Kokteyl Masası Kiralama | Şık ve Modern Bistro Masa

Kokteyl Masası Kiralama

Kokteyl Masası Kiralama | Bistro Masa Kiralama

İSTANBUL'DA NAKLİYE ULAŞIM KURULUM HER ŞEY DAHİL HİZMET VERMEKTEYİZ.

Davetlerinizde misafirlerinizi güzel bir ortamda karşılamak istemez misiniz? Organizasyonlarınızı baştan sona detaylıca planlayan ekibimiz, ihtiyaç duyduğunuz tüm etkinlik malzemelerini sizlere ulaştırıyor.

Kokteyl masası kiralama hizmeti aldığınız da şık masalarımız sizlere getiriliyor uygun gördüğünü yerlere hızlıca kurulumu yapılıp süslemeleri yapılmakta. Günlük olarak kiralık bistro masa hizmeti almak için bize ulaşınız.

Kokteyl Masası Kiralama

Satın alarak çok daha fazla ücretler ödemektense, kiralık kokteyl masası hizmetimizle ve diğer organizasyon hizmetlerimizle çok daha ekonomik bir seçim yapabilirsiniz.

Bütçe dostu seçenekler ve geniş ürün gamı ile İstanbul'un tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Kokteyl Masası Kiralama

İstanbul Kokteyl Masası Kiralama

2024 yılı itibarıyla İstanbul'da kokteyl masası kiralama fiyatları, masanın kalitesine, boyutuna ve kiralama süresine göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak, standart bir kokteyl masası kiralama fiyatı 500-650 TL arasındadır.

Standart kokteyl masası: 400-550 TL

Yüksek kaliteli kokteyl masası: 550-700 TL

Özel tasarım kokteyl masası: 1.000 TL ve üzeri


Kiralık Kokteyl Masası ile Organizasyonlarınıza Şıklık Katın

Açılış ve Davet organizasyonları için ayaklı örtülü kokteyl bistro masalarımız etkinliklerinize güzellik katacaktır. Süslemeli olarak gelen masalarımız etkinlik alanına kurulmakta ve davetinize katılan misafirleriniz etrafında rahat bir şekilde toplanacaktır. Organizasyonlarda şık bir görünüm sağlayacaktır.

Kokteyl Masası Kiralama

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Kokteyl masası kiralama fiyatları, kiralama süresine göre de değişiklik göstermektedir. Genel olarak, günlük kokteyl masası kiralama fiyatları haftalık veya aylık kiralama fiyatlarına göre daha yüksektir.

Günlük kokteyl masası kiralama: 400-550 TL

Haftalık kokteyl masası kiralama: 5.000-10.000 TL

Aylık kokteyl masası kiralama: 15.000-20.000 TL

Kokteyl masası kiralama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için organizasyon firmaları ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul'da kokteyl masası kiralama hizmeti sunan Asır Organizasyon farklı boyutlarda ve özelliklerde kokteyl masaları sunmaktadır. Ayrıca, organizasyonunuzun ihtiyaçlarına göre özel tasarım kokteyl masaları da üretebilir.

Kokteyl Masası Kiralama

Asır Organizasyon'dan Muhteşem Kokteyl Organizasyonu

Biz asır organizasyon olarak sadece kokteyl masası kiralama yapmıyoruz aynı zaman da talebinize göre komple kokteyl organizasyonu da yapmaktayız. Garson ses sistemi kokteyl ikramlıkları hostes süsleme vb. tüm ihtiyaçlarınızı en ekonomik fiyatlarla yapmaktayız. Detaylı kokteyl organizasyonu içerik ve fiyatları için TIKLAYINIZ.

Kokteyl Masası Kiralama

Tüm Organizasyonlarınız için Kiralık Bar Masaları

Organizasyonlarınızda hem pratik, hem işlevsel hem de ekonomik bir masa seçimi yapmak istiyorsanız, özel dekoratif çalışmalarla sizlere sunabileceğimiz bar masalarını tercih edebilirsiniz.

Bar masası kiralama hizmetimize kurulum ve nakliye ücretleri dahildir. İstanbul'un neresinde olursanız olun; uygun fiyatlarla bar masası kiralayabilirsiniz. Asır organizasyon ekonomik fiyatlarla davetlerinize şıklık katacak kokteyl masası kiralama hizmetini sunmaktadır.

Kokteyl Masası Kiralama

İstanbul'da Uygun Fiyatlı Kiralık Kokteyl Masası Hizmeti

Sizlere sunduğumuz ücrete dahil olarak süsleme özelliği sunulmaktadır. Konsept seçimini dilediğiniz gibi yapabilir, taleplerinizi bize ileterek özel süsleme alternatifinden de yararlanabilirsiniz. Örneğin tabela logo renginize yada davet organizasyonlarında konseptinize uygun tül ile süslemekteyiz. Aşağı da ki görsellerde örneklerini görebilmektesiniz.

Kokteyl Masası Kiralama

Kokteyl Masasına İhtiyaç Duyacağınız Organizasyonlar

Kokteyl masaları, etrafında 4-6 kişi ile 8-10 kişiye kadar durabileceği, ikramlıkları tadabileceği, organizasyonlarda katılımcıların birbirleri ile sohbet edebileceği bir ortam için gerekli argümanlardan birisidir.

Sınırsız renk ve konsept seçenekleri sunan kokteyl masaları, davetliler için özel bir seçim olacaktır.

Mağaza ve iş yeri açılışları

Özel davetler

Kurumsal etkinlikler

Eğitim, seminer, sunum ve benzeri katılımlar

Yukarıdaki organizasyonlara ek olarak daha onlarca farklı organizasyonda kokteyl masası tercih edebilirsiniz. Ekonomik bir seçenek olması, işlevsel olarak tüm ihtiyaçlara cevap vermesi, görsel olarak firmanızı ve markanızı yansıtabilmesi gibi çeşitli avantajlara sahiptir. 

İstanbul'un önde gelen organizasyon firması Asır Organizasyon olarak sizlere bistro masası kiralama hizmeti sunuyoruz. 

Kokteyl Masası Kiralama

Bistro Masa Kiralama Fiyatları

Konuklarınıza dilediğiniz ikramları sunabilmek için organizasyonlarınızda tercih edebileceğiniz kokteyl masalarının en önemli özelliği, onlarca farklı renge ve konsepte uygun hale getirilebilmesidir.

Bunun yanı sıra kiralamak için en ekonomik alternatiflerden birisi olması da bir diğer artısı. bistro masası kiralama hizmetimiz, organizasyon firmamızda en çok talep gören hizmetlerin başında gelmekte.

Biz de bu noktada müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına fiyatları minimuma indiriyoruz ve nakliye, kurulum gibi ek ücretler talep etmiyoruz.

Kokteyl Masası Kiralama

İstanbul'un tüm ilçelerine herhangi bir ücret talep etmeden kiraladığınız ürünleri transfer ediyoruz. 1-5 adete kadar kiraladığınız kokteyl masalarından yalnızca 5.000 TL talep ediyoruz. 

Dilediğiniz şekilde süslüyor, aklınızdaki konsepti hayata geçiriyoruz. Ekstra talep ve önerileri de bizlere web sitemizdeki iletişim numaralarımız aracılığı ile iletebilirsiniz. 7 gün 24 saat bize ulaşabilir, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Kokteyl Masası Kiralama

İstanbul İçi Bistro Masa Kiralama Hizmeti

İstanbul'un en çok tercih edilen bistro masa kiralama firması olarak sizlere her alanda hizmet vermekteyiz.

Davetlerinizin en ekonomik şekilde gerçekleştirilmesi ve misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak için organizasyonlarınızı A'dan Z'ye planlıyor ve ihtiyaç duyduğunuz argümanları kusursuz şekilde etkinlik saatinde sizlere sunuyoruz.

Kokteyl masası olarak da tabir edilen bistro masalar, organizasyonlarda en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Kokteyl Masası Kiralama

Davetler için Modern ve Kullanışlı Kiralık Kokteyl Masaları

Kolay kurulumu, her türlü süsleme ve renk seçeneklerine hitap etmesi, davetlilerin ikramları tadarak birbirleri ile sohbet etme imkanı bulması gibi nedenlerden dolayı bistro masalar tercih edilmektedir.

Ekonomik bir seçenek olarak sizlere sunulan bistro masalar, açılış etkinlikleri, özel davetler, kurumsal etkinlikler, eğitimler, seminerler, şirket toplantıları gibi onlarca farklı organizasyonda kullanılmaktadır.

Kokteyl Masası Kiralama

Ekonomik Fiyatlarla Kokteyl Masası Kiralama Hizmeti

Gerek organizasyon planlama, gerekse organizasyonlarınız için masa ve sandalye kiralama hizmeti sunan firmamız, bütçe dostu seçeneklerle sizlerle.

Ekonomik fiyatlarla bistro masa kiralama hizmetimiz için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gerek iç mekanda gerçekleştireceğiniz etkinliklerde, gerekse dış mekan etkinliklerinde tercih edebileceğiniz kiralık bistro masalar, yüzlerce katılımcıyı ağırlayabilmeniz için işinizi fazlasıyla görecektir.

Kokteyl Masası Kiralama

En Ekonomik Bar Masası Kiralama Ücreti 5.000 TL den Başlıyor.

Bar masası kiralama hizmetine ek olarak taze ikramlık alternatifleri, süsleme hizmeti, sunum, ses sistemi ve sahne hizmetleri gibi ek seçeneklerle sizlerin yanındayız. Bar masalarımız çok şık olup süslemeli olarak sizlere teslim etmekteyiz. Kutlama davet etkinlikleri için bar masası kiralama hizmetimizi İstanbul'da uygun fiyatlarla sizlere ulaştırıyoruz.

Bizimle hemen iletişime geçerek, ekonomik fiyatlarla her türlü organizasyon hizmetini temin edebilirsiniz.

İLETİŞİM :

0553 241 40 67 

0216 397 20 02

0 506 101 11 11Asır Organizasyon Ara
×