Hint Kınacısı

Hint Kınacısı

Hint kınacısı kendine özgü modelleriyle elinize yapacağı kına figürleriyle muhteşem bir görsellik sunacaktır. Kına organizasyonları için özel kostümlü profesyonel elemanımız başta gelin hanım olan olmak üzere tüm misafirlerin ellerine hint kınası ile seçilecek olan figürleri yapmaktadır. Kına gecelerinize Hint kınacısı kiralamak isterseniz bize ulaşınız.

Hint Kınacısı, Hint kına organizasyonu

Hint kınası organizasyonlarınıza renk katacak olup yapacağı kınalarla farkınızı ortaya koyacaksınız. Görseller de görmüş olduğunuz hint kınalarını özel yetişmiş olan hint kınacısı arkadaşlarımız yapmaktadır. Kullanmış olduğumuz hint kınaları tamamen doğal olup kesinlikle katkı maddesi yoktur. Hint kınacısı kiralama için bizimle iletişime geçiniz.

hint kınacısı kiralama

Hint Kınacısı kiraladığınız da önce gelin hanıma daha sonra ise isteyen tüm misafirlere hint kınası yapar. Çalışma şekli ise kına başlamadan 30 dk önce gelir önce kına organizasyonu olan gelin hanıma hint kınası yapar sonra 2,5 saat boyunca da misafirlere istedikleri model ve şekillerde hint kınası yapacaktır. 

Hint Kına Organizasyonu

Hint Kınacısı kiralama fiyatları gidilecek yerin uzaklığına tarihine ve kına organizasyonu sayısına göre değişiklik göstermektedir. Hint kınacısı kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

 

Hint kına konsepti hint kınacısı


×