Şişme Oyun Parkı Kiralama | Kiralık Şişme Kaydırak

Şişme Oyun Parkı Kiralama

Şişme Oyun Parkı Kiralama

Şişme Oyun Parkurları Kiralama Ücretleri Seçilecek Olan Modele Ve Oyun Parkurunun Kurulacağı Yerin Uzaklığına Göre Değişim Göstermektedir.

şişme oyun parkuru kiralama

Şişme Oyun Parkı Kiralama Fiyatları

Organizasyonlarınız İçin Şişme Oyun Parkuru Kiralama Hizmetimiz İçin Bize Ulaşabilirsiniz.Şişme oyun alanı kiralama için bize ulaşırsanız size fiyat konusunda yardımcı olabiliriz. Firmamız İstanbul'da olup sizlere oyun alanı kiralama hizmetleri sağlıyoruz.

şişme oyun parkurları kiralama merkezi

İstanbul  Şişme Oyun Parkı

Oyun Parkurlarımız Her Yaşa Göre Vardır. Şişme Oyun Eğlence Parkurları İle Birlikte Görevli Arkadaşta Yollamaktayız. Şişme Oyun Parkurları Kiralama Hizmeti Saatlik Olup Fiyatları Değişiklik Göstermektedir. Bizi Arayıp Oyun Parkuru Kiralama İlgili Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz. Şişme Oyun Evi, Şişme Oyun Parkı, Şişme Oyun Parkı Kiralama, Şişme Oyun Parkı Fiyatı ... Çocuklar için şişme kaydıraklar, eğlence parkurları, trambolinler, hakkında bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

şişme oyun parkı kiralama

Şişme Kaydırak Kiralama Fiyatları

Çocuklar İçin Eğlence Olan Bu Oyun Alanları Çocuklar Arkadaşlarıyla Dilediğince Eğlenecek Ve Günün Keyfini Çıkaracaklar. Şişme Kaydırak Yada Diğer Şişme Oyun Parkurlarımızı Etkinlik Alanına Saatler Öncesinden Kuruyor Ve Her Oyun Parkurunun Başına Bir Görevli Bırakıyoruz. 

oyun şişme kaydırak dev oyun parkı

Piknik Organizasyonu Şişme Oyun Parkuru Kiralama

Oyun Alanlarımız Yeni Ve Sorunsuzdur. Lütfen Günler Öncesinden Rezervasyon Açtırınız Yaz Sezonunda İşlerimiz Yoğun Olması Sebebi İle Önceden Rezervasyon Almaktayız. Okul Etkinlikleri İçin Şişme Oyun Parkurları, Piknik Organizasyonları İçin Şişme Oyun Parkurları, Düğün Sünnet Organizasyonları İçin Şişme Oyun Parkuru, Kiralık Oyun Alanları İçin Bize Ulaşınız.  

İLETİŞİM  :  0553 241 40 67   YADA  0216 397 20 02 

En Ekonomik Şişme Oyun Parkurları Fiyatları 3.000 TL den Başlıyor.

Çocuklar için son derece eğlenceli etkinliklerden birisi olan şişme oyun parkurları, ilgi gören bir etkinliktir. Açık havada planladığınız organizasyonlarda tercih edilen bu oyun alanları ile çocuklar çok mutlu olacak. Böylesine güzel ve eğlenceli parkuru satın almak istediğinizde ciddi yatırımlar yapmanız gerektiğini vurgulamak isteriz. Ancak belirli tarihler arasında günlük/haftalık veya aylık olarak kiralama hizmeti alabilir, daha ekonomik hale getirebilirsiniz. Firmamız tarafından sunulan şişe oyun parkurları eğitimli özel çalışanlar ile birlikte sunulan bir hizmettir. Güvenlik ön planda tutulur.

Şişme Oyun Parkuru Seçenekleri

Top Havuzu: 3-12 yaş arası çocuklara hitap eden parkurlardan birisi olan top havuzu, şişme bir havuzun içine yerleştirilen binlerce top ile çocukların son derece eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan parkurdur. Rengarenk toplar ile çocuklar enerjilerini atabilir, diledikleri gibi zıplayıp koşturabilirler.

Rodeo: Bu parkur hem çocuklar hem de yetişkinler için ideal oyun alanıdır. Şişme rodeolar, bir boğanın üzerine oturan kişiyi, boğanın üzerinden atmaya çalışan bir eğlence aracıdır. Buna karşı gelmek son derece zordur ve bir o kadar da eğlencelidir.

Canlı Langırt: Bu etkinlikte en az 10 kişi aynı platformda canlı olarak langırt oynayabilmektedir. Aksiyonu üst seviyede olan bu parkur ile hem çocuklar hem de yetişkinler eğlenceli zaman geçirebilirler.

Şut Becerisi: Ülkemizde futbola bu kadar ilgi büyükken, böyle bir oyunu unutmak olmazdı. Şişme balondan imal edilmiş bir kale bulunuyor ve işaretli bölgelere şut çekerek topun gönderilmesi amaçlanıyor. Oyuncular için son derece eğlenceli bir parkur olduğunu söyleyebiliriz.

Tırmanma Piramidi: Bu parkurda amaç, piramit şeklinde yükselen bir rampada belirli tutacaklara basarak en yüksek noktaya ulaşmaya çalışmaktır. Adrenalini yüksek oldukça zevkli bir oyun olan tırmanma piramidi 7'den 70'e herkesin ilgisini çeken bir oyun türüdür.


Şişme Oyun Parkuru Fiyatları ve Güvenliğin Sağlanması

Bu tarz parkurlarda eğlence kadar önemli bir diğer konu da güvenliğin sağlanmasıdır. Tecrübeli ekibimiz oyun parkurlarında güvenlik önlemlerine azami ölçüde riayet ederek misafirlerin güvenle eğlenmesini sağlamaktadır. Şişme oyun parkuru fiyatları ise oyun çeşidine ve kiralanacak süreye göre değişmektedir. 


Asır Organizasyon Instagram
Asır Organizasyon Youtube
Asır Organizasyon Whatsapp
Asır Organizasyon Ara
×