Kiralık Mısır Arabası | Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Kiralık Mısır Arabası

Patlamış Mısır Arabası Kiralama: Özel Günlerinize Lezzet Katın!

Patlamış mısır arabası kiralama hizmeti ile özel günlerinizi unutulmaz kılabilirsiniz. Düğünler, sünnet düğünleri, doğum günleri, kurumsal etkinlikler ve festivaller gibi birçok farklı organizasyonda misafirlerinize lezzetli ve taze patlamış mısır ikram etmek için patlamış mısır arabası kiralayabilirsiniz.

Asır Organizasyon olarak, geniş kiralık mısır arabası filomuz ve tecrübeli ekibimiz ile her türlü etkinliğe renk katacak patlamış mısır arabaları sunuyoruz. Pratik, kullanışlı ve farklı kapasitelerde mısır patlatma makinelerimiz ile misafirlerinize keyifli bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Patlamış mısır arabası kiralamanın faydaları:

Lezzetli ve taze patlamış mısır: Misafirlerinize her zaman sıcak ve lezzetli patlamış mısır ikram edebilirsiniz.

Eğlenceli atmosfer: Patlamış mısır arabası, etkinliğinize eğlenceli ve nostaljik bir hava katacaktır.

Kolay kurulum ve kullanım: Mısır arabaları pratik ve kullanışlıdır, kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır.

Farklı kapasite seçenekleri: Farklı büyüklükteki misafir gruplarına uygun farklı kapasitelerde mısır arabaları sunuyoruz.

Uygun fiyatlar: Patlamış mısır arabası kiralama hizmetimiz bütçenize uygun fiyatlarla sunulmaktadır.


Kiralık Mısır Arabası

Kiralık Mısır Arabası Fiyatları

Organizasyonlarınıza Mısır Arabası Kiralamak İçin Bize Ulaşabilirsiniz. Mısır Arbası Kiralama Fiyatları Dağıtım Yapılacak Kişi Sayısına Ve Gidilecek Yerin Uzaklığına Göre değişmektedir. En ekonomik mısır arabası kiralama ücreti 4.500 TL den başlıyor.

Panayır Yiyecekleri Fiyatları Seçilecek Ürüne, Dağıtım Yapılacak Kişi Sayısına Ve Gelinecek Yerin Uzaklığına Göre Değişmektedir.

Pamuk Şeker Arabası Kiralama Fiyatı

Osmanlı Şerbetçisi Kiralama Fiyatları

Pop Corn Patlamış Mısır Arabası Kiralama Fiyatları

Osmanlı Macuncusu Kiralama Fiyatları

Lokmacı Kiralama Fiyatları

Patlamış Mısır Kiralama Fiyatları İçin Bize Ulaşınız.

Patlamış Mısır Arabası Kiralama

İstanbul'da patlamış mısır arabası kiralama hizmeti sunuyoruz. Asır Organizasyon İstanbul genelinde 12 adet popcorn arabası ile kiralama hizmeti sağlamaktadır. Patlamış mısır arabası kiraladığınız da başında mısır dağıtımı yapacak elemanı da yollamaktayız.

Popcorn dağıtımı sizin istediğiniz yere araba kuruluyor ve kişi sayısı daha önce belirlenerek sizin isteğiniz doğrultusunda kaç kişiye isterseniz patlamış mısır dağıtıyoruz.

Patlamış mısır arabalarımız nostaljik yapısı ve üzerinde bulunan logosuyla ilgi çekiyor. Bununla birlikte popcorn dağıtan elemanımız isterseniz Osmanlı kostümü giyebilmektedir.

Kiralık Mısır Arabası

Kiralık Nostaljik patlamış mısır arabası kiralama fiyatları gidilecek yere ve dağıtım yapılacak kişi sayısına göre değişiklik göstermektedir.

İstanbul genelinde patlamış mısır arabası kiralama hizmeti veriyoruz. Asır organizasyon popcorn arabası kiralamanın dışın da pamuk şeker arabası kiralama, Osmanlı macunu kiralama, Osmanlı şerbetçisi kiralama, kestaneci kiralama, Maraş dondurmacısı kiralama gibi birçok hizmeti de size sağlamaktadır.

Patlamış Mısır Arabası Kiralamanın En Kolay Yolu

İstedikleri her zaman bizlerle iletişime geçebilmekte olan müşterilerimiz özellikle alacakları kaliteli hizmetler sebebi ile daha sonra ki etkinliklerinde de bizleri tercih etmektedirler.

Sadece patlamış mısır arabası değil daha birçok konuda insanlara yardımcı olan firmamız bugüne kadar birçok etkinliğe imza atmış ve katkıda bulunmuştur.

Kiralık Mısır Arabası

Etkinliklerin monotonluktan uzaklaşması ve en renkli şekilde geçmesi için birçok farklı hizmet sunmakta olan firmamız özellikle festival, düğün, doğum günü veya buna benzer etkinlikler için birçok farklı şekilde hizmet vermektedir.

Uzun zamandan bu yana patlamış mısır arabası kiralama veya buna benzer hizmetler ile insanların taleplerini karşılamakta olan firmamız bu sebeple her geçen gün çok daha fazla kişinin ilgisini çekmektedir.

Kalabalık Etkinliklerin Vazgeçilmez Unsuru

Klasik Karnaval atıştırmalıkları olmadan bir organizasyon anlamsız olmakta. İstanbul'da patlamış mısır ve pamuk şeker makinası tedarikçisi! Tanıtım gezileri, aile günleri ve kurumsal piknik gibi etkinlikler için makine kiralama hizmeti sunuyoruz.

Makinelerimizin her biri profesyonel bir eleman ve nakliye dahil gelmektedir. ÜCRETSİZ teslimat ve SIFIR kurulum maliyeti ile birlikte gelir! Böylece tüm müşterilerimiz için sorunsuz bir deneyim yaşar.

Kiralık Mısır Arabası

Patlamış Mısır ve Pamuk Şeker Kiralama

Patlamış mısır ve pamuk şeker arabaları planladığınız herhangi bir özel etkinliğe mükemmel bir ektir. Bu makineler klasik bir patlamış mısır arabasının üstünde sunulan lezzetli patlamış mısır sizlere kutular ile dağıtılır.

Organizasyonlar başta olmak üzere herhangi bir film gecesi, karnaval, piknik, parti veya fuar için mükemmeldir. Pamuk şeker arabası kiralamak isterseniz yeni nostaljik görünümlü araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

Kiralık Mısır Arabası

Patlamış Mısır Arabası Kiralamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kişilerin özel günlerinde ve eğlencelerinde kullanmak istedikleri bu ürünü alırken birtakım noktaları da gözden kaçırmamalarında fayda vardır. Bu durumda şu noktalara dikkat etmek önem arz eder:

Özellikler Kişiler tarafından kiralanmak istenen bu mısır arabasının oldukça iyi özelliklerde ve de teknolojik olarak da insanların isteklerini karşılayacak düzeyde olması gerekir. Patlamış mısır arabası kiralanırken dikkat edilmesi gerekenler içerisinde bu önemlidir.

Kullanım İnsanların kullanması ve de bulunulan ortamda sorun çıkarmadan tam da istekleri karşılaması adına hem pratik ve basit hem de son derece kaliteli bir kullanımının olmasında fayda vardır. Bu sayede kişilerin memnun olması da sağlanır.

Fiyat Kişilerin bütçesine uyum sağlamakta olan ve maddi açıdan zorlamamakta olan bu ürünün fiyatı da en uygun ve makul şekilde olmalıdır. Bunun için de kişiler organizasyon firmasından yardım alabilir. Herkesin işine yaramakta olan ve de özel günlerde tercih edilen patlamış mısır arabası modelleri de fiyata etki eder.

Kiralık Mısır Arabası

23 Nisan Organizasyonu - 19 Mayıs Organizasyonu - Okul Kermesi Organizasyonu - Okul Mezuniyet Etkinliği ve Büyük Site Yönetimi etkinlikleri İçin Paket Program İçerik ve Fiyatlarımız.

2023 PAKET PROGRAM FİYATLARIMIZ : 

0-150 kişi 2 saat Pamuk şeker Arabası - 4.500 TL 

0-150 kişi 2 saat Popcorn Arabası - 4..500 TL 

0-50 çocuk Palyaço -( sosis balon yüz boyama ve yarışma ) 2.500 TL 

40 Dk. sahne gösterisi 2 kişi Hacivat karagöz 7.500 TL 

40 Dk. sahne gösterisi Sihirbaz - 6.000TL 

Ses sistemi 3.000 TL 

DJ ( laptop müzik arşivi ) 3.500 TL

Kiralık Mısır Arabası

Patlamış mısırı kim sevmez? Patlamış Mısır Makineleri: Her Parti İçin Açık Bir İhtiyaç

Çocuklar patlamış mısırdan daha çok hoşlanırlar. Yani patlamış mısır makine kiralama, elbette, her parti için, özellikle bir çocuk sahibi olacak doğru seçim olabilir. Dahası, patlamış mısırın kendisi yapmak sizi heyecanlandıracak bir deneyim türüdür. Doğum günü,düğün, kurumsal etkinlik veya çocuk partisi olsun, patlamış mısır makinesi kiralamak için doğru yeriz.

İster bir makine kiralamak, ister patlamış mısırı kendiniz yapma ya da profesyonel bir operatörle patlamış mısır makinesini aramak istediğinizde, misafirleri alıp onlarla karışmak için özgür olun.

Kiralık Mısır Arabası

Patlamış Mısır Standı Kiralama da Kaliteli Hizmet 

Patlamış mısır, davet, açılış ve kokteyllerde popcorncular ile sunum yapılan bir yiyecek olmuştur. Son günlerde oldukça popüler hâle gelen bu sunum için ise patlamış mısır standı kiralamanız gerekmektedir. Patlamış mısır standı kiralayan firmalar ise organizasyon firmalardır. Asır organizasyon firması patlamış mısır standı kiralama hizmetini vermekte ve popcorncu da göndermektedir.

Düğün, davet veya açılışınız için kiralayacağınız patlamış mısır standı için Asır organizasyon firmasından güvenle hizmet alabilirsiniz. Düğüne veya açılışa farklı bir renk katan patlamış mısır standını kiralayarak, davetlilerinize patlamış mısır sunumu yapabilirsiniz. Asır organizasyon firmasından patlamış mısır standı kiralamak için ise iletişim numarası ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Kiralık Mısır Arabası

Kiralık Patlamış Mısır Arabası Fiyatları 4.500 TL den Başlamaktadır.

Taze patlamış mısır kokusu gibi bir şey yok. Eğlenceli yiyecek makinesi kiralamalarımızla bir sonraki etkinliğinizde lezzetli atıştırmalıklar sağlayın. Her yaştan çocuklar ve parti müdavimleri bu harika geleneksel patlamış mısır arabası kiralama hizmetini çok seveceksiniz. 

Düşük kaliteli patlamış mısır makinesinin organizasyonu bozmasına izin vermeyin.

Davette ve etkinliğinize oldukça ilgi çekecek bu patlamış mısır arabasını kiralamak için Asır organizasyon firmasından güvenle hizmet alabilirsiniz. Patlamış mısır arabası kiralama fiyatları ise arabayı kaç saatliğine kiraladığınıza göre değişiklik göstermektedir.

Asır organizasyon firmasından patlamış mısır arabası kiralamak için ise iletişime geçmeniz yeterlidir.

Kiralık Mısır Arabası

Kiralık Sınıfının en iyisi patlamış mısır makinelerimiz olduğundan ve en önemlisi bizden işe aldığınız makinenin verimli çalışmak için mükemmel durumda olduğundan emin olmak için kapsamlı bir kontrol gerçekleştirdiğimizden

Asır Organizasyona tamamen güvenebilirsiniz. Ayrıca, kiralık patlamış mısır makinelerimiz yepyeni bir görünüme sahip. Yerel sinemalarınızda satılandan daha iyi olmasa da, iyi tadı olan patlamış mısır sunabilen kalite testli makinelerimizi kiralayın.

Patlamış mısır, çocuklar için her türlü hava koşuluna ve her koşulda favori öğedir. Yani, burada doğum günü partisinin ana öğelerinden biri olarak patlamış mısırın neden seçileceğinden bahsetmiyorum.

Bu atıştırmalık tüm yaş grupları arasında favori ve patlamış mısır makinesi bu işi sizin için yapabilir. Boşuna alacağınız pakete dahil patlamış mısır makinesi kiralama sağlıyoruz.

patlamış mısır arabası kiralama

Patlamış mısır arabası kiralama hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi için:

Bizi arayabilirsiniz: 0 553 241 40 67

Asır Organizasyon ile patlamış mısır arabası kiralayarak özel günlerinizi unutulmaz kılın!Asır Organizasyon Ara
×