Fasıl Ekibi Kiralama Fiyatları 2024

Fasıl Grubu

Fasıl Ekibi kiralama ve müzik grubumuzla: nişan, düğün, sünnet, kına gibi organizasyonlardan; şirket yemekleri, yılbaşı eğlenceleri, doğum günü kutlamaları, bayi toplantıları gibi etkinliklere kadar her türlü organizasyonda hizmetinizdeyiz.

Fasıl ekibimizde yer alan müzisyenler, orkestralar, enstrümanlar, fiyatlar ve diğer detaylar için hemen bizimle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Fasıl Grubu

Müzik insanlar için bir eğlence aracı, ruh için adeta bir gıdadır. Fakat müziğin kalitesi de son derece önemlidir. Asır Organizasyon olarak bünyemizde faaliyet gösteren fasıl ekibimiz, eğitimli ve tecrübeli müzisyenlerden oluşmaktadır.

En önemli anlarınızda sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyan ekibimiz, zengin repertuarı ile sektörün önde gelen sanatçılarından oluşmaktadır.

Sizlerin istek ve önerilerini de dikkate alarak etkinliklerinizde yer alacak fasıl ekibimiz hakkında bilgi almak için sitemizdeki iletişim numaralarımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Fasıl Grubu

Fasıl Grubu Kiralama Servisi

Fasıl ekibi ve müzisyen grubumuzla yıllardır en önemli, en değerli anlarımızda sizlerin yanında olduk. Amacımız müziğin en iyisini sunabilmek. Müzisyenlerimiz konservatuar mezunu, tecrübeli isimlerdir.

Sevdiğiniz müzikleri, gönüllerde taht kurmuş seslerden canlı olarak dinlemek, kimi zaman duygulanmak, kimi zaman geçmişi yad etmek için bizimle iletişime geçerek; etkinliklerinizi özel hale getirebilirsiniz.

Dilerseniz yalnızca bayanlardan oluşan fasıl grubumuzla, dilerseniz yalnızca erkeklerden oluşan fasıl grubumuzla davetlerinizi renkli hale getirebilirsiniz.

Tanıtım, eğlence, doğum günü, dini etkinlikler, ramazan etkinlikleri, sünnet, düğün, nişan, kına gecesi organizasyonları ve daha onlarca farklı etkinlikte yararlanabileceğiniz fasıl grubu kiralama servisi ile davetlilerinize unutamayacakları anlar yaşatabilirsiniz.


İşinde profesyonel, büyük bir özveri ve deneyimle sizlerin yanında olan fasıl grubu ekimiz, sektörün en gözde isimlerinden oluşmaktadır. En uygun fiyat avantajı ve kaliteli hizmet için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.


Profesyonel Fasıl Grubu Müzik Ekibimizle Hizmetinizdeyiz!

Fasıl grubu çalgılarından olan tel, kanun, keman, ney, ut, kemençe, ritm saz gibi enstrümanları profesyonel bir şekilde çalan ekibimiz, dilediğiniz tarzda müziklerle hizmetinizde. Bilindiği üzere fasıl grubu müziği için en önemli kriter ritimdir. Ekimiz, tüm müzisyenleri ile birlikte bir uyum içerisindedir.

Fasıl grubu ekiplerimiz, hem bayan, hem de erkek müzisyenlerden oluşmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda yalnızca bayan fasıl grubu veya yalnızca erkek fasıl grubu ekiplerimizden birisini tercih edebilirsiniz.

Kadınlar arasında yapılan fasıl grubuna kadınlar faslı, erkekler arasında yapılan gruba da erkekler faslı denir. Eğer bu etkinlik açık alanlarda icra ediliyorsa, meydan faslı olarak isimlendirilir.

Asır Organizasyon olarak fasıl grubu müzikleri konusunda profesyonel işlere imza attık ve atmaya devam ediyoruz.

Fasıl Grubu

Fasıl grubu formlarından olan ağır semai, saz semaisi, aksak semai ve yürük semai formlarını icra etmekteyiz. Bizimle hemen iletişime geçerek, dilediğiniz formdaki fasıl grubu kiralama servisimizden yararlanabilirsiniz.

Tasavvuf Müziği ve Semazen Gösterisi

Özellikle dini etkinlik ve davetlerinizde tercih edebileceğiniz tasavvuf müziği eşliğinde semazen gösterileri, davetlerinize manevi değer katacaktır. Birçok önemli etkinlik ve organizasyonda görev almış, sesleri ile gönüllerde taht kurmuş tasavvuf müziği ve ilahi sanatçıları ekibimizle sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Dilerseniz ilahi sanatçılarımızın icra ettiği tasavvuf müziği ile birlikte semazen gösterisi hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Tasavvuf müziği ve semazen gösterileri hizmeti için hemen Asır Organizasyon iletişim numaralarını arayarak bizimle irtibat kurabilirsiniz. Fasıl grubu fiyatları, enstrümanlar ve sanatçılarımız hakkında bilgi almak için bizi arayın.

FASIL GRUBU-FASIL EKİBİ İSTANBUL 

Fasıl grubumuz ile orginazyonlarınıza bambaşka bir renk katmak için buradayız. Değerli misafirlerini eşsiz müzik eşliğinde karşılamak, ağırlamak için size çok yakınız.

Özel gün ve gecelerinizi bayan fasıl grubumuzun eğlence dolu programlarla yaşamaya ne dersiniz... Bayan Fasıl Grubu kiralama ve fiyatları için bizi arayın ...

Düğün, sünnet, tanıtım, eğlence, doğum günü, dini toplantılar,ramazan etkinlikleri gibi Organizasyonlarınıza uygun fasıl grubumuzla hizmetinizdeyiz..

İletişim: 0 553 241 40 67

fasıl grubu,fasıl ekibi,fasıl kiralama,fasıl grubu kiralama,fasıl ekibi kiralama,dini düğün,islami düğün,dini düğün organizasyonu,islami düğün organizasyonu,dini fasıl,islami fasıl,dini fasıl grubu,islami fasıl grubu,dini fasıl ekibi,islami fasıl ekibi,düğüne fasıl,fasıllı düğün,sanat müziği grubu,sanat müziği ekibi,sanat müziği grupları,türk sanat müziği grubu,türk sanat müziği ekibi

Fasıl Ekibi Kiralama

Özel davet ve etkinliklerde, canlı müzik performansına yer vererek daha eğlenceli ve keyifli bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Konuklarınıza davetlerinizde keyif alacağı bir ortam oluşturmak adına, saz, keman ve ney gibi müzik aletleri eşliğinde dinlendirici ve eğlendirici fasıl ekibi kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.


Fasıl Ekibi Kiralama Fiyatları

Fasıl ekibi kiralama konusunda hizmet veren firmamız sizlerin en güzel anlarının daha da güzel olması için müzik hizmeti vermektedir.

Fasıl ekibi kiralama alanında faaliyet yürüten firmamız müzik denildiğinde ilk akla gelen isim olmaktadır. Geçmişten günümüze var olan geleneği yaşatan ekibimiz sizlere müziği en güzel notalar ile sunmaktadır. 

Eski zamanlarda saraylarda ve köşklerde kullanılan fasıl ekipleri, her alan için özel olarak oluşturulurmuş. Haremin ya da ileri gelenlerin kendisine has fasıl ekibi bulundurması bir adet olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fasıl ekipleri günümüze kadar gelmiştir. Günümüzde ise bu güzel geleneği devam ettirmek için ekibimiz sizlere hizmet vermektedir. 

Tüm özel gün ve gecelerinizde firmamız ve ekibimiz sizlere müziği ile eşlik etmektedir. Sizler de bu güzel sanat grubundan faydalanmak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Yapılacak tüm işlemler ve çalınacak tüm eserler sanatçılarımız tarafından sizler için icra edilecektir.

Fasıl Grubu

Fasıl Ekibi Kiralama Fiyatları İstanbul

Fasıl ekibi kiralama fiyatları konusunda firmamız ile gerekli tüm konular hakkında görüşebilirsiniz. Firmamız ve ekibimiz için müzik severlerin memnuniyeti her şeyden önde gelmektedir. Bu noktada ekibimiz sürekli olarak sizler için provalar yapmakta ve kalitesini arttırmak istemektedir. 

Yine ekibimiz içerisinde çalışan ses ve enstrüman sanatçılarımız kendilerini geliştirmek için sürekli olarak provalar ve hazırlıklar yapmaktadırlar. Bu kadar hazırlığın tek bir amacı vardır. O da sizlerin müzik zevkinin en iyi şekilde sağlanmasıdır.

Bu hedef için sürekli olarak çalışan ekibimiz her organizasyonda üstüne düşeni en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. 

Fasıl ekibi kiralama konusu oldukça önemli bir konudur. Çünkü sizlerin beklentisi güzel bir müzik dinletisidir. Bu duruma ters şekilde çalışan firmalar ya da ekipler ile en güzel anlarınız kulak tırmalaması ile geçebilir. Bu nedenle sizler de en iyisinden yararlanmak için firmamız arayabilirsiniz.

Fasıl Grubu

Fasıl Ekibi Kiralama Firmaları

Fasıl ekibi kiralama firmaları içerisinde ilk akla gelen isim olan firmamız ile sizler de her türlü organizasyon ve etkinlikte ekibimizden yararlanabilirsiniz.

Düğün

Nişan

Kına

Doğum günü

İftar

Yıl dönümü

İş eğlencesi

Piknik

Bu konular ve daha fazlası için firmamız ve ekibimiz sizlere hizmet vermektedir. Tek yapmanız gereken firmamız ile irtibata geçmek. Geri kalan tüm konular firmamız ve ekibimiz tarafından sizlere sunulacaktır.

Fasıl Ekibi Müzik Aletleri

Fasıl ekibi müzik aletleri konusu da oldukça önemlidir. Bu noktada icra edilen müziklere uygun çalgılar ve sazlar kullanılmalıdır. 

Kanun

Ut

Keman

Ney

Yaylı tambur

Bu sazlar ve daha fazlası ekibimiz bünyesinde bulunmaktadır. Özellikle kaliteli müzik aletleri ile icra edilen eserler daha çok dikkat çekmektedir. Bu nedenle ekibimizin kullandığı tüm sazlar ve çalgılar kaliteli ürünlerden üretilmektedir. 

Tüm sanatçılarımız ise her an sizlere müzik icra etmek için çalışmakta ve sürekli olarak kendilerini geliştirmektedirler. Müzik alanı da teknolojiden payını alan bir sektördür. Bu anlamda yeni gelişmelerin tamamı sizler için takip edilmekte ve müziğin daha iyi olması için çalışmalar yapılmaktadır. Basit gibi görünen bir işin arka planında çalışan ekibimi de sürekli olarak hazırlıklarını yapmakta ve sizlere en iyisini sunmaya hazırlanmaktadırlar.

Fasıl Grubu

Kaliteli Müzik Grubu Kiralama

Müzik grubu kiralama konusunda ilk akla gelen isim olan firmamız ile sizlere en iyisini sunuyoruz. Tüm sanatçılarımız alanında uzman ve tecrübeli kimselerden oluşmaktadır. Birçoğu konservatuar mezunu olan sanatçılarımız okullu olarak bu işi icra etmektedirler.

Okullu olmayan sanatçılarımız da çekirdekten yetişen ve bu işi meslek olarak değil, tutku olarak seçen kimselerdir.

Her an ve her yerde sizlere hizmet veren ekibimiz için sadece alanın uygun şartlarda olması yeterlidir. Çünkü sizlere en iyi sesi sunmak için alan oldukça önemlidir. Minimum alanda maksimum müzik ziyafeti veren ekibimiz ve firmamız sizlere müziğin kalitelisini sunmaktadır.

Tüm bu müzik ziyafeti için yapmanız gereken ise irtibata geçmek. 

Müzik grubu kiralama fiyatları konusunda sizlere en uygun fiyat ile hizmet veren firmamız için müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir. Bu konuda sizlere kaliteli müziği en iyi şekilde icra ederken, en uygun fiyatı da sunmaktayız.

Çünkü müzik herkesin ulaşabilir olması gereken temel bir ihtiyaçtır. Sizlerin de bu temel ihtiyaçtan mahrum kalmaması için gerekli tüm çalışmaları yapmaktayız.


Profesyonel Fasıl Ekibi Kiralama Fiyatları

Asır Organizasyon firmamızın fasıl ekibi Ramazan organizasyonları, sünnet ve düğün organizasyonları, doğum günü, dini toplantılar, eğlence ve tanıtım günleri gibi pek çok etkinlikte görev almıştır.

İstanbul’da küçük ve büyük organizasyon fark etmeden, canlı müzik performansına ihtiyaç duyduğunuzda, Asır Organizasyon fasıl ekibi kiralama hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Fasıl Grubu

Fasıl Ekibi Kiralama Hizmetlerimiz

Türk Sanat Musikisi eşliğinde, çeşitli programlarda sahne alan fasıl ekibimiz, davetlilerinize adeta bir müzik ziyafete sunacaktır. Gencinden yaşlısına herkesin severek dinlediği fasıl müzikleri, fasıl ekibimiz tarafından geniş bir repertuarla sahnelenmektedir. Asır Organizasyon şirketi olarak 4 kişilikten 20 kişilik fasıl ekibi müzisyen gruplarıyla hizmet veriyoruz. Özel istekleriniz göz önünde bulundurularak çalışmalar yapılır.


Kiralık Fasıl Ekibi Fiyatları

Fasıl eğlencelerinde saz, ud, kanun, keman, darbuka, klarnet, ney gibi çeşitli alanda enstrüman ve profesyonel müzisyenlerle çalışıyoruz. Program içeriği 3-4 saat olup, Türk Sanat Müziği ve Halk Müziği eserlerine yer verilmektedir.

Fasıl ekibi kiralama hizmetimiz; ses sistemi, orkestra ekibi ve sunucu gibi seçenekleri içerir. İstanbul fasıl ekibi kiralama hizmetlerimizden sünnet organizasyonu, yılbaşı eğlenceleri, Ramazan etkinlikleri, nişan ve düğün törenleri, doğum günü, özel davet ve toplantılarda tercih edebilirsiniz.

Fasıl Grubu

İstanbul'da En Uygun Fasıl Ekibi Kiralama Fiyatları

İstanbul’da bulunan AsırOrganizasyon firmamız, kaliteli hizmet ve profesyonel müzisyenlerle çalışmaktadır. En az 3-4 kişiden oluşan fasıl ekibimiz, organizasyonun içeriğine göre müzisyen grubumuzun sayısını artırabiliyorsunuz.

Dilediğiniz enstrümanlara aşina müzisyenlerimiz mevcuttur. Fasıl ekibi kiralama fiyatları, tercih ettiğiniz müzisyen sayısına göre farklılık gösterecektir. İsterseniz bayan fasıl ekibi kiralama olanağınız da bulunuyor.

Düğün için Fasıl Ekibi Kiralama Servisi

Organizasyon tarihi, mekanın bulunduğu bölge ve fasıl ekibi sayısı Asır Organizasyon fasıl ekibi kiralama fiyatlarını belirleyecektir. Canlı performansın süreci de fiyatlarda önemli faktördür. Şirketimizin iletişim bilgilerini kullanarak Asır Organizasyon ile irtibata geçerek, organizasyon fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 


Düğününüze canlı müzik ve geleneksel eğlence katmak için fasıl ekibi kiralama hizmetimizi keşfedin. Deneyimli müzisyenlerimiz ve geniş repertuarımız ile düğününüze unutulmaz bir atmosfer kazandıracağız.


Fasıl Ekibi Kiralama ile Neler Yapabilirsiniz?


Düğününüze canlı müzik ve geleneksel eğlence katabilirsiniz.

Misafirlerinize unutulmaz bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Düğün atmosferini coşturabilir ve eğlenceyi zirveye taşıyabilirsiniz.

Farklı kültürlerin müziklerini keşfedebilirsiniz.

Düğününüze özel bir program hazırlayabilirsiniz.


Neden Bizimle Çalışmalısınız?


Deneyimli ve yetenekli müzisyenlerden oluşan ekibimizle çalışabilirsiniz.

Geniş repertuarımızla her zevke hitap edebiliriz.

Uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Düğününüze özel program hazırlayabiliriz.


Fasıl ekibi kiralama fiyatları, ekibin büyüklüğüne, repertuvara ve programın süresine göre değişiklik gösterebilir. Fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Hemen İletişime Geçin!


Düğününüze renk ve eğlence katmak için fasıl ekibi kiralama hizmetimizden yararlanmak ister misiniz? Hemen bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.


Telefon: 0 553 241 40 67


Asır Organizasyon Ara
×