Kına Gecesi Organizasyonu | İstanbul

Kına Gecesi Organizasyonu

Kına Gecesi Organizasyonu

KINA GECESİ ORGANİZASYONU

Unutulmaz Dillere destan Kına Gecesi organizasyonu sunan firmamız en güzel kına gecelerini sizlere sunmaya devam edecek. İstanbul genelinde uzun yıllardır kaliteli kına gecesi organizasyonları yapan firmamız sizlere uygun fiyatlara hizmet sunmaktadır. En güzel kına organizasyonu paketleri için bizimle iletişime geçiniz.

KINA ORGANİZASYON PAKETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Kına Gecesi Organizasyonu


KAFTAN MODELLERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ.

Kına Gecesi Organize şeklinde yapmak isteyen müşterilerimize sunmuş olduğumuz kampanyalar devam ediyor. İstanbul'da Kına Organizasyon Firması arıyorsanız biz İstanbul Pendik Merkezli İstanbul'un tüm ilçelerine kına organizasyonu fiyat farkı olmadan sunuyoruz.

Kına Gecesi Organizasyonu

KINA ORGANİZASYON PAKET FİYATLARI

Asır Kına organizasyon İstanbul'da sizlere en güzel kına organizasyon gecesini sunuyor. Uzun yıllardır yapmış olduğumuz kaliteli sorunsuz kına organizasyonları ile her zaman ilkleri sizlere sunuyoruz. Kına gecesi organizasyon fiyatları seçilecek olan pakete ve gelecek olan ekibin sayısına aynı zaman da seçilecek olan kına tahtına ve son olarak da kına organizasyonunun yapılacağı mekana göre değişiklik göstermektedir. Kına gecesi organizasyonu fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayınız. En güzel kına organizasyonlarını size sunmaya devam edeceğiz.

Kına Gecesi Organizasyonu


TAHT MODELLERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ.

Kına Organizasyonu Paket Fiyatlarımız sadece İstanbul için geçerli olup kına gecesi organizasyonu için erken rezervasyon yaptırmalısınız.. Profesyonel ekiple kına gecesi paket fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Kına Gecesi Organizasyonu

İstanbul da Uygun Fiyatlara Kına Gecesi Organizasyon Firması

Kına Gecesi Organizasyonları için bizi Google bir çok kelime de aratarak bulabilirsiniz..kına gecesi, Kına Gecesi Organizasyonu, Kına Gece Organizasyonu, Kına Gecesi Organizasyon, kına günü, Kına Partisi, Kına gecesi Organizasyon Firması, kına organizasyonu, kına etkinliği, kına şenliği, kına eğlencesi, bekarlığa veda partisi, İstanbul organizasyon firmaları , İstanbul organizasyon firmaları şirketleri , İstanbul'da organizasyon firmaları , İstanbul organizasyon , İstanbul organizasyon şirketleri gibi daha bir çok kelime de bulabilirsiniz. Biz İstanbul'da kına gecesi organizasyon firmasıyız bize İstanbul için ulaşabilirsiniz yakasında bulunan kına organizasyonları. 

Kına Gecesi Organizasyonu

Kına Organizasyon Paketleri

Kına organizasyonu, karşılama sürecinden kına yakma seremonisine kadar; hatta mekan içi görsellerin ve konseptlerin ayarlanmasına kadar bir bütündür. Kültürümüzün önemli geleneklerini içerisinde barındırır ve özellikle kızlarımız için anlamlı bir günü ifade eder. Gelin, ailesi ve yakınlarının duygu dolu anlarına şahit olunduğu, detaylı ve özverili bir çalışma ile hayat bulur.

Asır Kına Organizasyon olarak firmamız, kına gecesi organizasyonlarını profesyonel ekibi ile hem kendi mekanında hem de dış mekanlarda uygulayabilmektedir. Davetli sayınız ne olursa olsun, çeşitli kına organizasyon paketleri ile bu özel gününüzün planlamasını emin ellere bırakabilirsiniz.


Standart Kına Paketi

Asır Kına Organizasyon olarak firmamız, müşterilerinin bütçelerine uygun şekilde tercih edebilecekleri çeşitli paketler sunuyor. Bunların ek ekonomik olanı standart kına paketidir.

Misafir karşılama, lokum ikramı, damat kostümü, masa dekorasyonu, dans ekibi, gelin tahtı gibi özelliklerin yanı sıra süslenmiş bendirler, geline özel yelpaze, dans ekibi gösterisi, tefler, kemerler, zilli tefler, halay mendili, davul, davul şov, kaftan, el mumları ve güller.

Ayrıca gelin testi kırma, kına yakma resitali, tepsi, kına sehpası, kına dağıtım sepeti, kuru kına, karşılama panosu, volkan ve konfetiler, kemer şov, yaprak güller ve ses sistemi gibi hizmetlerdir.

Kına Gecesi Organizasyonu

En Ekonomik Kına Organizasyon Paketleri 13.750 TL den Başlıyor.

Ekonomik kına paketleri ile kına gecesinde uygulanacak tüm etkinlikler için gerekli malzemeler tedarik edilmektedir. Koordinatörlerimiz planlama sürecinde tüm ekipmanları davetli sayısına göre ayarlamaktadır. Siz sadece bu özel gününüzde, davetlilerinizle vakit geçirecek, güzel anılar biriktireceksiniz.


Kına Gecesi Konseptleri

Geleneksel olarak bazı seremoniler standart olsa da, müşterilerimizin görsel talep ve isteklerine, göz zevkine hitap edecek süslemeler ve malzemeler temin etmekteyiz. Kostümlerden tutun da geline özel kına eldivenleri ve yüz örtüsüne, hatta kına dağıtım sepetine kadar çeşitli renk alternatifleri ve konsept seçenekleri sunuyoruz.

Mekan Dahil Kına Gecesi Organizasyonu

Hayalinizdeki kına gecesini size yaşatmak için özel isteklerinize çözümler sunuyoruz. Asır Kına Organizasyon, talebe göre mekan dahil kına organizasyon hizmeti de sağlamaktadır. Sitemizde yer alan iletişim numaramızı kullanarak müşteri danışmanımızla görüşerek kına gecenizi bize emanet edebilir, özel taleplerinizi iletebilirsiniz.


Asır Organizasyon Ara
×