Düğün Organizasyonu » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

Düğün Organizasyonu

Düğün Organizasyonu

Düğün organizasyonu davetli karşılamadan süslemelere, ekipman temininden ses sistemine kadar geniş kapsamlı bir çalışma gerektirir. Asır organizasyon olarak mekanın seçimi, düğünün teması, davetlilere sunulacak menü gibi seçenekler göz önünde bulundurularak, istediğiniz düğün organizasyonu için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Düğün tarihi mekanın açık veya kapalı alanda tercih edilmesini kolaylaştıracaktır. İlkbahar ve yaz aylarında kır düğünü, kış ve sonbahar aylarında ise düğün salonları, havuz başı düğün mekanları, otelde düğün ve restaurantta düğün seçenekleri tercih edilir.


Düğün Organizasyon Hizmetleri

Düğün ve davetlerde organizasyon şirketlerinin hizmetleri düğünün yapılacağı mekana göre değişecektir. Örneğin; otelde düğün yapılacağında masa-sandalye kiralama ve süsleme hizmetine  gerek duymazsınız. Kendi seçtiğiniz mekanda kır düğünü yapmak istediğinizdeyse, masa ve sandalye kiralama, süsleme, ses ve ışık sistemi, video ve resim çekimi gibi organizasyon hizmetlerine ihtiyacınız olacaktır. Asır düğün organizasyonu olarak sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

·         Düğün süslemeleri

·         Gelin-damat masa sandalye süslemeleri

·         Masa ve sandalye temini

·         Gelin yolu süslemesi

·         Volkan ve konfeti gösterileri

·         Düğün pastası

·         Yemekli düğün organizasyonları için menü hazırlığı

·         Sokak satıcıları

·         Ses ve ışık sistemi temini, kurulumu

·         Video ve fotoğraf çekimi

·         Ekip ve eleman temini

Düğün organizasyonu hizmetlerimizden her şey dahil seçenekleri tercih edebileceğiniz gibi hayal ettiğiniz düğünü baştan sona kadar özgün olarak tasarlayabiliriz. Kapalı alan tercih edilmesi halinde, Salon Asır’ın şık ve konforlu salonları tercih edebilirsiniz.


Düğün Organizasyonu Fiyatları

Düğün organizasyonlarında firmamızın verdiği hizmetler sınırsızdır. Eğlence etkinlikleri, mekan süslemeleri, ekip ve eleman temini, malzeme temini, davetli karşılama servisi, çeşitli menüler gibi hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için tüm organizasyon hizmetlerini sağlıyoruz. Bu nedenle Asır düğün organizasyonu fiyatları, mekan, semt, etkinlik içeriği gibi tercihinize göre farklılık gösterecektir. Ekonomik düğün organizasyonu gerçekleştirmek isterseniz, her şey dahil düğün paketlerimizden yararlanabilirsiniz.  Her şey dahil düğün paketlerine, tüm hizmetlerimiz arasından ekleme yapabilirsiniz. Düğün gününe rezervasyon yaptırmak için Asır Organizasyon iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz. Karar verdiğiniz düğün organizasyonu için firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz.