Kına Tahtı Modelleri | Kiralık Kına Tahtı | Taht Kiralama İstanbul

Kına Tahtı Modelleri

Kiralık Kına Tahtı Modelleri

İstanbul da kiralık kına tahtı hizmeti sağlayan firmamız sizlere uygun fiyatlara nakliye dahil kına tahtı kiralama hizmeti sunuyor. Onlarca model kına tahtlarıyla kına gecelerinizi unutulmaz yapıyoruz. İstanbul genelinde ve Gebze Kocaeli bölgesinde hizmet veren firmamıza ulaşarak kiralık kına tahtları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 Kına Tahtı Modelleri

BEYAZ KINA TAHTLARI 

Kına Tahtı Modelleri

En Ekonomik Kiralık Kına Tahtı Nakliye Dahil 3.000 TL den Başlıyor.

Kına Tahtı Modelleri

Kına Tahtı Modelleri

Kiralık Kına Tahtı Fiyatları

Görsellerde görmüş olduğunuz kına tahtları sizin istemiş olduğunuz yere tıpkı fotoğraflarda olduğu gibi kuruluyor ve kına geceniz bittiğinde ekibimiz tarafından alınmaktadır. Nakliye ulaşım ve kurulum dahil kiralık kına tahtı için bizimle iletişime geçiniz. Kına tahtı kiralama fiyatları İstanbul içi 1.000 TL den başlamaktadır.

Kına Tahtı Modelleri

kayik kina tahtı, kına tahtı kiralama kına tahtı sahibinden kına tahtı satılık sahibinden kına tahtı yapımı ucuz kına tahtı kına tahtı kiralama fiyat ikinci el kına tahtı

İstanbul da Uygun Fiyatlara Kiralık Kına Tahtı Firması

Uzun yıllardır kına tahtı kiralama hizmeti veren Asır Organizasyon, İstanbul genelinde uygun fiyatlara kiralık kına tahtı sağlamakta. Her yıl yenilenen modellerimiz ve hizmet kalitemizle sizlere bir telefon kadar yakınız. 

Kına Tahtı Modelleri

koltuk kına tahtı taht kiralama pendik pendik kına tahtı kına tahtı fiyatları kına tahtı satılık kına tahtı satın al kına tahtı sahibinden kına tahtı kiralama izmir kına tahtı imalatı kına tahtı kiralama ankara kına tahtı kiralama antalya

Kına Tahtı Modelleri

 Kiralık Kına Tahtı Fiyatları Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Arayınız. 0506 101 11 11 - 0 553 241 40 67 

kultuk kına tahtı kına organizasyonu

KINA TAHTLARIMIZ RENK SEÇENEKLERİ İLE SUNULMAKTADIR. AYRICA ORGANİZASYON DAHİLİNDE VE KİRALAMA OLARAK HİZMET VERMEKTEYİZ.

Kına Tahtı Kiralama Fiyatları  

 

Kına tahtı kiralama fiyatları oldukça değişkendir. Bu yüzden konseptinize en uygun modeli seçmeniz gerekmektedir.

 

Kına tahtı kiralama fiyatları değişik modeller söz konusu olduğundan değişmektedir. Genelde Osmanlı temalı stiller tercih edilir. Çünkü kına gecelerinde genelde kaftan ve bindallılar giyinilir ve padişah ve sultan temaları öne çıkar. Taht da bu yüzden gerekli bir parça olarak dikkat çekmektedir. Nitelikli bir sonuç almak istediğinizde kiralayacağınız kına gecesi etkinlikleriyle eksiksiz bir organizasyon gerçekleştirmek mümkün olabilir.

 

Özellikle eviniz müsaitse birçok parçayı bir arada kullanabilirsiniz. Kına tahtı ve organizasyon işlemleri için ekibimizden fiyat alabilir, talep ettiğiniz konseptteki süslemelere sahip olan taht modellerini kiralayabilirsiniz. Her zaman memnun kalacağınız çok sayıda organizasyon malzemesi için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

 

Kına gecelerinde olduğu gibi düğün ve sünnet organizasyonlarında da kullanabileceğiniz bu ürünler son derece çeşitli özellik ve süslerle dikkat çekmektedir. Birbirinden renkli stilleri hayata geçiren organizasyonlar için uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

 Kına Tahtı Modelleri

Kına Tahtı Modelleri

 

Ekonomik ve değişik konseptteki kına geceleri için tercih edilen birçok uygulama tercih edilebilir. Özellikle farklı konseptler söz konusu olduğunda ilgi çeken kına organizasyonları gerçekleştirilebilir.  Kına tahtı kiralama ve diğer seçenekler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Genelde tercih edilen kına tahtı renkleri şu şekildedir:

 

-      Kırmızı

-      Pembe

-      Fuşya

-      Yeşil

-      Mor

-      Beyaz

-      Mavi renklerde tercih edilen ve kına geceleri konusunda çözüm bulmanızı sağlayan tahtlar genelde kapitone özelliklidir. 

 

Gelin ve katılacaksa damadın oturduğu bu tahtların bazıları sabit bazıları da taşınabilir konseptte oluşturulmaktadır. Klasik ya da modern konseptlerde tercih edeceğiniz kına gecelerinde her türlü taht modelini güvenle tercih edebilirsiniz. Kına gecelerinde çok sık tercih edilen bu uygulamalar, ciddi organizasyonların ortaya çıkmasını sağlayacağından fark yaracaktır. Şık ve değişik süslemelerle daha ilgi çekici bir hale getirilebilir.

 Kına Tahtı Modelleri

Kına Gecesi Organizasyonu Süslemeleri

 

Kına tahtı kiralama fiyatları konusunda bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz. Ancak önemli olan mekanın daha şık görünmesi için tahta uygun bir süslemenin hazırlanmasıdır. Bu tür süslemelerin gerçekleşmesini sağlayacak balonlar, tüller ve flexi baskılar da kullanabilirsiniz. Özel bir şekilde tercih edeceğiniz ve organizasyonunuzu başarıyla sonuçlandırmanızı sağlayan ekibimiz, mekana özel süsleme yapmaktadır. Tahtın çevresinde konsept renklerinize uygun süslemeler yapabilirsiniz. Bu şekilde kullanacağınız çok sayıda stili de ortaya çıkarmanız mümkün olacaktır. Kına tahtı paketlerinde genelde şu ürünler oluyor:

 

-      Kına koltuğu

-      2 puf

-      Kına tepsisi

-      Sehpa

-      Tül ve çiçekler

-      Balonlar

-      Cibinlik demiri

-      Kına tepsisi

-      Gelin yolu

 

Hint konseptli ya da kalpli gibi çok sayıda değişik modeli de bulunan tahtlarda genelde tek kişi oturuyor. Diğer kişiler için minder ya da puf kullanılmaktadır.

 Kına Tahtı Modelleri

Kına Gecesi Eğlenceleri

 

Kına organizasyonu için tercih edilen çok sayıda eğlence vardır. Bunların başında gelen dansöz ve zenne dans ekipleridir. Özellikle eğlencenin daha uzun sürmesini isteyenler sanatçı kiralama ve dans gösterileriyle konukların da eğlenmesini sağlamaktadır. Kına gecelerinde sıkça tercih edilen organizasyonlar söz konusu olduğunda dans vazgeçilmezdir. Yöresel danslar olduğu gibi eğlenceli danslar da tercih edilmektedir.

 

Son dönemde gelin ve arkadaşlarının yelpazeli dans gösterileri söz konusu olmuştur. Bunlar önceden hazırlandığı gibi spontane olarak da gelişebilir. Her konuda bilgi edinmenizi sağlayan ekibimiz hayal ettiğiniz kına organizasyonu konusunda size birçok seçenek sunacaktır.

 

Hem farklı hem de özel bir stille öne çıkan etkinlikler memnun kalacağınız konseptler hazırlamak istediğinizde size yardımcı olacaktır. Bilgi almak ve iletişime geçmek istediğinizde her zaman uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

 

Kına Gecesi Organizasyon Fiyatları

 

Kına tahtı kiralamakla bitmeyen organizasyon işleri aslında tek tek düşünüldüğünde pahalıya mal olabilir. Bu durumun önüne geçmek için kına gecesi organizasyonlarını paket şeklinde aldığınızda daha ucuz olacaktır. Farklı bir konsept tercih edenler için dikkat çeken organizasyon işlemlerinde başarıya ulaşmak için ekibimizden destek alabilirsiniz.

 

Organizasyonlarda başarıyla sonuçlanacak olan müzik ve dans gösterileri en yüksek gider kalemi olacaktır. Buna mekan kirası da dahil edildiğinde ortaya çıkacak olan masraflar son derece yüksek olacaktır. Misafirlere yapılacak olan ikramlarla daha yüksek bir fiyatın söz konusu olduğu kına geceleri değişik organizasyonları hayata geçirmek için gerçekleşmektedir. Farklı uygulamalarla gerçekleştirilen kına gecesi organizasyonu konusunda fiyat almak istediğinizde ekibimizden yardım alabilirsiniz. Bütçenize en uygun planı size sunacağız.


NOT: FİYATLARDA DÜĞÜN TARİHİNE VE GİDİLECEK MESAFEYE GÖRE İNDİRİM SAĞLANMAKTADIR.. LÜTFEN DETAYLI BİLGİ VE FİYATLAR İÇİN BİZİ ARAYINIZ.

İLETİŞİM : 0553 241 40 67 - 0506 101 11 11 - 0216 397 20 02

İnstagram : @asirkinaorganizasyon

YouTube : @asirkinaorganizasyon

Facebook : @asirkinaorganizasyon

Kına Tahtı Modelleri

ONLARCA ÇEŞİT KINA TAHTI

Kına Tahtı Modelleri

HER TÜRLÜ KINA MALZEMELERİ

Kına Tahtı Modelleri

GÜLERYÜZLE KINA KARŞILAMA

Kına Tahtı Modelleri

PROFESYONEL KINA NEDİMELERİ

 

Kına Tahtı Modelleri

KINA ORGANİZASYON EKİBİ

 

Kına Tahtı Modelleri

KINA DAVUL SHOW

 

Kına Tahtı Modelleri

HİNT KINACISI

 

Kına Tahtı Modelleri

KINA ORGANİZASYONU FİYATLARI

 

Kına Tahtı Modelleri

KINA TAHTI & KAFTAN MODELLERİ

 


Asır Organizasyon Instagram
Asır Organizasyon Youtube
Asır Organizasyon Whatsapp
Asır Organizasyon Ara
×