Hayır Lokması

Hayır lokması döktürmek Osmanlı döneminden günümüze kadar ulaşan bir geleneğin devamıdır. Ölenlerin ruhuna Fatiha'lar okunarak dağıtılan hayır lokması, bu günlerde hayır işlemek maksadı taşıyan tüm organizasyon ve etkinlikler için de döktürülmektedir.

En Uygun Fiyata En İyi Hizmeti Sunuyoruz

El değmeden ve organik ürünlerle hazırladığımız enfes lezzetli ve mis kokulu hayır lokması, cenazede, mevlitte ve sünnet düğününde ziyaretçi ve davetlilerine çıtır çıtır, sıcacık lokma ikram etmek isteyenler için yerinde hazırlanmaktadır. Hayır lokması döktürmek istiyorum diyorsanız Helal Lokma firmamız hayrınıza vesile olacak tüm çalışmayı kaliteli hizmet anlayışıyla yerine getirmektedir.

İstanbul'da Hayır Döktürme Hizmeti

Helal Lokma firması olarak İstanbul'un tüm ilçelerine seyyar araçlarımızla ulaşım sağlıyoruz. İçiniz rahat bir şekilde misafirlerinize lokma dağıtacak bir firma arıyorsanız, Helal Sertifikalı firmamız lokma hazırlama, dağıtım ve sunumu sırasında hijyen kurallarına harfiyen uymaktadır. Lokmanın lezzeti kadar sunumunun da önemli olduğuna inanıyoruz. Hem siz hem de misafirleriniz gördükleri manzara karşısında gönülleri rahat bir şekilde sunulan ikramları tadacaktır.

İstanbul'da En İyi Hayır Lokmacı Firması

Ölmüşleri için mevlit okutmak isteyenler, hayır lokması dağıtımı yaparak ölmüşlerinin ruhuna bu vesile ile hayır ulaştırmayı amaçlarlar. Lokmanın tadına bakma fırsatı bulan kişiler ise kimin hayrına lokma dağıtılıyorsa o niyetle merhumun ruhuna Fatiha okurlar. Ölenin arkasından yiyecek ve içecek dağıtılmasındaki amaç da budur. Firmamız seyyar araçlarının üzerine ölen kişinin ad ve soyadını yazmaktadır. Ayrıca lokma dağıtımı sırasında da sesli olarak merhumun ad ve soyadını duyuruyoruz. Böylece mevlide katılan veya çevreden geçenlerin de hayra dahil olmasına vesile oluyoruz.

 

Uygun Fiyatlara Hayır Lokmacı Kiralama

İstanbul'da hayır lokmacısı kiralama hizmetine ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Hem uygun fiyatlara hayır lokmacı kiralamak hem de kaliteli hizmet almak için deneyimli firmaları tercih etmeniz önemlidir. Helal Lokma firmamız 15 yılı aşkın süredir İstanbul'da sayısız hayra vesile olmuştur. Kaliteli malzeme kullanarak hazırladığımız lokmalar memnuniyet garantili olarak hazırlanmaktadır. İstediğiniz sayıda ve istediğiniz yerde hayır lokması döküyoruz. Seyyar aracımızla birlikte dağıtım yapılacak yere gelen ustalarımız ister şerbetli isterseniz de şerbetsiz olarak lokmaları yerinde pişiriyor ve davetlilerinize sıcak olarak servis ediyor.

İstanbul'da uygun fiyatlarla lokma siparişi vermek için firmamızla iletişime geçiniz.

Lokmacı Kiralama Servisi

Cenaze ve mevlit programlarında veya sünnet düğünü gibi özel etkinliklerde lokmacı kiralama servisimizden yararlanabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçerek dökülmesini istediğiniz lokma adedini ve mekanı belirtmeniz alacağınız kaliteli hizmet için yeterlidir. Sunum için tabak, çatal ve peçete; hayır lokması için hamur ve şerbet firmamız tarafından temin edilmektedir. Lokmacı kiralama fiyatlarımıza nakliye dahildir. Programın yoğunluğuna göre servis eleman sayımızı belirliyoruz. Hayır lokması döktürürken helalinden bir firma ile çalışmak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.

Kurumsal ve bireysel olarak sahip olduğumuz referanslar sayesinde firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.