Osmanlı Macuncusu Kiralama

Osmanlı Macuncusu Kiralama

Osmanlı Macuncusu Kiralama Fiyat

Osmanlı'nın ilk kurulduğu dönemlerden, günümüze kadar süre gelen nostaljik sokak satıcılarından birisi olan Osmanlı macuncusu, Asır Organizasyon farkıyla, her türlü etkinliğinizde sizlerin yanında olmaktadır. Genellikle çocuklar tarafından büyük ilgi gören Osmanlı macunu, kırmızı, beyaz, turuncu, sarı, yeşil ve pembe gibi renklerde hijyenik olarak, ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır.

Osmanlı Macuncusu Kiralama

Osmanlı Macunu Kiralama Hizmeti

İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerine kiralama hizmeti sunduğumuz Osmanlı Macuncusu, her şeyiyle hazır bir hizmettir. Macunu hazırlayan ve dağıtımını yapan elemanımız, nostaljik kostümüyle konuklara hizmet vermektedir. Geleneğimizi yaşatmak, Osmanlı'dan bizlere kadar aktarılan bu enfes lezzeti misafirlerinizle paylaşmak için sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir; hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Osmanlı Macunu Hangi Etkinliklerde Tercih Ediliyor?

Açılış organizasyonlarında, Ramazan etkinliklerinde, kına, nikah ve düğün organizasyonlarında, sünnet düğünlerinde, iftar organizasyonlarında, festivallerde ve panayırlarda en çok tercih edilen etkinliklerden birisidir. Ayrıca kır düğünlerinde, özel günlerinizde, davetlerinizde, doğum günlerinde ve okul etkinliklerinde de talep gören hizmetlerden birisidir.

Macuncu standı kiralama fiyatı için bizimle sitemizde yazan telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fiyatlarımız oldukça ekonomiktir.


Osmanlı Macuncusu Kiralama

İstanbul Osmanlı Macuncusu Kiralama Fiyatları

Osmanlı macunu, macun şekeri olarak da adlandırılmaktadır. 5 farklı renk ve 5 farklı tat olarak sunulan bu lezzetli şekerler, 7'den 70'e herkes tarafından büyük ilgi görmektedir. Kivili, vişneli, portakallı, limonlu ve vanilyalı olarak hazırlanmaktadır. Macun üretimi, firmamız tarafından en sağlıklı şekilde, hijyenik kurallara uygun olarak yapılmaktadır. Herhangi bir katkı maddesi içermeden, en doğal şekli ile konuklarınıza ikram edebileceğiniz lezzetlerdendir. İstanbul Osmanlı macunu kiralama fiyatları, etkinliğin tarihine, kaç saatlik kiralanabileceğine, etkinliğin düzenleneceği konuma göre değişiklik gösterebilir. Asır Organizasyon iletişim numarasını arayarak, detaylı ücret bilgisini öğrenebilirsiniz.

Osmanlı Macuncusu Kiralama

Osmanlı Macuncusu Kiralama Servisi

Kültürümüzün simgelerinden birisi olarak nitelendirilen Osmanlı macuncusu, tarihten beri sevilerek bu günlere dek gelen lezzetlerdendir. Bu kültürel lezzeti, bir sonraki nesillere aktarmak ve bu kültürü yaşatmak için her türlü etkinliğinizde tercih edebilirsiniz. Çocuklar için özellikle ilgi çeken ve adeta gözlerini alamadığı Osmanlı macuncusu kiralama hizmeti, firmamız tarafından tüm İstanbul semtlerine sunulmaktadır. İftar programlarında, nikah ve kına organizasyonlarında, açılış törenlerinde, festival ve panayır gibi etkinliklerde konukların beğeneceği hizmetlerdendir.

Kiralık Osmanlı Macunu Fiyatları

Osmanlı macuncusu ile yalnızca çocuklar değil; yetişkinler de eğleniyor. Bu harika lezzet içi adeta herkes sıraya giriyor. Doğum günü partilerinde, yıl başı etkinliklerinde, açılış törenlerinde, sünnet düğünü organizasyonlarında, nostaljik giyinimli ekip arkadaşımızla birlikte, şekerin hazırlanarak sunumunun yapılması ile mekanlarınızda yer alıyoruz.

Osmanlı Macuncusu Kiralama İletişim

Hizmetini verdiğimiz Osmanlı macuncusu standım ile birlikte, eleman temini de etkinliğe dahildir. Macun, özenli bir şekilde firmamız bünyesinde hazırlanmaktadır. Dilediğiniz bir tarihte, dilediğiniz mekanda bu hizmetten faydalanmak için hemen sitemizdeki müşteri iletişim numaraları üzerinden bize ulaşabilir; detaylı bilgi alabilirsiniz.

 Osmanlı Macuncusu Kiralama


Asır Organizasyon Ara
×