5 Numaralı Paket ile Hayallerinizdeki Sünnet Düğünü

5 Numaralı Paket

Sünnet Düğünü Organizasyonu 5 Numaralı Paket

Sünnet tahtı Kiralama fiyatları hakkında bilgi ve hizmet vermekteyiz.

 

SÜNNET DÜĞÜN ORGANİZASYON KAMPANYA 5

 

 • 8 Kişilik Mehter Takımı (Evden Almalı)
 • 2 Kişilik Semazen Gösterisi
 • Mevlithan(Sunum-Kur’an-Mevlit-Dua)
 • DJ-Laptop İlahi Arşivi ve Sunumlar
 • Sünnet Tahtı
 • 4 Yeniçeri Askeri(Osmanlı Kostümlü)
 • 2 Tane Volkan,2 Tane Konfeti
 • Altın Paralar (Girişte Çocuklara dağıtılır)
 • Mekan Balon Süsleme
 • Kapı Kemer Süsleme
 • Papatya Balon Süsleme
 • Nazar Boncuğu Dekor Süsleme
 • Serpme Balon Süsleme
 • Taht Arkası Balon Süsleme
 • Palyaço ve Yüz Boyama 
 • Sosis Balon
 • Yarışma ve Oyun Aktivitesi

 

BÜTÇENİZE VE ZEVKİNİZE UYGUN BİR SÜNNET ORGANİZASYON PAKETİ SEÇEBİLİRSİNİZ.

 

Sünnet Organizasyon Kampanya

MEVLİTLİ DİNİ SÜNNET ORGANİZASYONLARIMIZ İÇİN

> >  TIKLAYINIZ < <

 

 

sünnet organizasyon kampanyaları kampanya 2

 

sünnet organizasyon firma kampanyaları

 

sünnet kınası organizasyon kampanyası  

sünnet organizasyon kampanyası organizasyon firması

sünnet düğün organizasyon şirketleri

sünnet organizasyon fiyatı

Mevlitli sünnet organizasyon kampanyası

sünnet organizasyon fiyatları

sünnet organize şirketleri

sünnet organizasyon şirketi pendik

sünnet organizasyonları

NOT: KAMPANYALAR İSTANBUL AVRUPA YAKASI VE ANADOLU YAKASIN DA GEÇERLİ OLUP AYRICA GEBZE ÇAYIROVA DARICA VE CİVAR İLÇELERE DE FİYAT FARKI OLMADAN HİZMET SUNMAKTAYIZ. 

sünnet organizasyonu asır organizasyon

 

Organizasyon firmamız resmi kaydı olan sözleşmesiz iş yapmayan ve bugüne kadar binlerce başarılı iş yapmış kalitesi güveniyle herkes tarafından taktir edilmiştir.

sünnet organizasyon paketleri

Anahtar Kelimeler : sünnet organizasyon,sünnet organizasyonu,sünnet organizasyon fiyatları,sünnet tahtı kiralama,sünnet düğünü organizasyonu,sünnet organizasyonları,sünnet düğünü,sünnet düğünü organizasyon,sünnet organizasyonu fiyatları,sünnet organizasyon paketler,sünnet tahtı kiralama fiyatları,sünnet organizasyon şirketleri,sünnet düğünü organizasyonları,sünnet düğünü organizasyon fiyatları, sünnet organizasyon firmaları,sünnet koltuğu kiralama, yemekli sünnet düğünü fiyatları,sünnet düğünü organizasyonu fiyatları,sünnet organizasyon fiyatı


SÜNNET ORGANİZASYONU HİZMETLERİMİZ

Sünnet Tahtı, İlahi Ekibi, sünnet Tahtı Ve Yeniçeriler, Tasavvuf Grubu, Sunucular, İlahi Sanatçıları, Balon Süsleme, Mehter Takımı, Semazen Grubu, Masa Sandalye Süsleme, Tiyatro Ekibi, Animasyon Ekibi, Kamera Çekimi, Sohbet Programları, Canlı Enstrümanlar, Palyaçolar, Mevlithanlar, Animasyon Yiyecekleri, İlahi Grubu, Havai Fişek ve Volkan gösterisi Ayrıca Sünnet Mevlidi Hakkında Bilgi Alabilirsiniz.

5 Numaralı Paket

Akıllardan Silinmeyen Sünnet Töreni Fikirleri

Geçmişten bugüne kadar gelen gösterişli sünnet törenleri her aile için oldukça önem teşkil ediyor. Sünnet çocuğuna padişah havası kazandırmak adına giydirilen sünnet kıyafetleri asası ve aksesuarlarının yanı sıra sünnet tahtı son yıllarda çok tercih edilen bir ayrıntıdır.

Sünnet Tahtı Kiralama Fiyatları %30 İndirim Fırsatı

Sünnet tahtı kiralama hizmeti ile sünnet çocuğu sünnet alanına organizasyon dahilinde genellikle yeniçeri kıyafeti giymiş kişiler tarafında tahtın taşınması ve sünnet alanında gezdirilip yerine konması ile başlar. Süslenen sünnet tahtında aileler duygusal anlar yaşarken sünnet çocuğu kendisini adeta padişah konumunda hissedecektir. Ayrıca sünnet tahtı ile birlikte salona girilirken durumu uygun bir senfoni çalınması organizasyonun eksiksiz olarak gerçekleştirilmesini sağlar.

Uygun Fiyatlara Sünnet Tahtı Kiralama 

Otantik esintiler yaşatan sünnet tahtları genellikle kırmızı, mavi ve beyaz renklerde olup iki çocuğun oturabileceği büyüklükte konforlu bir alan sağlar. Sünnet tahtı ve mehter marşı eşliğinde davetlilerin arasından davetlileri selamlayarak gelen sünnet çocuğu taht için ayrılan özel alana yerleştirilir. Bu organizasyonda sünnet bitene kadar sünnet çocuğu tahtı kullanabilir. Sıra dışı bir sünnet töreni gerçekleştirmek için harika bir fikir olarak tercihlerde ilk sıra olmaktadır.

Sünnet Tahtı Kiralama

Sünnet tahtımız ile özel günlerinizi unutulmaz hale getiriyoruz. Sizde sünnet düğünlerinde misafirlerinize unutulmaz bir sünnet merasimi yaşatmak isterseniz hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sünnet düğünü organize ederken tüm hazırlıkları başarılı bir şekilde tamamlıyoruz. Sünnet organizasyon firmamız beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabiliyor. Sünnet tahtı kiralama hizmetimizle bu zamana kadar binlerce başarılı organizasyona imza atmayı başardık. Coşkulu bir hava içerisinde çocuğunuz salona girerken, özel tasarım sünnet tahtımız onu bekleyecek. Ekibimiz özel kıyafetleri ile çocuklarınızı karşılar. İsterseniz sizler için alan hazırlığı da yapabiliyoruz. Masa ve sandalye kiralama, dahil olmak üzere zenginleştirilmiş bir organizasyon düşünürseniz, sünnet tahtı kiralama firmamız sizleri bekliyor. Hizmetlerimizin tamamı uygun fiyatlardan elinizin altına geliyor. Paket hizmetlerimiz hakkında detayları almak isterseniz bizleri hemen arayabilirsiniz. 

Sünnet Tahtı Hizmetleri

Sünnet düğününde çocuklar gösterişli koltuklarda ağırlanır. Asır organizasyon yüksek kalite kiralık sünnet koltukları ile talepleriniziz tam olarak yerine getiriyor. Sizde sünnet koltuğu arayışı içindeyseniz hemen bizleri arayabilirsiniz. Sünnet koltuğu kiralama taleplerinizi karşılamak üzere profesyonel ekiplerimizle destek veriyoruz. Bu özel gününüzde organizasyonunuzu en güzel haliyle geçirmeniz için en iyi hizmeti sunuyoruz. Tahtlarımız farklı renklerle donatılmıştır. Padişah tahtının ihtişamına sahip olan koltuklarımız sünnet düğünü sona erene kadar bekletilir. Organizasyon boyunca Yeniçeri giyimli ekip arkadaşlarımız çocuğunuzun özel ihtiyaçları konusunda yardımcı olur. Sünnet tahtı kiralama firmaları arasında verdiğimiz hizmetle bir adım öne çıkıyoruz.

En Güzel Sünnet Tahtı Modelleri Asır Organizasyon'da

Sünnet düğünü organizasyonlarının en önemli parçası sünnet tahtıdır. Bu özel tasarım taht organizasyona ayrı bir hava katar. Taht ile yapılan seremonide erkek çocuğunuz sünnet tahtına oturtulur. Taht sünnet düğünü bitene kadar mekanda kalır. Sünnet düğünlerine sünnet tahtı kiralama hizmetleri bir telefon kadar yakınınızda bulunuyor. Farklı taht modellerimizin tamamı birinci sınıf ürünlerden bir araya geliyor. Sünnet tahtı kiralama fiyatlarımız konusunda detaylar için hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sünnet tahtı kiralama desteğimizle aradığınız profesyonel organizasyon desteğini başarılı bir şekilde tamamlayabiliyoruz. Taht kiralama konusunda merak ettiklerinizi dilerseniz buradan bizlere iletebilirsiniz. Her geçen gün gelişen altyapımız ile gücümüzü daha da arttırıyoruz.

Sünnet TahtıKiralama Fiyatları ve Sünnet Koltuğu Kiralama Ücretleri İçin Bizi Her Zaman çekinmeden Arayıp Bilgi Alabilirsiniz. İletişim : 0553 241 40 67 Asır Organizasyon Ara
×