Sunucu Spiker Kiralama » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

Sunucu Spiker Kiralama

 SUNUCULARIMIZ

İşinde başarılı radyo ve televizyon programcılığı tecrübesi olan ve alanında en az 10 yıllık deneyime sahip ekibimizden oluşmaktadır.


Türkiye genelinde  hangi ilde olursa olsun düzenlecek herhangi bir organizasyonun sunumunu, eğlenceli, hareketli, üsluplu ve dikkatli bir şekilde sunmak, yapılan organizasyonun gidişatını etkileyecek en önemli unsurdur. 

 

Sunuculuk hizmetinizi bize güvenerek emanet ettiğiniz organizasyonunuzun en iyi şekilde tamamlanması bizim için gurur verici olup, alınan sunuculuk hizmeti sonunda yüzünüzde belirecek küçük bir tebessüm bizi ihya edecektir. 

 


İletişim :0553 241 40 67

organizasyonasir@gmail.com


Sunucu Spiker Kiralama

Sunucular görev aldığı etkinlik,program ve davetlerde açılış konuşmasını yapan, konuklarla iletişim kuran,kalabalığı harekete geçiren ve program akışını yürüten kişilerdir. Spiker isetelevizyonda sunuculuk yaparlar. Sunuculara fuar, marka veya firma lansmanları,toplantılar, okul programları ve gösterilerde, programın etkili bir şekildeyürütülmesi için ihtiyaç duyulur. Asır Organizasyon şirketi, radyo vetelevizyon programları tecrübeli ve alanında profesyonel kişiler aracılığıyla sunucuspiker kiralama hizmeti vermektedir. Sunucu ekibimiz özel gün ve gecelerde,seminer, gösteri, toplantı gibi çeşitli organizasyon türünde görev almıştır.Tüm organizasyon seçeneklerinde firmamızdan profesyonel sunucu spiker kiralamadesteği alabilirsiniz.

Sunucu Spiker Kiralama Organizasyonu

Asır Organizasyon şirketi olaraksunuculuk gerektiren tüm etkinlik ve davetlerde sunucu spiker kiralamahizmeti veriyoruz. Ramazan ayı organizasyonları, İslami düğünler, okulgösterileri, kutlu doğum günleri, belediye organizasyonları ve iş yeriaçılışları sunuculuk hizmeti verdiğimiz organizasyonlardan bazılarıdır. Bayansunucu ve erkek sunucu tercih edebilirsiniz. Eğlenceli etkinliklerde olduğugibi kongre ve konferanslar için sunucularımız göre almaktadır. Eğitimli vediksiyonu düzgün spikerlerimiz ve sunucularımız, organizasyonunuzu etkili birşekilde sürdürecektir.

Firmaların promosyon ve kampanyaorganizasyonlarını yürütmek, kalabalığı coşturarak firmanın dikkat çekecekkonuşmalar yapacak sunuculuk hizmetimiz de bulunmaktadır. Bu sunuculuk türünüyapan kişilere çığırtkan ismi verilmektedir. Konserler için sanatçı sahne alanakadar görev yapan sunucularımız, sahneyi yöneterek kalabalığı coşturacaktır.

Sunucu Spiker Kiralama Fiyatları

Etkinlik türüne göre değişenüslup ve türde konuşma yapma becerisine sahip sunucularımız, program akışınısorunsuz yönetirler. Marka ve firmalar, lansmanları için sunucuya ihtiyaçduyduğunda, daha çok medyatik yönü olan kişilerle çalışmak isterler. Bu tür görevlerdesunucu spiker kiralama fiyatları daha yüksek tutarlarda olmaktadır.Promosyon-kampanya organizasyonu, belediye organizasyonları, İslami düğünsunucuları, kutlu doğum günleri gibi pek çok alanda, Asır Organizasyon’dandestek alabilirsiniz.  Şirketimizinsunucu spiker kiralama fiyatları, etkinlik içeriğine, sunucu tercihine, hizmetverilecek bölgeye ve sürece göre değişkenlik gösterecektir. Detaylı bilgi almakiçin Asır Organizasyon Whatsapp numarası ve mail adresinden iletişimegeçebilir, randevu alabilirsiniz.

 


whatsapp İletişim