Kına Organizasyon Ekibi

Kına Organizasyon Ekibi

Kına gecesinde en önemli olan şey aslında kına ekibinin profesyonel olmasıdır. Kına ekibi kına gecesini yönlendiren güler yüzlü ilgili olmak zorundadır.Kına ekibinde hizmet veren bayanların nedimelerin ilgisiz ve amatör olduğu düşünülürse o kına organizasyonu fiyasko ile sonuçlanabilir. Öncelikle kına organizasyon firmasıyla anlaşmadan önce daha önce yapmış olduğu kınalardan referanslar almanızı öneririz zira amatör bir kına organizasyon firmasıyla anlaşırsanız geri dönüşü olmayan bir yola girmiş olursunuz.

Kına gecesi organizasyonlarında çoğu firmanın birden fazla ekibi olmakta bunlar içinde profesyonel ekibi olanı seçmenizi öneririz anlaşma anında her maddeyi tek tek yazılması çok önemlidir. Ayrıca resmi olmayan yeri olmayan vergi kaydı Kaşesi olmayan bir firmayla asla anlaşmayın sonra hakkınızı aramak istediğiniz de muhatap bulamayabilirsiniz.

kına gecesi organizasyon ekibi

Kına organizasyonunda kullanılacak malzemelerin kalitesi de aslında kına organizasyonunda belirleyici bir faktördür. Çok kullanılmış yıpranmış kına malzemeleriyle iş yapıldığında misafirleriniz tarafından bu fark edilecektir ve hiç hoş olmayacaktır. Mesela çeşit çeşit renk renk kına tahtları var bunların hepsini sözleşmede kaleme almak tek tek yazmak gerekmektedir.

Kına organizasyon asır ekibi

Edindiğimiz tecrübelerden yola çıkarak söylüyoruz bazı kına organizasyon firmalarında danscı kızlar vardır elbetteki kına gecesinde danscı kızlar olsun fakat şöyle de bir sorun oluşuyor düşünün ki bir kına gecesine gittiniz ve sahne de profesyonel bir dans ekibi var tüm gece bu danscılar size eşlik edecek aslında siz onlara eşlik edeceksiniz burada şöyle bir sorun oluşuyor danscı kızlar yıllarca bu işin eğitimini almış sahne de sizin onlara ayak uydurmanız o kadar zor ki işte bu sebeple bir çok misafir oynamak için sahneye çıkmıyor sahnede sürekli o danscı kızlar oluyor insanlarda sıkılıyor bir süre sonra gitmek istiyor. Bu yüzden bizim size tavsiyemiz dans olaylarına fazla takılmamanızdır. Önemli olan gerçekten ilgili güler yüzlü bir kına ekibi bulmak lazım..

Asır Organizasyon Ara
×