Zeybek Ekibi | Zeybek Ekibi Kiralama | Zeybek Oyun Ekibi

Zeybek Ekibi

Zeybek Ekibi

ZEYBEK EKİBİ

Profesyonel zeybek ekibi ile İstanbul'da sizlere hizmet veriyoruz. Özellikle Düğün, Nişan, Sünnet ve Kına Gecelerinde Profesyonel Zeybek Ekibi ile organizasyonlarınıza güzellik katabilirsiniz. Düğün dansı ekibi olarak konsept dans gösterileri gerçekleştirmekteyiz. İstanbul genelinde profesyonel zeybek dans gösterileri sunmaktayız.

zeybek ekibi zeybek ekibi istanbul gösterisi zeybek oyunu


Zeybek ekibi ile Düğün,Kına,Sünnet Organizasyonlarınıza ve kültürel Etkinliklerinizde yılların tecrübesi ve profesyonel ekibimizle sizlere hizmete bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da devam edeceğiz.


zeybek ekibi kiralama istanbul zeybekleri oyun ekibi zeybek ekibi istanbul


Egenin bağrından kopup gelen efelerimizin sizelere sunacağı zeybek gösterisi ile tarihimizi yaşayacaksınız. 


ZEYBEK OYUNU : Türkiye'nin Ege Bölgesi'nde oynanan oyunların genel ismi.Zeybek bölgesi İzmir,Aydın,Manisa,Muğla,Denizli,Uşak,Afyon,Kütahya,Balıkesir ve Çanakkale yörelerinden oluşmaktadır. 
Zeybek Ekibi Gösterileri İle Düğün Organizasyonu, Sünnet Organizasyonu Ve Nişan Organizasyonlarında Hizmet Veriyoruz. Ayrıca Halk Oyunları Grubu İle Fuar Ve Açılış Organizasyonlarında Sizlerleyiz.Profesyonel Folklor ekibi sizlere tadına doyulmaz dakikalar yaşatabilir..Sizlerde Folklor ekibimizle etkinliklerinizi anlamlandıra bilirsiniz.Folklor Ekibi ile Türkiye'nin En Seçkin Salonlarında Yüzlerce Halk Oyunu Gösterilerine İmza Attık... Birbirinden Deneyimli Arkadaşlarımızla Ülkemizin Yedi Bölgesinde Oynanan Oyunları İcra Etmekteyiz... Sizde Her Türlü Organizasyonlarınıza Folklor Ekibimizi Çağırabilir, Özel Günlerinizi Bir Şölene Çevirebilirsiniz... 

 

Folklor ekibi Kiralama, Halk Oyunları, Folklor Ekibi, Halk Oyunu, Folklor Grubu, Folklor, Halk Oyunu Yöreleri, Halk Oyunu Organizasyonları, Horon Ekibi, Halay Ekibi, Zeybekler, Efe , Harman Dalı, Çayda Çıra, Kafkas Ekibi, Karadeniz Yöresi Halk Oyunları Grubu, Trakya Yöresi Halk Oyunu, Doğu Yöresi Halk Oyunları, Ege Yöresi Halk Oyunları, İç Anadolu Bölgesi Halk Oyunları gibi bir çok kelimede bizi google de aratarak bulabilirsiniz.

Zeybek Ekibi Kiralama

Her kesimden çiftin düğünlerinde tercih ettiği, gösterilerde ilgi duyulan ve çeşitli organizasyonların vazgeçilmezi Zeybek Ekibi, Asır Organizasyon farkıyla sizlerle.

Organizasyon şirketimiz İstanbul'un tüm noktalarına hizmet  vermektedir. Özel günlerinizi kültürel etkinliklerle taçlandırmak isteyenler için en popüler gösterilerden olan ve düğün dansı gibi aktivitelerde tercih edilen Zeybek Ekibi performansını alanının en iyi dansçılarıyla gerçekleştiriyoruz. Bize ulaşarak bu özel gösteri hakkında bilgi alabilir, rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.


Zeybek Ekibi Gösterileri

Zeybek dansı veya Zeybek, Batı Anadolu yöresinde karşılaşılan bir çeşit halk oyunudur. Yüzyıllardır süre gelen kültürel, çeşitli kostüm ve figürlere sahip, Anadolu'nun eskimeyen dansıdır. Bir grup tarafından düzenlenen bu dans; İzmir, Aydın, Denizli, Uşak ve Manisa gibi şehirlere ek olarak Balıkesir, Kütahya, Afyonkarahisar ve Bursa'da da sıkça karşılaşılabilir.

Zeybek dansı, halkı koruyan güçlü bir adamı temsil eder. Oyunda yer alan dansçılar, kollarını omuz hizasında ve başını elleriyle aynı hizada tutar. Ellerini her iki yana açar ve kimi zaman dirseklerden kırar. Uzun adımlar atarak yavaş yavaş hareket eder. Dans sırasında bazı zamanlarda yere doğru eğilerek dizini yere dokundurur. Bu tarz hareketler, Zeybek Dansı'nın temel hareketleridir. Teke zeybekleri, kaşıklı zeybeği, kıvrak zeybek, kırık zeybek gibi kategorileri de mevcuttur.


Zeybek Dans Ekibi

Düğününüzde kültürel öğelere yer vermek için düğünde dans ekibi olarak zeybek ekibi kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Hem konuklarınızın enerjilerini artırabilir hem görsel bir şölen oluşturabilir hem de unutulmaz bir etkinliğe imza atabilirsiniz. Alanının en iyi dansçılarından oluşan Zeybek grubumuz, sizlere İstanbul'un tüm semtlerinde hizmet vermektedir.

Zeybek ekibi kiralama hizmetimiz, özel organizasyonlarınız için profesyonel bir şekilde tasarlanmış gösteridir. Dileyen 4 kişilik ekibimizi tercih edebilir, dilerseniz bu sayıyı 10 kişiye kadar artırabilirsiniz. Asır Organizasyon olarak; bütçe dostu alternatiflerle tüm etkinlik ve düğünlerinizde görsel şölene imza atıyoruz. Uygun fiyat avantajı, tecrübeli ve işini önemseyen ekip ve güler yüzlü müşteri yaklaşımı kriterlerini ön planda tutan Asır Organizasyon kalitesine şahit olmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Zeybek Oyunu Kiralama

Ege Bölgesi'nin eşsiz Zeybek oyunu, tarihi bir dans, kültürel bir unsurdur. Her türlü etkinlik ve gösteride insanların ilgisini çeken bir oyundur. Zeybek oyunu kiralama hizmetimizde; sizleri Türkiye'nin en iyi dansçılarıyla buluşturuyoruz. Özel kostümleri ve kültürel kıyafetleriyle göze hitap eden, oyuna hakim ekip arkadaşlarımız; sizler için önemli olan etkinlikleri daha da anlamlı hale getiriyor, konuklarınıza görsel şölen sunuyor.

Zeybek oyununun dillere destan figürleri, özel adımları ve kol hareketleri; insanın içine milli duyguları uyandıran bir haz vermektedir. Bu nedenle pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Düğün ve nişan gibi organizasyonların vazgeçilmez gösterisi olan zeybek; sıradan bir etkinliği unutulmaz bir organizasyona dönüştürebilir. Siz de misafirlerinize keyifli anlar yaşatabilmek için kültürümüzün bu önemli dansına şahit olabilirsiniz.

Türkiye'nin en seçkin folklor ekiplerini bünyesinde barındıran Asır Organizasyon, bugüne dek yüzlerce gösteriye imza atmış bir şirkettir. Ülkemizin tüm bölgelerindeki tarihi ve kültürel oyunları icra ediyor, bu keyifli anları sizlerle paylaşıyoruz. Ekiplerimiz işinde en iyi performansı gösteren deneyimli ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Özel zeybek gösterileri, efe ekibi, düğün için zeybek ekibi, sünnet düğününde zeybek ekibi  gibi hizmetler için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.


Zeybek Gösterisi Kiralama

Zeybek gösterileri ile en güzel anılarınızı daha da ölümsüz hale getirebilirsiniz. Organizasyonun herhangi bir bölümüne sahne alacak olan ekip arkadaşlarımız, yılların verdiği tecrübe ve profesyonel yaklaşımla size yakışan bir etkinlik için en iyi performanslarını ortaya koyacaktır. Uzman organizasyon şirketi olarak İstanbul genelinde sunduğumuz hizmetlerden birisi olan zeybek gösterisi kiralama hizmeti, en uygun fiyatlarla sizlerle.

Firmamız sadece zeybek oyunları ile değil; semazen gösterileri, mehter takımı, ilahi, vb. pek çok çeşitli hizmetleri ile de adından bahsettirmektedir. Bu tür gösteri ve hizmetlerimizden dilediğinizi kiralayabilir; dilerseniz birden çok gösteriyi aynı etkinliğinizde tercih edebilirsiniz. Etkinlik için ayırdığınız bütçenizi sarsmadan yapacağınız kiralama hizmetleri; İstanbul'un tüm noktalarında ekibimizin belirttiğiniz süre içerisinde gerçekleştirilmesiyle tamamlanır. Daima müşteri memnuniyeti ve profesyonel gösteriler için Asır Organizasyon kalitesine şahit olabilirsiniz.

2023 Zeybek Ekibi Kiralama Fiyatları

Düğün organizasyonları, sünnet düğünleri, açılış, nişan organizasyonları, festivaller, kutlamalar, vb. pek çok farklı etkinlikte tercih edilen zeybek gösterisi; kültürümüzün bugüne dek korunarak gelmiş nadide oyunlarındandır. Ege bölgesi başta olmak üzere hemen her bölgenin düğün ve etkinliklerinde talebe konu olmaktadır. Halk oyunları arasında en çok sevilen, tarihi yaşamak ve yaşatmak için tercih edilen bu oyun; Asır Organizasyon farkıyla dilediğiniz gün ve saatte sizlerle.

Zeybek ekibi kiralama fiyatları, dans ekibindeki kişi sayısı, rezervasyon, vb. konularda bilgi almak için web sayfamızda bulunan iletişim kanalları aracılığıyla müşteri temsilerimizle görüşebilirsiniz. Sizlere daima %100 müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak hizmet vermekten mutluluk duyuyor, özel günlerinizde size destek olmaktan keyif alıyoruz.

Zeybek Ekibi kiralama ücretleriyle ilgili olarak en önemli kriter, dans ekibinin uzmanlığı ve ekipte bulunan kişi sayısıdır. Bunun yanı sıra etkinlik tarihi ve saati de fiyata etki eden faktörlerdendir. En cazip fiyatları en iyi gösterilerle sizlere sunan Asır Organizasyon, yüzlerce mutlu müşterisi ve geniş çaplı hizmet ağıyla sizlere de hizmet vermektedir.


Asır Organizasyon Farkıyla Zeybek Ekibi Kiralama

Asır Organizasyon olarak düğün, nişan, sünnet, açılış, kutlama, festival, kültürel etkinlikler ve daha pek çok organizasyonunuz için ihtiyaç duyacağınız hizmetleri sağlıyoruz. Profesyonel ekiplerimizi, değer verdiğiniz etkinlikleriniz ve konuklarınız için memnuniyet odaklı çalışmalarını sürdürüyor. İstanbul ve çevresinde, hemen her noktaya hizmet sağlıyoruz. Düğün gösterileri, dans ekipleri, semazen gösterileri, palyaço gösterileri, vb. aklınıza gelebilecek tüm performansları, alanında uzman ekip arkadaşlarımızla gerçekleştiriyoruz. Bu gösterilerden birisi de Zeybek ekibi gösterisidir. Ege Bölgesi'nin kültürel bir halk oyunu olan Zeybek, hemen hemen her ilde düğün ve derneklerde başvurulan, talep gören bir oyundur.

En Ekonomik Zeybek Ekibi Kiralama 5.500 TL den Başlamaktadır.

İşinde en iyisi olan gösteri ekiplerimiz, oyunların tüm aşamalarına hakim, beğenilen ve etkinliklerde yer alan konukların gözünü alamayacağı performans sergileyen uzmanlardır. Gösteriler kişiye özel olarak dizayn edilir. Gösteride kaç kişinin yer alacağı, nasıl bir dans grubunun talep edildiği, ne kadar süreyle performanslarını sergileyecekleri, vb. pek çok istekte bulunabilirsiniz. Dilerseniz birden fazla gösteri ve ekip talep edebilirsiniz. Taleplerinizi daima en etkin şekilde karşılayan Asır Organizasyon, yüzlerce referansı ile sektörün öncü firmalarından birisidir.

Zeybek gösterilerinin insanda uyandıran heyecanı, kültürel bir gösteri olması, tarihimizin önemli bir unsuru olması; tercih edilmesindeki ana faktörlerden birisidir.

Siz de bu eğlenceli, gösterişli ve heyecan verici oyuna düğün ve nişan gibi etkinliklerinizde, sünnet düğünlerinizde, vb. tüm özel günlerinizde yer verebilirsiniz.

Asır Organizasyon kalitesiyle alacağınız zeybek ekibi kiralama hizmeti, sektörün en uygun fiyatlarıyla sunulmaktadır. Dilediğiniz gün ve saat için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Web sitemizdeki iletişim numaralarını kullanarak veya İletişim sayfası üzerinden "İletişim Formu" doldurarak bizimle irtibat kurabilirsiniz. Çalışanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacak ve merak ettiğiniz soruları yanıtlandıracaktır. 


Asır Organizasyon Instagram
Asır Organizasyon Youtube
Asır Organizasyon Whatsapp
Asır Organizasyon Ara
×