İlahi Sanatçıları » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

İlahi Sanatçıları

İlahi sanatçıları ülkemizde ilahileri sizlere seslendirmeye devam ediyor. Asır organizasyon ilahi sanatçılarını sizlerle buluşturmaya devam ediyor. İlahi sanatçıları konser düğün nişan sünnet kına gibi organizasyonlar da sahne almaktadırlar.


İlahi Sanatçıları

Radyo ve televizyonalardan tanıdığınız ilahileri ve ezgileri ile gönüllere hitap eden sanatçılarımız en güzel günlerinizde yanınızda... Düğün, nişan, sünnet merasimlerinizde, Kutlu Doğum gibi programlarınızda ve konser organizasyonlarınızda, özel gün ve gecelerinizde bizimle irtibata geçiniz... 

   

  

Ülkemizin tanınan ilahi sanaçılarının bir birinden değerli isimlerini Asır Organizasyon farkı ile izlemek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. İlahi sanatçıları düğün nişan sünnet ve dini organizasyonlarda sizlere en güzel ilahileri seslendiriyor.

İrtibat :0 553 241 40 67

   

 

Asır Organizasyona bağlı bazı sanatçılarımızın videolarını buradan izleyebilirsiniz. İlahi sanatçıları fiyatları organizasyon niteliğine gidilecek yerin uzaklığına ve ilahi sanatçısına göre değişmektedir. İlahi sanatçıları kiralamak için bize ulaşınız. İlahi sanatçıları okudukları ilahilerle gönüllerde iz bırakmaya devam ediyor.

 

 

       

  

DAHA FAZLASI İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN VE İLAHİ SANATÇILARINI SİZLER İLE BULUŞTURALIM.

whatsapp İletişim