En Ekonomik Sünnet Organizasyonu 8.500 TL'den Başlar!

Sünnet Organizasyon Fiyatları

İstanbul Sünnet Organizasyonu Fiyatları

İstanbul'da sünnet organizasyonu fiyatları, organizasyonun kapsamına ve detaylarına göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak, sünnet organizasyonu fiyatları 8.000 TL ile 50.000 TL arasında değişmektedir. 20 yılı aşkın tecrübemizle bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada en güzel sünnet organizasyonlarını İstanbul'da sizlere yaşatmaya devam edeceğiz.

Sünnet Organizasyon Fiyatları

İstanbul'da sünnet organizasyonu fiyatları aşağıda durumlar sebebiyle değişiklik göstermektedir.

Tarihi ve saati: Sünnet organizasyonlarının en yoğun olduğu dönemlerde fiyatlar daha yüksektir.

Yapılacağı mekan: Mekanın konumu, kapasitesi ve özellikleri, fiyatları etkiler.

Davetli sayısı: Davetli sayısı arttıkça, organizasyonun maliyeti de artar.

İstanbul'da sünnet organizasyonu fiyatları hakkında bilgi almak için bize telefon etmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca ekibimiz, bütçenize ve isteklerinize uygun bir sünnet paketleri için sizinle detaylı bir görüşme gerçekleştirecektir.

Sünnet Organizasyon Fiyatları

Sünnet Organizasyonu Fiyatları

Sünnet Tahtı Kiralama 5.000 TL

Balon Süsleme 5.000 TL- 7.000 TL

Taht Yeniçeri Askeri Kiralama 7.500 TL

Mehter Takımı Kiralama (8 Kişi) 10.000 TL

Semazen Ekibi Kiralama (2 Kişi) 4.000 TL

Pamuk Şeker Arabası Kiralama 4.500 TL

Patlamış Mısır Arabası Kiralama 4.500 TL

Yemek Organizasyonu Kişi Başı 250 TL- 400 TL

Sihirbaz Kiralama 7.500 TL

Hacivat Karagöz Kiralama 8.000 TL

Not:

Fiyatlar 2024 yılı için geçerlidir.

Fiyatlar, organizasyonun yapılacağı yere, tarihe, davetli sayısına ve seçilen hizmetlere göre değişiklik gösterebilir.

Daha detaylı bilgi için Asır Organizasyon ile iletişime geçiniz

Sünnet Organizasyon Fiyatları

Asır Organizasyon'un sünnet organizasyonu paketleri:

Standart Paket: Balon süsleme, sünnet tahtı kiralama, palyaço kiralama (8.000 TL- 10.000 TL)

Avantajlı Paket: standart pakete ek olarak, yeniçeri ekibi, pamuk şeker arabası (10.000 TL- 15.000 TL)

Her Şey Dahil Paket: Standart pakete ek olarak, sunucu, semazen ekibi ve mehter takımı (20.000 TL- 30.000 TL)

Aşağıda Kapsamlı paket ve içerikleri bulunmaktadır lütfen inceleyip sonrasında iletişim numarasında daha detaylı bilgi için arayınız.

Sünnet Organizasyon Fiyatları

İstanbul Sünnet Düğünü

Deneyimli ekibimiz, İstanbul'un her semtinde hizmet vermektedir. Sünnet düğününüzü kusursuz bir şekilde organize etmek için her detayı titizlikle planlıyoruz.İstanbul'da uzun yıllardır en güzel ve şık sünnet organizasyonlarını düzenlemekteyiz. En iyi bildiğimiz iş sünnet organizasyonu olduğunu açık şekilde söyleyebiliriz.

Servis elemanlarımız, kameramanlar, gösteri ve animasyon ekipleri bu özel günü unutulmaz kılmak için çaba gösteriyor. Organizasyonlara gelen elemanlarımız uzun süredir bizle çalışmakta bu sebeple sünnet düğünü planlaması ve uygulaması konusuna çok hakimdirler.

Sünnet organizasyonu ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları, çekinmeden her zaman bizi arayarak sorabilirsiniz.

Sünnet organizasyonu hayal ettiğiniz gibi olması için ekibimiz her detayı titizlikle planlayarak çalışmaları tamamlıyor.

Sünnet Organizasyon Fiyatları

En Dolu Sünnet Organizasyonu Paketleri

Asır Organizasyon olarak, en dolu sünnet organizasyonu paketleri ile hizmet vermekteyiz. Paketlerimiz de sünnet tahtı kiralama, mehter takımı, semazen ekibi, pamuk şeker arabası, patlamış mısır arabası, süslemeler, ikramlar, müzik ve eğlence programı gibi farklı hizmetler bulunmakta.

İhtiyaçlarınıza ve Bütçenize Uygun Paketler

Her bütçeye uygun sünnet düğünü paketi hazırlıyor, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre seçenekler sunuyoruz. Müşterilerimizi geri çevirmek hiç içimize sinmiyor bu sebeple elimizden gelen yardımı yapıyor sizin için uygun olan en ekonomik sünnet paketini hazırlıyoruz.


Bütcenize Uygun Sünnet Organizasyonu Paket Fiyatları
Sünnet Paketleri
Süresi
Fiyatı
İndirimli Fiyatı
Ekip Sayısı
Standart Sünnet Paketi
3 Saat
10.000 TL
9.000 TL
5 Kişi
Avantajlı Sünnet Organizasyonu
4 Saat
15.000 TL
12.000 TL
6 Kişi
Mehteranlı Sünnet Paketi
4 Saat
25.000 TL
20.000 TL
13 Kişi
Full Kapsamlı Sünnet Düğünü Paketi
5 Saat
65.000 TL
55.000 TL
28 Kişi
Kişiye Özel Sünnet Programı
4 saat
100.000 TL
90.000 TL
40 KişiSünnet Organizasyon Fiyatları

Sünnet Çocuğunun Tahtını Muhteşem Kılıyoruz!

Sünnet düğünü organizasyonlarında en önemli noktalardan biri de sünnet köşesidir. Bu köşenin en göz alıcı unsuru ise sünnet tahtıdır. Sünnet çocuğunun fotoğraf çekitireceği tahtı hem görkemli hem de güzel olması çok önemlidir. Bu noktada elimizde onlarca model sünnet tahtı bulunmaktadır.

Asır Organizasyon Olarak Sünnet Tahtı Seçiminize Yardımcı Oluyoruz

Farklı tarzlara ve mekanlara uygun geniş bir sünnet tahtı kiralama yelpazemiz mevcuttur.

Müşteri temsilcilerimiz, size bol seçenekli kiralık sünnet tahtı sunarak hayalinizdeki tahtı bulmanıza yardımcı olacaktır.

Sünnet düğününüzün konseptine uygun renk ve süslemeler ile sünnet tahtını muhteşem bir hale getiriyoruz.

Sünnet Organizasyon Fiyatları

İstanbul Sünnet Düğün Organizasyon Hizmeti

İstanbul Asır Organizasyon, sünnet düğünleri için özel organizasyon hizmetleri sunmaktadır. Organizasyonun kısa sürede ve taleplere uygun şekilde gerçekleşmesi için çalışmaktayız. İlk aşamasından son aşamasına kadar birlikte kordine oluyor ve en güzel şekilde sünnet düğünü geçsin diye uğraşıyoruz.

Mekan dekorasyonu ve süsleme, yiyecek ve içecek servisi yapmaktayız. Ayrıca müzik ve eğlence, eğlence aktiviteleri, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetler tarafımızdan sunulmaktadır. Şunu samimi bir şekilde belirteli  ki bizim için kesinlikle para ikinci plandadır. önce biz yaptığımız işten zevk alıyor kendimizin beğenmediği bir şeyi asla size sunmuyoruz.

Sizlere organizasyona özel indirimli fiyatlar ve ödeme seçenekleri sunmaktayız.

Sünnet Organizasyon Fiyatları

Sünnet Düğünlerinde Ücretsiz Pamuk Şeker ve Patlamış Mısır!

Sünnet düğününü unutulmaz kılmak ve hem çocuklar hem de büyükler için eğlenceli bir atmosfer yaratmak mı istiyorsunuz? O zaman size harika bir önerimiz var: Ücretsiz pamuk şeker ve patlamış mısır dağıtımı!

Farkındalık Oluşturun ve Eğlenceyi Katlayın

Farklı bir sünnet düğünü organizasyonu yapmak ve misafirlerinize unutulmaz bir deneyim yaşatmak istiyorsanız, pamuk şeker ve patlamış mısır arabası kiralamak mükemmel bir fikir olacaktır.Özellikle sünnet organizasyonlarında patlamış mısır makinası arabası kiralama yapmak çok güzel olacaktır.

Bu sayede hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap eden lezzetli bir ikram sunabilir, düğününüzde keyifli ve eğlenceli bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Sünnet Organizasyon Fiyatları

Kusursuz Sünnet Organizasyonları

20 yılı aşkın tecrübemizle sünnet organizasyonları konusunda sizlere kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Çocuğunuzun bu özel gününü unutulmaz kılmak için her detayı titizlikle planlıyor ve hayallerinizdeki sünnet düğününü gerçeğe dönüştürüyoruz. Üstelik sünnet organizasyonu fiyatları sizlere sizlere paket olarak sunulduğu için çok ekonomik olarak sunulmaktadır.

Sizi Dinliyoruz ve Detayları Önemsiyoruz

Sünnet organizasyon şirketi olarak sözleşme yapıyor. Tüm detayları konuşuyor ve eksik bir durum oluşmaması için gerekli tüm tedbirleri alıyoruz. 

Sadece sünnet organizasyonu ile ilgili değil, düğünde oluşabilecek diğer hata unsurlarını da sizlere hatırlatıyoruz. Fotoğraf ve video çekimi, müzik, animasyon gibi konularda da sizlere yardımcı oluyoruz. En doğru tercihleri yapmanız için tavsiyelerde bulunuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışıyoruz

Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. Kendi evladımızın sünnet düğününü yapıyorcasına titiz davranıyor ve her şeyin mükemmel olması için elimizden geleni yapıyoruz. Çocuğunuzun sünnet düğünü için güvenilir ve tecrübeli bir organizasyon firması arıyorsanız, Asır Organizasyonu aramaktan lütfen çekinmeyin. Size özel bir paket hazırlayalım ve bu özel günü unutulmaz kılmak için birlikte elimizden geleni yapalım.

Sünnet Organizasyon Fiyatları

Mevlitli İslami Sünnet Organizasyonları

Hem Eğlenceli Hem de Manevi Bir Sünnet Düğünü

İstanbul Sünnet olarak, hem eğlenceli hem de manevi bir atmosfer sunan mevlitli İslami sünnet organizasyonları düzenliyoruz. Çocuğunuzun bu özel gününü dini değerlerimizle harmanlayarak unutulmaz bir hale getirmek için profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarla hizmetinizdeyiz.

Mevlitli İslami Sünnet Düğünü Paketleri:

Semazen Ekibi: Görsel bir şölen sunan semazen ekibimiz, sünnet düğününe manevi bir atmosfer katacaktır.

İlahi Grubu: Ruha hitap eden ilahilerle sünnet düğününüzü daha da anlamlı hale getirecektir.

Mehter Takımı: Coşkulu ve heyecan verici mehter takımı gösterisiyle sünnet düğününe unutulmaz bir giriş olacaktır.

Sünnet Tahtı Kiralama: Farklı tarzlara ve mekanlara uygun sünnet tahtı seçenekleriyle sünnet köşesini göz alıcı hale getiriyoruz.

Yemek Hizmeti: Dilerseniz mevlitli sünnet organizasyonu için lezzetli ve doyurucu bir yemek hizmeti de sunabiliriz.

Sünnet Organizasyon Fiyatları

Sünnet Organizasyonuna Coşku Katın: Mehter Takımı Kiralama

Unutulmaz Bir Sünnet Girişi İçin Mehter Takımı Gösterisi

Sünnet düğününün en önemli anlarından biri sünnet çocuğunun alana girişidir. Bu anı daha da özel ve coşkulu hale getirmek için mehter takımı kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Yine bu hizmetimizi de paket dahilinde aldığınızda sünnet organizasyonu fiyatınız çok uyguna gelecektir.

İstanbul'da hem kapalı mekanlarda hem de kır düğünü mekanlarında mehter takımıyla sünnet alanına giriş çok çoşkulu ve etkili olmaktadır.

Sünnet çocuğu ile alana giriş yapıldıktan sonra mehter takımı yaklaşık 30 dakika boyunca canlı gösteri sunmaktadır. Bu gösteride herkesin çok sevdiği mehter marşlarını coşkuyla seslendirilir.

Sünnet Organizasyon Fiyatları

Sünnet Organizasyonlarında Çocukları Unutmuyoruz

Sünnet düğünlerinde aslında en çok eğlenmesi gereken sünnet çocuğu ve konukların çocukları olmalıdır. Bu anlamda bizler asır organizasyon olarak çocuklar için palyaço, sihirbaz, kostümlü film karakterleri ve hacivat karagöz getiriyoruz.

Hem çocuklar hemde yetişkinler ekiplerimizin gösterilerinde çok eğleniyor. Ayrıca çocuklara ücretsiz sosis balon, yüz boyama, pamuk şeker ve patlamış mısır dağıtıyoruz.

Sünnet Organizasyon Fiyatları

İstanbul'da En Uygun Sünnet Organizasyonu Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Sünnet Düğünü

İstanbul'da en uygun sünnet organizasyonu fiyatları için Asır Organizasyon'a güvenenin. Kaliteden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize ekonomik fiyatlara hizmet vermekteyiz. Pahalı sünnet paketlerimiz olduğu gibi, durumu çok da iyi olmayan müşterilerimiz için ucuz sünnet paketleri de bulunmaktadır.

Bütçenize Uygun Paketler

Her bütçeye uygun sünnet düğünü paketi hazırlayabiliriz. Paketlerimizde sünnet tahtı kiralama, süslemeler, ikramlar, müzik ve eğlence programı gibi farklı hizmetler yer almaktadır. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun paketi seçmeniz için size yardımcı oluyoruz.

Ekonomik Fiyatlara Kaliteli Hizmet

Ucuz sünnet paketlerimiz, düşük kaliteli hizmet anlamına gelmez. Asır Organizasyon olarak, her bütçede sünnet düğününü özel ve unutulmaz kılmak için çalışıyoruz. Deneyimli ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarımız ile sünnet düğününüzün kusursuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Sünnet Organizasyon Fiyatları

Sünnet Düğünü Organizasyonu İçin En Güzel Süslemeleri Yapıyoruz

Özellikle sünnet annelerinin bu konuda çok hassas olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, süslemeler hakkında sizlerle detaylı bir şekilde görüşüyor ve isteklerinizi en titiz şekilde yerine getiriyoruz.

Sünnet düğününüzü düğün salonunda veya bahçede yapmayı planlıyor olsanız da size uygun süsleme seçenekleri sunuyoruz. Balon süsleme, tül süsleme, masa sandalye süsleme, sünnet tahtı süslemesi gibi birçok farklı süsleme seçeneğimiz mevcuttur.

Mavi ve beyaz renklerin hakim olduğu klasik sünnet teması veya daha modern ve özgün temalar arasından seçim yapabiliriz.

Sünnet Organizasyon Fiyatları

Sünnet Organizasyon Fiyatları ve Organizasyon İçerikleri için Arayınız.

İletişim : 0 553 241 40 67 yada 0 506 101 11 11 

SÜNNET ORGANİZASYON TANITIM VİDEOLARI TIKLAYINIZ
Asır Organizasyon Ara
×