Ramazan Davulcusu Kiralama

Ramazan ayının olmazsaolmazlarından Ramazan davulcuları, eskilerden günümüze kadar ulaşan birgelenektir. Ramazan davulcularının sahur vaktine yaklaşırken mahallelerigezmesi adet halini almıştır. Davulcular maniler ve türküleri davul eşliğindehünerlerini sergilemektedir. Ramazan etkinliklerinde, iftar davetlerindedavetlileri karşılama ve masalar arasında gezerek Ramazan ruhunu yaşatandavulculara sıklıkla yer verilmektedir. Asır Organizasyon olarak, Ramazanetkinliklerinde, gelin alma, asker gönderme, kına ve nişan gibi etkinliklerdede Ramazan davulcusu kiralama hizmeti vermekteyiz. Tek kişilik ekibin sayısı etkinliğe göreartırılabilmektedir.


Ramazan Davulcusu Kiralama Hizmetleri

Ramazan şenliklerinde belediye veözel etkinliklerde yer alan firmamızdan, Ramazan davulcusu kiralama, ramazanetkinlikleri düzenleme, fasıl ekibi kiralama, semazen ve ilahi grubu kiralamagibi pek çok hizmetten yararlanabilirsiniz. İstanbul’un köklü organizasyonşirketlerinden biri olarak, yıllardır etkinlik, davet ve organizasyonlardaprogram düzenliyoruz. Ramazan ayında iftar öncesi ve sonrasında İstanbul Ramazan davulcusu kiralamak isterseniz en az 1 hafta öncesindenfirmamızla iletişime geçmeniz önemlidir. Yoğunluk nedeniyle randevu alarakhizmet almanız daha sağlıklı olacaktır.  Tecrübeliekibimiz özel kostüm, eskitme işlemeli davulu ve Ramazan ayına uygun mani vetürlüleriyle hizmet vermektedir.

Ramazan davulcusu kiralamahizmetimizi yıl içerisinde davulcukiralama olarak birbirinden farklı etkinliklerde devam ettiriyoruz. Gelinalma, asker uğurlama, karşılama törenleri, düğün, kına ve nişanorganizasyonlarında, okul gösterilerinde ve mezuniyetlerde, şenliklerde davulve zurnalı davulcu kiralama hizmetimiz vardır.


Ramazan Davulcusu Kiralama Fiyatları

Asır Organizasyon Ramazandavulcusu kiralama hizmetinden yararlanmak için firmamızın iletişim numarasınıkullanabilirsiniz. İstanbul’da bulunduğunuz adrese rezervasyon tarihi vesaatinde profesyonel davulcumuz ekipmanlarıyla ulaşım sağlayacaktır.Rezervasyon için Ramazan ayında programdan 1 hafta önce aramanız gerekir. Davulçalacak kişi sayısı, hizmet alınmak istenilen tarih, organizasyon türü vebulunduğunuz bölge Ramazan davulcusukiralama fiyatlarını etkileyecektir. Yüz yüze görüşmeye gerek duymadan,firmamızın Whatsapp ve çağrı numaralarını aracılığıyla ihtiyaç duyduğunuztarihe randevu oluşturabilirsiniz. Ramazan davulcusu ve zurna müzisyeni olmaküzere 2 kişiden oluşan ekibimiz olduğu gibi çok sayıda davulcu ve zurnacıkiralama seçeneğinden de yararlanabilirsiniz.