Sünnet Düğünü için Süslemeler

Sünnetdüğünü organizasyonları, oldukça komplike bir etkinliktir. Özel birplanlama, iyi bir organizasyon deneyimi gerektirir. Katılımcıların rahat vekonforlu bir şekilde etkinlik boyunca yer alması, çocukların eğlenmesi vekültürel değerlere sadık kalınarak; özenli bir çalışma ortaya koyulmasışarttır. Asır Organizasyon olarak sünnet düğünü etkinliklerinizde; başarılıkoordinasyon ve güler yüzlü hizmet prensibi ile sizlerin yanındayız. Bu özelgün için talepleriniz doğrultusunda sünnet düğünü için süslemeler,dekorasyon çalışmaları ve özel kostümlerle isteklerinizi karşılıyor; sizlereözel bir günün kapılarını aralıyoruz.Sünnet Düğünü Süslemeleri Nasıl Yapılır?

Süslemeleriki farklı kategoride ele anılabilir; mekan içi ve mekan dışı süslemeler. Ençok rağbet gören süslemeler; balon süslemeleridir. Hem görsellik anlamında hemde çocuklar için eğlenceli bir obje olması açısından sünnet düğünü etkinliğindekullanılacak olan mekanda balon süslemeleri yapılır. Bunun yanında sünnet tahtıiçin özel süslemeler, masa ve sandalyelerin süslenmesi, sünnet köşesisüslemesi, tül süsleme, zincir balon süsleme, pinyata gibi süsleme çeşitlerimevcuttur. Tüm bu işlemler sonucunda; sünnet düğününe ev sahipliği yapacakmekan; sünnet temasına kavuşmuş olur.


Süsleme Organizasyon Firması

AsırOrganizasyon olarak firmamız, yalnızca sünnet organizasyonu konusunda değil; süslemeorganizasyonu konusunda uzman ekibi ile faaliyet göstermektedir. Bukapsamda sünnet etkinlikleriniz için ek bir organizasyon firması ile anlaşmanızgerekmez. Bizi tercih ettiğinizde, tüm sünnet etkinlik detaylarından süslemeorganizasyonuna kadar tüm çalışmaları profesyonel ellere teslim etmişolursunuz. Siz misafirlerinizle özel anlar şahit olurken; biz tüm çalışmalarıen iyi şekilde gerçekleştiriyor olacağız.


Etkinlikboyunca olabildiğince fazla anınızı kayda geçirmek için fotoğraf ve video kayıtgibi hizmetlerimizi de tercih edebilirsiniz. Yüksek kaliteli (HD) videokaydımızı, organizasyonun sonunda sizlere teslim ediyoruz.

İslamisünnet organizasyonu konusunda da geniş bir ekibe sahibiz. Tasavvufgrupları, semazen gösterileri, ilahi sanatçısı, Kur'an-ı Kerim Tilaveti vesohbet sunumu yapan hocalarımız ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Eğer dinideğerler ön planda tutularak bir organizasyon hazırlamamızı isterseniz,talebinizi en iyi şekilde yerine getirebiliriz. Müşteri danışmanımızla hemeniletişime geçerek, detaylı ücret bilgisi alabilir, sünnet tarihi içinrezervasyon yaptırabilirsiniz.