Kokteyl Masası Kiralama » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

Kokteyl Masası Kiralama

Kokteyl Masası Kiralama | Bistro Masa Kiralama

 

İSTANBUL'DA NAKLİYE ULAŞIM KURULUM HERŞEY DAHİL HİZMET VERMEKTEYİZ.


İstanbul'da uygun fiyata kokteyl masası bistro masa kiralama hizmeti sağlamaktayız. Kiralık kokteyl masası tarafımızdan getiriliyor kuruluyor, özel masa örtülerimiz altına bağladığımız sizin tercihinize göre organizemizle etkinliklerinize güzellik katmaktadır.


kokteyl bar bistro masa kiralama

 

Kokteyl masalarımız yeni ve portatif olması sebebiyle taşınma kolaylığı da bulunmaktadır. İstanbul içinde kokteyl masası kiralamak bistro masa kiralamak artık sayemizde çok kolay.


Bistro masa kiralama

 

Bistro kokteyl masası kiralama ücretleri adet sayısına ve ulaşım mesafesine göre değişiklik göstermektedir. Firmamızın Bayrampaşa Esenler ve Pendik'te Depoları mevcut olup buralardan araçlarımızla istediğiniz saate istediğiniz yere kokteyl masası getiriyoruz.


kokteyl organizasyonu bistro masa kiralama


Kokteyl masası kiralama fiyatları,kokteyl masası kiralama istanbul,bistro masa kiralama fiyatları,bistro masa kiralama istanbul,kokteyl masası kiralama anadolu yakası,kokteyl masası fiyatları,kokteyl masası satılık,katlanır kokteyl masası Kokteyl Masası Kiralama :Açılış, tanıtım, kokteylerde en çok tercih edilen masa çeşididir. Bistro masalar yalın hali ile kullanılmaz. Muhakkak süslenmelidir. İlk süsleme yönteminde masa yere kadar uzanan beyaz örtü ile örtülür. Organze tül ile altından sıkılarak fiyonk düğüm atılır. İkinci süsleme yönteminde ise strech elastik örtü direk masaya giydirilir.

 

Kokteyl Masası - Temiz ve Ütülü Örtüsü - Kuşak Bağlaması Kurulumu Nakliyesi Firmamız Tarafımızdan Yapılmaktadır.


kiralık kokteyl masası

 

Bistro ve Kokteyl masası kiralamak için bizimle iletişim 

→→ 0 553 241 40 67 ⁄ 0 216 397 20 02 

 

bistro bar masası kiralama

 

whatsapp İletişim