Unutulmaz Bir İslami Sünnet Düğünü: Asır Organizasyon

İslami Sünnet Organizasyonu

İslami Sünnet Organizasyonu: Manevi Bir Kutlama

Oğlunuzun hayatındaki bu özel günü manevi bir atmosferde kutlamak mı istiyorsunuz? Asır Organizasyon, İslami sünnet organizasyonu ile size ve ailenize unutulmaz bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

20 yılı aşkın tecrübemizle en değerli hoca ve semazen ekiplerimizle sizlere İstanbul'da sıkılmadan izleyeceğiniz programlar sunmaktayız.

İslami sünnet organizasyonu için mehter takımı, semazen ekibi, ilahi grubu, hacivat karagöz ve daha bir çok hizmeti bir arada paket olarak sunmaktayız.

İslami Sünnet Organizasyonu

İslami Sünnet Organizasyonu Nedir?

İslami sünnet organizasyonu, sünnet merasimini dini ritüellere ve geleneklere uygun şekilde kutlama şeklidir. Mevlid-i Şerif okunması, ilahiler ve kasideler seslendirilmesi, ilahi grubu ve tasavvuf gösterileri gibi unsurlar içerir.

İslami Sünnet Organizasyonu Fiyatları:

İslami sünnet organizasyonu fiyatları, seçilen hizmetlere ve organizasyonun büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Ortalama fiyatlar 10.000 TL'den başlar ve 200.000 TL'ye kadar çıkabilir.


Program
Süresi
Genel Fiyatı
İskontolu Fiyat
Mevlitli Sünnet Organizasyonu
4 saat
17.000 TL
15.000 TL
İslami Sünnet Organizasyonu
4 Saat
20.000 TL
18.000 TL
Kapsamlı İslami Sünnet Düğünü
5 Saat
35.000 TL
30.000 TL
Full Vip İslami Sünnet Programı
5 Saat
55.000 TL
50.000 TL

İslami Sünnet Organizasyonu İçeriği:

Mevlid-i Şerif

İlahi ve Kasideler

İlahi Grubu

Mehteran Takımı

Tasavvuf Ekibi

Semazen Ekibi

Sünnet Tahtı

Yeniçeriler

Osmanlı Macunu ve Osmanlı Şerbeti

Palyaço ve Yüz Boyama

Pamuk Şeker ve Popcorn Arabası

Sünnet Kınası Yakma

Takı Sandığı

Fotoğraf ve Video Çekimi

İslami Sünnet Organizasyonu

İslami Sünnet Düğünü Organizasyonu Nasıl Yapılır?

İslami sünnet organizasyon içeriklerimiz Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile mevlitli olarak gerçekleştirilir. Standart, Avantajlı ve Sihirbazlı sünnet içeriklerimiz ise mevlidi okuyacak hocayı kendisi belirleyen aileler tarafından tercih edilebilir.

İslami sünnet organizasyonu için genel organizasyon planlama ve uygulamadan süslemelere, oyun aktivitelerinden yemek servisine kadar her şey dahil organizasyon hizmetlerimiz bulunmaktadır. 

Mekanı ve sünnet tahtı için balon süsleme yapıyor, sünnet tahtı temin ediyor ve mekanın sünnet düğünü organizasyonuna hazır hale getirilebilmesi için malzeme ve ekipman temini yapıyoruz. 

Örnek Sünnet Organizasyon İçeriği

Kur’an-ı Kerim Tilaveti

Semazen gösterisi

İlahi grubu

Mehter takımı 

Sünnet tahtı

2 veya 4 adet Yeniçeri askeri

100 adet Türk Bayrağı

Kemer süsleme, balon süsleme (kapı, sünnet tahtı, mekan, vb.)

Sokak satıcıları (Popcorn, Osmanlı macunu, pamuk şeker, vb.)

Hoşgeldiniz yazısı 

İslami Sünnet Organizasyonu

İstanbul İslami Sünnet Programı

İstanbul’da İslami sünnet programı düzenleyen firmamız, en uygun fiyata her şey organizasyon içerikleri sunmaktadır. Profesyonel müzisyenlerimiz program içeriğine çeşitli ezgi ve tasavvuf eserlerini dahil ederek davetlilere bir dinleti sunacaktır. 

İstanbul İslami sünnet programı kapsamında sunduğumuz hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

İlahi grubu

Tasavvuf grubu (ney, tef, bendir, kudüm, rebap, vb. enstrümanlar eşliğinde)

Mehter Takımı

Semazen

Kafkas, zeybek veya horon ekibi

Programlarımız farklı paketler halinde hazırlanarak İslami sünnet organizasyon içeriklerine dahil edilmektedir. Genellikle ilahi grubu ve semazen gösterisi neredeyse tüm İslami sünnet organizasyonu içeriklerimizde bulunuyor.

İslami Sünnet Organizasyonu

İslami Sünnet Organizasyonu Eğlence Aktiviteleri

Sünnet organizasyonunda özellikle çocukların dikkatini çeken eğlence aktivitelerine ihtiyaç duyuluyor. Eğlence aktiviteleri hem Kur’an-ı Kerim Tilaveti dahil hem de Avantajlı ve Sihirbazlı sünnet içeriklerimizde belirli oranlarda yer verdiğimiz hizmetlerdir. 

İslami sünnet organizasyonu eğlence aktivitelerimizden bazıları şunlardır:

Palyaço gösterisi

Konfeti ve volkan gösterisi

Yüz boyama etkinliği

Oyun ve yarışma aktiviteleri

Sihirbaz gösterisi

Hacivat ve Karagöz gösterisi

Tahta bacak gösterisi

Kukla gösterisi

Konfeti ve volkan gösteri, palyaço gösterisi ve sınırsız yüz boyama aktivitesi İslami sünnet organizasyon içeriklerimizde yer alan eğlence aktiviteleridir. Sihirbazlı sünnet içeriğimiz ise palyaço gösterisi, konfeti atımı ve meşale gösterisi gibi aktiviteler ile hazırlanmıştır. 

Dilediğiniz eğlence aktivitesini İslami sünnet organizasyon içeriğine dahil edebilir, paket içeriklerde uygun avantaj fırsatından yararlanabilirsiniz. 

İslami Sünnet Organizasyonu

Semazen gösterileri, mehter takımı, tiyatro veya palyaço gibi gösterilerden seçmiş olduklarınıza göre İslami sünnet organizasyonu fiyatlarında değişiklik olabilir.

Asır Organizasyon olarak sizlere bol alternatifli, ekonomik fiyat avantajlarına sahip, her şey dahil İslami sünnet organizasyonu sunuyoruz.

Çocuğunuz için unutulmaz bir sünnet düğünü planlaması için bizimle, müşteri iletişim hattımızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Organizasyon Firmamız sünnet tahtı kiralama hizmeti sağlamaktadır. Sünnet çocuğunu tahtla yeniçeriler ile sünnet alanına taşıma hizmetini sağlıyoruz. İslami sünnet paketi fiyatlarımız oldukça uygundur.


İslami sünnet organizasyonu içerik sunumumuz şu şekildedir:

Sunucu tarafından yapılan bir açılış konuşması

Kur'an-ı Kerim Tilaveti (Hoca tarafından yapılır)

Sünnet merasimi üzerinde, günün anlam ve önemini ortaya koyan konuşma

İlahi grubu (ney sanatçısı, bendir ve kanun gibi enstrümanlarla yapılır)

Semazen gösterisi

Tiyatro ekibi, palyaço veya parodiler gibi etkinlikler

Mehter takımı performansı

Sünnet tahtı ve yeniçeri askeri

Mekan içi süsleme organizasyonu

Volkan ve konfeti şovları

Pasta kesimi

Takı merasimi ve ardından kapanış konuşması

Yukarıda bahsedilen sunum detaylarında dilediğiniz özellikleri seçip, dilediğinizi çıkarabilirsiniz.

Bunu yanında ek istek ve taleplerinize azami ölçüde dikkat ederek, hayalinizdeki bir sünnet düğünü organizasyonu gerçekleştiriyoruz.

Sünnet etkinlik ekibimiz, yılların verdiği tecrübe ve özverili çalışma ile sektörde müşteri memnuniyetini misyon edinmiş ender ekiplerdendir.

İslami Sünnet Organizasyonu


İslami Sünnet Organizasyonu: Hayallerinizdeki Kutlamayı Gerçekleştiriyoruz

Deneyim ve Güvence:

Asır Organizasyon olarak, bugüne kadar birçok aile için unutulmaz ve özel İslami sünnet organizasyonları hazırladık. Kısa sürede sektörün en tanınan ve güvenilen firmalarından biri haline geldik.

Ailelerin Zorlukları:

Aileler, bu tarz özel günleri kendi imkânlarıyla hazırlamak istediklerinde acelecilik ve deneyimsizlikten dolayı birçok sorun yaşayabilmektedir. Basit bir ayrıntının atlanması bile günün istenenden çok daha kötü geçmesine neden olabilmektedir.

Asır Organizasyon Çözümü:

Hayallerindeki İslami sünnet organizasyonunu yaşamak isteyenler, Asır Organizasyon ile iletişime geçerek bu özel günü kusursuz bir şekilde geçirme imkanı bulabilirler. Müşterilerimizin beklentilerini her zaman karşıladık ve günden güne daha da fazla tercih edilen bir firma haline geldik.

Deneyimli Personel ve Hizmet Kalitesi:

Deneyimli personelimiz, bir sünnet organizasyonunda olması gereken her türlü unsuru zamanında ve eksiksiz bir şekilde hazırlamaktadır. Hizmet kalitemizi de her geçen gün arttırmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti:

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla hizmetlerine devam eden Asır Organizasyon, paket hizmetlerinin yanı sıra müşterilerinden gelen özel istekleri de düzenlediği etkinliklere ekleyebilmektedir.

Uygun Fiyatlar:

Telefon veya yüz yüze görüşmeler ile her zaman yardım alabileceğiniz Asır Organizasyon, son derece uygun ücretler ile en kaliteli hizmetleri sunmaktadır.

Güvenilir İş Ortağı:

İslami sünnet organizasyonu için güvenilir bir iş ortağı arayanlar, Asır Organizasyon ile iletişime geçerek kısa zamanda amaçlarına ulaşabilir ve bu özel günü profesyonellere emanet edebilirler.

İslami Sünnet Organizasyonu

Asır Organizasyon ile İslami Sünnet Organizasyonu:

Asır Organizasyon, tecrübeli ekibi ve geniş hizmet yelpazesi ile hayallerinizdeki İslami sünnet organizasyonunu gerçeğe dönüştürmek için buradadır.

Sizin için en uygun mekanı seçmek, organizasyonun tüm detaylarını planlamak ve unutulmaz bir kutlama gerçekleştirmek için size yardımcı olacağız.

Detaylı bilgi ve ücretsiz fiyat teklifi için Asır Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: +90 532 241 40 67 - 0216 397 20 02

E-posta: info@asirorganizasyon.com


Asır Organizasyon Ara
×