şişme oyun parkı kiralama » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

şişme oyun parkı kiralama

ŞİŞME OYUN PARKI KİRALAMA

ŞİŞME OYUN PARKURLARI KİRALAMA ÜCRETLERİ SEÇİLECEK OLAN MODELE VE OYUN PARKURUNUN KURULACAĞI YERİN UZAKLIĞINA GÖRE DEĞİŞİM GÖSTERMEKTEDİR.

şişme oyun parkuru kiralama

 

ORGANİZASYONLARINIZ İÇİN ŞİŞME OYUN PARKURU KİRALAMA HİZMETİMİZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

şişme oyun parkurları kiralama merkezi

OYUN PARKURLARIMIZ HER YAŞA GÖRE VARDIR. ŞİŞME OYUN EĞLENCE PARKURLARI İLE BİRLİKTE GÖREVLİ ARKADAŞTA YOLLAMAKTAYIZ. ŞİŞME OYUN PARKURLARI KİRALAMA HİZMETİ SAATLİK OLUP FİYATLARI DEĞİŞİKLİK GÖSTERMEKTEDİR. BİZİ ARAYIP OYUN PARKURU KİRALAMA İLGİLİ FİYAT BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.

Şişme Oyun Evi, Şişme Oyun Parkı, Şişme Oyun Parkı Kiralama, Şişme Oyun Parkı Fiyatı ... Çocuklar için şişme kaydıraklar, eğlence parkurları, trambolinler, hakkında bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

şişme oyun parkı kiralama

ÇOCUKLAR İÇİN EĞLENCE OLAN BU OYUN ALANLARI ÇOCUKLAR ARKADAŞLARIYLA DİLEDİĞİNCE EĞLENECEK VE GÜNÜN KEYFİNİ ÇIKARACAKLAR. ŞİŞME KAYDIRAK YADA DİĞER ŞİŞME OYUN PARKURLARIMIZI ETKİNLİK ALANINA SAATLER ÖNCESİNDEN KURUYOR VE HER OYUN PARKURUNUN BAŞINA BİR GÖREVLİ BIRAKIYORUZ. 

oyun şişme kaydırak dev oyun parkı

OYUN ALANLARIMIZ YENİ VE SORUNSUZDUR. LÜTFEN GÜNLER ÖNCESİNDEN REZERVASYON AÇTIRINIZ YAZ SEZONUNDA İŞLERİMİZ YOĞUN OLMASI SEBEBİ İLE ÖNCEDEN REZERVASYON ALMAKTAYIZ. OKUL ETKİNLİKLERİ İÇİN ŞİŞME OYUN PARKURLARI, PİKNİK ORGANİZASYONLARI İÇİN ŞİŞME OYUN PARKURLARI, DÜĞÜN SÜNNET ORGANİZASYONLARI İÇİN ŞİŞME OYUN PARKURU, KİRALIK OYUN ALANLARI İÇİN BİZE ULAŞINIZ.  

 

İLETİŞİM  : 0553 241 40 67   YADA  0216 397 20 02 

whatsapp İletişim