Kokteyl Masası Kiralama | Kiralık Bistro Masa | 0 553 241 40 67

Kokteyl Masası Kiralama

Kokteyl Masası Kiralama | Bistro Masa Kiralama

İSTANBUL'DA NAKLİYE ULAŞIM KURULUM HER ŞEY DAHİL HİZMET VERMEKTEYİZ.

Davetlerinizde misafirlerinizi güzel bir ortamda karşılamak istemez misiniz? Organizasyonlarınızı baştan sona detaylıca planlayan ekibimiz, ihtiyaç duyduğunuz tüm etkinlik malzemelerini sizlere ulaştırıyor. Satın alarak çok daha fazla ücretler ödemektense, kiralık kokteyl masası hizmetimizle ve diğer organizasyon hizmetlerimizle çok daha ekonomik bir seçim yapabilirsiniz. Bütçe dostu seçenekler ve geniş ürün gamı ile İstanbul'un tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.

İstanbul kokteyl masası kiralama

2023 yılı itibarıyla İstanbul'da kokteyl masası kiralama fiyatları, masanın kalitesine, boyutuna ve kiralama süresine göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak, standart bir kokteyl masası kiralama fiyatı 500-650 TL arasındadır.

    Standart kokteyl masası: 400-550 TL
    Yüksek kaliteli kokteyl masası: 550-700 TL
    Özel tasarım kokteyl masası: 1.000 TL ve üzeri

Kokteyl masası kiralama fiyatlarına genellikle nakliye ve kurulum ücreti de dahildir. Ancak, bazı organizasyon firmaları nakliye ve kurulum ücreti talep etmemektedir.


Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları


Kokteyl masası kiralama fiyatları, kiralama süresine göre de değişiklik göstermektedir. Genel olarak, günlük kokteyl masası kiralama fiyatları haftalık veya aylık kiralama fiyatlarına göre daha yüksektir.

    Günlük kokteyl masası kiralama: 400-550 TL
    Haftalık kokteyl masası kiralama: 5.000-10.000 TL
    Aylık kokteyl masası kiralama: 15.000-20.000 TL

Kokteyl masası kiralama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için organizasyon firmaları ile iletişime geçebilirsiniz.


İstanbul'da kokteyl masası kiralama hizmeti sunan Asır Organizasyon farklı boyutlarda ve özelliklerde kokteyl masaları sunmaktadır. Ayrıca, organizasyonunuzun ihtiyaçlarına göre özel tasarım kokteyl masaları da üretebilir.

Kokteyl Masası Kiralama

Asır Organizasyon'dan Muhteşem Kokteyl Organizasyonu

Kiralık kokteyl masası nakliye ve kurulum örtüsü olmak üzere (1-5 adet) her şey dahil 2.000 TL'den başlayan fiyatlarla sizlerle. İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerine nakliye ücreti ödemeden ihtiyaç duyduğunuz bistro masalarını gönderiyoruz.

Kokteyl Masası Kiralama

Tüm Organizasyonlarınız için Kiralık Kokteyl Masaları

Organizasyonlarınızda hem pratik, hem işlevsel hem de ekonomik bir masa seçimi yapmak istiyorsanız, özel dekoratif çalışmalarla sizlere sunabileceğimiz kokteyl masalarını tercih edebilirsiniz. Kokteyl masası kiralama hizmetimize kurulum ve nakliye ücretleri dahildir. İstanbul'un neresinde olursanız olun; uygun fiyatlarla kokteyl masası kiralayabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz ücrete dahil olarak süsleme özelliği sunulmaktadır. Konsept seçimini dilediğiniz gibi yapabilir, taleplerinizi bize ileterek özel süsleme alternatifinden de yararlanabilirsiniz.

Kokteyl Masası Kiralama

Kokteyl Masasına İhtiyaç Duyacağınız Organizasyonlar

Kokteyl masaları, etrafında 4-6 kişi ile 8-10 kişiye kadar durabileceği, ikramlıkları tadabileceği, organizasyonlarda katılımcıların birbirleri ile sohbet edebileceği bir ortam için gerekli argümanlardan birisidir. Sınırsız renk ve konsept seçenekleri sunan kokteyl masaları, davetliler için özel bir seçim olacaktır.

Mağaza ve iş yeri açılışları

Özel davetler

Kurumsal etkinlikler

Eğitim, seminer, sunum ve benzeri katılımlar

Yukarıdaki organizasyonlara ek olarak daha onlarca farklı organizasyonda kokteyl masası tercih edebilirsiniz.  Ekonomik bir seçenek olması, işlevsel olarak tüm ihtiyaçlara cevap vermesi, görsel olarak firmanızı ve markanızı yansıtabilmesi gibi çeşitli avantajlara sahiptir.  İstanbul'un önde gelen organizasyon firması olarak sizlere organizasyon bistro masası kiralama hizmeti sunuyoruz.  Web sitemizdeki telefon numaralarından bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilir; ücretlerimiz, çalıştığımız semtler ve diğer detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kokteyl Masası Kiralama

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Konuklarınıza dilediğiniz ikramları sunabilmek için organizasyonlarınızda tercih edebileceğiniz kokteyl masalarının en önemli özelliği, onlarca farklı renge ve konsepte uygun hale getirilebilmesidir. Bunun yanı sıra kiralamak için en ekonomik alternatiflerden birisi olması da bir diğer artısı. bistro masası kiralama hizmetimiz, organizasyon firmamızda en çok talep gören hizmetlerin başında gelmekte.

Biz de bu noktada müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına fiyatları minimuma indiriyoruz ve nakliye, kurulum gibi ek ücretler talep etmiyoruz.

Kokteyl Masası Kiralama

İstanbul'un tüm ilçelerine herhangi bir ücret talep etmeden kiraladığınız ürünleri transfer ediyoruz. 1-5 adete kadar kiraladığınız kokteyl masalarından yalnızca 2.000 TL talep ediyoruz. 

Dilediğiniz şekilde süslüyor, aklınızdaki konsepti hayata geçiriyoruz. Ekstra talep ve önerileri de bizlere web sitemizdeki iletişim numaralarımız aracılığı ile iletebilirsiniz. 7 gün 24 saat bize ulaşabilir, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Kokteyl Masası Kiralama

İstanbul İçi Bistro Masa Kiralama Hizmeti

İstanbul'un en çok tercih edilen bistro masa kiralama firması olarak sizlere her alanda hizmet vermekteyiz. Davetlerinizin en ekonomik şekilde gerçekleştirilmesi ve misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak için organizasyonlarınızı A'dan Z'ye planlıyor ve ihtiyaç duyduğunuz argümanları kusursuz şekilde etkinlik saatinde sizlere sunuyoruz. Kokteyl masası olarak da tabir edilen bistro masalar, organizasyonlarda en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Kokteyl Masası Kiralama

Kolay kurulumu, her türlü süsleme ve renk seçeneklerine hitap etmesi, davetlilerin ikramları tadarak birbirleri ile sohbet etme imkanı bulması gibi  nedenlerden dolayı bistro masalar tercih edilmektedir. Ekonomik bir seçenek olarak sizlere sunulan bistro masalar, açılış etkinlikleri, özel davetler, kurumsal etkinlikler, eğitimler, seminerler, şirket toplantıları gibi onlarca farklı organizasyonda kullanılmaktadır.

Kokteyl Masası Kiralama

Ekonomik Fiyatlarla Kokteyl Masası Kiralama Hizmeti

Gerek organizasyon planlama, gerekse organizasyonlarınız için masa ve sandalye kiralama hizmeti sunan firmamız, bütçe dostu seçeneklerle sizlerle. Ekonomik fiyatlarla bistro masa kiralama hizmetimiz için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gerek iç mekanda gerçekleştireceğiniz etkinliklerde, gerekse dış mekan etkinliklerinde tercih edebileceğiniz kiralık bistro masalar, yüzlerce katılımcıyı ağırlayabilmeniz için işinizi fazlasıyla görecektir.

Kokteyl Masası Kiralama

En Ekonomik Kokteyl Masası Kiralama Ücreti 2.500 TL den Başlıyor.

Kokteyl masası kiralama hizmetine ek olarak taze ikramlık alternatifleri, süsleme hizmeti, sunum, ses sistemi ve sahne hizmetleri gibi ek seçeneklerle sizlerin yanındayız. Bizimle hemen iletişime geçerek, ekonomik fiyatlarla her türlü organizasyon hizmetini temin edebilirsiniz.

İstanbul'da uygun fiyata kokteyl masası bistro masa kiralama hizmeti sağlamaktayız. Kiralık kokteyl masası tarafımızdan getiriliyor kuruluyor, özel masa örtülerimiz altına bağladığımız sizin tercihinize göre organizemizle etkinliklerinize güzellik katmaktadır.

kokteyl bar bistro masa kiralama

Kokteyl Organizasyonu Şirketi

Kokteyl masalarımız yeni ve portatif olması sebebiyle taşınma kolaylığı da bulunmaktadır. İstanbul içinde kokteyl masası kiralamak bistro masa kiralamak artık sayemizde çok kolay.

Bistro masa kiralama

 Kokteyl Masası Kiralama Ücretleri

Bistro kokteyl masası kiralama ücretleri adet sayısına ve ulaşım mesafesine göre değişiklik göstermektedir. Firmamızın Bayrampaşa Esenler ve Pendik'te Depoları mevcut olup buralardan araçlarımızla istediğiniz saate istediğiniz yere kokteyl masası getiriyoruz.


kokteyl organizasyonu bistro masa kiralama

İstanbul Kokteyl Masası Kiralama Firması

Kokteyl masası kiralama fiyatları,kokteyl masası kiralama istanbul,bistro masa kiralama fiyatları,bistro masa kiralama istanbul,kokteyl masası kiralama anadolu yakası,kokteyl masası fiyatları,kokteyl masası satılık,katlanır kokteyl masası Kokteyl Masası Kiralama : Açılış, tanıtım, kokteylerde en çok tercih edilen masa çeşididir. Bistro masalar yalın hali ile kullanılmaz. Muhakkak süslenmelidir. İlk süsleme yönteminde masa yere kadar uzanan beyaz örtü ile örtülür. Organze tül ile altından sıkılarak fiyonk düğüm atılır. İkinci süsleme yönteminde ise strech elastik örtü direk masaya giydirilir.

 Kokteyl Masası Kiralama

Kokteyl Masası - Temiz ve Ütülü Örtüsü - Kuşak Bağlaması Kurulumu Nakliyesi Firmamız Tarafımızdan Yapılmaktadır.


kiralık kokteyl masası

 

Bistro ve Kokteyl masası kiralamak için bizimle iletişim 

→→ 0 553 241 40 67 ⁄ 0 216 397 20 02 

 

bistro bar masası kiralama

 Kokteyl Masası Kiralama

 Özel günlerde gelen misafirleri en iyi şekilde ağırlamak için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmek ve ayarlamak gerekiyor. Ancak yeterli vaktinizin olmadığını düşünüyor ve uzman kişilerin en iyi şekilde hazırlık yapacağını düşünüyorsanız güvendiğiniz organizasyon şirketi ile anlaşma sağlayabilirsiniz. Bu konuda sizlere yardımcı olmak namına yanınızda yer alıyoruz. Muhteşem tasarımlar ve hazırlıklar ile en fazla tercih edilen organizasyon şirketi olarak piyasada yerimizi alıyoruz.

Bistro Masa Kiralama Fiyatları 

 Özel günler için mekan ayarlandıktan sonra anlaşmış olduğunuz organizasyon şirketi mekanı keşfetmek için geliyor ve hangi süsün ne şekilde yapılması ve hazırlığın hangi çapta yapılması gerektiğine karar veriyor. Hazırlığın başlaması ile birlikte güne uygun olarak masa sandalye kiralama işlemi başlıyor. Şatafatlı bir düzen istiyorsanız ve özel misafirlerin beğenisini kazanmak istiyorsanız kokteyl masa kiralayabilirsiniz. Son dönemlerde özellikle düğün, nişan gibi özel günlerde kokteyl masa kiralanmakta.

Kokteyl Masası Kiralama

 Kokteyl Masa Fiyatları

  Özel günlerin daha özel ve şık bir şekilde tasarlanmasını istiyorsanız kokteyl masa kiralamak gerekiyor. Ancak fiyat konusunda endişeler yaşıyorsanız hiç tereddüt etmeden kiralama işlemini başlatabilirsiniz. Çünkü kokteyl masa fiyatları oldukça uygun. Kiralama işlemi aldığınız masa başına fiyatlanıyor. Ayrıca miktar arttıkça masa başına belirlenen fiyat düşüyor. Yani sürümden kazanmak bu durumda devreye giriyor. Kiralamış olduğunuz masanın kalitesi ve süslemesi fiyat aralığını artırabilir. Bunu bilerek hareket etmekte fayda var. Seçmiş olduğunuz kokteyl masalar zevkinize uygun olarak ve tabi ki mekan özellikleri ön planda tutularak hazırlanıyor. Bu şekilde demode bir hazırlık yapma şansı ortadan kalkıyor.

  Kokteyl Masa Özel Günlerin Vazgeçilmezi

  Kokteyl masa şık ve zarif bir görünüme sahip olduğu için hemen hemen herkes tarafından tercih ediliyor. Zarif bir şekilde süslemesi yapılan masalar belirtmiş olduğunuz saatte mekana getiriliyor ve personel tarafından dizayn ediliyor. Etkinlik bittikten sonra aynı şekilde özel personel gelerek kokteyl masaları topluyor ve size herhangi bir sorun çıkarmadan gidiyor. Kiralanan masaların zarar görmesi, kırılması veya yanması halinde masanın ücreti sizlerden tahsil ediliyor.

  Siz de özel günlerinizin daha özel ve şık bir şekilde tasarlanması gerektiğini düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve bu muhteşem kokteyl masalardan kiralayabilirsiniz. 

KOKTEYL MASASI KİRALAMA FİYATLARI -BİSTRO MASA KİRALAMA FİYATLARI

           1 ila  5 adet arası -     2.000 TL ( nakliye ve örtüsü dahil )

           5 ila 10 adet arası -   2.500 TL (nakliye ve örtüsü dahil)

10 ila 20 adet arası     3.500 TL (nakliye ve örtüsü

Daha fazla sayıda kokteyl bistro masa kiralamak ve fiyat almak için bize ulaşınız.

İLETİŞİM :

0553 241 40 67 

0216 397 20 02 

 0 212 907 06 52 

0 506 101 11 11Asır Organizasyon Instagram
Asır Organizasyon Youtube
Asır Organizasyon Whatsapp
Asır Organizasyon Ara
×