Fasıl Grubu

Fasıl Grubu

Fasıl Ekibi kiralama ve müzik grubumuzla: nişan, düğün, sünnet, kına gibi organizasyonlardan; şirket yemekleri, yılbaşı eğlenceleri, doğum günü kutlamaları, bayi toplantıları gibi etkinliklere kadar her türlü organizasyonda hizmetinizdeyiz. Fasıl ekibimizde yer alan müzisyenler, orkestralar, enstrümanlar, fiyatlar ve diğer detaylar için hemen bizimle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

fasıl Grubu- ekibi

Müzik insanlar için bir eğlence aracı, ruh için adeta bir gıdadır. Fakat müziğin kalitesi de son derece önemlidir. Asır Organizasyon olarak bünyemizde faaliyet gösteren fasıl ekibimiz, eğitimli ve tecrübeli müzisyenlerden oluşmaktadır. En önemli anlarınızda sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyan ekibimiz, zengin repertuarı ile sektörün önde gelen sanatçılarından oluşmaktadır.

Sizlerin istek ve önerilerini de dikkate alarak etkinliklerinizde yer alacak fasıl ekibimiz hakkında bilgi almak için sitemizdeki iletişim numaralarımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

fasıl ekibi kiralaFasıl Grubu Kiralama Servisi
Fasıl ekibi ve müzisyen grubumuzla yıllardır en önemli, en değerli anlarımızda sizlerin yanında olduk. Amacımız müziğin en iyisini sunabilmek. Müzisyenlerimiz konservatuar mezunu, tecrübeli isimlerdir. Sevdiğiniz müzikleri, gönüllerde taht kurmuş seslerden canlı olarak dinlemek, kimi zaman duygulanmak, kimi zaman geçmişi yad etmek için bizimle iletişime geçerek; etkinliklerinizi özel hale getirebilirsiniz. Dilerseniz yalnızca bayanlardan oluşan fasıl grubumuzla, dilerseniz yalnızca erkeklerden oluşan fasıl grubumuzla davetlerinizi renkli hale getirebilirsiniz.

asır fasıl ekibi kiralamaTanıtım, eğlence, doğum günü, dini etkinlikler, ramazan etkinlikleri, sünnet, düğün, nişan, kına gecesi organizasyonları ve daha onlarca farklı etkinlikte yararlanabileceğiniz fasıl grubu kiralama servisi ile davetlilerinize unutamayacakları anlar yaşatabilirsiniz.
İşinde profesyonel, büyük bir özveri ve deneyimle sizlerin yanında olan fasıl grubu ekimiz, sektörün en gözde isimlerinden oluşmaktadır. En uygun fiyat avantajı ve kaliteli hizmet için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Fasıl Grubu Müzik Ekibimizle Hizmetinizdeyiz!
Fasıl grubu çalgılarından olan tel, kanun, keman, ney, ut, kemençe, ritm saz gibi enstrümanları profesyonel bir şekilde çalan ekibimiz, dilediğiniz tarzda müziklerle hizmetinizde. Bilindiği üzere fasıl grubu müziği için en önemli kriter ritimdir. Ekimiz, tüm müzisyenleri ile birlikte bir uyum içerisindedir.

Fasıl grubu ekiplerimiz, hem bayan, hem de erkek müzisyenlerden oluşmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda yalnızca bayan fasıl grubu veya yalnızca erkek fasıl grubu ekiplerimizden birisini tercih edebilirsiniz. Kadınlar arasında yapılan fasıl grubuna kadınlar faslı, erkekler arasında yapılan gruba da erkekler faslı denir. Eğer bu etkinlik açık alanlarda icra ediliyorsa, meydan faslı olarak isimlendirilir. Asır Organizasyon olarak fasıl grubu müzikleri konusunda profesyonel işlere imza attık ve atmaya devam ediyoruz.

bayan fasıl ekibi

Fasıl grubu formlarından olan ağır semai, saz semaisi, aksak semai ve yürük semai formlarını icra etmekteyiz. Bizimle hemen iletişime geçerek, dilediğiniz formdaki fasıl grubu kiralama servisimizden yararlanabilirsiniz.

Tasavvuf Müziği ve Semazen Gösterisi
Özellikle dini etkinlik ve davetlerinizde tercih edebileceğiniz tasavvuf müziği eşliğinde semazen gösterileri, davetlerinize manevi değer katacaktır. Birçok önemli etkinlik ve organizasyonda görev almış, sesleri ile gönüllerde taht kurmuş tasavvuf müziği ve ilahi sanatçıları ekibimizle sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Dilerseniz ilahi sanatçılarımızın icra ettiği tasavvuf müziği ile birlikte semazen gösterisi hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Tasavvuf müziği ve semazen gösterileri hizmeti için hemen Asır Organizasyon iletişim numaralarını arayarak bizimle irtibat kurabilirsiniz. Fasıl grubu fiyatları, enstrümanlar ve sanatçılarımız hakkında bilgi almak için bizi arayın.

FASIL GRUBU-FASIL EKİBİ   

Fasıl grubumuz ile orginazyonlarınıza bambaşka bir renk katmak için buradayız. Değerli misafirlerini eşsiz müzik eşliğinde karşılamak, ağırlamak için size çok yakınız.

Özel gün ve gecelerinizi bayan fasıl grubumuzun eğlence dolu programlarla yaşamaya ne dersiniz... Bayan Fasıl Grubu kiralama ve fiyatları için bizi arayın ...

Düğün, sünnet, tanıtım, eğlence, doğum günü, dini toplantılar,ramazan etkinlikleri gibi Organizasyonlarınıza uygun fasıl grubumuzla hizmetinizdeyiz..

İletişim: 0 553 241 40 67

fasıl grubu,fasıl ekibi,fasıl kiralama,fasıl grubu kiralama,fasıl ekibi kiralama,dini düğün,islami düğün,dini düğün organizasyonu,islami düğün organizasyonu,dini fasıl,islami fasıl,dini fasıl grubu,islami fasıl grubu,dini fasıl ekibi,islami fasıl ekibi,düğüne fasıl,fasıllı düğün,sanat müziği grubu,sanat müziği ekibi,sanat müziği grupları,türk sanat müziği grubu,türk sanat müziği ekibi

Asır Organizasyon Ara
×