Kokteyl Masası Kiralama

Kokteyl Masası Kiralama

Kokteyl Masası Kiralama | Bistro Masa Kiralama

İSTANBUL'DA NAKLİYE ULAŞIM KURULUM HER ŞEY DAHİL HİZMET VERMEKTEYİZ.

İstanbul'da uygun fiyata kokteyl masası bistro masa kiralama hizmeti sağlamaktayız. Kiralık kokteyl masası tarafımızdan getiriliyor kuruluyor, özel masa örtülerimiz altına bağladığımız sizin tercihinize göre organizemizle etkinliklerinize güzellik katmaktadır.

kokteyl bar bistro masa kiralama

 

Kokteyl masalarımız yeni ve portatif olması sebebiyle taşınma kolaylığı da bulunmaktadır. İstanbul içinde kokteyl masası kiralamak bistro masa kiralamak artık sayemizde çok kolay.


Bistro masa kiralama

 

Bistro kokteyl masası kiralama ücretleri adet sayısına ve ulaşım mesafesine göre değişiklik göstermektedir. Firmamızın Bayrampaşa Esenler ve Pendik'te Depoları mevcut olup buralardan araçlarımızla istediğiniz saate istediğiniz yere kokteyl masası getiriyoruz.


kokteyl organizasyonu bistro masa kiralama


Kokteyl masası kiralama fiyatları,kokteyl masası kiralama istanbul,bistro masa kiralama fiyatları,bistro masa kiralama istanbul,kokteyl masası kiralama anadolu yakası,kokteyl masası fiyatları,kokteyl masası satılık,katlanır kokteyl masası Kokteyl Masası Kiralama :Açılış, tanıtım, kokteylerde en çok tercih edilen masa çeşididir. Bistro masalar yalın hali ile kullanılmaz. Muhakkak süslenmelidir. İlk süsleme yönteminde masa yere kadar uzanan beyaz örtü ile örtülür. Organze tül ile altından sıkılarak fiyonk düğüm atılır. İkinci süsleme yönteminde ise strech elastik örtü direk masaya giydirilir.

 

Kokteyl Masası - Temiz ve Ütülü Örtüsü - Kuşak Bağlaması Kurulumu Nakliyesi Firmamız Tarafımızdan Yapılmaktadır.


kiralık kokteyl masası

 

Bistro ve Kokteyl masası kiralamak için bizimle iletişim 

→→ 0 553 241 40 67 ⁄ 0 216 397 20 02 

 

bistro bar masası kiralama

 Kokteyl Masası Kiralama

 Özel günlerde gelenmisafirleri en iyi şekilde ağırlamak için her şeyi en ince ayrıntısına kadardüşünmek ve ayarlamak gerekiyor. Ancak yeterli vaktinizin olmadığını düşünüyorve uzman kişilerin en iyi şekilde hazırlık yapacağını düşünüyorsanız güvendiğinizorganizasyon şirketi ile anlaşmasağlayabilirsiniz. Bu konuda sizlere yardımcı olmak namına yanınızda yeralıyoruz. Muhteşem tasarımlar ve hazırlıklar ile en fazla tercih edilenorganizasyon şirketi olarak piyasada yerimizi alıyoruz.

 Özel günler için mekan ayarlandıktan sonra anlaşmış olduğunuzorganizasyon şirketi mekanı keşfetmek için geliyor ve hangi süsün ne şekildeyapılması ve hazırlığın hangi çapta yapılması gerektiğine karar veriyor.Hazırlığın başlaması ile birlikte güne uygun olarak masa sandalye kiralamaişlemi başlıyor. Şatafatlı bir düzen istiyorsanız ve özel misafirlerinbeğenisini kazanmak istiyorsanız kokteyl masa kiralayabilirsiniz. Sondönemlerde özellikle düğün, nişan gibi özel günlerde kokteyl masa kiralanmakta.

 Kokteyl Masa Fiyatları

  Özel günlerin dahaözel ve şık bir şekilde tasarlanmasını istiyorsanız kokteyl masa kiralamak gerekiyor.Ancak fiyat konusunda endişeler yaşıyorsanız hiç tereddüt etmeden kiralamaişlemini başlatabilirsiniz. Çünkü kokteylmasa fiyatları oldukça uygun.Kiralama işlemi aldığınız masa başına fiyatlanıyor. Ayrıca miktar arttıkça masabaşına belirlenen fiyat düşüyor. Yani sürümden kazanmak bu durumda devreyegiriyor. Kiralamış olduğunuz masanın kalitesi ve süslemesi fiyat aralığınıartırabilir. Bunu bilerek hareket etmekte fayda var. Seçmiş olduğunuz kokteylmasalar zevkinize uygun olarak ve tabi ki mekan özellikleri ön planda tutularakhazırlanıyor. Bu şekilde demode bir hazırlık yapma şansı ortadan kalkıyor.

  Kokteyl Masa Özel Günlerin Vazgeçilmezi

  Kokteyl masa şık ve zarif bir görünüme sahip olduğu için hemenhemen herkes tarafından tercih ediliyor. Zarif bir şekilde süslemesi yapılanmasalar belirtmiş olduğunuz saatte mekana getiriliyor ve personel tarafındandizayn ediliyor. Etkinlik bittikten sonra aynı şekilde özel personel gelerekkokteyl masaları topluyor ve size herhangi bir sorun çıkarmadan gidiyor.Kiralanan masaların zarar görmesi, kırılması veya yanması halinde masanınücreti sizlerden tahsil ediliyor.

  Siz de özelgünlerinizin daha özel ve şık bir şekilde tasarlanması gerektiğinidüşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve bu muhteşem kokteyl masalardan kiralayabilirsiniz. 

KOKTEYL MASASI KİRALAMA FİYATLARI -BİSTRO MASA KİRALAMA FİYATLARI

1 ila  5 adet arası - 350 TL ( nakliye ve örtüsü dahil )

5 ila 10 adet arası - 450 TL (nakliye ve örtüsü dahil)

10 ila 20 adet arası  800 TL (nakliye ve örtüsü

Daha fazla sayıda kokteyl bistro masa kiralamak ve fiyat almak için bize ulaşınız.


whatsapp İletişim
×