Hayır Lokması

Hayırlokması döktürmek Osmanlı döneminden günümüze kadar ulaşan bir geleneğin devamıdır.Ölenlerin ruhuna Fatiha'lar okunarak dağıtılan hayır lokması, bu günlerde hayırişlemek maksadı taşıyan tüm organizasyon ve etkinlikler için dedöktürülmektedir.

En Uygun Fiyata En İyi Hizmeti Sunuyoruz

Eldeğmeden ve organik ürünlerle hazırladığımız enfes lezzetli ve mis kokulu hayırlokması, cenazede, mevlitte ve sünnet düğününde ziyaretçi ve davetlilerineçıtır çıtır, sıcacık lokma ikram etmek isteyenler için yerindehazırlanmaktadır. Hayır lokması döktürmek istiyorum diyorsanız Helal Lokmafirmamız hayrınıza vesile olacak tüm çalışmayı kaliteli hizmet anlayışıylayerine getirmektedir.

İstanbul'da Hayır Döktürme Hizmeti

HelalLokma firması olarak İstanbul'un tüm ilçelerine seyyar araçlarımızla ulaşımsağlıyoruz. İçiniz rahat bir şekilde misafirlerinize lokma dağıtacak bir firmaarıyorsanız, Helal Sertifikalı firmamız lokma hazırlama, dağıtım ve sunumusırasında hijyen kurallarına harfiyen uymaktadır. Lokmanın lezzeti kadarsunumunun da önemli olduğuna inanıyoruz. Hem siz hem de misafirlerinizgördükleri manzara karşısında gönülleri rahat bir şekilde sunulan ikramlarıtadacaktır.

İstanbul'da En İyi Hayır Lokmacı Firması

Ölmüşleriiçin mevlit okutmak isteyenler, hayır lokması dağıtımı yaparak ölmüşlerininruhuna bu vesile ile hayır ulaştırmayı amaçlarlar. Lokmanın tadına bakmafırsatı bulan kişiler ise kimin hayrına lokma dağıtılıyorsa o niyetle merhumun ruhunaFatiha okurlar. Ölenin arkasından yiyecek ve içecek dağıtılmasındaki amaç dabudur. Firmamız seyyar araçlarının üzerine ölen kişinin ad ve soyadınıyazmaktadır. Ayrıca lokma dağıtımı sırasında da sesli olarak merhumun ad vesoyadını duyuruyoruz. Böylece mevlide katılan veya çevreden geçenlerin de hayradahil olmasına vesile oluyoruz.

 

Uygun Fiyatlara Hayır Lokmacı Kiralama

İstanbul'dahayır lokmacısı kiralama hizmetine ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Hem uygunfiyatlara hayır lokmacı kiralamak hem de kaliteli hizmet almak için deneyimlifirmaları tercih etmeniz önemlidir. Helal Lokma firmamız 15 yılı aşkın süredirİstanbul'da sayısız hayra vesile olmuştur. Kaliteli malzeme kullanarak hazırladığımızlokmalar memnuniyet garantili olarak hazırlanmaktadır. İstediğiniz sayıda veistediğiniz yerde hayır lokması döküyoruz. Seyyar aracımızla birlikte dağıtımyapılacak yere gelen ustalarımız ister şerbetli isterseniz de şerbetsiz olaraklokmaları yerinde pişiriyor ve davetlilerinize sıcak olarak servis ediyor.

İstanbul'dauygun fiyatlarla lokma siparişi vermek için firmamızla iletişime geçiniz.

Lokmacı Kiralama Servisi

Cenazeve mevlit programlarında veya sünnet düğünü gibi özel etkinliklerde lokmacıkiralama servisimizden yararlanabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçerekdökülmesini istediğiniz lokma adedini ve mekanı belirtmeniz alacağınız kalitelihizmet için yeterlidir. Sunum için tabak, çatal ve peçete; hayır lokması içinhamur ve şerbet firmamız tarafından temin edilmektedir. Lokmacı kiralamafiyatlarımıza nakliye dahildir. Programın yoğunluğuna göre servis elemansayımızı belirliyoruz. Hayır lokması döktürürken helalinden bir firma ileçalışmak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.

Kurumsalve bireysel olarak sahip olduğumuz referanslar sayesinde firmamızı gönülrahatlığıyla tercih edebilirsiniz.