İlahi Grupları | İlahi Grubu Kiralama | İlahi ekibi

İlahi Grupları

İlahi Grupları

İlahi Grubu Nedir?

İlahi Allah'a yönelik Allah sevgisini anlatan en büyük ve gerçek sevginin Allah sevgisi olduğunu anlatan ve bunu belirtmek için yazılmış eski edebiyat nazım şekillerinden biridir.

İlahiler eskiden bu yana dinlerin yanında önemli bir yer tutmuştur.

Bu tüm dinlere göre farklılık göstermektedir. Herkesin Allah'a sevgisini anlatışı ve anlaması fark gösterir. İlahinin özellikleri kendine özgü ezgisi ve okunuşu vardır. Bunlar koşma, semai şeklindedir.

Düğün İçin Kaliteli Profesyonel İlahi Grupları

İlahi grubu da bir grup ilahi söyleyen sanatçının bir araya gelerek ilahi dinletisi vermesi şeklindedir. İlahi gruplarını sema gösterilerinde, düğünlerde, seminer, toplantı ve ramazan programı gibi etkinliklerde görebiliriz.

İlahi grubunda Kanun, ney, def gibi müzik aletleri kullanılabilir. Sema gösterilerinde çoğunlukla ney kullanılmaktadır.

İlahi dinletisinin insanı yumuşatan ve rahatlatan bir yanı vardır. Huzur veren ilahiler güzel ezgilerle buluşunca doyumsuz bir tat vermektedir.

Siz de böyle bir etkinlikte ilahi grubunu dinlemeli ve o tadı yaşamalısınız.

İlahi Grupları

İLAHİ GRUPLARIMIZ İLE TÜM TÜRKİYE'DE HİZMETİNİZDEYİZ..

Asır ilahi grubu düğün, nişan, sünnet ve tüm özel günlerinizde ilahileri ile en güzel örneklerini içeren program akışı ile hizmetinizdedir. İlahi grubu programlarımızla özel gün ve gecelerinize manevi bir hava katıyoruz.

İlahi grubumuzdaki ekiplerimizin birçoğu konservatuvar mezunudur. İlahi grupları ile dini düğün nişan ve sünnet merasimlerini daha canlı ve renkli geçecek. Semazen organizasyonu firmamız semazen gösterileri ile sünnet düğünlerinde dini düğün organizasyonu için hizmet vermektedir.

İlahi grubumuz ve tasavvuf gruplarımız islami düğün organizasyonu, dini düğünler, sünnet düğünleri gibi etkinliklerde hizmet veriyor. Ayrıca bayan ilahi grubu arıyorsanız organizasyon şirketimizde mevcuttur. Müşteri memnuniyetinden taviz vermeden İstanbul geneli yanınızdayız.

 

“ASIR ORGANİZASYON” -TAVSİYE EDİLEN İÇERİK-

1)Program açılış konuşması (sunucu)

2)Özel fon müziği eşliğinde alkışlarla çiftler salona alınışı

3)Kuranı kerim tilaveti (5 dk)

4)Günün anlam ve önemine dair sohbet (10 dk)

5)Pasta kesimi merasimi

6)İlahi Sanatçısı ( kanun,ney,def,org)

7)Semazen gösterisi (3-5 kişi)

8)Şiir,Naat

9)Tasavvuf eserleri , ezgi ve ilahiler

10)Yarışma ve Hediyeler

11)Çocuklar için palyaço ve animasyon

12)Takı ve hediyeleşme merasimi

13)Program kapanış konuşması

En İyi İlahi Ekipleri

Firmamız ilahi organizasyonları alanındaki tecrübesiyle başından sonuna kadar dört dörtlük bir geceyi unutulmaz hale dönüştürmeyi başarıyor. Organizasyonlarınızı unutulmaz hale getirmek için en iyi ilahi ekiplerimizi sizlere sunuyoruz.

Özel gecelerin aklınızdan çıkmasını istemiyorsanız bizlerden destek alabilirsiniz. Yılları aşan tecrübemiz sayesinde tarihi organizasyonlarınız yeniden anlam kazanıyor. İlahi konusunda beklentilerinizi tam olarak karşılayabiliyoruz.

Fiyatlarımız ihtiyaç duyduğunuz hizmetlere göre farklı programlarda hazırlayabiliyor.

İlahi Grupları

En İyi İlahi Ekipleri Kiralama

İlahi grupları sayısını da isteğinize göre ayarlayabiliriz. Yapacağınız organizasyonun büyüklüğü ve küçüklüğüne göre grup sayısı değişebiliyor.

Tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda hareket ederek aklınızdaki tüm soru işaretlerini kaldırıyoruz.

Ekiplerimiz ile her zaman yanınızdayız. İnternet üzerinden en iyi ilahi ekipleri kiralamak için bizleri arayabilirsiniz. Gelenekçi, geçmiş tarihine önem verenler için mehteran eşliğinde ilahi ekiplerimiz yanınızda oluyor.

İslâmî düğün organizasyonlarında düğün duanızı yapabilir, gecenizi ezgi ve ilahilerle tamamlayabilirsiniz. Tasavvuf grupları büyüleyici dinletisiyle misafirlerinize unutulmaz bir gece sunacak.

İlahi Grubu Kiralama Fiyatları

İlahi konserlerimiz hız kesmeden devam ediyor. Alanında eğitimli gruplarımız insanların gönlünde yer tutmuş ilahileri özel gün ve gecelerinizde sizlerle buluşturuyor. İlahi semazen grubu fiyatlarımız oldukça ekonomiktir.

Ramazan etkinlikleri ya da diğer İslami organizasyonlarınızda her zaman yanınızdayız. En güzel ilahi grubu olarak İstanbul'da sizlere hizmet veriyoruz. Ayrıca semazen ekibi ile de organizasyonlara anlam katıyoruz.

Amatör düşünceden uzak tamamen profesyonel sanatçılarımız gecenize eşlik ediyor. İlahi ekibi ve ilahi sanatçılarımızla alışılmışın dışında hizmet almak isterseniz doğru yerdesiniz.


İlahi Grubu Kiralama
Kişi Sayısı
Süresi
Fiyatı
Düğün İçin İlahi Grubu Kiralık
2 Kişi
1 Saat
5.000 TL
Defli İlahi Grubu
4 Kişi
2 Saat
12.000 TL
Ney Kanun Def İlahi Ekibi
3 Kişi
2 Saat
10.000 TL
Mevlüt İçin İlahi Grubu
3 Kişi
1 Saat
9.000 TL

Not: İlahi grubu fiyatlarımız İstanbul içinde belli bölgeler için geçerlidir. Program tarihi saati ve gidilecek yerin uzaklığına göre fiyatlar değişebilir.

İlahi Grupları

En İyi İlahi Ekipleri İletişim

İlahi ekibimiz yerine ve zamanına göre farklı programlar sunabiliyor. Organizasyon konusunda deneyimlerimizle bir adım öne çıkıyoruz. Tasavvuf içeriğine uymayan ortamlara ekip göndermiyoruz.  Tasavvuf ekibi kiralama fiyatlarımızla bütçenize uygun çözümler sunuyoruz.

Daha fazla bilgi için hemen bizleri arayabilirsiniz. En iyi ilahi ekipleri iletişim numaralarımızın tamamı İnternet adresimiz içerisinde yer almaktadır.

 

İLAHİ SANATÇILARIMIZ

 

İlahi Grupları İlahi Grupları İlahi Grupları İlahi Grupları
ABDURRAHMAN ÖNÜL CALALEDDİN ADA MUSTAFA DEMİRCİ ERTUĞRUL ERKİŞİ
İlahi Grupları İlahi Grupları İlahi Grupları İlahi Grupları
SAMİ YUSUF MAHER ZAİN SEDAT UÇAN FEYZULLAH KOÇ
İlahi Grupları İlahi Grupları İlahi Grupları İlahi Grupları
ÖMER KARAOĞLU GRUP DERGAH MUSTAFA YILMAZ UĞUR IŞILAK
İlahi Grupları İlahi Grupları İlahi Grupları İlahi Grupları
SEYFULLAH MUSTAFA CİHAT EŞREF ZİYA TERZİ ERKAN MUTLU
İlahi Grupları İlahi Grupları İlahi Grupları İlahi Grupları
MUSTAFA HAZNEDAR MÜRSEL TUNCER YUSUF KARAGÖZ MEHMET GÖKÇE
İlahi Grupları İlahi Grupları İlahi Grupları İlahi Grupları
YASİN KONEVİ UFUK AKIN YUNUS CAN GEYLANİ KARAARSLAN
İlahi Grupları İlahi Grupları İlahi Grupları İlahi Grupları
ENDER TEKİN FATİH ÖZTÜRK AMMAR ACARLIOĞLU AHMET FEYZİ
  İlahi Grupları İlahi Grupları  
  TURAN TURGUT HAKAN TAHA  


İstanbul'da Profesyonel İlahi Grubu Hizmeti

İlahi grupları ile beraber en az 2 tane semazen yolluyoruz ve dini düğün organizasyonlarınızı veya dini içerikli tüm organizasyonlarınızı daha farklı ve herkes tarafından beğenilen bir organizasyon oluyor.

Türkiye'nin her yerinde ilahi gruplarımız olup başta def olmak üzere ney, kanun, bendir, ud ve org gibi birçok canlı çalgı ile ilahi grubu sizlere en güzel ilahileri seslendiriyor.

İlahi grupları hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayın. 0 553 241 40 67 

İlahi Grupları

İlahi GruplarıAsır Organizasyon Ara
×