo ve televizyonalardan tanıdığınız ilahileri ve ezgileri ile gönüllere hitap eden sanatçılarımız en güzel günlerinizde yanınızda... Düğün, nişan, sünnet merasimlerinizde, Kutlu Doğum gibi programlarınızda ve konser organizasyonlarınızda, özel gün ve gecelerinizde bizimle irtibata geçiniz...  

  İlahi Sanatçıları

Ülkemizin tanınan ilahi sanatçılarının bir birinden değerli isimlerini Asır Organizasyon farkı ile izlemek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. İlahi sanatçıları düğün nişan sünnet ve dini organizasyonlarda sizlere en güzel ilahileri seslendiriyor.

İrtibat :  0 553 241 40 67

Asır Organizasyona bağlı bazı sanatçılarımızın videolarını buradan izleyebilirsiniz. İlahi sanatçıları fiyatları organizasyon niteliğine gidilecek yerin uzaklığına ve ilahi sanatçısına göre değişmektedir. İlahi sanatçıları kiralamak için bize ulaşınız. İlahi sanatçıları okudukları ilahilerle gönüllerde iz bırakmaya devam ediyor. 

  

İlahi sanatçıları ülkemizde ilahileri sizlere seslendirmeye devam ediyor. Asır organizasyon ilahi sanatçılarını sizlerle buluşturmaya devam ediyor. İlahi sanatçıları konser düğün nişan sünnet kına gibi organizasyonlar da sahne almaktadırlar. 

DAHA FAZLASI İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN VE İLAHİ SANATÇILARINI SİZLER İLE BULUŞTURALIM.


ilahi sanatçısı kadtomuz

İlahi Sanatçıları İle Konser Organizasyonları


Çalıştığımız sanatçılarımız; Abdurrahman önül, Sedat uçan, Celalettin ada, Sami savni özer, Mustafa cihat, Ömer Karaoğlu, eşref ziya Terzi, Feyzullah koç, Ender doğan, Mustafa demirci, fatih Öztürk, cemal kuru, hasan dursun, Mustafa Özcan güneş doğdu, Mahmut durgun, Süleyman erkişi, Mehmet gökçe, Alper, Taha, umut mürare, grup dergah, Yasin kon evi, Mustafa yılmaz, Mustafa topal, erkan mutlu, Nihat Hatipoğlu, hasan kılıç atan, muzaffer gürler, mesut şimşek, Abdullah ak bulak, uğur ışılak, Mikail, İsmail Beyhan, Ahmet Muhammet, cengiz Çelikel, İbrahim Sadri. 

Asır organizasyon olarak her türlü ilahi konseri, düğün organizasyonu, sünnet organizasyonu, kutlu doğum programları, dini içerikli programlar, ramazan özel programlarında sizlerleyiz.


İlahi Sanatçılarımızla Özel Günlerinizi Manevi Bir Atmosfere Taşıyın!


Asır Organizasyon olarak, her türlü organizasyonunuz için ülkemizin önde gelen ilahi sanatçılarından oluşan ekibimizle sizlerin yanındayız. Kutlu doğum etkinlikleri, ramazan organizasyonları, ilahi konser organizasyonları, sünnet düğünü, nişan ve evlilik gibi etkinlikleriniz için bize güvenebilirsiniz.

Neden Asır Organizasyon?


Tecrübe: 1998 yılından beri ilahi sanatçıları organizasyonlarıyla meşgul olmaktayız.

Geniş Sanatçı Kadrosu: Abdurrahman Önül, Sedat Uçan, Celalettin Ada, Sami Savni Özer gibi birçok tanınmış ilahi sanatçısıyla çalışmaktayız.

Profesyonel Hizmet: Organizasyonunuzun her aşamasında profesyonel ekibimizle sizlere destek oluyoruz.

Uygun Fiyatlar: Her bütçeye uygun paketlerimizle sizlere en uygun hizmeti sunmaktayız.

Hizmetlerimiz:

İlahi Konserleri: Her türlü organizasyonunuz için ilahi konserleri düzenlemekteyiz.

Düğün Organizasyonları: Sünnet düğünü, nişan ve evlilik gibi özel günlerinizde ilahi sanatçılarımızla manevi bir atmosfer yaratmaktayız.

Kutlu Doğum Programları: Kutlu doğum etkinlikleriniz için özel programlar hazırlamaktayız.

Ramazan Organizasyonları: Ramazan ayına özel ilahi programları ve etkinlikleri düzenlemekteyiz.

Dini İçerikli Programlar:
Dini içerikli her türlü programınız için ilahi sanatçılarımızla sizlere hizmet sunmaktayız.


Asır Organizasyon Ara
×