Osmanlı Şerbetçisi Kiralama | Kiralık Osmanlı Şerbetçisi

Osmanlı Şerbetçisi Kiralama

Kiralık Osmanlı Şerbetçisi Fiyatları

Osmanlı Şerbetçisi Kiralama Hizmetimiz İstanbul İçin Geçerli Olup Osmanlı Şerbetçilerimiz Özel Kostümleri İle Etkinlik Yerine Geliyor. Osmanlı Şerbet Güğümlerimiz Özel Yapımdır. Osmanlı Şerbeti Kendi İmalatımız Olup Yıllardır Bir Çok Etkinlikte Osmanlı Şerbeti Dağıtımı Yaptık.

 Osmanlı Şerbeti Kiralamak İçin Bize Ulaşabilirsiniz 0553 241 40 67 

Osmanlı Şerbetçisi Kiralama

Osmanlı Şerbetçisi İle Organizasyonlarınıza Güzellik Ve Serinlik Katın. Osmanlı Şerbet Güğümü Özel Tasarımdır Ve Her Türlü Organizasyona Geliyor, Osmanlı Kostümlü Elemanlarımız Daha Önce Özenle Kurutulmuş Meyveler Kaynatılarak Hazırlanmış Osmanlı Şerbetini Soğuk Olarak Misafirlere Bardaklar Da Dağıtmaktadır.

Osmanlı Şerbetçisi Kiralama

AÇILIŞ ORGANİZASYONLARINDA OSMANLI ŞERBETÇİSİ,

DÜĞÜNDE OSMANLI ŞERBETÇİSİ,

SÜNNET ORGANİZASYONUNDA OSMANLI ŞERBETÇİSİ,

KARŞILAMA VE UĞURLAMADA OSMANLI ŞERBETÇİSİ,

ÖZEL ORGANİZASYONLARDA OSMANLI ŞERBETÇİSİ,

İFTAR ORGANİZASYONLARINDA OSMANLI ŞERBETÇİSİ KİRALAMA.

 

Osmanlı Şerbetçisi Kiralama

 

OSMANLI ŞERBETÇİSİ KİRALAMA FİYATLARI KİŞİ SAYISINA VE GİDİLECEK YERİN UZAKLIĞINA GÖRE DEĞİŞİM GÖSTERMEKTEDİR. OSMANLI ŞERBECİSİ KİRALAMA İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

Osmanlı Şerbetçisi Kiralama

 

Günümüzde, Osmanlı döneminden kalma bir çok gelenek hala çekiciliğini koruyor ve bu geleneklerin bazıları, özellikle özel gün - gecelerimizi süslemek ve güzelleştirmek için kullanılabiliyor. Düğünlerde, sünnet ve nişanlarda, özel anma programlarında şerbet ikram edilmesi ve bu özel davetleriniz için Osmanlı Şerbetçisi kiralanması da çok eskilerden kalan ve hala birçoğumuz için çekiciliğini koruyan bir uygulama.

Osmanlı Şerbeti

 Şerbet, Osmanlı Devleti döneminde en fazla tüketilen içeceklerin en başında geliyor. Erik, üzüm, kavun, nar, kızılcık ve portakal gibi meyvelerden yapılan ve birçok çeşidi bulunan şerbet Osmanlı döneminden bugüne  kadar düğün, bayram, sünnet, nişan ve daha birçok özel günün vazgeçilmez içeceği olmuş ve konuklara ikram edilegelmiştir. Şerbet basit bir içecek olmaktan ziyade, aynı zamanda tarih ve kültürümüz hakkında da çok şey anlatan bir gelenek. 

Birçok hastalığın iyileştirilmesi için ilaç olarak da kullanılan bu içecek geçmişte, saray, konak ve köşklerde de baş köşede yerini almış ve misafirperverliğin bir göstergesi olarak misafirlere sunulmuştur. Lezzeti ve doğallığıyla öne çıkan bu güzide içecek rivayetlere göre o kadar benimsenmiştir ki, çarşı ve pazarlarda sadece şerbet satan şerbetçilere sık sık rastlanılmış, bu geleneğin hayatın her anında boy gösterdiği gözlemlenmiştir. Ekseriyetle soğuk bir şekilde ibrik gibi bir kap kacakla ikram edilen şerbet, herhangi bir katkı maddesi, gıda boyası ya da yapay bir etken içermez. Özellikle, iftar ve sahur anlarımızı bu içecekle süsleyip, bu anlardan aldığımız keyfin artmasını sağlayabiliriz.

Siz de özel gün ve akşamlarınızda, düğün, nişan, sünnet gibi etkinliklerde şerbet ikram edebilir ve bu günlerinize otantik bir Osmanlı içeceğiyle tat katabilirsiniz. Asır Organizasyon olarak, bu güzel ve özel günleriniz için Osmanlı Şerbetçisi kiralama hizmeti sağlıyor, hiçbir katkı maddesi/boya/yapay gıda ürünü içermeyen lezzetli şerbetleri misafirlerinize sunuyoruz.

Osmanlı Şerbetçisi Kiralama Hizmetlerimiz

Düğünlerinizde, nişanlarınızda, sünnetlerinizde ve daha birçok özel organizasyonunuzda misafirlerinize bu lezzetli ve tamamıyla doğal içecekten ikram edilmesini istiyorsanız vakit kaybetmeden hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Geleneksel Osmanlı kıyafetleri ve kendine has sunum şekilleriyle Osmanlı Şerbetçisi kiralama hizmetini  çok uygun fiyatlarla kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden sizlere sunuyoruz.

Konuya dair sorularınız ve Osmanlı şerbetçisi kiralama servisimiz konusunda detaylı bilgi almak için tereddüt etmeden bize ulaşabilirsiniz. Asır Organizasyon Ara
×