Patlamış Mısır Arabası Kiralama Fiyatları 2024

Kiralık Mısır Arabası

Patlamış Mısır Arabası Kiralama Hizmeti

Patlamış mısır arabası kiralama hizmeti ile özel günlerinizi unutulmaz kılabilirsiniz. Düğünler, sünnet düğünleri, doğum günleri, kurumsal etkinlikler ve festivaller gibi birçok farklı organizasyonda konukların lezzetli ve taze patlamış mısır ikram etmek için patlamış mısır arabası kiralayabilirsiniz.

Asır Organizasyon olarak, geniş kiralık mısır arabası filomuz ve tecrübeli ekibimiz ile her türlü etkinliğe renk katacak patlamış mısır makinaları sunuyoruz. Pratik, kullanışlı ve farklı kapasitelerde mısır patlatma makinelerimiz ile misafirlerinize keyifli bir deneyim yaşatabilirsiniz.,

Kiralık Mısır Arabası

Kiralık Patlamış Mısır Arabası Fiyatları

Organizasyonlarınıza Mısır Arabası Kiralamak İçin Bize Ulaşabilirsiniz. Mısır Arbası Kiralama Fiyatları Dağıtım Yapılacak Kişi Sayısına Ve Gidilecek Yerin Uzaklığına Göre değişmektedir. En ekonomik kiralık patlamış mısır arabası ücreti 4.500 TL den başlıyor.

Asır Organizasyon Kiralık Patlamış Mısır Arabası Fiyatları:

100 Kişilik 1 Saat:

Patlamış mısır makinası ve personel: 4.500 TL

200 Kişilik 2 Saat:

Patlamış mısır arabası ve personel: 6.000 TL

Notlar:


Bu fiyatlar örnektir ve güncel olmayabilir. En güncel fiyat bilgisi için Asır Organizasyon ile iletişime geçmeniz tavsiye edilir.
Fiyatları etkileyen faktörler arasında kiralama süresi ve kişi sayısı yer alır.
Kiralama sözleşmesini dikkatlice okuyun ve nakliye ücretinin neleri kapsadığını öğrenin.
Herhangi bir sorunuz veya endişeniz olursa Asır Organizasyon ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

Kiralık Mısır Arabası

Panayır Yiyecekleri Fiyatları Seçilecek Ürüne, Dağıtım Yapılacak Kişi Sayısına Ve Gelinecek Yerin Uzaklığına Göre Değişmektedir.

Pamuk Şeker Arabası Kiralama Fiyatı

Osmanlı Şerbetçisi Kiralama Fiyatları

Pop Corn Patlamış Mısır Arabası Kiralama Fiyatları

Osmanlı Macuncusu Kiralama Fiyatları

Lokmacı Kiralama Fiyatları

Patlamış mısır makinası kiralama fiyatları İçin Bize Ulaşınız.

Kiralık Mısır Arabası

Patlamış Mısır Arabası Kiralama

İstanbul'da patlamış mısırcı kiralama hizmeti sunuyoruz. Asır Organizasyon İstanbul genelinde 12 adet popcorn arabası ile kiralama hizmeti sağlamaktadır. Patlamış mısır arabası kiraladığınız da başında mısır dağıtımı yapacak elemanı da yollamaktayız.

Patlamış mısır arabalarımız nostaljik yapısı ve üzerinde bulunan logosuyla ilgi çekiyor. Bununla birlikte popcorn dağıtan elemanımız isterseniz Osmanlı kostümü giyebilmektedir.

Kiralık Mısır Arabası

İstanbul genelinde patlamış mısır makinası kiralama hizmeti veriyoruz. Asır organizasyon popcorn arabası kiralamanın dışın da pamuk şeker arabası kiralama, Osmanlı macunu kiralama, Osmanlı şerbetçisi kiralama, kestaneci kiralama, Maraş dondurmacısı kiralama gibi birçok hizmeti de size sağlamaktadır.

Patlamış Mısır Arabası Kiralamanın En Kolay Yolu

İstedikleri her zaman bizlerle iletişime geçebilmekte olan müşterilerimiz özellikle alacakları kaliteli hizmetler sebebi ile daha sonra ki etkinliklerinde de bizleri tercih etmektedirler.

Sadece patlamış mısır arabası değil daha birçok konuda insanlara yardımcı olan firmamız bugüne kadar birçok etkinliğe imza atmış ve katkıda bulunmuştur.

Kiralık Mısır Arabası

Etkinliklerin monotonluktan uzaklaşması ve en renkli şekilde geçmesi için birçok farklı hizmet sunmakta olan firmamız özellikle festival, düğün, doğum günü veya buna benzer etkinlikler için birçok farklı şekilde hizmet vermektedir.

Uzun zamandan bu yana patlamış mısır arabası kiralama veya buna benzer hizmetler ile insanların taleplerini karşılamakta olan firmamız bu sebeple her geçen gün çok daha fazla kişinin ilgisini çekmektedir.

Kalabalık Etkinliklerin Vazgeçilmez Unsuru

Klasik Karnaval atıştırmalıkları olmadan bir organizasyon anlamsız olmakta. İstanbul'da patlamış mısır ve pamuk şeker makinası tedarikçisi! Tanıtım gezileri, aile günleri ve kurumsal piknik gibi etkinlikler için makine kiralama hizmeti sunuyoruz.

Makinelerimizin her biri profesyonel bir eleman ve nakliye dahil gelmektedir. ÜCRETSİZ teslimat ve SIFIR kurulum maliyeti ile birlikte gelir! Böylece tüm müşterilerimiz için sorunsuz bir deneyim yaşar.

Kiralık Mısır Arabası

Patlamış Mısır ve Pamuk Şeker Kiralama

Patlamış mısır ve pamuk şeker arabaları planladığınız herhangi bir özel etkinliğe mükemmel bir ektir. Bu makineler klasik bir patlamış mısır arabasının üstünde sunulan lezzetli patlamış mısır sizlere kutular ile dağıtılır.

Organizasyonlar başta olmak üzere herhangi bir film gecesi, karnaval, piknik, parti veya fuar için mükemmeldir. Pamuk şeker arabası kiralamak isterseniz yeni nostaljik görünümlü araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

Kiralık Mısır Arabası

Patlamış Mısır Arabası Kiralamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kişilerin özel günlerinde ve eğlencelerinde kullanmak istedikleri bu ürünü alırken birtakım noktaları da gözden kaçırmamalarında fayda vardır. Bu durumda şu noktalara dikkat etmek önem arz eder:

Özellikler Kişiler tarafından kiralanmak istenen bu mısır arabasının oldukça iyi özelliklerde ve de teknolojik olarak da insanların isteklerini karşılayacak düzeyde olması gerekir. Patlamış mısır arabası kiralanırken dikkat edilmesi gerekenler içerisinde bu önemlidir.

Kullanım İnsanların kullanması ve de bulunulan ortamda sorun çıkarmadan tam da istekleri karşılaması adına hem pratik ve basit hem de son derece kaliteli bir kullanımının olmasında fayda vardır. Bu sayede kişilerin memnun olması da sağlanır.

Kiralık Mısır Arabası

23 Nisan Organizasyonu - 19 Mayıs Organizasyonu - Okul Kermesi Organizasyonu - Okul Mezuniyet Etkinliği ve Büyük Site Yönetimi etkinlikleri İçin Paket Program İçerik ve Fiyatlarımız.

2024 PAKET PROGRAM FİYATLARIMIZ : 

0-150 kişi 2 saat Pamuk şeker Arabası - 4.500 TL 

0-150 kişi 2 saat Popcorn Arabası - 4..500 TL 

0-50 çocuk Palyaço -( sosis balon yüz boyama ve yarışma ) 2.500 TL 

40 Dk. sahne gösterisi 2 kişi Hacivat karagöz 7.500 TL 

40 Dk. sahne gösterisi Sihirbaz - 7.000TL 

Ses sistemi 3.000 TL 

DJ ( laptop müzik arşivi ) 3.500 TL

Kiralık Mısır Arabası

Patlamış mısırı kim sevmez? Patlamış Mısır Makineleri: Her Parti İçin Açık Bir İhtiyaç

Çocuklar patlamış mısırdan daha çok hoşlanırlar. Yani patlamış mısır makine kiralama, elbette, her parti için, tercih edilen uygun fiyatlarla tercih edebilirsiniz. Popcorn arabasını sünnet düğünü, etkinlik ve organizasyonlarda aynı zamanlarda okul etkinliklerinde organizasyon şirketimizden kiralayabilirsiniz.

Dahası, patlamış mısırın kendisi yapmak sizi heyecanlandıracak bir deneyim türüdür. Doğum günü,düğün, kurumsal etkinlik veya çocuk partisi olsun, patlamış mısır makinesi kiralamak için doğru yeriz.

İster bir makine kiralamak, ister patlamış mısırı kendiniz yapma ya da profesyonel bir operatörle patlamış mısır makinesini aramak istediğinizde, misafirleri alıp onlarla karışmak için özgür olun.

Kiralık Mısır Arabası

Patlamış Mısır Standı Kiralama da Kaliteli Hizmet 

Patlamış mısır, davet, açılış ve kokteyllerde popcorncular ile sunum yapılan bir yiyecek olmuştur. Son günlerde oldukça popüler hâle gelen bu sunum için ise patlamış mısır standı kiralamanız gerekmektedir.

Patlamış mısır standı kiralayan firmalar ise organizasyon firmalardır. Asır organizasyon firması patlamış mısır standı kiralama hizmetini vermekte ve popcorncu da göndermektedir.

Düğün, davet veya açılışınız için kiralayacağınız patlamış mısır standı için Asır organizasyon firmasından güvenle hizmet alabilirsiniz. Düğüne veya açılışa farklı bir renk katan patlamış mısır standını kiralayarak, davetlilerinize patlamış mısır sunumu yapabilirsiniz. Asır organizasyon firmasından patlamış mısır standı kiralamak için ise iletişim numarası ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Kiralık Mısır Arabası


Patlamış Mısır Makinesi Kiralama: Asır Organizasyon ile Eğlenceli Bir Atmosfer Yaratın!


İstanbul'da patlamış mısır makinası kiralamak için Asır Organizasyon'a güvenebilirsiniz! Sünnet düğünleri, doğum günleri, kurumsal etkinlikler ve daha fazlası için patlamış mısır makinası kiralama hizmetimiz ile her organizasyona eğlenceli bir atmosfer katıyoruz.


Patlamış Mısır Makinesi Kiralama Fiyatlarımız:

Patlamış mısır makinası kiralama fiyatları, kiralama süresine, misafir sayısına ve sunulan diğer hizmetlere göre değişmektedir. Daha fazla bilgi almak ve ücretsiz fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Asır Organizasyon ile patlamış mısır makinası kiralayarak organizasyonunuza lezzet ve eğlence katın!


Patlamış mısır arabası kiralama hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi için:

Bizi arayabilirsiniz: 0 553 241 40 67

Asır Organizasyon ile patlamış mısır arabası kiralayarak özel günlerinizi unutulmaz kılın!


Asır Organizasyon Ara
×