Pamuk Şeker Arabası Kiralama » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

Pamuk Şeker Arabası Kiralama

PAMUK ŞEKER ARABASI KİRALAMA

Asır Organizasyon Pamuk Şeker Arabası Kiralama Hizmeti İstanbul Genelinde Sizlerle..

Asır Organizasyon etkinliklerinize güzellik katmaya devam ediyor.Özel tasarlanmış Nostaljik Osmanlı araçları ve Osmanlı kostümlü elemanlar ile yapılan pamuk şekerler çocuklara ve yetişkinlere ücretsiz sizin adınıza dağıtım yapıyorlar..


PAMUK ŞEKER ARABASI KİRALAMA

En güzel pamuk şeker arabaları ile şeker ustalarımız İstanbu'da dağıtım yapıyor. Sizin istediğiniz yere biz geliyoruz. Pamuk Şeker Arabası kiralama fiyatı Kişi sayısına ve gidilecek yerin mesafesine göre değişiklik göstermektedir. Pamuk şeker arabası kiralamak için detaylı bilgi bizden arayarak yada mail atarak alabilirsiniz.Pamuk şekeri arabası özenle hazırlandığı için herhangi bir sorun yaşamadan arabayı kiralayabilirsiniz. Doğum günlerinin yanı sıra 23 nisan çocuk bayramı gibi günlerde pamuk şekeri arabası kiralayabilirsiniz.

Pamuk Şekeri Arabası Fiyatı Ne Kadar?

 Organizasyon şirketleri farklı tasarımlara yer verdiği için buna bağlı olarak birbirinden farklı fiyatlarla karşılaşmak mümkün. Ancak genel çerçevede baktığımız zaman pamuk şekeri arabası fiyatları 500 TL gibi bir fiyatla karşımıza çıkıyor. Sabit bir fiyat olmamakla birlikte daha uygun fiyata da pamuk şekeri arabası kiralayabilirsiniz. Çocukların eğlence odağı olan pamuk şekeri ayrıca yetişkin hatta yaşlıların anılarına renk kattığı için herkes tarafından beğenilmekte ve sıklıkla tercih edilmekte. Son dönemlerin popüler etkinliklerinden olan pamuk şekeri arabası kiralama fikri ilk olarak doğum günü ve sünnet düğünlerinde karşımıza çıkıyor. Siz de nostaljik bir gün geçirmek ve çocuklarınıza özel günlerde muhteşem bir organizasyon yaşatmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve kaliteli ve tasarımıyla insanda hayranlık uydıran bir araba kiralayabilirsiniz.

0-200 Kişilik Pamuk Şeker - 350 TL

200-400 Kişilik Pamuk Şeker  - 500 TL

400- 600 Kişilik Pamuk Şeker - 800 TL


KİRALIK PAMUK ŞEKER ARABASI 

ANAHTAR KELİMELER : popcorn arabası kiralama fiyatları, kiralık mısır arabası, misir arabasi kiralama, popcorn arabası kiralama, anadolu yakasi pamuk şeker arabası kiralama fiyatları, popcorn arabası kiralama fiyatları, macuncu kiralama, popcorn pamuk şeker arabası kiralama,pamuk şeker standı kiralama,sokak satıcıları kiralama,nostaljik sokak satıcıları,pamuk şekeri organizasyon, pamuk şeker arabası kiralama fiyatları,patlamış mısır arabası fiyatları,macuncu kiralama,patlamış mısır arbası kiralama,kiralik misir arabasi,pamuk seker kiralama,popcorn pamuk şeker arabası kiralama,pamuk şeker standı kiralama,sokak satıcıları kiralama,nostaljik sokak satıcıları,pamuk şekeri organizasyon, popcorn arabası kiralama fiyatları,2 el pamuk şeker arabası,macuncu kiralama,popcorn pamuk şeker arabası kiralama,pamuk şekeri organizasyon, şerbetçi kiralama,nostaljik sokak satıcıları,pamuk şeker arabası kiralama fiyatları,popcorn arabası kiralama fiyatları,macuncu kiralama,pamuk şekeri organizasyon istanbul,2 el pamuk şeker arabası,pamuk şeker standı kiralama,sokak satıcıları kiralama,şerbetçi kiralama,pamuk şeker arabası kiralama fiyatları,patlamış mısır arabası fiyatları,macuncu kiralama,popcorn pamuk şeker arabası kiralama,pamuk şeker standı kiralamas,okak satıcıları kiralama,nostaljik sokak satıcıları,pamuk şekeri istanbul

PAMUK ŞEKER ARABASI KİRALAMAK İÇİN ARAYINIZ. İLETİŞİM : 0553 241 40 67