Sünnet tahtı kiralama ve yeniçeri askerleri hizmeti

Sünnet Tahtı Kiralama & Yeniçeri

SÜNNET TAHTI VE YENİÇERİ KİRALAMA

Geçmişten bugüne kadar gelen gösterişli sünnet törenleri her aile için oldukça önem teşkil ediyor. Sünnet çocuğuna padişah havası kazandırmak adına giydirilen sünnet kıyafetleri asası ve aksesuarlarının yanı sıra sünnet tahtı son yıllarda çok tercih edilen bir ayrıntıdır.


Sünnet tahtı kiralama hizmeti ile sünnet çocuğu sünnet alanına organizasyon dahilinde genellikle yeniçeri kıyafeti giymiş kişiler tarafında tahtın taşınması ve sünnet alanında gezdirilip yerine konması ile başlar. Süslenen sünnet tahtında aileler duygusal anlar yaşarken sünnet çocuğu kendisini adeta padişah konumunda hissedecektir.

Sünnet Tahtı Kiralama & Yeniçeri

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Askerleri ile Sünnet Organizasyonu

Ayrıca sünnet tahtı ile birlikte salona girilirken durumu uygun bir senfoni çalınması organizasyonun eksiksiz olarak gerçekleştirilmesini sağlar. Otantik esintiler yaşatan sünnet tahtları genellikle kırmızı, mavi ve beyaz renklerde olup iki çocuğun oturabileceği büyüklükte konforlu bir alan sağlar.

Sünnet tahtı ve mehter marşı eşliğinde davetlilerin arasından davetlileri selamlayarak gelen sünnet çocuğu taht için ayrılan özel alana yerleştirilir. Bu organizasyonda sünnet bitene kadar sünnet çocuğu tahtı kullanabilir. Sıra dışı bir sünnet töreni gerçekleştirmek için harika bir fikir olarak tercihlerde ilk sıra olmaktadır.

Sünnet Tahtı Kiralama & Yeniçeri

İSTANBUL BAŞTA OLMAK ÜZERE TÜM TÜRKİYE'DE SÜNNET DÜĞÜNÜ VE SÜNNET TAHTI HİZMETLERİMİZ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR.

Ecdadımızın Geleneği Olan Şehzade Sünneti Ritüelini, Sünnet Tahtı ve Yeniçerilerin Eşliğinde Sizlerin Hizmetinize Sunuyoruz.

Son dönemlerde sevilen bir organizasyon haline gelen sünnet tahtı ve yeniçeri gösterisi Sünnet çocuklarınında vazgeçilmezi haline geldi. Organizasyonda 4 yeniçeri askeri kıyafetli , sünnet tahtını üzerinde sünnet çocuğuyla birlikte mehter marşı eşliğinde mekana görkemli bir şekilde girişi sağlanıyor.

Yürüyüş esnasında volkanlarla görselliğe farklı bir hava katılıyor. Sünnet çocuğunun tüm misafirleri selamlaması tüm davetlilerin masalarının önlerinde sünnet tahtı eşliğinde gezdirilerek sağlanıyor. Son olarak sünnet tahtı sahneye yakın bir yerde fotoğraf çekimi tebrik ve takı merasimi yeniçeri askerler taht etrafında nöbet halinde bekliyorlar.

Sünnet Tahtı Kiralama & Yeniçeri

İstanbul Sünnet Organizasyonu - Taht ve Yeniçeri Kiralama

Sünnet tahtı düğün organizasyonu sonuna kadar sahnede kalıyor. Sünnet tahtı ve yeniçerilerimiz ile bugüne kadar onlarca sünnet düğünü organizasyonu gerçekleştirdik. Osmanlı şehzadelerini andıran bu özel gösteri ile düğünlerinize renk katabilirsiniz.

Sünnet düğünü ister düğün salonun da isterse açık alanda olsun biz 4 Osmanlı kostümlü yeniçeri askeri ile sünnet tahtı taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Sünnet tahtı seçeneklerimizi görsel olarak size sunuyoruz ve beğendiğiniz tahtımız sizin sünnet düğünü gününüz müsaitse onu getiriyoruz.


Unutulmaz Dillere Destan Sünnet Organizasyonları Düzenliyoruz

Ayrıca bizler asır organizasyon olarak komple sünnet düğünü organizasyonu gerçekleştirmekteyiz sizlere tavsiyemiz bu tarz organizasyonlar da tek kişi ile muhatap olmanız ve sorumluluğu işi bilen bir ekibe vermenizdir. 

Asır organizasyon bu anlamda en profesyonel ekiplere sahip olup daha önce yaptığı organizasyonların video ve resim görüntülerini sizinle paylaşıyor.

Sünnet Tahtı Kiralama & Yeniçeri

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralamak için Asır Organizasyon'dan detaylı bilgi alınız.

Sünnet tahtı ve yeniçeri seremonisi erkek çocuklarının hayatı boyunca unutmayacağı özel günlerinden ilki ve en önemlisi olan sünnet düğününün ihtişamına yakışan en güzel giriş olsa gerek.

Ebeveynlerin çocuklarının bu özel günü için hayal ettiği bir sünnet düğünü vardır. Bu özel günü anlamlı kılmak adına sünnet düğününde bir organizasyon firmasından destek almak sizin yerinize bütün düğünü organize edilmesini sağlar.

Asır organizasyon konusunda uzman ve yılların deneyimi ile sizlere unutamayacağınız bir sünnet düğünü organizasyonu için hizmet vermektedir. Sünnet tahtı çocuğunuzun padişah edasıyla salona girişte ayakta alkışlanmasını sağlarken, yeniçeriler ile görüntü bütünleşerek harika bir ambiyans yaratır.

Sünnet Tahtı Kiralama & Yeniçeri

Sünnet Düğünün Organizasyonunda Profesyonel Hizmet

Asır organizasyonun hazırladığı sünnet düğününde neler yok ki; sünnet tahtı ve yeniçeri seremonisi ile giriş yaparken aynı zamanda mehter marşı ile konuklarınızın karşılanması ve otantik bir esinti yaşatarak günün anlamı ile bütünleşmektedir.

Sıra dışı bir sünnet düğünü olağan üstü detaylarla mümkündür. Mekan ayrımı olmaksızın, havuz başı, kır alanı, düğün salonu gibi birçok yerde sünnet tahtı hizmeti sunan firmamız hazırladığı paketler ve kampanyalar sayesinde her bütçeye uygun organizasyon gerçekleştirmektedir.

Son yıllarda sünnet çocukları tarafından en çok tercih edilen sünnet tahtı yeniçeri askeri kıyafetleri içinde 4 yeniçeri tarafından taşınmakta ve düğün alanına görkemli bir giriş yapılmaktadır.  Volkanlar görselliği farklı bir atmosfere taşımaktadır.

Sünnet Tahtı Kiralama & Yeniçeri

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Asır organizasyon yıllardır gerçekleştirdiği sünnet tahtı ve yeniçeri seremonisi haricinde komple sünnet düğünü organize etmektedir. Profesyonel ekip ve ekipmanlarla sizin yerinize istediğiniz sünnet düğününü yapacak bilgi ve tecrübeye sahiptirler.

Asır organizasyonun sünnet düğünlerinde verdiği hizmetlerden bazıları ;

  • Masa süsleme ve sandalye giydirme
  • Palyaço ve tahta bacak
  • İlahi grubu
  • Nasrettin hoca
  • Semazen grubu
  • Folklor ekibi
  • Tasavvuf grubu
  • Balon süsleme
  • Tül süsleme

Asır Organizasyon hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve hayalinizde ki sünnet düğün organizasyonu gerçekleştirmek için Asır organizasyona telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Firmamızın yaptığı organizasyonlarla ilgili görselleri, video ve resim galerisinden takip edebilirsiniz. Asır Organizasyon sosyal medya hesaplarından firmamızı yakından takip edebilirsiniz.


Sünnet tahtı yeniçeri askerleri ve sünnet tahtı koltuğu kiralama fiyatları için bizimle hızlı iletişim kurabilirsiniz. İletişim  0553 241 40 67Asır Organizasyon Ara
×