Osmanlı Macuncusu Kiralama » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

Osmanlı Macuncusu Kiralama

Osmanlı Macuncusu Kiralama

Osmanlı'nınilk kurulduğu dönemlerden, günümüze kadar süre gelen nostaljik sokaksatıcılarından birisi olan Osmanlı macuncusu, Asır Organizasyon farkıyla, hertürlü etkinliğinizde sizlerin yanında olmaktadır. Genellikle çocuklartarafından büyük ilgi gören Osmanlı macunu, kırmızı, beyaz, turuncu,sarı, yeşil ve pembe gibi renklerde hijyenik olarak, ekibimiz tarafındanhazırlanmaktadır.


Osmanlı Macunu Kiralama Hizmeti

İstanbul'untüm ilçe ve semtlerine kiralama hizmeti sunduğumuz Osmanlı Macuncusu, her şeyiylehazır bir hizmettir. Macunu hazırlayan ve dağıtımını yapan elemanımız,nostaljik kostümüyle konuklara hizmet vermektedir. Geleneğimizi yaşatmak,Osmanlı'dan bizlere kadar aktarılan bu enfes lezzeti misafirlerinizle paylaşmakiçin sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir; hemenrezervasyon yaptırabilirsiniz.Osmanlı Macunu Hangi Etkinliklerde TercihEdiliyor?

Açılışorganizasyonlarında, Ramazan etkinliklerinde, kına, nikah ve düğünorganizasyonlarında, sünnet düğünlerinde, iftar organizasyonlarında,festivallerde ve panayırlarda en çok tercih edilen etkinliklerden birisidir.Ayrıca kır düğünlerinde, özel günlerinizde, davetlerinizde, doğum günlerinde veokul etkinliklerinde de talep gören hizmetlerden birisidir.

Macuncustandı kiralama fiyatı için bizimle sitemizde yazan telefon numarasıüzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fiyatlarımız oldukça ekonomiktir.
Osmanlımacunu, macun şekeri olarak da adlandırılmaktadır. 5 farklı renk ve 5 farklıtat olarak sunulan bu lezzetli şekerler, 7'den 70'e herkes tarafından büyükilgi görmektedir. Kivili, vişneli, portakallı, limonlu ve vanilyalı olarakhazırlanmaktadır. Macun üretimi, firmamız tarafından en sağlıklı şekilde,hijyenik kurallara uygun olarak yapılmaktadır. Herhangi bir katkı maddesiiçermeden, en doğal şekli ile konuklarınıza ikram edebileceğinizlezzetlerdendir. İstanbul Osmanlı macunu kiralama fiyatları, etkinliğintarihine, kaç saatlik kiralanabileceğine, etkinliğin düzenleneceği konuma göredeğişiklik gösterebilir. Asır Organizasyon iletişim numarasını arayarak,detaylı ücret bilgisini öğrenebilirsiniz.


Osmanlı Macuncusu Kiralama Servisi

Kültürümüzünsimgelerinden birisi olarak nitelendirilen Osmanlı macuncusu, tarihten berisevilerek bu günlere dek gelen lezzetlerdendir. Bu kültürel lezzeti, birsonraki nesillere aktarmak ve bu kültürü yaşatmak için her türlü etkinliğinizdetercih edebilirsiniz. Çocuklar için özellikle ilgi çeken ve adeta gözlerinialamadığı Osmanlı macuncusu kiralama hizmeti, firmamız tarafından tümİstanbul semtlerine sunulmaktadır. İftar programlarında, nikah ve kınaorganizasyonlarında, açılış törenlerinde, festival ve panayır gibietkinliklerde konukların beğeneceği hizmetlerdendir.

Osmanlımacuncusu ile yalnızca çocuklar değil; yetişkinler de eğleniyor. Bu harikalezzet içi adeta herkes sıraya giriyor. Doğum günü partilerinde, yıl başıetkinliklerinde, açılış törenlerinde, sünnet düğünü organizasyonlarında,nostaljik giyinimli ekip arkadaşımızla birlikte, şekerin hazırlanarak sunumununyapılması ile mekanlarınızda yer alıyoruz.

Hizmetiniverdiğimiz Osmanlı macuncusu standım ile birlikte, eleman temini de etkinliğedahildir. Macun, özenli bir şekilde firmamız bünyesinde hazırlanmaktadır.Dilediğiniz bir tarihte, dilediğiniz mekanda bu hizmetten faydalanmak içinhemen sitemizdeki müşteri iletişim numaraları üzerinden bize ulaşabilir;detaylı bilgi alabilirsiniz.

 


whatsapp İletişim