Lokma Döktürme | Hayır Lokması Fiyatları | Lokmacı Kiralama

Lokma Döktürme Fiyatları

İstanbul Lokma Döktürme Fiyatları

Osmanlı döneminden günümüze kadar gelen, kültürümüzün bir parçası olan ve hayır işlerinde çokça tercih edilen lokma döktürme, Helal Lokma firması olarak sizlere sunulan eşsiz bir hizmettir. Lezzetli bir ikram olarak 7'den 70'e herkesin damak tadına uygun bir tatlı olan lokma, çıtır çıtır kıvamı ve mis kokusuyla etraftaki herkesi kendisine çekmeyi başarıyor. Profesyonel ve usta ellerde lokma döktürme hizmeti için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Lokma Döktürme Firması

Herkes için vazgeçilmez bir lezzet olan lokma, iş yeri ve mağaza açılışları, mevlid organizasyonları, ölüm yıl dönümleri, özel davet ve etkinlikler gibi çeşitli organizasyonlarda ülkemizin en çok tercih edilen tatların başında gelmektedir. Lokma döktürmek isteyenler ise lokma döktürme firması arayışına giriyor. Helal Lokma olarak firmamız, yılların vermiş olduğu deneyime sahip ustalar eşliğinde, taze ve kaliteli ürünleri kullanarak tüketiciye en iyi hizmeti sunmayı misyon edinmiştir. Bu amaçla sizler için özel günlerinizde misafir ve davetlilerinize sunabileceğiniz bir lezzeti dilediğiniz adrese getiriyoruz.


Lokma Döken Firmalar

Lokma tatlısı döktürmek için işinin ehli bir firma arıyorsanız, Helal Lokma size ekonomik fiyatlarla en kaliteli hizmeti alabileceğiniz bir alternatif sunuyor. Organizasyon türünüz ne olursa olsun, hijyen ve kaliteyi; damat tadı ve lezzetle birleştirip harmanlıyor. Davetlerinizde konuklarınızın hoş bir lezzeti deneyimlemeleri için sıcak ve taze olarak servis ediliyor. Lokma döken firmalar arasında sektörün lider ismi olan Helal Lokma, İstanbul'un tüm noktalarına her şey dahil paketlerle hizmet sağlıyor. Lokma döktürme ücretleri ise son derece ekonomik. En az 300 kişilik, en çok 2.000 kişilik kapasitede lokma döktürme hizmeti satın alabilirsiniz.


En Uygun Lokma Döktürme Fiyatları 700 TL den Başlıyor.

Evlerde hayır lokması, cenazeler için hayır lokması, sünnet merasimleri için lokma tatlısı, camilerde hayır lokması, mevlitlerde, ölüm yıl dönümlerinde ve benzeri organizasyonlarda hayır lokması döktürmek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Lokma döktürme fiyatları ise davete katılacak olan tahmini kişi sayısına göre değişkenlik gösterebilmektedir. En ekonomik paketimiz, 300 kişilik olan standart paketimizdir. Bu paketin ücreti 550 TL'dir. 600 kişilik seçeneğimizde ücret 700 TL iken, 1.000 kişilik paketimizde 1.000 TL ve 2.000 kişilik paketimizde 1.800 TL'dir. Davetlilerinizin hayır dualarına mahzar olabilmek ve çevrenizdekilere güzel bir tat sunabilmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.


İstanbul'da Lokma Döktürme

İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerde, aynı anda birden fazla noktada lokma dökme hizmeti veriyoruz. İstanbul'da lokma döktürme hizmeti için bize web sitemizdeki telefonlardan ulaşabilirsiniz. Anadolu Yakası lokma döktürme ve Avrupa Yakası lokma döktürme fiyatlarımız standarttır. Lokma döktürme ücretleri, tatlının servis edilecek kişi sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Sunum yapılacak servis sayısını bize söylemeniz gereklidir. Bu sayıya göre hazırlıklarımızı önceden tamamlıyoruz ve ona göre malzeme tedarik sürecini gerçekleştiriyoruz. Amacımız hijyen, yüksek kalite ve taze sunum parametrelerini aynı anda sahip olabilmektir. Detaylar için hemen bizi arayın ve organizasyonlarınızda eşsiz bir lezzet ile davetlilerinizin gönlüne dokunun.


Cami Çıkışında Lokma Döktürme Fiyatları

En son model vasıtalarımızla her şey dahil konseptte lokma dökme hizmeti sağlıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti için özel taleplere de cevap veriyoruz. Cami çıkışında lokma döktürme fiyatları ile evde lokma döktürme, çarşıda lokma döktürme veya cenazede lokma döktürme fiyatları aynı olmaktadır. Herhangi bir ücret değişikliği bulunmuyor. Fiyatı belirleyen tek faktör sunum yapılacak kişi sayısıdır. Bunu bize ilettiğiniz takdirde sizlere özel ekonomik fiyat teklifi sunabiliriz. Lokma döktürme firması olarak İstanbul'da 15 yılı aşkın süredir tüm ilçe ve semtlerde hayırlara vesile olmaya gayret gösterdik. Bundan sonraki süreçte de kaliteli ve güler yüzlü hizmet ile sizlerin yanında olmak için gayretlerimizi sürdüreceğiz.


Lokma Hayrı Fiyatları

Hayır lokması diye tabir edilen lokma dökme hizmeti, diğer lokma hizmetleri ile aynıdır. Sadece ismi bu şekildedir. Daha çok cami çıkışlarında, cenazelerde, ölüm yıl dönümlerinde, sünnet düğünlerinde veya herhangi bir mekanda; insanların duasını almak maksadı ile döktürülen bir hizmettir. Yüzlerce kişiden hayır duası almak için güzel bir hizmet olduğunu söyleyebiliriz. En çok talep edilen lokma türlerinden birisi de lokma hayrıdır. Lokma hayrı fiyatları 300 kişilik servis için 550 TL'den başlamaktadır. Sunum yapılacak kişi sayısı arttıkça, hayır lokması fiyatları da artmaktadır. Belirtilen fiyatlara servis elemanı, tatlı için gerekli malzemelerin temini, nakliye, tatlının pişirilmesi ve servis edilmesi gibi hizmetler dahildir.


Hayır Lokması Fiyatları

Vermiş olduğumuz hayır lokması hizmetimizde, fiyatlar oldukça makuldür. Hayır yapma niyetinde olduğunuzu bildiğimiz için fiyatları ekonomik tutmaya çalışıyoruz. Hayır lokması fiyatları, organizasyona katılacak olan kişi sayısına göre belirlenmektedir. Uzun bir süredir fiyatlarımızda artış yapmadığımızı da belirtmek isteriz. 300 kişilik servis için hayır lokması fiyatları 550 TL'dir. Dilerseniz 300 kişilik, dilerseniz 3.000 kişilik servis hizmetimizden ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Cami çıkışı hayır lokması döktürme, cenaze için hayır lokması döktürme, ölüm yıl dönümleri için hayır lokması döktürme gibi alternatifler için en az 300 kişilik servis hizmeti seçmeniz gerekmektedir. Daha kalabalık etkinliklerde sunduğumuz fiyatları öğrenmek için bizimle irtibat kurabilirsiniz.


İstanbul'da Lokma Döken Firmalar

Hayır Lokma firması olarak sizlere en iyi lokma dökme hizmetini, en ekonomik fiyatlarla sunduğumuzdan emin olabilirsiniz. Bilindiği üzere lokma dökme işi oldukça meşakatli bir iştir. Malzemelerin temin edilmesi, lokma dökme işlemi için malzemelerin temin edilmesi, lokma dökme standının hazırlanması, nakliyesi, servis elemanlarının temini, pişirme ve servis hizmetleri gibi geniş ve kompleks bir iştir. Pişirme işleminin de hijyenik kurallara uygun olarak, usta kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Bunların yanı sıra güler yüzlü hizmet anlayışının benimsenmiş olması önemlidir. İstanbul'da lokma döken firmalar arasında tüm bu saydığımız kriterleri karşılaya Hayır Lokma firmamız, tüm organizasyonlarınız için tercih edebileceğiniz, sektörün lider ismi olarak sizlerle.


İstanbul Lokma Tatlısı Dağıtan Firmalar

Kültürümüz için yüzyıllardır süre gelen bir tat olarak karşımıza çıkan lokma, hem çocukların hem de yetişkinlerin severek tükettiği, hafif, lezzetli bir tatlıdır. Bir o kadar da paylaşmayı, insanların birbirleri ile dualaşmasını simgeler. Bu  nedenle hayır duası ve hayır tatlısı denildiğinde akla gelen ilk tatlıdır. İstanbul kokma tatlısı dağıtan firmalar arasında sektöre öncülük eden Hayır Lokma firmamız, İstanbul'un tüm ilçe ve mahallelerinde yüzlerce kişiye aynı anda lokma dökme hizmeti veriyor. Fiyatlarımız ekonomik olup; hijyen ve güler yüzlü servis hizmetini benimsemekteyiz. Davetinize katılacak olan kişi sayısına göre lokma tatlılarımız hazırlanır, hoş sohbetli, cana yakın ekip arkadaşlarımız tarafından servis edilir.


En Ekonomik Lokma Döktürme Fiyatı 700 TL den Başlıyor.

İş yeri açılışları, cenaze törenleri, sünnet merasimleri, manevi değeri olan etkinlikler, ölüm yıl dönümleri gibi etkinliklerin yanı sıra; yalnızca hayır duası almak ve insanlara güzel bir tat sunabilmek adına da lokma döktürebilirsiniz. Hayır duası almak için lokma döktürmek isteyeceğinizi varsayarak tüm paketlerimizi en ekonomik şekilde sizlere sunuyoruz. Ücretlerimize lokma tatlısı için gerekli malzemelerin temin edilmesinden, pişirilmesine ve servis hizmetlerine kadar her şey dahildir. Dilediğiniz adrese lokma tatlısı standımızı taşıyor, etkinliklerinizde sizlere kaliteli şekilde hizmet vermeyi amaçlıyoruz.


×