Kokteyl Organizasyonu | Kokteyl Organizasyon Şirketi | İstanbul

Kokteyl Organizasyonu

İstanbul Kokteyl Organizasyonu

Asır Organizasyon, İstanbul'un en iyi kokteyl organizasyon firmalarından biridir. Firmamız, profesyonel ekibi ve geniş hizmet yelpazesi ile her türlü kokteyl organizasyonunu kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Asır Organizasyon, kokteyl organizasyonu için ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde sunmaktadır.

Toplantılar, davetler, açılışlar ve kutlamalar gibi sayısız etkinlik için kokteyl organizasyonu düzenlemek mümkündür. Kokteyl organizasyonu çeşitli amaçlarla düzenlenebilir ancak organizasyon türüne göre göze hitap eden ve sunulan olanaklar ile misafirlerin ihtiyacına yanıt verebilen bir organizasyon olması önemlidir.

Oldukça emek ve uğraş isteyen bir çalışma olması nedeniyle doğru biçimde ve eksiksiz bir kokteyl organizasyonu gerçekleştirmek için Asır Organizasyon firmamızı tercih edebilir, profesyonel destek talep edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0 553 241 40 67 veya 0 506 101 11 11 iletişim numaralarımızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.


Asır Organizasyon'un Kokteyl Organizasyonu Paketleri

Mağaza, iş yeri, özel kurum ve kuruluşların açılış etkinlikleri gibi çeşitli organizasyonlarınız için tercih edebileceğiniz kokteyl organizasyonu, firmamız tarafından A'dan Z'ye gerçekleştirilmektedir. Özellikle davetlilerinizin kusursuz şekilde ağırlanması ve organizasyona konu olan iş yerinin tanıtımının ön plana çıkarılması için kaliteden taviz vermeden hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Kokteyl organizasyonu fiyatlarımız her bütçe için alternatif seçeneklerle sizlere sunulmaktadır. Hizmet kapsamı hakkında bilgi almak için hemen web sitemizdeki kanalları kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Organizasyonlarında Ne Gibi İçerikler Mevcut?

Müşterilerimizin yoğun olarak bize ilettiği sorulardan birisi de "kokteyl organizasyonlarının içeriği nedir" şeklinde oluyor. Öncelikle hizmetlerimizde misafirlerinizi kusursuz bir ortamda ağırlamak ilk amacımız olmakta ve haricen herhangi bir organizasyon hizmetine ihtiyaç duyulmamasını sağlamaktır. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren tüm detayları sizlerin yerine düşünüyor ve organizasyon saatinde ekiplerimiz belirtilen adreste hazır bulunuyor.


Asır Organizasyon'dan Muhteşem Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl için gerekli olan masa ve sandalyelerin temini, yüksek teknolojik donanıma sahip ses sistemi temini, servis elemanları, sunum için gerekli çalışmalar ve misafirlerinizin damak tadına uygun lezzetler eksiksiz olarak en taze şekilde sunulmaktadır. Kokteyl organizasyonlarınız için özel isteklerinize de yanıt veriyoruz. Bu konuda bizimle irtibata kurarak bilgi alabilirsiniz.

Kokteyl Organizasyonu

Hangi Tür Etkinlikler için Kokteyl Organizasyonu Hizmeti Alabilirsiniz?

Firmamız, kokteyl organizasyonları için oldukça geniş bir hizmet ağına sahiptir. Öyle ki mağaza ve dükkan açılışlarından fabrika açılışlarına, fuar etkinliklerinden özel davet organizasyonlarına kadar her türlü etkinliklerinizde kokteyl organizasyon hizmeti sunmaktadır. Kokteyl organizasyonları için yürüttüğümüz çalışmalar, görsel anlamda sizleri şaşırtacak ve işletmelerinizin markalaşması yolunda önemli bir adım olacaktır. Nihayetinde organizasyon için harcadığınız maliyetlerin karşılığını fazlasıyla almış olacaksınız. İstanbul içi tüm bölgelerde verdiğimiz kokteyl organizasyon hizmetlerimizle düşük bütçeli seçeneklerden yüksek bütçeli alternatiflere kadar geniş bir perspektif üzerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Organizasyonlarında Özel İç Mekan ve Dış Mekan Çalışmaları

Her türlü açılış etkinliklerinizde sizlere kokteyl organizasyonu hizmeti verdiğimizi belirttik. Bu hizmetimize görsel çalışmalar, süslemeler, ışıklandırma, masa ve sandalyelerin ortam konseptine uygun şekilde yerleştirilmesi, özel etkinlik için ortamın hazır hale getirilmesi de dahildir. Ekibimizde yer alan ortam tasarımcılarımız, hem iç mekanda hem de dış mekanda sektöre damga vuran imzalar atmaktadır. Bunun yanı sıra marka konseptinize uygun çalışmalar, özel renk ve şablonlar için de taleplerinizi iletebilirsiniz. Kokteyl organizasyonlarınızın usta ellerde gerçekleştirilmesi ve özel detaylar için web sitemizdeki kanalları kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Davet Organizasyonu Fiyatları

Kokteyl davet organizasyonu fiyatları, hizmet dahilinde sunulan çalışmalara göre değişkenlik göstermektedir. Bütçenizi de göz önünde bulundurarak, firmamızda görev alan ekip arkadaşlarımız sizlere alternatif çözümler de sunacaktır. Kokteyl organizasyonlarında fiyata etki eden en önemli faktör davete katılacak kişi sayısı ve talep edilen özel etkinliklerdir. Örneğin açılış etkinliklerinde sunum hizmeti, bistro masalar için özel süslemeler, balon süslemeleri, dış mekan süslemeleri, tercih edilecek yeme-içme alternatifleri ve ses sistemleri kokteyl davet organizasyonu fiyatlarında değişikliğe neden olmaktadır. Fiyat konusunda net bilgi almak için İstanbul'un en kaliteli kokteyl organizasyon firması olarak bizimle irtibat kurabilirsiniz. Davet organizasyonu denildiğinde akla ilk gelen firma olan Asır Organizasyon, geniş ekibi ve hizmet çeşitliliği ile sektörün öncülerinden olmaya devam etmektedir.

Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Organizasyonu İkramlıkları

Bir organizasyonu unutulmaz kılan özelliklerden birisi de sunulan ikramlardır. Ortam, ses sistemi, servis kalitesi, süslemeler ve ışıklandırma gibi kriterler ne kadar iyi olursa olsun; ikramlardaki herhangi bir eksiklik organizasyona gölge düşürebilir. Kokteyl organizasyonu hizmeti veren firmamız, zengin ikram çeşitliliğinin yanı sıra, tap taze ve A kalite ürün gamı ile diğer firmalara göre bir adım önde olmayı başarmaktadır.


Asır Organizasyon, İstanbul'un En İyi Kokteyl Organizasyon Firması

Kokteyllerinizde kuruyemiş, pasta, özel içecek alternatifleri, ara sıcak lezzetler, taleplerinize uygun özel seçenekler ile hizmet vermekteyiz. Davetli sayınız ve bütçenizi de göz önünde bulundurarak kokteyl organizasyonu ve açılış organizasyonları için bizimle iletişime geçerek ikramlıklar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kokteyl Organizasyonu

En Ekonomik Kokteyl Organizasyonu 10.000 TL den Başlıyor.

Kokteyl organizasyonu hizmetlerimizi İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde sürdürmekteyiz. Etkinliklerinizin kusursuz yürütülmesi için bizimle en az 15 gün öncesinden iletişime geçmeniz ve tüm taleplerinizi eksiksiz olarak bizlere iletmeniz gerekmektedir. Aklınıza takılan tüm soruları uzman ekibimize danışarak iletebilirsiniz.

 Kokteyl Organizasyonu

100 Kişilik Uygun Kokteyl Organizasyonu Ücreti : 20.000 TL

 • Taze Kuruyemiş & Cips Tabağı
 • Tuzlu Tatlı, Kuru Pasta Çeşitleri ve Çikolatalı Ekler
 • Meyve Suyu (Portakal, Kayısı, Vişne, Şeftali, Karışık)
 • Cola & Lıght Cola
 • Soda & Su
 • Fanta & Sprite
 • 10 Tane Süslenmiş Kokteyl Masası (Bistro Masalar)
 • 2 Tane Hostes


100 Kişilik Lüks Kokteyl Organizasyonu Ücreti : 35.000 TL

 • Taze Kuruyemiş Ve Cips Tabakları
 • Tatlı Tuzlu Kuru Pasta Çeşitleri
 • Ekler Çeşitleri
 • Zeytin Ezmeli Ve Mısırlı Kanepe
 • Krem Peynirli Ve Salatalıklı Kanepe
 • Peynir - Cherry Domatesli Kanepe
 • Kaşar Peynirli Kanepe
 • Dana Jambonlu Kanepe
 • Salamlı Kanepe
 • Sucuklu Kanepe
 • Labneli Salatalık Kanepe
 • Meyve Suyu (Portakal, Kayısı Vişne, Şeftali, Karışık)
 • Cola & Light Cola
 • Soda & Su
 • Fanta & Sprite
 • 15 Adet Süslenmiş Kokteyl Masası
 • 3 Tane HostesKokteyl Organizasyonu Nedir?

Kokteyl organizasyonu; misafirlerin rahat hareket edebilmesi için tasarlanan ve ayakta vakit geçirecekleri şekilde bistro masalardan yararlanılarak hazırlanan bir ortamda düğün, nişan ve söz gibi kutlamalarda veya iş toplantıları ve sergi, lansman ve gala gibi etkinliklerde tercih edilen bir tür davet organizasyonudur.

Düğün ve nişan gibi eğlencelerde genellikle açık mekanlarda tercih edilen kokteyl organizasyonu; iş toplantısı, sergi ve lansman gibi davetler için yarı açık veya kapalı alanlarda da düzenlenebilmektedir.

Davet sırasında misafirlerinize lezzetli yemekler ve atıştırmalıklar ikram edebilir ve organizasyona fotoğraf çekimi, ses sistemi ve müzik yayını gibi pek çok hizmeti dahil edebilirsiniz.  

Kokteyl Organizasyonu Düzenleme Hizmetleri

Her organizasyon birbirinden farklı bir konsepte sahip olduğundan kokteyl organizasyonu için sunulan hizmetler de organizasyon türüne göre farklılık gösterebiliyor. Örneğin; düğün için kokteyl organizasyonu, açılış için kokteyl organizasyonuna göre daha fazla hizmetten yararlanmayı gerektirebilir. Standart olarak kokteyl organizasyon hizmetleri aşağıda listelenmiştir.


Kokteyl Masası Kiralama

Yüksek boyutuyla tanınan kokteyl masası 4-5 kişinin bir arada ağırlanabileceği bir masa türüdür. Davetlilere organizasyon süresince yiyecek ve içecek servisi kokteyl masasına yapılır. Davetliler ikramlardan ayakta tadabilir. Rahat hareket etmeyi kolaylaştıran bistro masalar görünümüyle şık bir ortam sunacaktır. Kokteyl masası kiralama hizmetimizin nakliye, kurulum ve süsleme dahil verildiğini belirtmek isteriz.

Kokteyl Masası Süsleme

Kokteyl organizasyonlarında kiralanan masalar organizasyonun konseptine göre çeşitli renk tüllerle ve çiçek gibi detaylarla süslenmektedir. Birbirinden şık kokteyl masası süsleme alternatiflerimizi değerlendirerek hoş bir davet hazırlamanız mümkün. Şık, kaliteli ve temiz örtüler ile yapılan süslemeler ile kusursuz bir davet sizleri bekliyor.

Kokteyl Organizasyonu Mekan Süsleme

Kokteyl organizasyonu için mekan süsleme düzenlenecek organizasyona göre şekilleniyor. Her türden organizasyona uygun mekan süsleme çalışmaları yapıyoruz. Balon süsleme, canlı çiçek süsleme (özellikle gelin-damat masası için) ve tül süsleme kokteyl organizasyonu mekan süsleme hizmetlerimizdendir.


Kokteyl Organizasyonu Karşılama Hizmeti

Kokteyl organizasyonu için ekibimiz arasından seçtiğimiz personelimiz davetlilerinizi hoş sunumlarıyla mekanın girişinde karşılayacaktır. Karşılama ekibimiz lokum-çikolata ve kolonya sunarak davetlilerinize masalarına kadar eşlik ederler.

Kokteyl Organizasyonu Servis Personeli – Host ve Hostes

Organizasyon süresince birbirinden lezzetli ikramlar host ve hosteslerimiz ile masalara servis edilir. Davetlilerin ziyadesiyle memnun kalacakları bir düzende ikram sunumu ve organizasyon boyunca davetlilerinizi ağırlayacak olan profesyonel servis personelimiz ile rahat edeceğiniz bir organizasyon düzenleyebileceksiniz.  

Kokteyl Organizasyonu Fotoğraf ve Video Çekimi

Ekibimiz organizasyonun konseptine uygun olacak şekilde en güzel anları profesyonel bir şekilde fotoğraflayacaktır. Gerek fotoğraf çekimi gerekse organizasyonun baştan sona kesintisiz bir şekilde kayıt altına alınması sağlanacaktır.

Kokteyl Organizasyonu Ses Sistemi ve Müzik Yayını

Açılış organizasyonu, düğün veya nişan organizasyonu, toplantı veya gala; kokteyl vererek düzenleyeceğiniz her türlü organizasyona uygun ses sistemi kurulumu yapıyoruz. Organizasyonun türüne ve konseptine uygun müzik yayını kokteyl boyunca devam edecektir. Dilerseniz canlı müzik grupları hizmetimizi tercih edebilirsiniz.


Kokteyl Organizasyonu için Çeşitli Gösteri ve Şovlar

Konfeti ve volkan gösterileri ile ışık şovları davetlerde renkli anları da beraberinde getiriyor. Her bir davet için farklı tasarımları ve konseptleri ile kokteyl organizasyonları için çeşitli gösteri ve şovlar hazırlıyoruz.

Kokteyl Organizasyonu Menü İkramları

Organizasyon süresince davetlilerinize tatlı ve tuzlu atıştırmalıklar, soğuk ve sıcak içecekler, meyveler, kuruyemişler ve ara sıcaklar gibi çeşitli ikramlarda bulunuyoruz. Kokteyl organizasyon menü içeriklerimiz oldukça lezzetli ve çeşitlidir.

Kokteyl Organizasyonu Catering Hizmetleri

Kokteyl organizasyonlarında menü ikramlarımız açık büfe veya yemek servisi şeklinde olabileceği gibi hem açık büfe hem de yemek servisi gibi çeşitli seçenekler ile sunulur. Birbirinden lezzetli menülerimiz arasından tercihinizi yaptığınız menü içeriği servis elemanlarımız tarafından davetlilerinize özenle ikram edilecektir.


50 Kişilik Kokteyl Menüleri

Minimum kokteyl menülerimiz 50 kişilik olarak hazırlanabiliyor. 50 kişilik kokteyl menüsü içerisinde kuruyemiş, kanepe, mini sandviç, cips, meyve ve içeceklere yer veriyoruz.  50 kişilik kokteyl fiyatları zengin menü içeriği ile kişi başı 150 TL’den başlamaktadır.

100 Kişilik Kokteyl Menüleri

Kokteyl organizasyonu için 100 kişilik kokteyl menüsü fiyatları kişi başı 200 TL’den başlamaktadır. Menü içeriği davetli sayısına bağlı olarak ek hizmetler içerebilmektedir. 100 kişilik kokteyl menüsünde 50 kişilik menüye ek olarak daha geniş içerikli meyve tabağı ve mini pizza ve sıcak kanepe gibi ek ikramlar ile sunulmaktadır.

200 Kişilik Kokteyl Menüleri

Atıştırmalık ve içecek seçeneği bakımından daha zengin bir içeriğe sahiptir. 100 kişilik menüye göre 200 kişilik kokteyl menüsünde mini börek, kokteyl içecek ve ekstra meyveler içermektedir. 200 kişilik kokteyl menüsü fiyatları kişi başı 250 TL’den başlamaktadır.

300 Kişilik Kokteyl Menüleri

Kokteyl menüleri içerisinde 300 kişilik kokteyl menüsünün en fazla ikramın yapıldığı seçenek olduğunu söyleyebiliriz. Etli kanepe, çeşitli meyveler, çay ve kahve gibi içeceklerin dahil edildiği 300 kişilik kokteyl fiyatları 350 TL’den başlamaktadır.


Kokteyl Menüsünde Neler Olur?

Kokteyl menülerinde davetli sayısına veya daveti düzenleyeceklerin tercih ettiği menüye göre içerikler değişebiliyor. Genel olarak yer verdiğimiz kokteyl organizasyonu menü içerikleri şu şekilde sıralanabilir:

·        Atıştırmalıklar: Kanepe, kuruyemiş, cips, mini sandviç, mini pizza, sıcak kanepe, mini börek ve etli kanepe

·        Meyveler: Elma, portakal, karpuz, ananas, muz, çilek

·        İçecekler: Su, soda, meyve suyu, kokteyl içecek, kahve ve çay

Kokteyl Organizasyon Firmaları İstanbul

İstanbul’da şık veya gösterişli bir kokteyl organizasyonu düzenlemek söz konusu olduğunda çözüm ortağınız olacak Asır Organizasyon firmamız, tecrübeli ve güvenilir kimliği ile profesyonel hizmet sunacaktır.

Karşılama ve sunumlar, güler yüzlü ve enerjik personel, lezzetli ikramlar, eğlenceli şovlar ve daha pek çok davet ve organizasyon hizmeti veriyoruz. Açılış, nikah, davet, toplantı, lansman, gala veya sergi için kokteyl organizasyonu hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

İstanbul kokteyl organizasyon firmaları arasında güvenle hizmet alabileceğiniz firmamız davete, davetli kitlesine, mekana ve ambiyansa uygun süslemeler ile ortama has dokunuşlar yapacak, memnuniyet garantili hizmet sunacaktır.   

İstanbul Kokteyl Organizasyonu Fiyatları

Davetli sayısına, menü seçimine ve organizasyon türüne göre değişen opsiyon hizmetlere bağlı olarak İstanbul kokteyl organizasyon fiyatları farklılık gösterebiliyor. Menü ve paket içeriğine göre belirlediğimiz kokteyl organizasyonu fiyatlarımız oldukça ekonomik fiyatlara sahiptir.

Geniş kapsamlı hizmetler, lezzetli menüler ve ikramlar, özel süslemeler (balon süsleme, çiçek süsleme, vb.) ile ortam dekorasyonu, tecrübeli servis ve karşılama personeli ile kesintisiz organizasyon için Asır Organizasyon yanınızda. Kokteyl organizasyonunu konsepte göre gerek şık bir davete gerekse rengarenk ve gösterişli bir eğlenceye dönüştürüyoruz.

Ekonomik fiyata İstanbul’da en iyi kokteyl organizasyonu hizmetinden yararlanmak için Asır Organizasyon firmamızın 0 553 241 40 67 veya 0 506 101 11 11 iletişim numaralarımızdan firmamızı arayabilir, hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.


Asır Organizasyon Instagram
Asır Organizasyon Youtube
Asır Organizasyon Whatsapp
Asır Organizasyon Ara
×