Kep ve Cübbe Kiralama

Mezuniyet törenlerinin olmazsaolmazları kep ve cübbe, özenle seçtiğiniz kıyafetinizle bir bütün olacak görünümdeolmalıdır. Asır Organizasyon olarak kaliteli kumaşlardan üretilen kep ve cübbekiralama hizmeti veriyoruz. Özel renklerde ve okul amblemini taşıyan ürüntalebinde bulunarak, kep ve cüppe satın alabiliyorsunuz. Bir modelin topluolarak imalatı yapılabileceği gibi kişiye özel (öğrenci isim baskılı) dikimlerde yapıyoruz. Standart boy ve bedende cübbe kiralamak isterseniz, firmamız kişisayısına göre toplu teslimat yapmaktadır.Kep ve Cübbe Kiralama Hizmetleri

Mezuniyet törenlerindekullanılacak kep ve cübbe, okulun kurum özelliklerini taşımalıdır. Genellikle standartcübbe modellerinde tercih edilen renkler kırmızı ve lacivert-siyah ağırlıklıdır.Okulunuzun simgesi olan renkleri yansıtan modeller tercih ederseniz, kep vecübbe satın almak için Asır Organizasyon iletişim numaralarımızıkullanarak, fiyat bilgisi talep edebilirsiniz. Bu tür organizasyonlarda, ürününstandart ölçülerde veya kişiye özel ölçülerde olmasını talep edebiliyorsunuz.Kaliteli kumaşlar kullanılarak, ihtiyaç duyduğunuz sayıda ürün tasarımıgerçekleştirilir.  Yalnızca renkler değilaynı zamanda okulun amblemi, öğrenci isim baskılı seçenekler de sunuyoruz.


Standart kep ve cübbe kiralamahizmetimiz ekonomik fiyat ve kaliteli ürün güvencesi altındadır. Bu seçenektecübbe boyu ve bedeni sabit veya kişiye özel bedenlerde teslimatgerçekleştirilir. Kep ve cübbe iki renkte tasarlanır.  Mevcut renkler arasından seçimyapabilirsiniz.


Kep ve Cübbe Kiralama Fiyatları

Mezuniyet organizasyonuçalışmalarını uzun yıllardır kaliteli hizmet anlayışıyla sürdüren firmamız, İstanbulkep ve cübbe kiralama seçeneği de sunmaktadır. Mezuniyet töreni için mekansüsleme, masa sandalye temini, sahne ve ses sistemi kurulumu, video çekimi,salon kiralama gibi mezuniyet organizasyonu hizmetlerimiz vardır. Organizasyoniçerisine ek hizmetlerden kep ve cübbe kiralama seçeneğini de tercihedebiliyorsunuz.


Kep ve cübbe kiralama fiyatları, mezuniyetorganizasyonu paketlerine dahil edilebildiği gibi yalnızca kiralamahizmetimizden yararlanabiliyorsunuz. Her iki seçenek için fiyatlar değişkenlikgösterecektir. Kişi sayısı, organizasyon detayları ve kep, cübbe kiralamafiyatları hakkında bilgi almak için Asır Organizasyon iletişim bilgilerimizikullanabilirsiniz. Özel tasarımlarda mezuniyet tören tarihinden en az 1 ayöncesinde fiyat teklifi istemelisiniz.