Sünnet Düğünü için Süslemeler

Sünnet düğünü organizasyonları, oldukça komplike bir etkinliktir. Özel bir planlama, iyi bir organizasyon deneyimi gerektirir. Katılımcıların rahat ve konforlu bir şekilde etkinlik boyunca yer alması, çocukların eğlenmesi ve kültürel değerlere sadık kalınarak; özenli bir çalışma ortaya koyulması şarttır. Asır Organizasyon olarak sünnet düğünü etkinliklerinizde; başarılı koordinasyon ve güler yüzlü hizmet prensibi ile sizlerin yanındayız. Bu özel gün için talepleriniz doğrultusunda sünnet düğünü için süslemeler, dekorasyon çalışmaları ve özel kostümlerle isteklerinizi karşılıyor; sizlere özel bir günün kapılarını aralıyoruz.Sünnet Düğünü Süslemeleri Nasıl Yapılır?

Süslemeler iki farklı kategoride ele anılabilir; mekan içi ve mekan dışı süslemeler. En çok rağbet gören süslemeler; balon süslemeleridir. Hem görsellik anlamında hem de çocuklar için eğlenceli bir obje olması açısından sünnet düğünü etkinliğinde kullanılacak olan mekanda balon süslemeleri yapılır. Bunun yanında sünnet tahtı için özel süslemeler, masa ve sandalyelerin süslenmesi, sünnet köşesi süslemesi, tül süsleme, zincir balon süsleme, pinyata gibi süsleme çeşitleri mevcuttur. Tüm bu işlemler sonucunda; sünnet düğününe ev sahipliği yapacak mekan; sünnet temasına kavuşmuş olur.


Süsleme Organizasyon Firması

Asır Organizasyon olarak firmamız, yalnızca sünnet organizasyonu konusunda değil; süsleme organizasyonu konusunda uzman ekibi ile faaliyet göstermektedir. Bu kapsamda sünnet etkinlikleriniz için ek bir organizasyon firması ile anlaşmanız gerekmez. Bizi tercih ettiğinizde, tüm sünnet etkinlik detaylarından süsleme organizasyonuna kadar tüm çalışmaları profesyonel ellere teslim etmiş olursunuz. Siz misafirlerinizle özel anlar şahit olurken; biz tüm çalışmaları en iyi şekilde gerçekleştiriyor olacağız.


Etkinlik boyunca olabildiğince fazla anınızı kayda geçirmek için fotoğraf ve video kayıt gibi hizmetlerimizi de tercih edebilirsiniz. Yüksek kaliteli (HD) video kaydımızı, organizasyonun sonunda sizlere teslim ediyoruz.

İslami sünnet organizasyonu konusunda da geniş bir ekibe sahibiz. Tasavvuf grupları, semazen gösterileri, ilahi sanatçısı, Kur'an-ı Kerim Tilaveti ve sohbet sunumu yapan hocalarımız ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Eğer dini değerler ön planda tutularak bir organizasyon hazırlamamızı isterseniz, talebinizi en iyi şekilde yerine getirebiliriz. Müşteri danışmanımızla hemen iletişime geçerek, detaylı ücret bilgisi alabilir, sünnet tarihi için rezervasyon yaptırabilirsiniz.