Sünnet Düğün Hediyelikleri

Son zamanlarda çeşitliliğigittikçe artan sünnet düğün hediyelikleri, sünnet organizasyonlarında yerverilmesi gereken hazırlıkların başında geliyor. Evlatlarınızın sünnetorganizasyonlarında, davetlilerinize hediyelik dağıtarak, bu özel günühatırlanır kılabilirsiniz. Organizasyon sahipleri, butik ürünleri tercihedebileceği gibi kendi özgün tasarımlarını da hazırlayabiliyor. Sevimli, minikve bir o kadar da manidar sünnet düğün hediyelikleri, birbirinden farklıtasarımlarla sunulmaktadır. Çocuğunuzun sünnet düğününde misafirlerinizedağıtabileceğiniz hediyelikler konusunda fikir veren seçenekleri makalemizdebulabilirsiniz.

Sünnet Düğünü Hediyelik Fikirleri

Çocuğunuz için özenerek hazırlandığınızsünnet düğününe iştirak eden misafirlerinize, küçük de olsa bir hediyevermeniz, hoş bir karşılama olacaktır. Bu özel günü hatırlatacak sünnetdüğünü hediyelik fikirleri ile karşınızdayız.


Keçeden Sünnet Düğün Hediyelikleri

Magnet veya yaka süsü olarakhazırlanabilen keçeden sünnet düğün hediyelikleri, son zamanların en çoktercih edilenleri arasındadır. Nazar boncuğu figürlü ve araba figürlüseçenekleriniz bulunduğu gibi çocuğunuzun resmini içeren keçeden hediyeliklerde tasarlanabiliyor.

Kokulu Sünnet Düğün Hediyelikleri

Lavanta, begonya, gül kokularıylahazırlanan sünnet düğün hediyelikleri kese veya şişe şeklindedir. Sünnettarihini ve çocuğunuzun isminin de ye aldığı bir baskıyla harika tasarımlıhediyelikler bulunmaktadır. Tül ve nazar boncuğu detaylarla süslemeler deyapılabilir.

Dekoratif Şişe Sünnet Düğün Hediyelikleri

Güzel kokulu kolonyaları içerendekoratif şişeler, hem hoş kokuyor hem de renkleriyle şık bir görüntüoluşturuyor. Tıpalı ve fiyonklarla, tüllerle veya nazar boncuğuyla hazırlanacakdekoratif şişeler, sünnet düğün hediyelikleri arasında tercihedebileceğiniz şık tasarımlar arasındadır.

Magnet Sünnet Düğün Hediyelikleri

Özel günlerde tercih edilenhediyeliklerden biri de magnetlerdir. Sünnet çocuğu figürlü, maşallah yazılı vegünün önemini anlatan küçük not iliştirmeli magnet sünnet düğünhediyelikleri, misafirleriniz için şık bir tasarım olacaktır.

Anahtarlık Sünnet Düğün Hediyelikleri

Kullanışlı bir hediye olmasınedeniyle davet ve organizasyonlarda anahtarlıklara oldukça yer verilmektedir.Anahtarlık sünnet düğün hediyelikleri, çocuğunuzun resmi askılı veyabirbirinden farklı figürlerle hazırlanabiliyor. Beğendiğiniz bir anahtarlığıkendiniz de süsleyebileceğiniz gibi sünnet hediyelikleri hizmeti verenfirmalardan özel isteklerde bulunarak, hazırlanmasını isteyebilirsiniz.

Lokum kaseleri, kına keseleri,kavanozlar ve mumlar, diğer sünnet düğün hediyelik fikirlerinden bazılarıdır.