Sünnet Düğünü Organizasyonu | Sünnet Organizasyonu Şirketi

Sünnet Düğünü Organizasyonu

2023 Sezonu Sünnet Organizasyon İçerikleri

Asır Organizasyon Sünnet Organizasyonu İçin İstanbul'da Kaliteli Hizmeti Uygun Fiyata Sağlamaktadır. En Ekonomik Fiyatlara Sünnet Düğün Organizasyonu İçin Hemen Arayınız..

En Ekonomik Fiyatlara Sizlere İstanbul Genelinde Hizmet Veriyoruz. Asır Organizasyon 19 Yıllık Tecrübesiyle Sünnet Organizasyonu İçin A dan Z ye Program Sunmaktadır. Uygun Fiyatlı Sünnet Paket Seçenekleriyle Cazip Ödeme Koşullarıyla İstanbul'da En Çok Tercih Edilen Sünnet Organizasyon Firmasıyız.

Sünnet Düğünü Organizasyonu

En İyi Ekip Ve Ekipmanlarımız İle Sünnet Düğünü Organizasyonu için Biz "Asır Organizasyon" Olarak Yanınızdayız. Mehter Takımı, Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri, İlahi Grubu, Tasavvuf Grubu, Semazen Ekibi, Palyaço, Tahta Bacak Ve Daha Fazlası Sünnet Düğünlerinize Renk Katmaya Devam Ediyor.

STANDART SÜNNET PAKETİ

 • SÜNNET TAHTI (Taşıma Aparatlı)
 • 4 TANE YENİÇERİ ASKERİ
 • KONFETİ – VOLKAN
 • KAPI KEMER BALON SÜSLEME
 • TAHT ARKASI BALON SÜSLEME
 • PAPATYA BALON SÜSLEME
 • PALYAÇO (Sosis Balon ve Yüz Boyama)
 • ALTIN ÇİKOLATA PARA
 • 20 TANE TÜRK BAYRAĞI

Sünnet Düğünü Organizasyonu

  SÜNNET ORGANİZASYONU HİZMETLERİMİZ

Sünnet Koltuğu, İlahi Grupları, Sünnet Tahtı Ve Yeniçeriler, Tasavvuf Grubu, Sunucular, İlahi Sanatçıları, Balon Süsleme, Mehter Takımı, Semazen Grubu, Masa Sandalye Süsleme, Tiyatro Ekibi, Animasyon Ekibi, Kamera Çekimi, Sohbet Programları, Canlı Enstrümanlar, Palyaçolar, Mevlithanlar, Animasyon Yiyecekleri, İlahi Grubu, Havai Fişek ve Volkan gösterisi Ayrıca Mevlithanlarımızdan Sünnet Mevlidi Hakkında Bilgi Alabilirsiniz.

KAPSAMLI SÜNNET PAKETİ

 • Mehter Takımı (8 Kişilik)
 • Semazen Gösterisi (2 kişilik)
 • Mevlithan (Sunum-Sohbet-Kur’an Tilaveti ve İlahiler)
 • Sünnet Tahtı ( Taşıma Aparatıyla )
 • 4 Yeniçeri Askeri
 • 2 Tane Volkan, 2 Tane Konfeti -
 • Kapı Kemer Balon Süsleme
 • Papatya Balon Süsleme
 • Taht Arkası Balon Süsleme
 • Palyaço ve Yüz Boyama Sosis Balon,İçi Dolu Pinyata
 • Yeniçeriler ile Misafir Karşılama(Lokum ve Gülsuyu İle)
 • 20 Tane Türk Bayrağı
 • Takı Sandığı
 • Pamuk Şeker Arabası ve Dağıtıcısı(Sınırsız)
 • Pop corn ve Dağıtıcısı(Sınırsız)
 • Osmanlı Macuncusu ve Dağıtıcısı (Sınırsız)
 • Kameraman ve Fotoğrafçı

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet Organizasyonu

Sünnet organizasyonu erkek çocuğun sünnet ettirilmesinin kutlandığı gün için yapılan hazırlıkların genel adıdır. Aile, erkek çocuğunu sünnet ettirmekten duyduğu sevinci yakınlarıyla paylaşmak amacıyla sünnet organizasyonu düzenler. Hazırlıkların bir kısmı (yakınları davet, sünnet yatağı hazırlama, vb.) aile tarafından bir kısmı ise organizasyon firmalarının hizmetleri ile sünnet düğünü gününe hazır olacak şekilde tamamlanır.

Sünnet organizasyonu hizmeti veren firmamız sünnet düğünü için ailelerin neredeyse her konuda ihtiyacına yanıt verebilmektedir. Sünnet kıyafeti kiralama, süsleme organizasyonu (masa ve sandalye süsleme, balon süsleme, vb.) , sünnet tahtı kiralama, yeniçeri askeri, volkan ve konfeti şovları gibi pek çok konuda sünnet organizasyon hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet Organizasyon Fikirleri

Sünnet düğünü yapacaklar organizasyon firmalarının sınırsız program seçeneklerinden yararlanarak gönüllerinin istediği gibi bir organizasyon düzenleyebiliyorlar. Genellikle Osmanlı temasına bağlı kalarak yapılan sünnet organizasyonu modern dokunuşlarla da şekillendirilebiliyor.

Firmamızın sünnet düğünleri için planladığı sünnet organizasyon fikirlerini dinledikten sonra eklenmesi veya çıkarılmasını istediğiniz hizmetleri belirtebilirsiniz. Sünnet düğününde artık bir gelenek haline gelen hazırlıkların her biri için firma firma gezmenize gerek kalmadan hizmet alabileceğiniz sünnet düğünü paketlerimizi değerlendirebilir, tekli hizmetlerimiz ile etkinliğinizi özelleştirebilirsiniz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu

PANAYIR SÜNNET PAKETİ

 • Sünnet Tahtı ( Taşıma Aparatıyla )
 • 4 Yeniçeri Askeri 
 • 2 Tane Volkan, 2 Tane Konfeti -
 • Kapı Kemer Balon Süsleme
 • Papatya Balon Süsleme
 • Taht Arkası Balon Süsleme
 • Palyaço ve Yüz Boyama Sosis Balon,İçi Dolu Pinyata
 • Yeniçeriler ile Misafir Karşılama(Lokum ve Gülsuyu İle)
 • 20 Tane Türk Bayrağı
 • Takı Sandığı 
 • Pamuk Şeker Arabası ve Dağıtıcısı(Sınırsız)
 • Pop corn ve Dağıtıcısı(Sınırsız)
 • Osmanlı Macuncusu ve Dağıtıcısı (Sınırsız)

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Modern Sünnet Düğünü

Geleneksel sünnet organizasyonlarının yanı sıra modern sünnet düğünü için organizasyon fikirleri Asır Organizasyon’da. Sünnet düğününü kırda, teknede, kafede veya evinizin bahçesinde nerede yapmak isterseniz ekibimiz ortamın doğasına uygun şekilde süslemeler ile beğeneceğinizi düşündüğümüz tasarımlar ortaya çıkaracaktır.

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet Organizasyonu Fiyatları

Sünnet organizasyonu fiyatları 5.000 TL den başlamakla birlikte talep edilen sünnet düğünü paketine bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Paket seçeneklerin yanı sıra çok sayıda tekli sünnet organizasyon hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Tekli hizmetlerimizden tek başına yararlanabileceğiniz gibi sünnet düğünü paketlerine dahil ederek daha ekonomik fiyatlara hizmet alabilirsiniz.

Süsleme organizasyonu ve catering gibi çok sayıda hizmeti taleplerinize bağlı olarak şekillendirebileceğiniz sünnet organizasyonu için Asır Organizasyon firmamızı arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet Organizasyonu Kampanya

Sünnet düğünlerinde çocuğunuz ve arkadaşları için eğlence düzenlemek, yakınlarınızı ağırlamak ve tüm bunlar için gerekli ihtiyaçlarınız Asır Organizasyon firmamızın %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle tamamlanmaktadır. Eğlence hizmetleri, catering hizmetleri, süsleme organizasyonu, canlı performanslar ve kamera ve video kaydı gibi her hizmet için artık farklı farklı firmaya gitmenize gerek yok.

Standart sünnet organizasyonu, İslami sünnet organizasyonu veya modern sünnet organizasyonu gibi pek çok konsepte uygun paket hizmetlerimiz vardır. İster standart paketlerimizi tercih eder kampanyalı fiyatlarımız ile hizmet alırsınız. İsterseniz de tekli hizmetlerimizi organizasyon paketlerine dahil ederek ekonomik fiyatlara full paket kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Kuranlı Sünnet Organizasyonu

İslam dininin gereklerine uygun sünnet organizasyonu için Asır Organizasyonu arayabilirsiniz. Firmamız Kuranlı sünnet organizasyonu için ilahi grubu performansı, semazen gösterisi ve tasavvuf grubu gibi canlı performansların ve sünnet edilen çocuk ve arkadaşlarının doyasıya eğleneceği hizmetlerin yer aldığı zengin bir program hazırlıyor.

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet Organizasyon Hizmet İçeriklerimiz

Sünnet organizasyonu düzenleyen firmamız ailelerin yorulmadan eş, dost ve akraba ağırlayabileceği organizasyonlara imza atıyor. Asır Organizasyon olarak mekan süsleme, sünnet tahtı kiralama, masa sandalye kiralama, masa sandalye süsleme, eğlence organizasyonu kiralama, canlı performanslar, şovlar, ses sistemi kiralama, fotoğrafçı, kameraman ve garson hizmetleri ile profesyonel bir organizasyon düzenlemenize yardımcı oluyoruz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Hayal ettiğiniz ve bizim henüz aklımıza gelmeyen çeşitli taleplerinize yanıt verebilecek olan firmamız İstanbul’un eski organizasyon firmalarından biridir. Etkinlikler, şovlar, yemek yeme-içme hizmetleri ve süslemeler dahil her türlü hizmet için yanınızdayız. Paket organizasyonlardan özelleştirilebilir organizasyon fikirlerine kadar tüm ihtiyaçlarınız için Asır Organizasyon iletişim numaralarımızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Yemekli Sünnet Düğün Organizasyonu

Yemekli sünnet düğünü yapmayı düşünüyorsanız profesyonel aşçılarımız misafirleriniz için enfes tatta yemekler hazırlayacaktır. Ana menüde et, tavuk ve sebze yemeklerinin yanı sıra düğün pastası, kuruyemiş, kuru pasta ve kanepe gibi pek çok farklı tarza hitap eden sunumlar için Asır Organizasyon’u arayabilirsiniz.

Yemekli organizasyonlara ihtiyaç duyulması halinde masa sandalye kiralama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Masalara servis için garson olarak hizmet veren ekibimizi organizasyona dahil edebilirsiniz. Organizasyon süresince yeme-içme taleplerine yanıt verebilecek bir personelimizin devamlı yakınızda bulunmasını talep edebilirsiniz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet Organizasyon Paketleri

Standart sünnet düğünü paketlerinde Kur’an-ı Kerim Tilaveti, süsleme organizasyonu, sünnet tahtı kiralama, yeniçeri kostümlü ekip kiralama, volkan ve konfeti şovları bulunur. Ayrıca takı merasimini de düzenliyoruz.

Semazen ekibi kiralama, mehter takımı kiralama, ilahi grubu kiralama, video ve fotoğraf çekimi hizmeti, horon ekibi kiralama, zeybek ekibi kiralama, sihirbaz gösterisi, palyaço ve tiyatro ekibi kiralama gibi sünnet organizasyon paketlerine dahil edebileceğiniz ek hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca sünnet organizasyonu için mekan süsleme gerektiğinde masa sandalye giydirme, masa sandalye kiralama, masa süsleme ekipmanları (şamdan, yapay çiçek, vb.) kiralama gibi hizmetler vermekteyiz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Mevlitli Sünnet Organizasyonu

Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başlayan programın her bölümünde ilahi ekibimiz performanslarını sergilerler. Dualar ile bitirilen mevlitten sonra sünnet kınası yakılır ve eğlence organizasyonuna geçilir. Mevlitli sünnet organizasyonunda eğlence hizmetleri olarak semazen gösterisi ve tasavvuf grubu gösterisi veya horon, zeybek ve Kafkas ekibi gösterilerine yer verilir.

Mevlitli sünnet organizasyonlarında çocukların eğlenebilmesi için palyaço, Hacivat ve Karagöz, Nasrettin Hoca, sihirbaz gösterisi, kukla gösterisi ve tahta bacak gösterisi gibi hizmetler tercih edilmektedir. Osmanlı macunu, Osmanlı şerbetçisi, pamuk şeker arabası, popcorn arabası gibi sokak satıcıları mevlitli sünnet organizasyonlarının en sevilen hizmetleri arasındadır.

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet Organizasyonu Pamuk Şeker Dağıtımı

Sünnet organizasyonu pek çok sokak satıcısı hizmeti ile şenleniyor. Çocukların en sevdiği tatlılardan pamuk şeker Asır Organizasyon farkıyla sünnet düğünlerini şenliğe dönüştürüyor. Kaliteli şeker ve tamamen doğal tatlandırıcılar ile hazırladığımız pamuk şekerlerin dağıtımı seyyar arabalar ile yerinde yapılmaktadır.

Sünnet Düğünü Organizasyonu

İstanbul’da En Güzel Sünnet Düğünü Yapan Firma

Asır Organizasyon firmamız İstanbul’da pek çok organizasyon düzenlemiş ve halen de en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir. Her tarzda sünnet düğünü organizasyonu için ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, İstanbul’da en güzel sünnet düğünü yapan firmaların başında geliyor.

Yemekli sünnet düğünü, eğlenceli sünnet düğünü, Kuranlı sünnet organizasyonu, mevlitli sünnet organizasyonu, İslami sünnet organizasyonu ve modern sünnet organizasyonu için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Mehter Takımlı Sünnet Düğünü

Sünnet organizasyonunun en güzel görsel şöleni olarak kabul edilen mehter takımına sizler de yer vermek istiyorsanız Asır Organizasyon firmamızı arayabilirsiniz. Profesyonel mehter takımı ekibimiz özel kostümleri ve müzik aletleri ile en güzel marşları sizin için seslendirecektir. Uygun fiyatlı mehter takımlı sünnet düğünü için kampanyalı paketlerimizi tercih edebilirsiniz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Kır Mekanında Sünnet Organizasyonu

Kır mekanında sünnet organizasyonu düzenlemek için firmamızdan pek çok alanda hizmet alabilirsiniz. Mekan herhangi bir işletmeye ait değilse masa sandalye kiralama, masa sandalye süsleme ve mekan süsleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kır mekanında sünnet organizasyonu düzenleyecek olanlara standart sünnet organizasyon paketine ek olarak ses sistemi kiralama, kamera ve video çekimi hizmeti ve catering hizmeti vermekteyiz.

Sokakta Sünnet Organizasyonu

Evinin önü müsait olanlar sünnet organizasyonunu sokakta yapmayı tercih ediyor. Sokakta sünnet organizasyonu için ihtiyaç duyduğunuz ekip ve ekipman desteğini organizasyon firmamızdan alabilirsiniz. Davetlileriniz için et veya tavuk yemek menülerimizden sipariş verebilir, çocuklar için eğlence organizasyon hizmetlerimizi organizasyon paketlerinize dahil edebilirsiniz. Sokakta sünnet organizasyonu için ilim sahibi hocalarımız Kur’an-ı Kerim Tilaveti vermektedir.

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Palyaçolu Sihirbazlı Sünnet Organizasyonu

Çocuklar için eğlence her şeyin üstünde gelmektedir. Bir araya gelen çocukların beğenerek izleyeceği palyaço ve sihirbaz gösterileri sünnet organizasyonlarının vazgeçilmezi oluyor. Sünnet organizasyon paketlerinde yer almayan eğlence etkinliklerimizi fiyat farkı ile paket hizmetlere dahil edebilirsiniz. Palyaçolu sihirbazlı sünnet organizasyonu fiyatları hakkında bilgi almak ve randevu oluşturmak için Asır Organizasyon iletişim numarasını 7/24 arayabilirsiniz. 

Sünnet Düğünü OrganizasyonuSünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet Organizasyonu

Erkek çocukları için özel bir anlam ifade eden sünnet organizasyonu hem dini hem de kültürel bir değerdir. Çocuklarının bu önemli gününü unutulmaz kılmak isteyen aileler, sünnet organizasyonu için çeşitli hazırlıklar yaparlar. Sünnet organizasyonu, yemekten müziğe, eğlenceden renklere kadar pek çok detay içeren bir kutlama olabilir. Kimi aileler profesyonel bir organizasyon firmasından destek alırken; kimileri etkinliğin planlamasını, alışverişini, mekân süslemesini, vb. işlemleri kendileri halledebilmektedir. Fakat bu sürecin meşakkatli ve detay gerektirdiğini hatırlatmak isteriz.

Sünnet Organizasyonu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Direkt olarak organizasyon ile ilgili olmasa da konu sünnet olduğunda, sünnetin operasyonun uzman hekimler tarafından donanımlı merkezlerde gerçekleştirilmesinin gerekli olduğunu ifade etmek isteriz. Organizasyon yönünden dikkat edilmesi gerekenler ise şu şekilde sıralanabilir:

Sünnet düğünü organizasyonu yaparken çeşitli firmaların sunduğu paket ve fiyatları karşılaştırmanız faydalı olacaktır. Firmalarla iletişime geçtiğinizde davetli sayınıza uygun olan paketleri incelemeniz, karar sürecinizi hızlandırmada önemli bir etken olacaktır.

Davetli sayınıza göre uygun bir mekân tercih etmeniz önemlidir.

Sünnet kıyafeti, sünnet yatağı ve süslemeler gibi ayrıntıları önceden hazır etmeniz gerekir. Eğer profesyonel bir sünnet organizasyonu şirketi ile çalışmayı düşünüyorsanız, tüm bu ayrıntıları firmalara bırakabilirsiniz.

        Sünnet düğününde çocukların keyifli vakit geçirmesi için etkinlikler, müzik, ikramlar ve fotoğraf çekimi gibi unsurları düşünmeniz gerekir. Bunlar da firmaların hizmetlerine dahil olan uygulamalar arasında yer almaktadır.

Sünnet Organizasyonu Nasıl Planlanır?

Ne kadar harcayacağına karar ver: Organizasyonun maliyetini önceden hesapla ve buna göre bir plan yap.

Sünnet organizasyonunu nerede yapacağına karar ver

Sünnet organizasyonun yapılacağı yeri seç ve gerekli izinleri al. Yerin büyüklüğü, konumu, ulaşımı ve kapasitesi gibi faktörleri dikkate al.

Organizasyona kimleri davet edeceğine karar ver

Sünnet organizasyonuna katılmasını istediğin yakın arkadaşlarını ve akrabalarını davet et. Davetiyelerini konseptine uygun olarak tasarla ve zamanında gönder.

Nasıl süsleyeceğine karar ver

Organizasyonun renkli ve şık görünmesi için yerini, masalarını ve sandalyelerini süsle. Sünnet çocuğunun duracağı yeri özel olarak belirle ve davetlilerin iyi görebileceği şekilde ayarla.

Neler yapacağına karar ver

Organizasyonda hem sünnet çocuğunu hem de davetlileri eğlendirecek çeşitli aktiviteler düzenle. Palyaço, sunucu, animasyon ekibi, sihirbaz, ateşbaz, semazen gibi seçeneklerden istediğini seçebilirsin.

Ne ikram edeceğine karar ver

Organizasyonda davetlilerine sunacağın ikramlıkları konseptine uygun olarak seç. Patlamış mısır, pamuk şekeri, Osmanlı macunu, şerbet, dondurma gibi seçeneklerden faydalanabilirsin. Ayrıca yemek veya pasta servisi de yapabilirsin.

Ne hediye edeceğine karar ver

Organizasyonun sonunda sünnet çocuğuna ve davetlilerine küçük hediyeler vererek onları mutlu edebilirsin. Hediyelerin de konseptinle uyumlu olmalıdır.

Sünnet organizasyonu yapmak için bu adımları takip ederek başarılı bir organizasyona imza atabilirsiniz. Fakat tüm bu ayrıntıları eksiksiz ve sorunsuz olarak gerçekleştirmek oldukça zor olabilmekte. Bunun için önerimiz, uzman bir organizasyon firmasından destek almanız yönündedir.

Sünnet Organizasyonunda Profesyonel Desteğin Avantajları

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi detayların bu tür organizasyonlarda eksiksiz olması gerektiğini tekrar ifade etmek isteriz. Bu da ancak sünnet organizasyonunda profesyonel bir firmanın desteğini alarak gerçekleşir. Peki firmaların sağladığı avantajlar nelerdir?

Zamandan ve Maliyetten Tasarruf

Organizasyon firması sizin yerinize tüm hazırlıkları yapar ve siz sadece organizasyonun tadını çıkarırsınız. Organizasyon firması mekân seçimi, süsleme, ikram, aktivite, hediye gibi konularda size rehberlik eder ve en iyi seçenekleri sunar.

Kaliteli ve Kusursuz Hizmet

Organizasyon firması profesyonel bir ekip ile çalışır ve organizasyonunuzun her aşamasında size yardımcı olur. Organizasyon firması deneyimli ve eğitimli personeli, kaliteli ekipmanları, geniş hizmet yelpazesi ile organizasyonunuzu sorunsuz bir şekilde yapar.

Özel Paketler ve Özel Fiyatlar

Organizasyon firması bütçenize uygun paketler sunar ve size en uygun fiyat politikasını belirler. Organizasyon firması sizin için en iyi fiyat-performans oranını sağlar ve size ekstra masraflardan kurtarır.

Özgün ve Benzersiz Konseptler

Organizasyon firması sünnet organizasyonunuzu istediğiniz konsepte göre tasarlar ve size özel bir organizasyon sunar. Organizasyon firması Osmanlı teması, çizgi film karakterleri, dini motifler gibi farklı konsept seçenekleri sunar ve sünnet organizasyonunuzu renklendirir.Asır Organizasyon Instagram
Asır Organizasyon Youtube
Asır Organizasyon Whatsapp
Asır Organizasyon Ara
×