Nişan Organizasyonu - Nişan Organizasyonu Fiyatları

Nişan Organizasyonu


Nişan Organizasyonu

Evlilik öncesinde davetlilerinizle birlikte özel anlara tanık olacağınız nişan etkinliğinizde profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz. Nişan organizasyonu için gerekli olan tüm hizmetler, süslemeler, malzemeler firmamız tarafından karşılanmaktadır. Sizlerin yapması gereken tek şey davetlilerinizle güzel anılar biriktirmek olacaktır.

Nişan merasimi için aile ve yakın arkadaşlar ile evde bir organizasyon planlanabileceği gibi daha kalabalık davetli lisesi olanlar kendileri için özel olduğunu düşündükleri bir mekanı tercih ediyor.

Nişan Organizasyonu

Evde nişan yapmak ihtiyaçları minimuma düşürürken, bazıları için daha zahmetli bir hal alabiliyor. Nişan organizasyonu için mekan seçiminiz hangisinden yana olursa olsun Asır Organizasyon olarak mekan süslemesinden, davetli ikramlarına kadar tüm ayrıntıları üstleniyor, ihtiyacınıza göre şekillenen nişan organizasyon paketlerimizle hizmet veriyoruz.

Nişan Organizasyonu Paket İçeriklerimiz Nelerden Oluşur?
Bir mekan kiralayarak veya evde düzenlenecek nişan organizasyonları için mekan süslemeleri ve hazırlıkları farklılık gösterecektir. Tercihiniz evde nişan yapmak ise firmamız belirlediğiniz alana uygun konsept seçenekleriyle, ihtiyacınız olacak tüm düzenlemeleri hayata geçirecektir. Çiftler genellikle evin tek bir odasını (salon gibi) kullanmayı tercih etmektedir. Daha hoş bir görüntü sergilemek isterseniz, misafirlerinizi karşılayacağınız koridoru da temaya uygun olarak süsleyebiliriz.

Nişan Organizasyonu

Evde nişan organizasyonu için kullanılacak ekipmanları şöyle sıralayabiliriz:
• Tercih ettiğiniz konsepte uygun arka fon hazırlama
• Nişan tepsisi
• Nişan masası ve aksesuarları (şamdan, mumluk, vazo, dekoratif fanus ve çiçekler)
• Masa örtüsü (şifon, saten, organze ve pul işlemeli gibi) ve runner
• Nişan pastası
• Nişan şekerlemeleri ve kurabiyeleri
• Fotoğraf ve video çekimi

Sevdiklerinizle birlikte bu özel güne yakışır bir nişan organizasyonu için firmamızla iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiz. Daha önceki çalışmalarımızı incelemek isterseniz sayfamızda video ve resimlere yer verilmiştir.

Mekanda nişan organizasyonları için sağladığımız hizmetler şöyledir:
Sizin için özel anlam ifade eden bir mekanda nişan organizasyonu düzenlemek istiyor olabilirsiniz. Firmamız bu durumda da sizlere kusursuz bir organizasyon desteği sunuyor.
Kırda nişan merasimi yapılması halinde masa ve sandalye temini, masa ve sandalye süslemesi, ses, sahne ve ışık sistemi kurulumu gerçekleştiriyoruz. DJ performansı, video ve kamera çekimi, gösteriler ve davetliler için ikramlıklar firmamız tarafından temin edilmektedir.

Nişan OrganizasyonuTercih ettiğiniz mekan kapalı bir salon olduğunda organizasyon firmalarının tüm hizmetlerine ihtiyaç duymayabilirsiniz. Bu durumda firmamız yalnızca gerekli olan malzeme ve ekipman teminini paket halinde sunmaktadır.


İslami Nişan Organizasyonu Programlarımız
Maneviyatın ön planda olduğu, huşu içinde bir İslami nişan organizasyonu için firmamız güler yüzlü personelleriyle özel bir program gerçekleştirmektedir. Programımız açılış konuşmasının ardından çiftlerin salona davet edilmesiyle başlayacaktır. Sesiyle ve gönlünden geçen ezgileriyle ilahi sanatçılarımız ve semaya yükselen muhteşem gösterileriyle semazenlerimiz sahne alırken, en sevilen şiirler ve tasavvuf eserleri dillendirilecektir. İslami nişan organizasyonu kapsamında yalnızca kadınlar arası eğlencelerde firmamız bayan semaver hizmeti de vermektedir.

Nişan Organizasyonuİslami nişan organizasyonu programımızın içeriğinde günün anlam ve önemine dair sohbet, pasta merasimi, takı merasimi, yarışma ve hediyeler, çocuklar için palyaço ve animasyon gösterilerine yer veriyoruz.

Firmamız en özgün İslami nişan organizasyonunu düzenlemenize yardımcı olacaktır. Profesyonel ilahi ve tasavvuf grubu ekibimiz ile semazenlerimiz, misafirlerinize unutulmayacak bir performans sergileyecektir.

Nişan organizasyonu fiyatları ve merak ettiğiniz diğer tüm konularda ayrıntılı bilgi almak için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.


Nişan Organizasyonu
Nişan; evliliğe giden yolda kız isteme ve sözden sonra üçüncü adımdır.Bizler Asır Organizasyon olarak ilahi grubu, semazen grubu, sunucu, hatip, ve daha sayamadığımız bir çok hizmetimiz ile bu önemli adımınız da yanınızadayız.
Nişan Organizasyonu için 0553 241 40 67
İslami Organizasyon, Dini Düğün, İslami Düğün alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ve güven ile Semazen Organizasyonları dahil Dini Düğün, Dini Nişan,

İslam Sünnet gibi özel günlerinizi unutulmaz kılacak organizasyonlara öncülük etmekteyiz.
Nişan Organizasyonlarınız da baştan sona her ayrıntıyı düşünen Asır Organizasyon, merasimi öncesi ve sonrasındaki tüm detaylarıyla eksiksiz yerine getirmektedir.

Nişan Organizasyonu

NİŞAN MASASI KİRALAMAK İÇİN TIKLAYINIZ..  


Manevi iklimlere taşınacağınız bir İslami Nişan Organizasyonu Asır Organizasyon ile yaşanır..
Sizlerin ve misafirlerinizin unutamayacağı bir Dini Nişan Merasimi  için bize ulaşın. İlahi Ekibi, İlahi Sanatçıları, Semazen Ekibi, Sunucu, Tasavvuf Ekibi, Hatipler, Tiyatro Ekibi, Mehter Ekibi ile İslami Nişan, Dini Düğün, İslami Sünnet Düğünü Organizasyonlarınızda hizmetinizdeyiz.

Nişan Organizasyonuİlahi Ekibi, İlahi Sanatçıları, Semazen Ekibi, Sunucu, Tasavvuf Ekibi, Hatipler, Tiyatro Ekibi, Mehter Ekibi ile İslami Nişan, Dini Düğün, İslami Sünnet Düğünü Organizasyonlarınızda hizmetinizdeyiz.

  “ASIR ORGANİZASYON”  TAVSİYE EDİLEN İÇERİK  

1)Program açılış konuşması (sunucu)
2)Özel fon müziği eşliğinde alkışlarla çiftler salona alınışı
3)Kuranı kerim tilaveti (5 dk)
4)Günün anlam ve önemine dair sohbet (10 dk)
5)Pasta kesimi merasimi
6)İlahi Sanatçısı ( kanun,ney,def,org)
7)Semazen gösterisi (3-5 kişi)
8)Şiir,Naat
9)Tasavvuf eserleri , ezgi ve ilahiler
10)Yarışma ve Hediyeler
11)Çocuklar için palyaço ve animasyon
12)Takı ve hediyleşme merasimi
13)Program kapanış konuşması
Not : Toplam 10 kişilik ekipden oluşuyor
Daha önce yapmış olduğumuz Yemekli Nişan ve Düğün Organizasyonu videolarımızı izleyebilirisiniz...

   Daha fazla videolarımız için buraya Tıklayınız..

Manevi iklimlere taşınacağınız bir İslami Nişan Organizasyonu Asır Organizasyon ile yaşanır..İletişim : 0553 241 40 67

 

Nişan Organizasyonu Fiyatları

Evlenecek çiftlerin en güzel anlarından biri olan nişan organizasyonu fiyatları firmamızda bütçeleri zorlamadan çok daha uygun olmaktadır.

Nişan organizasyonu firması olarak firmamız en kaliteli hizmetlerini en güvenilir şekilde hiç zaman kaybetmeden ayağınıza kadar getirmektedir. Her zaman en güvenilir olduğunu başarılı hizmetleri ile kanıtlayan firmamız bünyesinde birinci sınıf kalitede ürünler ve malzemeler kullanılarak işinde uzman olan profesyonel ekibimiz tarafından hizmet verilmektedir. Her türlü nişan törenleri için hiç düşünmeden firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Nişan Organizasyonu

Güvenilir Nişan Törenlerinde Doğru Seçim

Her türlü nişan merasimlerinde yüksek kalite hizmetleri işinde uzman olan profesyonel ekibimiz ve en son moda olan ürün çeşitleri ile çok daha şık törenler düzenlenmektedir. Genel olarak çok seven kadın ve erkek bir ömür boyu mutlu bir hayat sürdürmek için evlenmeye karar verirler. Evlilik için ilk adım söz ve nişan olup bu anların çok daha güzel geçmesi tüm evlenecek kişilerin en önemli isteklerinin başında gelmektedir. Bundan dolayı son yıllarda çok hızlı bir şekilde yaygınlaşan nişan organizasyonu firmaları bu isteklerin oluşumuna yardımcı olmaktadır.

nişan organizasyonu hizmetleri için firmamızdan her zaman yardım alabilirsiniz. Firmamız kurulduğu ilk günden bu zamana kadar en kaliteli hizmetlerini en güvenilir şekilde ayağınıza kadar getirmektedir. Evde yapmak istediğiniz nişan merasimleri için hiç zaman kaybetmeden güvenilir hizmetler sunmakta olan firmamızdan yardım alabilir ve bunun için iletişime geçebilirsiniz.

Yüksek Kalite Nişan Organizasyonu

Çok eski yıllardan bu zamana kadar evlilik uzun yıllar sürmesi için temenni edilen ve insanların hayatlarını uzun yıllar mutlu geçirebilmeleri gerekli olan bir aşamadır. Herkes için çok daha önemli olan nişan törenlerinde firmamız birinci sınıf kalitede malzemeler ve ürünler kullanılarak son derede modern tasarımlar işinde uzman olan profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Özellikle şık, estetik ve modern bir görünüme sahip olan söz merasimleri evlenmeye karar veren gençlerin istekleri arasında yer almaktadır. Evde yapacağınız nişan törenleri için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. İşinde uzman olan profesyonel ekibimiz en ince detayına kadar bilgi almak için ön çalışma yapmaktadır. Böylece en ince ayrıntısından başlayarak nişan sonuna kadar yapılması gereken ile ilgili bilgi verilmektedir. Güvenilir hizmetleri ile alanında bulunan firmalar arasında firmamız en doğru tekniklerle sizlere yardımcı olmaktadır. Profesyonel ekibimiz en güzel nişan organizasyonu aşamaları için bir takım işlemleri uygulamaktadır. Bunlar;

Gelin ve damat kıyafetleri,

Misafir sayısı,

Nişan masası ve aksesuarlarının ayarlanması,

 Runner ve çeşitli desenlerde masa örtüsü çeşitleri,

Davetlilere sunum için nişan kurabiye ve şekerlemeleri,

Oturma yerleri,

Resimlerin çekileceği farklı tonlarda arka fon konsepti,

Nişan ve video çekimi kiralama gibi aşamalar bulunmaktadır.

Yüksek kalite hizmetleri ile farkını ortaya koyan firmamız ile her zaman iletişime geçebilir ve her konuda yardım alabilirsiniz.

Nişan Organizasyonu

Uygun Fiyatlara Nişan Organizasyonu

7 gün 24 saat boyunca kesintisiz müşteri hizmetleri veren firmamıza istediğiniz zaman çağrı bırakabilir ve her zaman iletişime geçmeniz mümkün olmaktadır. Nişan organizasyonu fiyatları firmamızda bütçeleri zorlamadan çok daha uygun olmaktadır. Fiyatlar nişan çeşitlerine, isteklere ve ürün çeşitlerine göre daha farklı olmaktadır. Firmamız için sizlerin mutlu olması ve memnun kalması çok daha önemli olmaktadır.


Asır Organizasyon Ara
×