Fotoğraf Video Çekimi | Düğün Nişan Kına

Fotoğraf Video Çekimi

Full HD video kamera ve profesyonel fotoğraf makinelerimizle düğün, bayi toplantısı, kına, nişan, mezuniyet, sünnet düğünü ve bebek mevlidi gibi özel organizasyonlarınız için fotoğraf-video çekimi hizmeti veriyoruz. Asır Organizasyon olarak son teknolojik aletlere yer vererek müşterilerimiz için en iyi ekipmanlarla, profesyonel fotoğraf ve video çekimi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca ihtiyaç duyan firmalara ekipmanlarımızı operatörlü olarak kiralıyoruz. 

Kısa film çekimi, tanıtım filmi, televizyon programı çekimi, televizyon reklamları, tanıtım filmi ve belgesel çekimi gibi her türlü ihtiyacınız için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Düğün organizasyonlarında düğün öncesi iç ve dış mekan fotoğraf ve video çekimi yapıyor, isterseniz çekilen fotoğraflardan düğün hikaye albümü ve düğün hikaye videosu hazırlıyoruz.

Asır Organizasyon olarak davet ve etkinliklerinizi önemsiyor, kurumsal kimliğimizin güvencesi altında profesyonel fotoğrafçı ve kameramanlarımızla isteklerinize yön verecek şekilde çalışmalar sergiliyoruz.

Profesyonel Video ve Fotoğraf Çekimi Hizmeti

Tanıtım filmi, kısa film çekimi ve televizyon programı çekimi gibi firmalara özel çalışmalarda ve düğün, nişan gibi özel organizasyonlarda Jimmy Jib kamera sistemimizi kiralayarak profesyonel çekim hizmetimizden yararlanabilirsiniz.  Jimmy Jib sistemi insan gücünün ulaşamayacağı noklara kadar ulaşıp, sarsıntı ve titreme gibi durumlarla karşılaşmadan kaliteli görüntüler yakalamaya olanak veren bir sistemdir. Ayarlanabilir özelliği sayesinde her alanda işlevselliğini korur ve çekim kalitesi bakımından en iyi sonucu sunar.

Firmamız türlü etkinlik, davet ve organizasyon için barkovizyon cihazı ve barkovizyon perdesi kiralama hizmeti vermektedir. Düğün, nişan, kına ve diğer organizasyonlarda davetlileriniz için özel olarak seçtiğiniz resimlerden oluşan barkovizyon gösterisi de hazırlıyoruz.

Barkovizyon cihazı ve barkovizyon perdesi kiralama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızı kullanarak firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Kına organizasyonlarına özel fotoğraf-video çekimi için bayan kameraman ve fotoğrafçılarımızla destek veriyoruz. Özel montaj stüdyomuzda dijital baskı, siyah beyaz baskı ve dijital efektlendirme gibi çeşitli çekim özellikleriyle kayıtlar gerçekleştiriyoruz. Ayrıca bebek mevlidlerinde stüdyomuzda veya istediğiniz bir mekanda fotoğraf çekimi hizmeti veriyoruz. 

Canlı yayın araçları için istediğiniz mekana Full HD destekli kamera sistemlerimizle rejji kurulumu ve canlı yayın hizmeti sağlıyoruz. Reji kurulumu hizmetimizden araçlı veya kendi aracınız varsa araçsız olarak yararlanmanız mümkün. 

Piknik, panayır, mezuniyet ve kır düğünü gibi açık alanlarda gerçekleştirilen eğlence ve etkinliklere özel Drone fotoğraf-video çekimi ile farklı bir ambiyans yakalamak isterseniz, ileri düzeyde teknik ekipmanlarımızda yanınızdayız. 

Firmamız organizasyonlara özel paket olarak veya yalnızca fotoğraf-video çekimi olmak üzere farklı hizmet seçenekleri sunmaktadır. Bu nedenle fotoğraf-video çekimi fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz hemen firmamızı arayabilirsiniz!

FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMİ

En mutlu anlarınızı en güzel anılara çevirelim..

Düğün organizasyonunuzun özellikle vazgeçilmezi olan fotoğraf ve video hizmetini profesyonel çözüm ortakları sayesinde eksiksiz olarak hizmetinize sunmaktayız.

- Düğün Öncesi, İç ve Dış Mekan Fotoğraf ve Video Çekimleri,

- Düğün Hikâye Albümü Fotoğrafçılığı,

- Düğün Hikâye Videosu

- Fotoğraf Çekimi

- Video Çekimi

- Düğün ve davetlerinizde davetlileriniz için expres fotoğraf hizmeti,

- İstek üzerine 2 (iki) kamera ile çekim,

- Jimmy Jip Kiralama Hizmeti

- Jimmy Jipli Çekim,

- Reji Hizmeti

- Barkovizyon Cihazı Kiralama

- Barkovizyon Perdesi Kiralama

- Düğün Öncesi Barkovizyon Gösterisi,

- Özel Montaj Stüdyomuzda Efektli Kayıtlar,


Asır Organizasyon Ara
×