İstanbul'da Zeybek Ekibi Kiralama

Zeybek Ekibi

Zeybek Ekibi Kiralama: Düğün, Nişan, Sünnet Davetlerine Renk Katın!

Zeybek ekibi, zeybek dansını profesyonel olarak yapan kişilerden oluşan bir ekiptir. Zeybek dansı, Türkiye'nin Ege ve Batı Anadolu bölgelerine özgü bir halk dansıdır.

Zeybek ekipleri, düğünler, nişanlar, sünnet düğünü gibi özel günlerde performans sergiledikleri gibi, festivaller ve diğer etkinliklerde de sahne almaktadır.

Zeybek Ekibi

Zeybek Ekibi Kiralama: Heybetli ve Gösterişli Bir Dansla Davetlilerinize Unutulmaz Bir An Yaşatın!

Genellikle 10-20 kişilik gruplardan oluşur. Ekip üyeleri, zeybek dansının kostümünü giyerek sahne alırlar. Zeybek dansı kostümü, genellikle siyah ve beyaz renklerden oluşur.

Erkekler, beyaz şalvar, siyah yelek ve yemeni giyerlerken, kadınlar ise uzun beyaz elbise ve yemeni giyerler. Zeybek dansı, heybetli ve gösterişli bir dansdır.

Zeybek ekipleri, zeybek dansının ritmine uygun olarak çeşitli figürler sergilerler. Zeybek dansı, genellikle davul ve zurna eşliğinde yapılır.

Zeybek Ekibi

Zeybek ekibi kiralarken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar şunlardır:

Ekibin tecrübesi ve başarısı: Ekibin tecrübesi ve başarısına dikkat edilmelidir. Ekibin daha önce katıldığı etkinlikler ve aldığı ödüller hakkında bilgi alınabilir.

Ekibin repertuarı: Ekibin repertuarı hakkında bilgi alınabilir. Ekip, hangi zeybek danslarını yapmaktadır, öğrenilebilir.

Ekibin ücreti: Zeybek ekibi kiralarken, ekibin ücreti hakkında bilgi alınabilir. Farklı ekiplerden teklif alınarak, fiyatlar karşılaştırılabilir.

Ekip ile sözleşme: Ekip ile sözleşme imzalanmalıdır. Sözleşmede, ekibin performans sergileyeceği tarih, saat ve yer bilgileri, ekibin repertuarı ve ücreti gibi bilgiler yer almalıdır.

Zeybek Ekibi

Zeybek Ekibi Kiralama: Profesyonel Performanslarla Düğününüzü Zenginleştirin!

Düğün için zeybek ekibi kiralamak, çiftlerin düğününe renk ve heyecan katmanın harika bir yoludur. Zeybek dansı, Türkiye'nin Ege ve Batı Anadolu bölgelerine özgü bir halk dansıdır. Heybetli ve gösterişli figürleri ile davetlilerin ilgisini çekecek ve düğünün unutulmaz anılarından biri haline gelecektir.

Zeybek Ekibi

Profesyonel zeybek ekibi ile İstanbul'da sizlere hizmet veriyoruz. Özellikle Düğün, Nişan, Sünnet ve Kına organizasyonlarınıza güzellik katabilirsiniz. Düğün dansı ekibi olarak konsept dans gösterileri gerçekleştirmekteyiz. İstanbul genelinde profesyonel zeybek dans gösterileri sunmaktayız.

ZEYBEK OYUNU : Türkiye'nin Ege Bölgesi'nde oynanan oyunların genel ismi.Zeybek bölgesi İzmir,Aydın,Manisa,Muğla,Denizli,Uşak,Afyon,Kütahya,Balıkesir ve Çanakkale yörelerinden oluşmaktadır.

Zeybek Ekibi

Profesyonel Folklor ekibi sizlere tadına doyulmaz dakikalar yaşatabilir..Sizlerde Folklor ekibimizle etkinliklerinizi anlamlandıra bilirsiniz.

Folklor Ekibi ile Türkiye'nin En Seçkin Salonlarında Yüzlerce Halk Oyunu Gösterilerine İmza Attık... Birbirinden Deneyimli Arkadaşlarımızla Ülkemizin Yedi Bölgesinde Oynanan Oyunları İcra Etmekteyiz... Sizde Her Türlü Organizasyonlarınıza Folklor Ekibimizi Çağırabilir, Özel Günlerinizi Bir Şölene Çevirebilirsiniz.


Folklor ekibi Kiralama, Halk Oyunları, Folklor Ekibi, Halk Oyunu, Folklor Grubu, Folklor, Halk Oyunu Yöreleri, Halk Oyunu Organizasyonları, Horon Ekibi, Halay Ekibi, Zeybekler, Efe , Harman Dalı, Çayda Çıra, Kafkas Ekibi, Karadeniz Yöresi Halk Oyunları Grubu, Trakya Yöresi Halk Oyunu, Doğu Yöresi Halk Oyunları, Ege Yöresi Halk Oyunları, İç Anadolu Bölgesi Halk Oyunları gibi bir çok kelimede bizi google de aratarak bulabilirsiniz.

Zeybek Ekibi Kiralama

Her kesimden çiftin düğünlerinde tercih ettiği, gösterilerde ilgi duyulan ve çeşitli organizasyonların vazgeçilmezi Zeybek Ekibi, Asır Organizasyon farkıyla sizlerle.

Organizasyon şirketimiz İstanbul'un tüm noktalarına hizmet vermektedir. Özel günlerinizi kültürel etkinliklerle taçlandırmak isteyenler için en popüler gösterilerden olan ve düğün dansı gibi aktivitelerde tercih edilen Zeybek Ekibi performansını alanının en iyi dansçılarıyla gerçekleştiriyoruz. Bize ulaşarak bu özel gösteri hakkında bilgi alabilir, rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Zeybek Ekibi

Zeybek Ekibi Gösterileri

Zeybek dansı veya Zeybek, Batı Anadolu yöresinde karşılaşılan bir çeşit halk oyunudur. Yüzyıllardır süre gelen kültürel, çeşitli kostüm ve figürlere sahip, Anadolu'nun eskimeyen dansıdır.

Zeybek dansı, halkı koruyan güçlü bir adamı temsil eder. Oyunda yer alan dansçılar, kollarını omuz hizasında ve başını elleriyle aynı hizada tutar. Ellerini her iki yana açar ve kimi zaman dirseklerden kırar.

Uzun adımlar atarak yavaş yavaş hareket eder. Dans sırasında bazı zamanlarda yere doğru eğilerek dizini yere dokundurur.

Bu tarz hareketler, Zeybek Dansı'nın temel hareketleridir. Teke zeybekleri, kaşıklı zeybeği, kıvrak zeybek, kırık zeybek gibi kategorileri de mevcuttur.

Zeybek Ekibi

Zeybek Dans Ekibi

Hem konuklarınızın enerjilerini artırabilir hem görsel bir şölen oluşturabilir hem de unutulmaz bir etkinliğe imza atabilirsiniz. Alanının en iyi dansçılarından oluşan Zeybek grubumuz, sizlere İstanbul'un tüm semtlerinde hizmet vermektedir.

Dileyen 4 kişilik ekibimizi tercih edebilir, dilerseniz bu sayıyı 10 kişiye kadar artırabilirsiniz. Asır Organizasyon olarak; bütçe dostu alternatiflerle tüm etkinlik ve düğünlerinizde görsel şölene imza atıyoruz.

Uygun fiyat avantajı, tecrübeli ve işini önemseyen ekip ve güler yüzlü müşteri yaklaşımı kriterlerini ön planda tutan Asır Organizasyon kalitesine şahit olmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Zeybek Ekibi

Zeybek Oyunu Kiralama

Ege Bölgesi'nin eşsiz Zeybek oyunu, tarihi bir dans, kültürel bir unsurdur. Her türlü etkinlik ve gösteride insanların ilgisini çeken bir oyundur. Zeybek oyunu kiralama hizmetimizde; sizleri Türkiye'nin en iyi dansçılarıyla buluşturuyoruz.

Özel kostümleri ve kültürel kıyafetleriyle göze hitap eden, oyuna hakim ekip arkadaşlarımız; sizler için önemli olan etkinlikleri daha da anlamlı hale getiriyor, konuklarınıza görsel şölen sunuyor.

Zeybek oyununun dillere destan figürleri, özel adımları ve kol hareketleri; insanın içine milli duyguları uyandıran bir haz vermektedir. Bu nedenle pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Düğün ve nişan gibi organizasyonların vazgeçilmez gösterisi olan zeybek; sıradan bir etkinliği unutulmaz bir organizasyona dönüştürebilir. Siz de misafirlerinize keyifli anlar yaşatabilmek için kültürümüzün bu önemli dansına şahit olabilirsiniz.

Zeybek Ekibi

Zeybek Gösterisi Kiralama

Zeybek gösterileri ile en güzel anılarınızı daha da ölümsüz hale getirebilirsiniz. Organizasyonun herhangi bir bölümüne sahne alacak olan ekip arkadaşlarımız, yılların verdiği tecrübe ve profesyonel yaklaşımla size yakışan bir etkinlik için en iyi performanslarını ortaya koyacaktır.

Uzman organizasyon şirketi olarak İstanbul genelinde sunduğumuz hizmetlerden birisi olan zeybek gösterisi kiralama hizmeti, en uygun fiyatlarla sizlerle.


Firmamız sadece zeybek oyunları ile değil; semazen gösterileri, mehter takımı, ilahi, vb. pek çok çeşitli hizmetleri ile de adından bahsettirmektedir.

Etkinlik için ayırdığınız bütçenizi sarsmadan yapacağınız kiralama hizmetleri; İstanbul'un tüm noktalarında ekibimizin belirttiğiniz süre içerisinde gerçekleştirilmesiyle tamamlanır. Daima müşteri memnuniyeti ve profesyonel gösteriler için Asır Organizasyon kalitesine şahit olabilirsiniz.

Zeybek Ekibi

2024 Zeybek Ekibi Kiralama Fiyatları

Düğün, nişan, sünnet düğünü, açılış, karşılama gibi çeşitli etkinlik ve davetlerde zeybek ekibi kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Zeybek ekibi kiralama fiyatları zeybek dansçılarının sayısına, çiftlerin özel ders tercihine ve mekanın İstanbul’un hangi semtinde olduğuna göre değişkenlik gösterecektir. Asır Organizasyon iletişim numaralarını kullanarak detaylı bilgi alabilirsiniz.


Zeybek ekibi kiralama fiyatları, dans ekibindeki kişi sayısı, rezervasyon, vb. konularda bilgi almak için web sayfamızda bulunan iletişim kanalları aracılığıyla müşteri temsilerimizle görüşebilirsiniz.

Sizlere daima %100 müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak hizmet vermekten mutluluk duyuyor, özel günlerinizde size destek olmaktan keyif alıyoruz.

Zeybek Ekibi kiralama ücretleriyle ilgili olarak en önemli kriter, dans ekibinin uzmanlığı ve ekipte bulunan kişi sayısıdır. Bunun yanı sıra etkinlik tarihi ve saati de fiyata etki eden faktörlerdendir.

Zeybek Ekibi

Asır Organizasyon Farkıyla Zeybek Ekibi Kiralama

Asır Organizasyon olarak düğün, nişan, sünnet, açılış, kutlama, festival, kültürel etkinlikler ve daha pek çok organizasyonunuz için ihtiyaç duyacağınız hizmetleri sağlıyoruz.

Profesyonel ekiplerimizi, değer verdiğiniz etkinlikleriniz ve konuklarınız için memnuniyet odaklı çalışmalarını sürdürüyor. İstanbul ve çevresinde, hemen her noktaya hizmet sağlıyoruz.

Düğün gösterileri, dans ekipleri, semazen gösterileri, palyaço gösterileri, vb. aklınıza gelebilecek tüm performansları, alanında uzman ekip arkadaşlarımızla gerçekleştiriyoruz.

Zeybek Ekibi

Siz de bu eğlenceli, gösterişli ve heyecan verici oyuna düğün ve nişan gibi etkinliklerinizde, sünnet düğünlerinizde, vb. tüm özel günlerinizde yer verebilirsiniz.

Asır Organizasyon Zeybek Ekibi Hakkında Daha Detaylı Bilgiler İçin Halk Oyunları Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz. TIKLAYINIZ.


Asır Organizasyon Ara
×