Sünnet Düğünü Organizasyonu | Sünnet Organizasyonu Şirketi

Sünnet Düğünü Organizasyonu

2023 Sezonu Sünnet Organizasyon İçerikleri

Asır Organizasyon Sünnet Organizasyonu İçin İstanbul'da Kaliteli Hizmeti Uygun Fiyata Sağlamaktadır. En Ekonomik Fiyatlara Sünnet Düğün Organizasyonu İçin Hemen Arayınız.


Asır Organizasyon ile unutulmaz bir sünnet düğünü

Sünnet Düğünü Organizasyon Firması

İstanbul’da hizmet veren bir sünnet düğünü organizasyon firması olarak en güzel, özgün ve şık organizasyon fikirlerini 20 yılı aşkın süredir sizlerle buluşturuyoruz.

Sünnet düğünü organizasyonu düzenlemek için malzeme ve ekibe ihtiyaç duyuyorsanız, uygun fiyat güvencesiyle sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli malzeme temini, şık süsleme ekipmanları, ses ve ışık sistemi kiralama, sünnet tahtı kiralama, İslami sünnet organizasyonu ve yemekli menü seçenekleri ile sünnet düğünü organizasyonuna dair her konuda firmamızdan destek alabilirsiniz.Sünnet Düğünü Organizasyonu Kiralama

Organizasyon için seçilecek kiralama hizmetlerine sünnet düğünü organizasyonu düzenleyecek ailenin ihtiyaçları baz alınarak verilmektedir. Örneğin sünnet merasimi için bir mekanda masa sandalye bulunmuyor ise firmamız masa sandalye temini yapıyor ve tercih edilen modele göre masa sandalye süsleme yapıyor.Sünnet düğünü organizasyonu kiralama yapabileceğiniz hizmetlerimizden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

Masa sandalye kiralama

Sünnet tahtı kiralama

Yeniçeri askeri kiralama

Palyaço kiralama

Mehter takımı kiralama

Semazen grubu kiralama

İlahi grubu kiralama

Tasavvuf grubu kiralama

İstanbul Sünnet Düğünü Organizasyon Firması

Sünnet düğünü organizasyonu konusunda firmamız her ailenin tercihine göre içerikler hazırlayarak hizmet vermektedir. Avantajlı fiyatlar ve çeşitli hizmetler ile donattığımız sünnet düğünü organizasyon içerikleri eğlence aktiviteleri, müzik dinletisi, gösteriler ve süsleme hizmetleri ile bir arada olacak şekilde hazırlanmaktadır.

İslami sünnet düğünü organizasyonu için Kur’an-ı Kerim Tilaveti, ilahi grubu, tasavvuf grubu, semazen grubu ve mehter takımı gibi gösteri ekiplerine yer veriyoruz. Mevlitli sünnet organizasyonu için mevlit yemeği hazırlıyor ve servisini yapıyoruz.

İstanbul sünnet düğünü organizasyon firması olarak her bütçeye uygun alternatif içerikler sunuyoruz. Sünnet düğünü için kararlaştırdığınız bir tarih varsa tüm detayları görüşmek ve sünnet düğünü organizasyon fiyatları hakkında bilgi almak için 0 553 241 60 47 iletişim hattımızı arayabilirsiniz.Sünnet Düğünü için Süsleme Hizmeti Veren Firma

Buluğ çağına gelmeden her Müslüman erkek çocuğunun sünnet edilmesi hadisesi, çocukların eğlenceli bir gün olarak hatıralarına yer etmesi için özenli hazırlıklara konu olan bir merasime dönüşüyor.

Çocukların dikkatini çekmek için mekanı cıvıl cıvıl bir ortama dönüştürecek önemli. Çocuğun akranları ile doyasıya eğleneceği bir ortama dönüştüreceğiniz sünnet organizasyonu için süsleme hizmeti veren firmamız, çeşitli renk balonlar ve flamalar ile ortamı renklendiriyor.

Ortam süsleme için papatya balon, nazar boncuğu balon, serpme balon ve balon ağacı gibi tasarımlar yapıyoruz. Kapı kemer süsleme, taht arkası balon süsleme ve mekanın balonlar ile süslenmesi sırasında kullanılacak ekipman ve renk kombinlerini tercihinize göre hazırlıyoruz.

Sünnet Düğünü için Catering Firması

Sünnet düğünü genellikle yemekli verilen bir davettir. Yemekli sünnet düğünü düzenleyen aileler davetlilerine yemek ikramında bulunmayı veya aperatif yiyecekler sunmayı tercih ediyor. Firma olarak yemekli sünnet düğünü organizasyonu için catering hizmeti kapsamında sunduğumuz menülerden bazıları şunlardır:

Tavuklu pilav

Nohutlu pilav

Etli pilav

Sebzeli pilav

Ana yemeğin yanı sıra menülere dahil edilen diğer alternatifler şunlardır:

Çorba

Tatlı

Su böreği

İçecek

Su

Ekmek

Sünnet düğünü yemek servisi sırasında kaşık, çatal, peçete ve ıslak mendil gibi ekipmanları eksiksiz olarak her davetliye sunuyoruz. İkram süreci sona erdiğinde firma olarak tüm servisi topluyor ve geriye herhangi bir zahmet bırakmıyoruz.

Mevlitli organizasyonlar için catering hizmeti veren firmamız dilerseniz masaya servis açarak dilerseniz de tabldotlar ile servis şeklinde çalışmalar yürütmektedir.Sünnet Düğünü için İkram Arabaları Hizmeti

İstanbul sünnet düğünü organizasyon firması olarak davetlileriniz için alternatif ikram seçenekleri sunuyoruz. İkram arabaları olarak adlandırılan hizmetimiz pek çok etkinlik, davet ve organizasyon için tercih edilmektedir.

İkram arabaları kapsamında verdiğimiz hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

Patlamış mısır

Pamuk şeker

Osmanlı macunu

Osmanlı şerbeti

Bardakta mısır

Süt mısır

Maraş dondurması

Lokma

İkram arabalarımız ile sünnet düğününe gelerek seyyar arabalarda otantik bir şekilde aperatiflerin sunumunu yapıyoruz. Geleneksel kıyafetleri ile servis yapan ekip arkadaşımız, mekana geldiği andan itibaren galoş, eldiven ve maske gibi temizlik ekipmanlarını kullanmaya başlar.

Servis, ebadını belirlemiş olduğunuz kaliteli karton bardaklarda veya plastik tabaklarda yapılır. Servis için gerekli ekipmanı (çatal, kaşık, peçete, vb.) sünnet düğünü organizasyonu için firmamız temin etmektedir. Sünnet düğününe farklı bir ikram tercihi arayanlar için ikram arabaları oldukça avantajlı ve cazip bir alternatif oluyor.


İstanbul’da sünnet düğünü organizasyon firması olarak en kaliteli hizmeti ekonomik paket içerikler halinde sunuyoruz. Detaylı bilgi almak için 0 553 241 60 47 veya 0 506 101 11 11 iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz.

Sünnet Organizasyon Firması


En güzel sünnet organizasyonları asır organizasyon tarafından sizlere sunulmaya devam ediyor. Başarılı ekibimiz ve kaliteli ürünlerimizle uzun yıllardır İstanbul'da sünnet organizasyon firmaları arasında lider konumunu koruyan asır organizasyon, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sizlere sorunsuz kaliteli organizasyonlar sunacak.


En Ekonomik Fiyatlara Sizlere İstanbul Genelinde Hizmet Veriyoruz. Asır Organizasyon 19 Yıllık Tecrübesiyle Sünnet Organizasyonu İçin A dan Z ye Program Sunmaktadır. Uygun Fiyatlı Sünnet Paket Seçenekleriyle Cazip Ödeme Koşullarıyla İstanbul'da En Çok Tercih Edilen Sünnet Organizasyon Firmasıyız.

En İyi Ekip Ve Ekipmanlarımız İle Sünnet Düğünü Organizasyonu için Biz "Asır Organizasyon" Olarak Yanınızdayız. Mehter Takımı, Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri, İlahi Grubu, Tasavvuf Grubu, Semazen Ekibi, Palyaço, Tahta Bacak Ve Daha Fazlası Sünnet Düğünlerinize Renk Katmaya Devam Ediyor.

STANDART SÜNNET PAKETİ

 • SÜNNET TAHTI (Taşıma Aparatlı)

 • 4 TANE YENİÇERİ ASKERİ

 • KONFETİ – VOLKAN

 • KAPI KEMER BALON SÜSLEME

 • TAHT ARKASI BALON SÜSLEME

 • PAPATYA BALON SÜSLEME

 • PALYAÇO (Sosis Balon ve Yüz Boyama)

 • ALTIN ÇİKOLATA PARA

 • 20 TANE TÜRK BAYRAĞI

  SÜNNET ORGANİZASYONU HİZMETLERİMİZ

Sünnet Koltuğu, İlahi Grupları, Sünnet Tahtı Ve Yeniçeriler, Tasavvuf Grubu, Sunucular, İlahi Sanatçıları, Balon Süsleme, Mehter Takımı, Semazen Grubu, Masa Sandalye Süsleme, Tiyatro Ekibi, Animasyon Ekibi, Kamera Çekimi, Sohbet Programları, Canlı Enstrümanlar, Palyaçolar, Mevlithanlar, Animasyon Yiyecekleri, İlahi Grubu, Havai Fişek ve Volkan gösterisi Ayrıca Mevlithanlarımızdan Sünnet Mevlidi Hakkında Bilgi Alabilirsiniz.

KAPSAMLI SÜNNET PAKETİ

 • Mehter Takımı (8 Kişilik)

 • Semazen Gösterisi (2 kişilik)

 • Mevlithan (Sunum-Sohbet-Kur’an Tilaveti ve İlahiler)

 • Sünnet Tahtı ( Taşıma Aparatıyla )

 • 4 Yeniçeri Askeri

 • 2 Tane Volkan, 2 Tane Konfeti -

 • Kapı Kemer Balon Süsleme

 • Papatya Balon Süsleme

 • Taht Arkası Balon Süsleme

 • Palyaço ve Yüz Boyama Sosis Balon,İçi Dolu Pinyata

 • Yeniçeriler ile Misafir Karşılama(Lokum ve Gülsuyu İle)

 • 20 Tane Türk Bayrağı

 • Takı Sandığı

 • Pamuk Şeker Arabası ve Dağıtıcısı(Sınırsız)

 • Pop corn ve Dağıtıcısı(Sınırsız)

 • Osmanlı Macuncusu ve Dağıtıcısı (Sınırsız)

 • Kameraman ve Fotoğrafçı


Sünnet Organizasyonu

Sünnet organizasyonu erkek çocuğun sünnet ettirilmesinin kutlandığı gün için yapılan hazırlıkların genel adıdır. Aile, erkek çocuğunu sünnet ettirmekten duyduğu sevinci yakınlarıyla paylaşmak amacıyla sünnet organizasyonu düzenler. Hazırlıkların bir kısmı (yakınları davet, sünnet yatağı hazırlama, vb.) aile tarafından bir kısmı ise organizasyon firmalarının hizmetleri ile sünnet düğünü gününe hazır olacak şekilde tamamlanır.

Sünnet organizasyonu hizmeti veren firmamız sünnet düğünü için ailelerin neredeyse her konuda ihtiyacına yanıt verebilmektedir. Sünnet kıyafeti kiralama, süsleme organizasyonu (masa ve sandalye süsleme, balon süsleme, vb.) , sünnet tahtı kiralama, yeniçeri askeri, volkan ve konfeti şovları gibi pek çok konuda sünnet organizasyon hizmetlerimiz bulunmaktadır.


Sünnet Organizasyon Fikirleri

Sünnet düğünü yapacaklar organizasyon firmalarının sınırsız program seçeneklerinden yararlanarak gönüllerinin istediği gibi bir organizasyon düzenleyebiliyorlar. Genellikle Osmanlı temasına bağlı kalarak yapılan sünnet organizasyonu modern dokunuşlarla da şekillendirilebiliyor.

Firmamızın sünnet düğünleri için planladığı sünnet organizasyon fikirlerini dinledikten sonra eklenmesi veya çıkarılmasını istediğiniz hizmetleri belirtebilirsiniz. Sünnet düğününde artık bir gelenek haline gelen hazırlıkların her biri için firma firma gezmenize gerek kalmadan hizmet alabileceğiniz sünnet düğünü paketlerimizi değerlendirebilir, tekli hizmetlerimiz ile etkinliğinizi özelleştirebilirsiniz.


PANAYIR SÜNNET PAKETİ

 • Sünnet Tahtı ( Taşıma Aparatıyla )

 • 4 Yeniçeri Askeri 

 • 2 Tane Volkan, 2 Tane Konfeti -

 • Kapı Kemer Balon Süsleme

 • Papatya Balon Süsleme

 • Taht Arkası Balon Süsleme

 • Palyaço ve Yüz Boyama Sosis Balon,İçi Dolu Pinyata

 • Yeniçeriler ile Misafir Karşılama(Lokum ve Gülsuyu İle)

 • 20 Tane Türk Bayrağı

 • Takı Sandığı 

 • Pamuk Şeker Arabası ve Dağıtıcısı(Sınırsız)

 • Pop corn ve Dağıtıcısı(Sınırsız)

 • Osmanlı Macuncusu ve Dağıtıcısı (Sınırsız)


Modern Sünnet Düğünü

Geleneksel sünnet organizasyonlarının yanı sıra modern sünnet düğünü için organizasyon fikirleri Asır Organizasyon’da. Sünnet düğününü kırda, teknede, kafede veya evinizin bahçesinde nerede yapmak isterseniz ekibimiz ortamın doğasına uygun şekilde süslemeler ile beğeneceğinizi düşündüğümüz tasarımlar ortaya çıkaracaktır.


Sünnet Organizasyonu Fiyatları

Sünnet organizasyonu fiyatları 8.000 TL den başlamakla birlikte talep edilen sünnet düğünü paketine bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Paket seçeneklerin yanı sıra çok sayıda tekli sünnet organizasyon hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Tekli hizmetlerimizden tek başına yararlanabileceğiniz gibi sünnet düğünü paketlerine dahil ederek daha ekonomik fiyatlara hizmet alabilirsiniz.

Süsleme organizasyonu ve catering gibi çok sayıda hizmeti taleplerinize bağlı olarak şekillendirebileceğiniz sünnet organizasyonu için Asır Organizasyon firmamızı arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.


Sünnet Organizasyonu Kampanya

Sünnet düğünlerinde çocuğunuz ve arkadaşları için eğlence düzenlemek, yakınlarınızı ağırlamak ve tüm bunlar için gerekli ihtiyaçlarınız Asır Organizasyon firmamızın %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle tamamlanmaktadır. Eğlence hizmetleri, catering hizmetleri, süsleme organizasyonu, canlı performanslar ve kamera ve video kaydı gibi her hizmet için artık farklı farklı firmaya gitmenize gerek yok.

Standart sünnet organizasyonu, İslami sünnet organizasyonu veya modern sünnet organizasyonu gibi pek çok konsepte uygun paket hizmetlerimiz vardır. İster standart paketlerimizi tercih eder kampanyalı fiyatlarımız ile hizmet alırsınız. İsterseniz de tekli hizmetlerimizi organizasyon paketlerine dahil ederek ekonomik fiyatlara full paket kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.


Kuranlı Sünnet Organizasyonu

İslam dininin gereklerine uygun sünnet organizasyonu için Asır Organizasyonu arayabilirsiniz. Firmamız Kuranlı sünnet organizasyonu için ilahi grubu performansı, semazen gösterisi ve tasavvuf grubu gibi canlı performansların ve sünnet edilen çocuk ve arkadaşlarının doyasıya eğleneceği hizmetlerin yer aldığı zengin bir program hazırlıyor.


Sünnet Organizasyon Hizmet İçeriklerimiz

Sünnet organizasyonu düzenleyen firmamız ailelerin yorulmadan eş, dost ve akraba ağırlayabileceği organizasyonlara imza atıyor. Asır Organizasyon olarak mekan süsleme, sünnet tahtı kiralama, masa sandalye kiralama, masa sandalye süsleme, eğlence organizasyonu kiralama, canlı performanslar, şovlar, ses sistemi kiralama, fotoğrafçı, kameraman ve garson hizmetleri ile profesyonel bir organizasyon düzenlemenize yardımcı oluyoruz.


Hayal ettiğiniz ve bizim henüz aklımıza gelmeyen çeşitli taleplerinize yanıt verebilecek olan firmamız İstanbul’un eski organizasyon firmalarından biridir. Etkinlikler, şovlar, yemek yeme-içme hizmetleri ve süslemeler dahil her türlü hizmet için yanınızdayız. Paket organizasyonlardan özelleştirilebilir organizasyon fikirlerine kadar tüm ihtiyaçlarınız için Asır Organizasyon iletişim numaralarımızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.


Yemekli Sünnet Düğün Organizasyonu

Yemekli sünnet düğünü yapmayı düşünüyorsanız profesyonel aşçılarımız misafirleriniz için enfes tatta yemekler hazırlayacaktır. Ana menüde et, tavuk ve sebze yemeklerinin yanı sıra düğün pastası, kuruyemiş, kuru pasta ve kanepe gibi pek çok farklı tarza hitap eden sunumlar için Asır Organizasyon’u arayabilirsiniz.

Yemekli organizasyonlara ihtiyaç duyulması halinde masa sandalye kiralama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Masalara servis için garson olarak hizmet veren ekibimizi organizasyona dahil edebilirsiniz. Organizasyon süresince yeme-içme taleplerine yanıt verebilecek bir personelimizin devamlı yakınızda bulunmasını talep edebilirsiniz.


Sünnet Organizasyon Paketleri

Standart sünnet düğünü paketlerinde Kur’an-ı Kerim Tilaveti, süsleme organizasyonu, sünnet tahtı kiralama, yeniçeri kostümlü ekip kiralama, volkan ve konfeti şovları bulunur. Ayrıca takı merasimini de düzenliyoruz.

Semazen ekibi kiralama, mehter takımı kiralama, ilahi grubu kiralama, video ve fotoğraf çekimi hizmeti, horon ekibi kiralama, zeybek ekibi kiralama, sihirbaz gösterisi, palyaço ve tiyatro ekibi kiralama gibi sünnet organizasyon paketlerine dahil edebileceğiniz ek hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca sünnet organizasyonu için mekan süsleme gerektiğinde masa sandalye giydirme, masa sandalye kiralama, masa süsleme ekipmanları (şamdan, yapay çiçek, vb.) kiralama gibi hizmetler vermekteyiz.


Mevlitli Sünnet Organizasyonu

Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başlayan programın her bölümünde ilahi ekibimiz performanslarını sergilerler. Dualar ile bitirilen mevlitten sonra sünnet kınası yakılır ve eğlence organizasyonuna geçilir. Mevlitli sünnet organizasyonunda eğlence hizmetleri olarak semazen gösterisi ve tasavvuf grubu gösterisi veya horon, zeybek ve Kafkas ekibi gösterilerine yer verilir.

Mevlitli sünnet organizasyonlarında çocukların eğlenebilmesi için palyaço, Hacivat ve Karagöz, Nasrettin Hoca, sihirbaz gösterisi, kukla gösterisi ve tahta bacak gösterisi gibi hizmetler tercih edilmektedir. Osmanlı macunu, Osmanlı şerbetçisi, pamuk şeker arabası, popcorn arabası gibi sokak satıcıları mevlitli sünnet organizasyonlarının en sevilen hizmetleri arasındadır.


Sünnet Organizasyonu Pamuk Şeker Dağıtımı

Sünnet organizasyonu pek çok sokak satıcısı hizmeti ile şenleniyor. Çocukların en sevdiği tatlılardan pamuk şeker Asır Organizasyon farkıyla sünnet düğünlerini şenliğe dönüştürüyor. Kaliteli şeker ve tamamen doğal tatlandırıcılar ile hazırladığımız pamuk şekerlerin dağıtımı seyyar arabalar ile yerinde yapılmaktadır.


İstanbul’da En Güzel Sünnet Düğünü Yapan Firma

Asır Organizasyon firmamız İstanbul’da pek çok organizasyon düzenlemiş ve halen de en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir. Her tarzda sünnet düğünü organizasyonu için ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, İstanbul’da en güzel sünnet düğünü yapan firmaların başında geliyor.

Yemekli sünnet düğünü, eğlenceli sünnet düğünü, Kuranlı sünnet organizasyonu, mevlitli sünnet organizasyonu, İslami sünnet organizasyonu ve modern sünnet organizasyonu için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.


Mehter Takımlı Sünnet Düğünü

Sünnet organizasyonunun en güzel görsel şöleni olarak kabul edilen mehter takımına sizler de yer vermek istiyorsanız Asır Organizasyon firmamızı arayabilirsiniz. Profesyonel mehter takımı ekibimiz özel kostümleri ve müzik aletleri ile en güzel marşları sizin için seslendirecektir. Uygun fiyatlı mehter takımlı sünnet düğünü için kampanyalı paketlerimizi tercih edebilirsiniz.


Kır Mekanında Sünnet Organizasyonu

Kır mekanında sünnet organizasyonu düzenlemek için firmamızdan pek çok alanda hizmet alabilirsiniz. Mekan herhangi bir işletmeye ait değilse masa sandalye kiralama, masa sandalye süsleme ve mekan süsleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kır mekanında sünnet organizasyonu düzenleyecek olanlara standart sünnet organizasyon paketine ek olarak ses sistemi kiralama, kamera ve video çekimi hizmeti ve catering hizmeti vermekteyiz.

Sokakta Sünnet Organizasyonu

Evinin önü müsait olanlar sünnet organizasyonunu sokakta yapmayı tercih ediyor. Sokakta sünnet organizasyonu için ihtiyaç duyduğunuz ekip ve ekipman desteğini organizasyon firmamızdan alabilirsiniz. Davetlileriniz için et veya tavuk yemek menülerimizden sipariş verebilir, çocuklar için eğlence organizasyon hizmetlerimizi organizasyon paketlerinize dahil edebilirsiniz. Sokakta sünnet organizasyonu için ilim sahibi hocalarımız Kur’an-ı Kerim Tilaveti vermektedir.


Palyaçolu Sihirbazlı Sünnet Organizasyonu

Çocuklar için eğlence her şeyin üstünde gelmektedir. Bir araya gelen çocukların beğenerek izleyeceği palyaço ve sihirbaz gösterileri sünnet organizasyonlarının vazgeçilmezi oluyor. Sünnet organizasyon paketlerinde yer almayan eğlence etkinliklerimizi fiyat farkı ile paket hizmetlere dahil edebilirsiniz. Palyaçolu sihirbazlı sünnet organizasyonu fiyatları hakkında bilgi almak ve randevu oluşturmak için Asır Organizasyon iletişim numarasını 7/24 arayabilirsiniz. 

Sünnet Paketleri

Sünnet Organizasyonu

Erkek çocukları için özel bir anlam ifade eden sünnet organizasyonu hem dini hem de kültürel bir değerdir. Çocuklarının bu önemli gününü unutulmaz kılmak isteyen aileler, sünnet organizasyonu için çeşitli hazırlıklar yaparlar. Sünnet organizasyonu, yemekten müziğe, eğlenceden renklere kadar pek çok detay içeren bir kutlama olabilir. Kimi aileler profesyonel bir organizasyon firmasından destek alırken; kimileri etkinliğin planlamasını, alışverişini, mekân süslemesini, vb. işlemleri kendileri halledebilmektedir. Fakat bu sürecin meşakkatli ve detay gerektirdiğini hatırlatmak isteriz.

Sünnet Organizasyonu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Direkt olarak organizasyon ile ilgili olmasa da konu sünnet olduğunda, sünnetin operasyonun uzman hekimler tarafından donanımlı merkezlerde gerçekleştirilmesinin gerekli olduğunu ifade etmek isteriz. Organizasyon yönünden dikkat edilmesi gerekenler ise şu şekilde sıralanabilir:

Sünnet düğünü organizasyonu yaparken çeşitli firmaların sunduğu paket ve fiyatları karşılaştırmanız faydalı olacaktır. Firmalarla iletişime geçtiğinizde davetli sayınıza uygun olan paketleri incelemeniz, karar sürecinizi hızlandırmada önemli bir etken olacaktır.

Davetli sayınıza göre uygun bir mekân tercih etmeniz önemlidir.

Sünnet kıyafeti, sünnet yatağı ve süslemeler gibi ayrıntıları önceden hazır etmeniz gerekir. Eğer profesyonel bir sünnet organizasyonu şirketi ile çalışmayı düşünüyorsanız, tüm bu ayrıntıları firmalara bırakabilirsiniz.

        Sünnet düğününde çocukların keyifli vakit geçirmesi için etkinlikler, müzik, ikramlar ve fotoğraf çekimi gibi unsurları düşünmeniz gerekir. Bunlar da firmaların hizmetlerine dahil olan uygulamalar arasında yer almaktadır.

Sünnet Organizasyonu Nasıl Planlanır?

Ne kadar harcayacağına karar ver: Organizasyonun maliyetini önceden hesapla ve buna göre bir plan yap.

Sünnet organizasyonunu nerede yapacağına karar ver

Sünnet organizasyonun yapılacağı yeri seç ve gerekli izinleri al. Yerin büyüklüğü, konumu, ulaşımı ve kapasitesi gibi faktörleri dikkate al.

Organizasyona kimleri davet edeceğine karar ver

Sünnet organizasyonuna katılmasını istediğin yakın arkadaşlarını ve akrabalarını davet et. Davetiyelerini konseptine uygun olarak tasarla ve zamanında gönder.

Nasıl süsleyeceğine karar ver

Organizasyonun renkli ve şık görünmesi için yerini, masalarını ve sandalyelerini süsle. Sünnet çocuğunun duracağı yeri özel olarak belirle ve davetlilerin iyi görebileceği şekilde ayarla.

Neler yapacağına karar ver

Organizasyonda hem sünnet çocuğunu hem de davetlileri eğlendirecek çeşitli aktiviteler düzenle. Palyaço, sunucu, animasyon ekibi, sihirbaz, ateşbaz, semazen gibi seçeneklerden istediğini seçebilirsin.

Ne ikram edeceğine karar ver

Organizasyonda davetlilerine sunacağın ikramlıkları konseptine uygun olarak seç. Patlamış mısır, pamuk şekeri, Osmanlı macunu, şerbet, dondurma gibi seçeneklerden faydalanabilirsin. Ayrıca yemek veya pasta servisi de yapabilirsin.

Ne hediye edeceğine karar ver

Organizasyonun sonunda sünnet çocuğuna ve davetlilerine küçük hediyeler vererek onları mutlu edebilirsin. Hediyelerin de konseptinle uyumlu olmalıdır.

Sünnet organizasyonu yapmak için bu adımları takip ederek başarılı bir organizasyona imza atabilirsiniz. Fakat tüm bu ayrıntıları eksiksiz ve sorunsuz olarak gerçekleştirmek oldukça zor olabilmekte. Bunun için önerimiz, uzman bir organizasyon firmasından destek almanız yönündedir.

Sünnet Organizasyonunda Profesyonel Desteğin Avantajları

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi detayların bu tür organizasyonlarda eksiksiz olması gerektiğini tekrar ifade etmek isteriz. Bu da ancak sünnet organizasyonunda profesyonel bir firmanın desteğini alarak gerçekleşir. Peki firmaların sağladığı avantajlar nelerdir?

Zamandan ve Maliyetten Tasarruf

Organizasyon firması sizin yerinize tüm hazırlıkları yapar ve siz sadece organizasyonun tadını çıkarırsınız. Organizasyon firması mekân seçimi, süsleme, ikram, aktivite, hediye gibi konularda size rehberlik eder ve en iyi seçenekleri sunar.

Kaliteli ve Kusursuz Hizmet

Organizasyon firması profesyonel bir ekip ile çalışır ve organizasyonunuzun her aşamasında size yardımcı olur. Organizasyon firması deneyimli ve eğitimli personeli, kaliteli ekipmanları, geniş hizmet yelpazesi ile organizasyonunuzu sorunsuz bir şekilde yapar.

Özel Paketler ve Özel Fiyatlar

Organizasyon firması bütçenize uygun paketler sunar ve size en uygun fiyat politikasını belirler. Organizasyon firması sizin için en iyi fiyat-performans oranını sağlar ve size ekstra masraflardan kurtarır.

Özgün ve Benzersiz Konseptler

Organizasyon firması sünnet organizasyonunuzu istediğiniz konsepte göre tasarlar ve size özel bir organizasyon sunar. Organizasyon firması Osmanlı teması, çizgi film karakterleri, dini motifler gibi farklı konsept seçenekleri sunar ve sünnet organizasyonunuzu renklendirir.

İyi Bir Sünnet Organizasyonu Nasıl Olmalı?

Sünnet töreninin, evladınızın unutamayacağı bir organizasyona dönüşebilmesi için en iyi sünnet organizasyon şirketlerini tercih etmelisiniz. Çocuğunuzun akranlarıyla eğlenceli vakit geçirebilmesi için organizasyonda çeşitli çocuk aktivitelerine yer verebilirsiniz. Konuklarınıza ikramlıklar dağıtılabilir. Sünnet alanına çocuğunuzun Mehter Marşı eşliğinde Yeniçeri Askerleriyle sünnet tahtı ile etkili bir giriş yapmasını sağlayabilirsiniz. Bu özel günü ileride gülümseyerek hatırlayabilmeniz için sünnet organizasyonu boyunca video çekimini de unutmamalısınız.Asır Organizasyon Instagram
Asır Organizasyon Youtube
Asır Organizasyon Whatsapp
Asır Organizasyon Ara
×