Manevi Bir Kutlama: Mevlitli Sünnet Organizasyonu

Mevlitli Sünnet Organizasyonu

Asır Organizasyon ile Mevlitli Sünnet Organizasyonu:


Asır Organizasyon, tecrübeli ekibi ve geniş hizmet yelpazesi ile hayallerinizdeki Mevlitli Sünnet Organizasyonu'nu gerçeğe dönüştürmek için buradadır. İstanbul'da sünnet organizasyon fiyatları seçilecek olan pakete göre değişiklik gösteriyor.

Sünnet organizasyon firması asır organizasyon istanbul'da hizmetlerine devam ediyor. Mevlitli sünnet organizasyonları için semazen ekibi ilahi grubu, sunucu, taht yeniçeri ekibi, palyaço ve süsleme organizasyonu düzenliyoruz.

Mevlitli sünnet organizasyonu hizmetlerimizde sizlere unutulmaz organizasyonlar sunuyoruz.

Kuranlı Okumalı Sohbetli ve Semazenli Sünnet Düğünü diye adlandırdığımız bu tarz organizasyonlar da sizlere semazen ekibi hoca sunucu ve tasavvuf grubu ile hizmet verebilmekteyiz..

 

Mevlitli sünnet organizasyonu


Mevlitli Sünnet Paketi  içeriği


Sunum Sohbet Kuran Tilaveti Ve Mevlit
 
2 Tane Semazen
 
Genel Organizasyon Planlama Ve Uygulaması
 
Sünnet Tahtı
 
 4 Tane Yeniçeri Askeri
 
2 Konfeti – 2 Volkan
 
Mekan Balon Süslemesi
 
Kapı Kemer Süsleme
 
Taht Arkası Balon Süsleme
 
Balon Ağacı
 
Papatya Balon Süsleme
 
Serpme Balon Süsleme
 
Palyaço Animatör
 
100 Tane Şekilli Sosis Balon
 
Sınırsız Yüz Boyama
 
Palyaço Oyun Aktiviteleri
 
Altın Çikolata Para
 
100 Tane Türk Bayrağı
 
Hoş Geldiniz Yazısı


Mevlütlü Sünnet Düğünü Organizasyonu


Mevlidi okuyacak hocanın açılış konuşması ve Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan sünnet organizasyonu programı; davetin verildiği alanda semazen gösterileri, ilahi ve/veya tasavvuf grubu eserleri ve ezgileri eşliğinde sürmektedir. 

Düzenleyeceğiniz sünnet düğünü organizasyonunda çocuğunuza kendisini özel hissettirecek sürprizlere, oyunlara ve aktivitelere yer verebileceğiniz hizmetler de sunuyoruz.

Asır Organizasyon firmamızın çocuklar için yüz boyama etkinliği, palyaço gösterisi ve sihirbaz gösterisi gibi etkinlikleri içeren mevlitli sünnet organizasyonu paket içeriklerine göz atabilirsiniz.Mevlütlü Sünnet Düğünü Nasıl Olur?

Sünnet hadisesinin dini bir vecibe olmasından dolayı aileler mevlitli bir organizasyon düzenleyerek dualar ile sünnet merasimi yapmayı tercih ediyor. Mevlütlü sünnet düğünü söz konusu olduğunda firma olarak genel hizmetlerin içerisinde olduğu birkaç programı sizlerle paylaşıyoruz. 

Kısa bir Mevlidi Şerif dinletisinden sonra gösteri programına ve ardından da yemek servisi, takı töreni ve programın kapanış konuşması ile mevlitli sünnet düğünü tamamlanmaktadır. Sürece ve programın kapsamına sunduğumuz sünnet düğünü organizasyon hizmetlerini inceleyerek karar verebilirsiniz. 

Mevlitli Sünnet Düğünü Organizasyon İçerikleri

Sunduğumuz içerikler her programın birbirinden farklı yürütülmeye ihtiyaç duyabileceği düşüncesinden dolayı farklı kapsamlarda hazırlanmıştır. Örneğin bazı sünnet düğünü içeriklerimiz yalnızca mevlit programı içerirken, bazılarında ise sünnet tahtı kiralama, yemek servisi ve/veya sihirbaz gösterisi gibi hizmetler organizasyona dahil edilmiştir. 

Asır Organizasyon olarak hazırladığımız mevlitli sünnet düğünü organizasyon içeriklerinde yer alan hizmetler şunlardır:

Mevlithan (Sunum, sohbet, Kur’an-ı Kerim tilaveti ve ilahi grubu)

Sünnet tahtı 

Yeniçeri askeri (2 – 4 kişi)

Semazen gösterisi (2 kişilik)

Mehter takımı

Yüz boyama etkinliği

Palyaço gösterisi

Sokak satıcıları (pamuk şeker arabası, Osmanlı macuncusu, vb.)

Türk Bayrağı (20-100 adet)

Balon süsleme (kapı, taht ve mekan tasarımı için)

Konfeti ve volkan gösterisi


Sünnet Düğünü Mevlüt Organizasyonu İstanbul


İstanbul’da sünnet düğünü mevlit organizasyonu düzenleme konusunda tecrübeli ekibimizden profesyonel hizmet almak ister misiniz? Firma olarak sünnet düğünü için her şey dahil organizasyon hizmeti veriyoruz. 

İster hazırladığımız sünnet organizasyonu içeriklerinden birini seçin esterseniz de tüm hizmetlerimiz arasından program içeriğini kendiniz hazırlayarak tercihinizi yapın, uygun fiyat garantisi ile hizmet alırsınız. 

Paket içeriklerin yanı sıra ihtiyacınıza binaen firmamızdan masa sandalye kiralama, düğün salonu kiralama, ikram arabaları kiralama ve ses ve ışık sistemi kiralama yapabilirsiniz.


Sünnet Düğünü Organizasyonu Mevlit Yemeği Hizmeti


Sünnet düğününde davetlilere ikramda bulunmak gerektiğinde sizlere çeşitli catering hizmetleri veriyoruz. Tavuklu pilav, nohutlu pilav, etli pilav, çorba ve tatlı (irmik helvası, lokma, vb.) içeren mevlit yemeği menümüz bulunmaktadır.

Patlamış mısır, lokma, bardakta mısır ve pamuk şeker gibi ikram arabaları hizmetimiz ise aperatif ikramlar tercih edenler için avantajlı olacaktır. 

Masa sandalye kiralama ve yemek servisi ile mevlit yemeği vermek isterseniz detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.  


Mevlitli Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları 2024


Mevlitli sünnet düğünü organizasyonu konusunda fiyatlandırma çeşitli tercihlere bağlı olarak değişebiliyor.

Organizasyonun yemekli mi yemeksiz mi olacağı, Kur’an-ı Kerim tilavetinin yanı sıra kaç tane gösteri ekibinin (semazen, mehter, vb.) sünnet düğününde yer alacağı ve organizasyonun düzenleneceği yerin uzaklığı; mevlitli sünnet düğünü organizasyon fiyatları konusunda belirleyici oluyor. 

Firmamızı arayarak sünnet düğünü organizasyonuna katılacak davetli sayısı, adres ve tarih belirterek fiyat ve paket içerik bilgisi alabilirsiniz.

Uygun fiyata İstanbul’da mevlütlü sünnet düğünü organizasyonu hakkında detaylı bilgi almak için 0 553 241 60 47 veya 0 506 101 11 11 iletişim numaralarımız ile iletişime geçebilirsiniz. 


BÜTÇENİZE VE ZEVKİNİZE UYGUN BİR SÜNNET ORGANİZASYON PAKETİ SEÇEBİLİRSİNİZ.

 

Sünnet Organizasyon Kampanya

İSTERSENİZ SÜNNET DÜĞÜNÜ İÇİN PAKET PROGRAMLARIMIZDAN

FAYDALANABİLİRSİNİZ

> >  TIKLAYINIZ < <

 

 

sünnet organizasyon kampanyaları kampanya 2

 

sünnet organizasyon firma kampanyaları

 

sünnet kınası organizasyon kampanyası

 

 

sünnet organizasyon kampanyası organizasyon firması

sünnet düğün organizasyon şirketleri

sünnet organizasyon fiyatı

Mevlitli sünnet organizasyon kampanyası

sünnet organizasyon fiyatları

sünnet organize şirketleri

sünnet organizasyon şirketi pendik

sünnet organizasyonları

NOT: KAMPANYALAR İSTANBUL AVRUPA YAKASI VE ANADOLU YAKASIN DA GEÇERLİ OLUP AYRICA GEBZE ÇAYIROVA DARICA VE ÇİVAR İLÇELERE DE FİYAT FARKI OLMADAN HİZMET SUNMAKTAYIZ. 

sünnet organizasyonu asır organizasyon

 

Organizasyon firmamız resmi kaydı olan sözleşmesiz iş yapmayan ve bugüne kadar binlerce başarılı iş yapmış kalitesi güveniyle herkes tarafından taktir edilmiştir.

sünnet organizasyon paketleri


Asır Organizasyon Ara
×