Sünnet Düğünü Organizasyonu | Sünnet Organizasyonu | Sünnet Organizasyon Şirketi

Sünnet Düğünü Organizasyonu

İsterseniz sünnet düğünü için paket programlarımızdan faydalanabilirsiniz

SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU-SÜNNET DÜĞÜNÜ MERASİMİ

Güzel Bir Sünnet Düğünü Organizasyonu Nasıl Olur?

Çocuklarımızın hayatları boyunca unutulmayacak özel günleri arasında olan sünnet düğünleri, her anne ve babanın hayal ettiği güzellikte olması açısından çok önemlidir. Bu mutlu günü unutulmaz kılmak için, birçok güzel organizasyonlar vardır.

Düğün salonu, havuz başı, kır konsepti ve restoran gibi birçok mekanda sünnet düğünü organizasyonu yapılabilir. Tüm masaların ve sandalyelerin giydirildiği, etrafın balonlarla ve objelerle süslendiği bir mekan çok hoş olacaktır. Çocuğunuzun keyifle oturacağı, etrafı seyredebileceği sünnet tahtı kiralayabilirsiniz. Ya da yeniçeriler eşliğinde çocuğunuzun taşınması gibi renkli alternatifleri uygulatabilirsiniz. Organizasyonunuzu, sihirbaz, baloncu, mısırcı, şerbetçi, pamuk şekerci gibi unsurları ekleyerek, daha eğlenceli bir parti haline dönüştürebilirsiniz. İslami bir sünnet organizasyonu isterseniz semazenler çok iyi bir seçenek olacaktır.
 
Sünnet düğünün de kullanılan konfeti, volkan gösterisi ve havai fişek gösterileri oldukça ilgi çekicidir. Hem çocuğunuzun, hem de konuklarınızın eğlenceli vakit geçirebilmelerini sağlamaktadır. Bu özel günü ölümsüzleştirmek için, profesyonel fotoğraf ve video çekimi de oldukça önemlidir. Tüm misafirlerinizle çektireceğiniz fotoğraflar, ömür boyu güzel bir hatıra olarak kalacaktır. İslami sünnet organizasyon

ÖRNEK SÜNNET DÜĞÜNÜ VİDEOLARINDAN BİR KAÇINI İZLEYİNİZ.

Sünnet Düğünü Organizasyonlarınız Asır Organizasyon İle Daha Güzel Olacak.. Bugüne Kadar Gerçekleştirdiğimiz Onlarca Sünnet Düğünü Organizasyonu İle Edindiğimiz Tecrübelerimizden Yola Çıkarak En Güzeli Sunmaya Devam Ediyoruz.

  En İyi Ekip Ve Ekipmanlarımız İle Sünnet Düğünü Organizasyonun Da Biz "Asır Organizasyon" Olarak Yanınızdayız..Mehter Takımı,Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri, İlahi Grubu, Tasavvuf Grubu, Semazen Ekibi, Palyaço, Tahta Bacak Ve Daha Fazlası Sünnet Düğünlerinize Renk Katmaya Devam Ediyor

Mehter Takımımız  misafirlerinizin gönlünü mest ederken, oğlunuzu Sünnet Tahtıyla yeniçeriler nezaretinde salona alıyor ve bir padişah edasıyla davetlileri selamlatıyoruz...

İlahi Gruplarımız sevilen en güzel ilahileri seslendirirken Semazenlerimiz sema gösterisi ile ortama manevi bir hava katıyor..

SÜNNET ORGANİZASYONU İÇİN GEREKLİ OLAN BÜTÜN EKİP VE EKİPMANLAR KENDİMİZE AİT OLUP ARACILIK HİZMETİ SUNMAMAKTAYIZ

  SÜNNET ORGANİZASYONU HİZMETLERİMİZ

 Sünnet Koltuğu, İlahi Grubları, Sünnet Tahtı Ve Yeniçeriler, Tasavvuf Grubu, Sunucular, İlahi Sanatçıları, Balon Süsleme, Mehter Takımı, Semazen Grubu, Masa Sandalye Süsleme,Tiyatro Ekibi, Animasyon Ekibi, Kamera Çekimi,Sohbet Programları, Canlı Enstrumanlar, Palyaçolar, Mevlithanlar, Animasyon Yiyecekleri, İlahi Grubu, Havai Fişek ve Volkan gösterisi Ayrıca Mevlithanlarımızdan Sünnet Mevlüdü Hakkında Bilgi Alabilirsiniz

Sünnet Düğünü Fiyatları, Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri Fiyatları, Sünnet Düğünü İçin Mehter Takımı Fiyatları, Düğün İlahi Ve Tasavvuf Grubu Fiyatları Ayrıca Semazen Gösterisi Fiyatları İçin Bizi Arayınız..Patlamış Mısır,Pamuk Şeker,Osmanlı Macunu Animasyon Yiyecekleri Sayfamızda Sizlere Sunuluyor..

 SÜNNET TAHTI,YENİÇERİ ASKERLERİNİN OMUZLARINDA TAŞIDIĞI SÜNNET TAHTI MEHTER MARŞI İLE GÖRKEMLİ BİR AKTİVİTEDİR TAVSİYE EDİLİR.

"Hafızalardan uzun süre silinmeyecek bir Sünnet düğünü için Asır Organizasyon farkını seçin"

ÖRNEK VİDEOLARDAN BİR KAÇINI İZLEYEBİLİRSİNİZ..

Oğlunuzun en özel ve ailenizin mutlu gününde, Asır Organizasyon sizinle baraber...

DAHA FAZLA VİDEO İZLEMEK İÇİN YOUTUBE DE ASIR ORGANİZASYON DİYE ARATABİLİRSİNİZ YADA YAZIYA TIKLAYARAK VİDEOLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ...Sünnet Organizasyonu

Sünnet organizasyonu erkek çocuğun sünnet ettirilmesinin kutlandığı gün için yapılan hazırlıkların genel adıdır. Aile, erkek çocuğunu sünnet ettirmekten duyduğu sevinci yakınlarıyla paylaşmak amacıyla sünnet organizasyonu düzenler. Hazırlıkların bir kısmı (yakınları davet, sünnet yatağı hazırlama, vb.) aile tarafından bir kısmı ise organizasyon firmalarının hizmetleri ile sünnet düğünü gününe hazır olacak şekilde tamamlanır.

Sünnet organizasyonu hizmeti veren firmamız sünnet düğünü için ailelerin neredeyse her konuda ihtiyacına yanıt verebilmektedir. Sünnet kıyafeti kiralama, süsleme organizasyonu (masa ve sandalye süsleme, balon süsleme, vb.) , sünnet tahtı kiralama, yeniçeri askeri, volkan ve konfeti şovları gibi pek çok konuda sünnet organizasyon hizmetlerimiz bulunmaktadır.


Sünnet Organizasyon Fikirleri

Sünnet düğünü yapacaklar organizasyon firmalarının sınırsız program seçeneklerinden yararlanarak gönüllerinin istediği gibi bir organizasyon düzenleyebiliyorlar. Genellikle Osmanlı temasına bağlı kalarak yapılan sünnet organizasyonu modern dokunuşlarla da şekillendirilebiliyor.

Firmamızın sünnet düğünleri için planladığı sünnet organizasyon fikirlerini dinledikten sonra eklenmesi veya çıkarılmasını istediğiniz hizmetleri belirtebilirsiniz. Sünnet düğününde artık bir gelenek haline gelen hazırlıkların her biri için firma firma gezmenize gerek kalmadan hizmet alabileceğiniz sünnet düğünü paketlerimizi değerlendirebilir, tekli hizmetlerimiz ile etkinliğinizi özelleştirebilirsiniz.


Modern Sünnet Düğünü

Geleneksel sünnet organizasyonlarının yanı sıra modern sünnet düğünü için organizasyon fikirleri Asır Organizasyon’da. Sünnet düğününü kırda, teknede, kafede veya evinizin bahçesinde nerede yapmak isterseniz ekibimiz ortamın doğasına uygun şekilde süslemeler ile beğeneceğinizi düşündüğümüz tasarımlar ortaya çıkaracaktır.


Sünnet Organizasyonu Fiyatları

Sünnet organizasyonu fiyatları talep edilen sünnet düğünü paketine bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Paket seçeneklerin yanı sıra çok sayıda tekli sünnet organizasyon hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Tekli hizmetlerimizden tek başına yararlanabileceğiniz gibi sünnet düğünü paketlerine dahil ederek daha ekonomik fiyatlara hizmet alabilirsiniz.

Süsleme organizasyonu ve catering gibi çok sayıda hizmeti taleplerinize bağlı olarak şekillendirebileceğiniz sünnet organizasyonu için Asır Organizasyon firmamızı arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.


Sünnet Organizasyonu Kampanya

Sünnet düğünlerinde çocuğunuz ve arkadaşları için eğlence düzenlemek, yakınlarınızı ağırlamak ve tüm bunlar için gerekli ihtiyaçlarınız Asır Organizasyon firmamızın %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle tamamlanmaktadır. Eğlence hizmetleri, catering hizmetleri, süsleme organizasyonu, canlı performanslar ve kamera ve video kaydı gibi her hizmet için artık farklı farklı firmaya gitmenize gerek yok.

Standart sünnet organizasyonu, İslami sünnet organizasyonu veya modern sünnet organizasyonu gibi pek çok konsepte uygun paket hizmetlerimiz vardır. İster standart paketlerimizi tercih eder kampanyalı fiyatlarımız ile hizmet alırsınız. İsterseniz de tekli hizmetlerimizi organizasyon paketlerine dahil ederek ekonomik fiyatlara full paket kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.


Kuranlı Sünnet Organizasyonu

İslam dininin gereklerine uygun sünnet organizasyonu için Asır Organizasyonu arayabilirsiniz. Firmamız Kuranlı sünnet organizasyonu için ilahi grubu performansı, semazen gösterisi ve tasavvuf grubu gibi canlı performansların ve sünnet edilen çocuk ve arkadaşlarının doyasıya eğleneceği hizmetlerin yer aldığı zengin bir program hazırlıyor.


Sünnet Organizasyon Hizmet İçeriklerimiz

Sünnet organizasyonu düzenleyen firmamız ailelerin yorulmadan eş, dost ve akraba ağırlayabileceği organizasyonlara imza atıyor. Asır Organizasyon olarak mekan süsleme, sünnet tahtı kiralama, masa sandalye kiralama, masa sandalye süsleme, eğlence organizasyonu kiralama, canlı performanslar, şovlar, ses sistemi kiralama, fotoğrafçı, kameraman ve garson hizmetleri ile profesyonel bir organizasyon düzenlemenize yardımcı oluyoruz.

Hayal ettiğiniz ve bizim henüz aklımıza gelmeyen çeşitli taleplerinize yanıt verebilecek olan firmamız İstanbul’un eski organizasyon firmalarından biridir. Etkinlikler, şovlar, yemek yeme-içme hizmetleri ve süslemeler dahil her türlü hizmet için yanınızdayız. Paket organizasyonlardan özelleştirilebilir organizasyon fikirlerine kadar tüm ihtiyaçlarınız için Asır Organizasyon iletişim numaralarımızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.


Yemekli Sünnet Düğün Organizasyonu

Yemekli sünnet düğünü yapmayı düşünüyorsanız profesyonel aşçılarımız misafirleriniz için enfes tatta yemekler hazırlayacaktır. Ana menüde et, tavuk ve sebze yemeklerinin yanı sıra düğün pastası, kuruyemiş, kuru pasta ve kanepe gibi pek çok farklı tarza hitap eden sunumlar için Asır Organizasyon’u arayabilirsiniz.

Yemekli organizasyonlara ihtiyaç duyulması halinde masa sandalye kiralama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Masalara servis için garson olarak hizmet veren ekibimizi organizasyona dahil edebilirsiniz. Organizasyon süresince yeme-içme taleplerine yanıt verebilecek bir personelimizin devamlı yakınızda bulunmasını talep edebilirsiniz.


Sünnet Organizasyon Paketleri

Standart sünnet düğünü paketlerinde Kur’an-ı Kerim Tilaveti, süsleme organizasyonu, sünnet tahtı kiralama, yeniçeri kostümlü ekip kiralama, volkan ve konfeti şovları bulunur. Ayrıca takı merasimini de düzenliyoruz.

Semazen ekibi kiralama, mehter takımı kiralama, ilahi grubu kiralama, video ve fotoğraf çekimi hizmeti, horon ekibi kiralama, zeybek ekibi kiralama, sihirbaz gösterisi, palyaço ve tiyatro ekibi kiralama gibi sünnet organizasyon paketlerine dahil edebileceğiniz ek hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca sünnet organizasyonu için mekan süsleme gerektiğinde masa sandalye giydirme, masa sandalye kiralama, masa süsleme ekipmanları (şamdan, yapay çiçek, vb.) kiralama gibi hizmetler vermekteyiz.


Mevlitli Sünnet Organizasyonu

Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başlayan programın her bölümünde ilahi ekibimiz performanslarını sergilerler. Dualar ile bitirilen mevlitten sonra sünnet kınası yakılır ve eğlence organizasyonuna geçilir. Mevlitli sünnet organizasyonunda eğlence hizmetleri olarak semazen gösterisi ve tasavvuf grubu gösterisi veya horon, zeybek ve Kafkas ekibi gösterilerine yer verilir.

Mevlitli sünnet organizasyonlarında çocukların eğlenebilmesi için palyaço, Hacivat ve Karagöz, Nasrettin Hoca, sihirbaz gösterisi, kukla gösterisi ve tahta bacak gösterisi gibi hizmetler tercih edilmektedir. Osmanlı macunu, Osmanlı şerbetçisi, pamuk şeker arabası, popcorn arabası gibi sokak satıcıları mevlitli sünnet organizasyonlarının en sevilen hizmetleri arasındadır.


Sünnet Organizasyonu Pamuk Şeker Dağıtımı

Sünnet organizasyonu pek çok sokak satıcısı hizmeti ile şenleniyor. Çocukların en sevdiği tatlılardan pamuk şeker Asır Organizasyon farkıyla sünnet düğünlerini şenliğe dönüştürüyor. Kaliteli şeker ve tamamen doğal tatlandırıcılar ile hazırladığımız pamuk şekerlerin dağıtımı seyyar arabalar ile yerinde yapılmaktadır.


İstanbul’da En Güzel Sünnet Düğünü Yapan Firma

Asır Organizasyon firmamız İstanbul’da pek çok organizasyon düzenlemiş ve halen de en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir. Her tarzda sünnet düğünü organizasyonu için ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, İstanbul’da en güzel sünnet düğünü yapan firmaların başında geliyor.

Yemekli sünnet düğünü, eğlenceli sünnet düğünü, Kuranlı sünnet organizasyonu, mevlitli sünnet organizasyonu, İslami sünnet organizasyonu ve modern sünnet organizasyonu için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Mehter Takımlı Sünnet Düğünü

Sünnet organizasyonunun en güzel görsel şöleni olarak kabul edilen mehter takımına sizler de yer vermek istiyorsanız Asır Organizasyon firmamızı arayabilirsiniz. Profesyonel mehter takımı ekibimiz özel kostümleri ve müzik aletleri ile en güzel marşları sizin için seslendirecektir. Uygun fiyatlı mehter takımlı sünnet düğünü için kampanyalı paketlerimizi tercih edebilirsiniz.


Kır Mekanında Sünnet Organizasyonu

Kır mekanında sünnet organizasyonu düzenlemek için firmamızdan pek çok alanda hizmet alabilirsiniz. Mekan herhangi bir işletmeye ait değilse masa sandalye kiralama, masa sandalye süsleme ve mekan süsleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kır mekanında sünnet organizasyonu düzenleyecek olanlara standart sünnet organizasyon paketine ek olarak ses sistemi kiralama, kamera ve video çekimi hizmeti ve catering hizmeti vermekteyiz.

Sokakta Sünnet Organizasyonu

Evinin önü müsait olanlar sünnet organizasyonunu sokakta yapmayı tercih ediyor. Sokakta sünnet organizasyonu için ihtiyaç duyduğunuz ekip ve ekipman desteğini organizasyon firmamızdan alabilirsiniz. Davetlileriniz için et veya tavuk yemek menülerimizden sipariş verebilir, çocuklar için eğlence organizasyon hizmetlerimizi organizasyon paketlerinize dahil edebilirsiniz. Sokakta sünnet organizasyonu için ilim sahibi hocalarımız Kur’an-ı Kerim Tilaveti vermektedir.

Palyaçolu Sihirbazlı Sünnet Organizasyonu

Çocuklar için eğlence her şeyin üstünde gelmektedir. Bir araya gelen çocukların beğenerek izleyeceği palyaço ve sihirbaz gösterileri sünnet organizasyonlarının vazgeçilmezi oluyor. Sünnet organizasyon paketlerinde yer almayan eğlence etkinliklerimizi fiyat farkı ile paket hizmetlere dahil edebilirsiniz. Palyaçolu sihirbazlı sünnet organizasyonu fiyatları hakkında bilgi almak ve randevu oluşturmak için Asır Organizasyon iletişim numarasını 7/24 arayabilirsiniz. 

×