İstanbul'da En İyi Açılış Organizasyonu Fiyatları

Açılış organizasyon

Açılış organizasyon

Asır Organizasyon ile Açılış Organizasyonu Unutulmaz Olsun !

İşinizin yeni bir şubesini açıyor veya mevcut yerinizi yenilemek istiyorsanız, açılış organizasyonu yapmak önemlidir. Açılış organizasyonu, işletmenizin tanıtımına ve yeni müşteriler çekmenize yardımcı olabilir.

Asır Organizasyon, İstanbul'un en deneyimli açılış organizasyonu firmalarından biridir. Şirketimiz, her bütçeye ve ihtiyaca uygun açılış organizasyonu hizmetleri sunmaktadır.

Asır Organizasyon'un açılış organizasyonu hizmetleri arasında şunlar yer almaktadır:

 • Süsleme ve dekorasyon: İşyerinizi balonlar, çiçekler ve diğer süslemelerle süslüyoruz.
 • Müzikal etkinlikler: Açılışınızı müzik ve eğlence ile renklendiriyoruz.
 • Yiyecek ve içecek: Misafirleriniz için lezzetli yemekler ve içecekler sunuyoruz.
 • Host ve hostes hizmetleri: Misafirlerinizi karşılıyor ve yönlendiriyoruz.
 • Fotoğraf ve video çekimi: Açılışınızı ölümsüzleştiriyoruz.

Asır Organizasyon, açılış organizasyonunuzu kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek için profesyonel ekibiyle çalışmaktadır. Şirketimiz, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya özen göstermektedir.

Mağaza açılışlarınız için zincir balon süslemesi profesyonel ekiplerimiz tarafından sizlere sunuluıyor.

Mağazanızın açılışı yada yıl dönümü tanıtımı için asır organizasyon tanıtım ekibi sizlerin çözüm ortağı oluyor. Balon süsleme fiyatlarımız gidilecek yere ve yapılacak balon süslemesi metresine göre değişmektedir.


Açılış organizasyon


15.000 TL den Başlayan İndirimli Açılış Organizasyon Paketleri

İşyeri açılış organizasyonu fiyatları seçilecek pakete ve içeriğine göre değişiyor. Balon Süsleme ,Palyaço, Ses Sistemi ve daha fazlası ile hizmetinizdeyiz.

İstanbul'da açılış organizasyonları için bize ulaşınız. Uygun fiyatlara kampanyalı açılış organizasyon paketleri ile ses getirecek açılış organizasyonları yapalım.


Açılış Organizasyonu Fiyatları

Süresi

Fiyatı
Standart Açılış Organizasyonu
3 Saat
8.000 TL
Kokteyl Süslemeli Açılış Merasimi
4 Saat
10.000 TL
Mağaza Açılış Organizasyon
3 Saat
12.000 TL
İşyeri Açılış Organizasyonları
4 Saat
15.000 TL


Açılış organizasyon

Her türlü organizasyon için balon süslemesi, balon dekorasyonu, açılış kokteyli, Masa süslemesi, palyaço kiralama, mehter kiralama gibi bir çok hizmet sunuyoruz.

iş yeri mağaza açılış organizasyon balon süsleme kampanyası aşağıda sizlere sunulmuştur. Asır Organizasyon organizasyon paketleri ile sizde akılda kalan muhteşem organizasyonlara imza atabilirsiniz.

Açılış organizasyon

Açılış Organizasyonlarında Mehter Takımı Kiralama

Mehter Takımı Kiralama hizmetimizde vardır. İstanbul'un en büyük organizasyon firması Asır organizasyon iş yeri mağaza balon süsleme ve açılış organizasyon kampanyasını İstanbul genelinde ulaşım dahil sorunsuz kaliteli bir program ile sunuyor. Mehter takımı kiralamak için bize ulaşınız.

Açılış organizasyon

Ses Getirecek Açılış Organizasyonları Asır Organizasyon'da !

Balon Süsleme, Kokteyl masası, Ses sistemi, Palyaço, Animatör ve daha bir çok hizmetimizle mağaza iş yeri açılışlarını ses getirecek hale getiriyoruz.

Kampanyalı fiyatlar ve kaliteli hizmetlerimizle sizde tanışmalısınız. İstanbul'da 1000 in üzerinde açılış organizasyonu yaptık.

Siz hayal edin biz gerçekleştirelim,

Balon Dekorasyonu, Uçan Balon Servisi, Havai fişek gösterisi ve birçok etkinlikte doğru adresiniz. Asır Organizasyon Balon süsleme hizmetine İstanbul'da devam ediyor.

Şık bir görünüm ve eksiksiz bir açılış organizasyonu için profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla iş yeri, mağaza, fabrika açılışı yapmaktayız.

Açılış organizasyonlarında balon süsleme başta olmak üzere kokteyl masası, hostes, animatör, ses sistemi gibi hizmetleri ile en uygun fiyatlara size sunuluyor.

          HİZMETLERİMİZ

 • ÖZEL BALON SÜSLEME ORGANİZASYONU
 • ZİNCİR BALON SÜSLEMESİ 
 • BASKILI LOGOLU BALON İMALATI
 • UÇAN BALON 
 • İKRAM ARABASI KİRALAMA
 • MAĞAZA AÇILIŞ ORGANİZASYONU
 • GEMİ İNDİRME ORGANİZASYONU
 • BALON SÜSLEME 
 • KOKTEYL MASASI KİRALAMA
 • AÇILIŞ ORGANİZASYONU BALON SÜSLEMEAçılış organizasyon


Balon süsleme işleriniz itina ile yapılır.

Balon süsleme yapılacak mekana daha önceden geliyor gerekli incelemeleri yapıyoruz. Birlikte balon rengine karar veriyoruz. Baskılı balon yapılacaksa gerekli logo çalışmalarını yapıyoruz.

Açılış organizasyonu saatine göre biz balon süsleme çalışmalarımızı yapıyoruz.

Bunun yanı sıra flama süslemesi de yapmaktayız. Diğer taraftan gerekli ses sistemi mekana kuruluyor ve anonstlar başlıyor. Palyaço animatör arkadaşlarımız el broşürlerinizi dağıtıyor, böylelikle iş yeri açılışımızı daha geniş kitlelere duyurmaya çalışıyoruz.

Açılış organizasyon

BALON SÜSLEME

Asır organizasyon olarak her yapmış olduğumuz iş yeri açılışı organizasyonu ve mağaza açılışını ilk gün ki heyecanla çalışarak hazırlıyoruz.

Bugüne kadar kaliteli açılış organizasyonları yaptık bundan sonra da aynı güzellikte çalışmalarımıza devam edeceğiz. Market iş yeri mağaza açılış organizasyonları balon süsleme hizmeti ve zincir balon fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Mağazanızın açılış organizasyonunda firmanızın logosunun ve bilgisinin olduğu baskılı balonlardan yaptırabiliriz. Animatör Palyaço arkadaşlarımız sizin için baskılı balonları herkese dağıtabilir.

Açılış organizasyon

Balon süsleme hizmetleri, mağaza açılış organizasyonları, market açılış organizasyonları, mekan balon süslemesi avm açılış organizasyonları, mağaza açılış organizasyonlarında ekip ve ekipmanlarımızla yanınızdayız.

Gelin sizde mağaza açılış organizasyonlarınıza ve market açılış organizasyonlarınıza ilk günden tanınmış bir firma olun.

Açılış organizasyon

İstanbul'da Açılış Organizasyonu Asır organizasyonla Daha Güzel !

Kaliteli, sorunsuz hizmet İstanbul açılış organizasyon, palyaço kiralama, zincir balon hepsi burada. Balon süsleme, açılış organizasyon, açılış organizasyonu promosyonlu ürün dağıtımı, açılış organizasyon kokteyl masası kiralama, açılış organizasyonu ses sistemi, açılış organizasyon anons, açılış organizasyonu palyaço kiralama, şişme maskot kiralama hizmetiyle İstanbul’un Pendik açılış organizasyonu, Kadıköy açılış organizasyonu, Üsküdar açılış organizasyonu, taksim açılış organizasyonu, Beşiktaş açılış organizasyonu, kartal açılış organizasyonu, Pendik açılış organizasyonu, Pendik açılış organizasyonu, Ümraniye açılış organizasyonu olmak üzere bir çok ilçede mağaza açılış organizasyonu, market açılış organizasyonu yaptık. İstanbul açılış organizasyon şirketi araştırıyorsanız bize ulaşınız.

Açılış organizasyon


Açılış Organizasyonu Bizim işimiz.

Anahtar Kelimeler: balon süsleme, zincir balon, baskılı balon, çiçek balon, kapı takı, ses sistemi, Dj, sunucu, palyaço, batman, pamuk prenses, yüz boyama, broşür dağıtımı, host, hostes, servis elemanı, palyaço, stant, uçan balon, şerbetçi, pamuk şekercisi, sihirbaz, jonglör, Palyaço kiralama, pinyata, yüz boyamacı palyaço, sosis baloncu palyaço, doğum günü palyaçosu, açılış palyaçosu, grafitti, piknik organizasyonu, patlamış mısır, kostümlü karakterler, sünnet organizasyonu, mekan süsleme, yer kiralama, konfeti makinası İstanbul'un En büyük açılış organizasyon firması olarak organizasyonlarınıza en iyi hizmeti Kaliteyi sunmaya devam edeceğiz. Avm açılış organizasyonları, yıl dönümü organizasyonları, kokteyl organizasyonları gibi alanlarda biz en mükemmel hizmet sunduk ve bundan sonra da sizlere hizmetimize devam ediyoruz.

Açılış organizasyon

Bütçenize Uygun Açılış Organizasyonları 

Her bütçeye uygun kaliteli ama ucuz açılış organizasyonları memnuniyet garantisi veren İstanbul’un en büyük açılış organizasyon firmamız balon süsleme fiyatlarını iddialı bir şekilde indirimle sunuyor. Bunun Yanında zincir balon, papatya balon, kapı tak balonları da yapmakta.

Açılış organizasyonu balon süsleme fiyatları balon süsleme yapılacak yere ve mekanın konumuna göre değişiklik gösteriyor. Bizi arayarak zincir balonun metre fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Açılış organizasyon

İstanbul Açılış Organizasyon Firması

Açılış organizasyonlarında her zaman Açılış organizasyon yapılacak firmaya çeşitli konseptler ve açılış paketleri sunulmaktadır. Açılış paketlerinde yer alan hizmetlere göre kişiler veya kurumlar diledikleri paketlerden seçip hizmet alabilmektedirler.

Açılış organizasyonları için Asır Organizasyon, kaliteli ses sistemi, balon süsleme, kokteyl masası, animatör ve daha birçok hizmeti ile sizlere destek sağlamaktadır.

Sizlere sunulan paketler içerisinde yer alan hizmetlere göre açılış organizasyonu için dilediğiniz paketi seçebildiğiniz gibi daha fazla hizmet almak için daha yüksek paketleri tercih edebilirsiniz.

Bu alanda çok geniş bir ekiple sizlere destek sağlayan Asır organizasyon tüm açılış organizasyonu ve etkinlikleri için en özel hizmetleri ile sizlere yardımcı oluyor.

Açılış organizasyon

Açılış Organizasyon Yapan Firmalar

İşyeri açılışları, mağaza açılışları ve daha birçok açılış etkinlikleri için akla gelen ilk firmalardan biri de Asır organizasyondur. Çünkü Asır organizasyon, açılış organizasyonları için çok geniş bir hizmet seçeneği ile sizlere yardımcı oluyor.

Animatöründen, ses sistemine, balon süslemesinden kokteyline, kokteylinden kurdele, makas, tepsi, palyaço gibi çeşitli hizmetlerine kadar geniş bir Açılış organizasyon hizmeti ile sizlere yardımcı olan Asır organizasyon, bu alanda tercih edebileceğiniz profesyonel bir firmadır.

Açılış organizasyon


Açılış Organizasyon Paketleri

Asır organizasyon her bütçeye özel açılış paketleri sunmaktadır. Bu bağlamda açılış organizasyonu için bütçenize hitap eden birçok açılış organizasyonu paketi bulunur.

Belirlenen tarihler için Asır organizasyon ekipleri açılışlara katılır ve açılış saatinden önce gerekli süslemeleri ve konsepti hazırlar. Misafirlerinize eşsiz bir açılış organizasyonu sunmak için Asır organizasyonu bu alanda tercih edebilirsiniz.

Açılış organizasyon

En İyi Açılış Organizasyon Hizmeti Veren Firmalar

Açılış organizasyonları kişilerde mekan hakkında önemli izlenimler bırakır. Bu yüzden açılış organizasyonu kusursuz bir şekilde hem görsel yönden hem de hizmet yönüyle kişileri etkileyebilmelidir.

Asır organizasyon, Açılış organizasyon için bu bağlamda hizmet verdiği her firmaya uygun bir konsept hazırlayarak mekanın can alıcı, görsel yönden keyif veren süslemelerle donatılmasını sağlar. Hizmeti ve süslemesi ile misafirlerinizi mest eder.

Açılış organizasyon


İstanbul da En İyi Açılış Organizasyon Firmasıyız.

Eğlence ekibi, ses sistemi, süsleme ekibi, kokteyl hazırlama, zincirli balon süsleme gibi birçok etkinliği ile misafirlerinize eşsiz bir açılış organizasyonu sunmanıza yardımcı olur. Asır organizasyon, açılış organizasyon için uygun paketleri ile her bütçeye ideal çözümler sunmaktadır.

Açılış Organizasyon Şirketi

 Özenle yaptığınız iş yeri çalışmalarının sonuna geldiniz ve açılış etkinliği ile misafirlerinizi ağırlamak istiyorsunuz. Fakat böylesine önemli bir günde profesyonel destek almanız gerekecek. Asır Organizasyon olarak, mağaza, iş yeri, kurumsal firma, dükkan, eğitim merkezi ve benzeri tüm açılışlarınızda profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Alternatifi bol hizmet seçenekleri, mekan içi ve mekan dışı süslemeler, özel ses sistemleri, gösteriler, şovlar ve sunum ile sizi en iyi şekilde tanıtacak bir açılış organizasyonuna imza atıyoruz.

Açılış Organizasyonunda Neler Yapıyoruz?

 Açılışını yaptığınız iş yerinizin daha fazla kitle tarafından görülmesini sağlamak ve üst düzey bir tanıtım etkinliği ile akıllı bir yatırım yapmak için firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

Sunduğumuz açılış organizasyon hizmetlerini sıralayacak olursak: İş yerini dışarıdan ve içeriden en iyi şekilde süslüyoruz (balon süslemeleri, zincir balon süslemeleri, sokak süslemeleri, mekan girişi süslemeleri) Yüksek kaliteli ses sistemi kurulumu ve DJ temini (Ayrıca sunum için hizmet talep edebilirsiniz) İş yerinizdeki bazı ürünlerin öne çıkarılması ve süslenmesi Masa ve sandalyelerin süslenmesi, salon içi dekorasyonun tamamlanması gibi hizmetleri bizden alabilirsiniz.

Açılışa özel bazı özel aktiviteler (pamuk şekeri arabası, patlamış mısır arabası, Osmanlı şerbetçisi, macuncu, sahlepçi, vb.) Açılış gününde daha etkili bir tanıtıma imza atmak amacıyla palyaço, animatör ve tiyatro gösterileri Firmanızın logosu veya görsellerinin yer aldığı baskılı balonlar (özel baskı taleplerinizi iletebilirsiniz) Broşür dağıtımı Dans gösterisi, mehter takımı gösterisi, semazen gösterisi, özel şovlar, vb. Görüldüğü üzere, açılış organizasyonlarında çevrenizdeki vatandaşların ve misafirlerinizin ilgisini çekebilecek onlarca farklı etkinlik bulunuyor. Bu kapsamda tanıtımınızı ne kadar iyi yaparsanız; bilinirliğiniz o kadar artar. Böylece yatırımınızı kâra dönüştürebilirsiniz.

Açılış Organizasyon Fiyatları

Açılış organizasyon fiyatları, organizasyon firmasından talep ettiğiniz ek özelliklere göre değişkenlik gösterir. Bunun yanında katılım sağlayacak kişi sayısı, yeme-içme ikramları, vb. kriterler de etkinliğinizin maliyetinde farklılığa neden olur.

Asır Organizasyon olarak bütçe dostu açılış organizasyonları ile her türlü kesime hitap eden çözümler sunuyoruz. Profesyonel bir etkinliği, profesyonel ellere bırakmak istiyorsanız; bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.

Balon süsleme fiyatları yapılacak süslemelerin yerine ve metrajına göre değişkenlik göstermektedir. Biz profesyonel balon süsleme firmasıyız. Asır organizasyon balon süsleme konusunda uzman kadro ile çalışmaktadır.

Balon süsleme hizmeti veren organizasyon firmamız İstanbul'da balon süsleme ve zincir balon haricinde palyaço, tahta bacak, şişme palyaço, ses sistemi, kokteyl masası kiralama, ceatring gibi hizmetlerde vermektedir.

Sizlerde balon süsleme fiyatları için daha detaylı bilgi almak isterseniz bu sayfamızı inceleyiniz. TIKLAYIN

işyeri açılış


Asır Organizasyon Ara
×