Mevlüt Yemeği | Cenazede Mevlüt Yemeği | Paketli Mevlit Yemekleri | 300 Kişilik Yemek Fiyatı

Mevlüt Yemeği

Mevlüt Yemeği

Manevi atmosferde gerçekleştireceğiniz yemekli bir davette, misafirlerinizle güzel anılar biriktirebilirsiniz. Asır Organizasyon olarak firmamız, 20 yılı aşkın süredir yemekli organizasyon deneyimleri sizlerin yanında. Nişan, düğün, sünnet merasimi, açılış, iş yeri, kurumsal firmalar, çeşitli tören ve birlikteliklerde mevlüt yemeği de içeren davetler gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için Asır Organizasyon sizlere birçok farklı menü alternatifi ile catering hizmeti sağlıyor. Avrupa Yakası catering, Anadolu Yakası catering firması olarak sizlere İstanbul genelinde hizmet veriyoruz. Bizlere ulaşarak, yemek menülerimizi ve mevlüt yemeği fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

En Ekonomik Mevlit Yemeği 45 TL'den Başlıyor.Mevlüt Yemeği Paket Fiyatları

50 Kişilik Mevlüt Yemeği :  2.500 TL 

Et Kavurma

Pilav

Tatlı 

Paket Ekmek 

Ayran 

Bardak Su

Yemekler Özel Paketli Olarak Gelecektir. Yanında Peçete Çatal Bıcak Tuz Paket Halinde Olacaktır.


100 Kişilik Mevlüt Yemeği : 5000 TL

Et Kavurma

Pilav

Tatlı 

Paket Ekmek 

Ayran 

Bardak Su

Yemekler Özel Paketli Olarak Gelecektir. Yanında Peçete Çatal Bıcak Tuz Paket Halinde Olacaktır.


100 Kişi Üstü Mevlüt Yemek Fiyatları ve Diğer Menülerimiz Hakkıda Bilgi Almak İçin Lütfen Bizi Arayınız. 0553 241 40 67 

Mevlit Yemeği Firmaları

Genel olarak organizasyonlar iki farklı kategoride ele alınabilir. Bunlardan birisi mevlitli etkinlikler, diğeri de eğlenceli etkinlikler. Sizlere manevi atmosferi yüksek, misafirlerinizin ruhuna dokunabilecek etkinliklerde yemek hizmetleri sunuyoruz. Hazırlanılan menülerde onlarca farklı yemek çeşidi ile birlikte, içecek alternatifleri, farklı tatlı çeşitleri, ara sıcak ve ana yemekler yer almaktadır. Dilerseniz hazırladığımız menüler arasından, dilerseniz de talepleriniz doğrultusunda özel menüler hazırlayabiliriz. Asır Organizasyon olarak kalitenin yanı sıra, ekonomik alternatiflerle her kesim için hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Mevlit yemeği firmaları arasında İstanbul'un önde gelen ve örnek firmalarından birisi olan Asır Organizasyon, tüm mevlitli yemeklerinizde ekonomik fiyatlarla hızlı çözümler üretmektedir.

Mevlüt Yemeği Organizasyonu 45 TL'den Başlayan Fiyatlarla..Mevlüt Yemeği Sipariş Hattı : 0553 241 40 67 


Mevlit Yemeği Fiyatları

20 yıllık deneyimin ve eserin adı olan Asır Organizasyon, düğün, davet ve mevlit yemeği taleplerine uygun fiyat avantajlarıyla çözüm buluyor. Müşterilerimizin taleplerine göre gerek paketli mevlüt yemeği, gerekse toplu mevlit yemekleri ile organizasyonlarınızı renklendiriyor. Düğün, davet ve mevlüt yemeği siparişleri sizlere özel olarak hazırlanmaktadır. Bu noktada özel istek ve taleplerinizi her zaman Asır Organizasyon yetkililerine iletebilirsiniz. Bu sayede lezzet ve damat tadına uygun çalışmalara imza atabiliriz. İstanbul ili içerisinde taze ve sıcak şekilde organizasyonlarınızda mevlüt yemekleri davetlilerinize sunulur. Mevlit yemeği fiyatları menülerin özelliğine, seçilen yemek türüne ve davete katılacak olan kişi sayısına göre değişebilmekte olup; net rakamları bizlere danışarak öğrenebilirsiniz.

Masa Sandalye Ses Sistemi Mevlithan Hocalar Garsonlar Her şey Dahil Hizmet Sağlıyoruz.


Cenazede Mevlüt Yemeği

Cenazede mevlüt yemeği siparişi vermek için kalite ve hijyen standartlarının üzerinde bir firma arıyorsanız, Asır Organizasyon olarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Yüzlerce kişiye aynı anda, taze ve sıcak şekilde yemek servisi yapabilme potansiyeli ile İstanbul genelinde sizlere hizmet veriyoruz. Catering hizmetlerimiz kapsamında, cenazede mevlüt yemeği siparişlerinize talibiz. Ekonomik fiyatlar, zengin menü alternatifleri, sertifikalı gıdalar ve iletişim yönü kuvvetli servis elemanları ile organizasyonlarınızda sizlerin yanındayız. Standardımız maksimum hijyen ve en yüksek kalitedir. Bu amaçla 20 yılı aşkın süredir hizmetlerimize devam ediyoruz. Günlük olarak sterilize edilmiş endüstriyel mutfaklarda hazırlanan, hazırlık aşamasında ise bone ve eldiven gibi hijyenik kurallara riayet ederek çalışmalarımızı yürütüyoruz. Özel olarak seçilmiş aşçılarımız, sizlerin istekleri doğrultusunda her çeşit yemeği damak tadınıza uygun olarak hazırlamaktadır.

İstanbul'da 45 TL'den Başlayan Fiyatlarla Mevlüt Yemeği Organizasyonu..


Bebek Mevlüt Yemeği

Bebeklerinizin varlığına şükür, davetlilerinizin dualarına mahzar olabilmek adına düzenlemeyi düşündüğünüz mevlüt yemeklerinde, çeşitli menü alternatifleri ile bebek mevlüt yemeği sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızda, maksimum derecede sağlıklı ve taze yiyecekleri temin ediyoruz. Ürünlerimiz oldukça geniş bir seçenekle hazırlanmaktadır. Dilerseniz et türleri arasından, dilerseniz börek ve tatlıklarla, ikram menüleri ve pilavlarla kendinize özel menüler oluşturabilirsiniz. Bebek mevlüt yemeğinin yanı sıra, davet mevlüt yemeği, sünnet mevlüt yemeği ve özel günler için mevlüt yemeği hizmeti veriyoruz. Konsepte uygun menüler oluşturma konusunda, dilerseniz etkinliklerinizin tümü için A'dan Z'ye hizmet sağlıyoruz. Asır Organizasyon olarak bizlere sitemizde yer alan Whatsapp hattı aracılığı ile dilerseniz de, telefon numaralarımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.


Sünnet Mevlüdü Yemekleri

Evlatlarımız için özel bir gün olan sünnet gününde, misafirlerinize en lezzetli ikramları sunmak, davet sahibi olarak ebeveynlerin istediği en önemli husustur. Biz de bu noktada devreye giriyor, profesyonel ekibimizle misafirlerinizin damak tadına uygun menüler sunuyoruz. Gerek mutfak çalışanlarımız ve işinde profesyonel aşçılarımızla, gerekse servis elemanları ve ofis çalışanlarımızla sizlere %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sağlıyoruz. Sünnet mevlüdü yemekleri için birçok farklı alternatif bulunmaktadır. Kırmızı ve beyaz et, pilav, tatlı çeşitleri, içecek seçenekleri, börekler, ara sıcak yemekler, pastalar, vb. aklınıza gelebilecek her türlü yemek arasından dilediklerinizi tercih edebilirsiniz. Sizlerin talep ve istekleri bizler için bir göreve ve sorumluluktur.


Toplu Yemek Organizasyonu

Düğün yemeği, mevlüt yemeği, davet yemeği, cenaze yemeği, bebek mevlütü, fuar yemekleri, piknik organizasyonları, doğum günü etkinlikleri ve onlarca farklı organizasyonda gönül rahatlığı ile Asır Organizasyon'u tercih edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, web sitemizdeki iletişim kanallarını kullanarak bizimle irtibat kurmak olacaktır. İstanbul'da yemek sektörünün öncülerinden olan Asır Organizasyon, hem ürün çeşitliliği hem de ekonomik fiyatlarla en çok tercih edilen firma olarak, diğer firmalara da örnek oluyor. %100 müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak, hijyen, yüksek standart, kalite, güler yüzlü hizmet gibi konuları önemsiyor; bu kriterlere göre çalışmalarımızı yürütüyoruz. Toplu yemek organizasyonu konusunda profesyonel çözümler için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Paketli Mevlit Yemekleri

Mevlüt yemekleri, düğün ve davet yemekleri, hazır menüler ve paketler için etkili çözümler üretiyoruz. Paketli mevlit yemeklerimiz birçok farklı seçenekle sizlere sunulmaktadır. İstanbul genelinde, 20 yılı aşkın süredir hizmet veriyoruz. Vereceğiniz siparişler, sizlere sıcak ve taze olarak ulaştırılır. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak, davet tarihini, seçtiğiniz menü veya paketleri belirtmek, davete katılacak olan kişi sayısını belirtmek. Biz de bu kriterlere göre sizlere ekonomik olarak fiyat teklifi sunup; anlaşmamızı sağlayacağız. Organizasyon tarihinde ise; işinde profesyonel aşçılarımız, taleplerinize uygun olarak yemeklerinizi hijyen standartlarına uygun olarak hazırlayacak, servis elemanlarımız yüksek iletişim yönleri ile müşterilerinize servis yapacaktır. Dilerseniz sadece paket servis olarak da hizmet sağlayabiliriz. Detaylar için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.


300 Kişilik Yemek Fiyatı

Asır Organizasyon olarak bizlere vereceğiniz yemek siparişleri, son derece sağlıklı, hijyenik ve kalitelidir. Yemeklerimizde kullanılan tüm beyaz ve kırmızı et ürünleri, İslami usullere göre hazırlanmaktadır. Bunların yanı sıra menülerimizdeki diğer yemeklerimiz taze ürünler seçilerek özenle sizlere sunulmaktadır. Kaliteden ve hijyenden yana herhangi bir şüphe yaşamamanız için %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmalarımızı yürüttüğümüzü söyleyebiliriz. Gerek İstanbul genelinde, gerekse web üzerinden bizler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Sektörün lider ismi olan Asır Organizasyon, 300 kişilik yemek fiyatı ve farklı kapasitedeki yemek fiyatları için sizlere ekonomik çözümler sunmaktadır. Davetlerinize katılacak olan kişi sayısını belirttikten sonra bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.


İstanbul Catering Firmaları

Her gün %100 sterilize edilmiş olan mutfaklarımız ve mutfak gereçlerimiz ile yemeklerinizi hazırlayan profesyonel aşçılarımız; davetlilerinize güzel bir damak tadı sunabilmek adına özenli çalışmalarını sürdürmektedir. Endüstriyel mutfaklarımızda hazırlanan yemekler, organizasyon tarihinde sıcak ve taze olarak adresinize getirilir. Güler yüzlü ve iletişim yönü kuvvetli eğitimli servis elemanlarımız ise konuklarınızın kendini özel hissetmeleri için faaliyetlerini yürütecektir. Asır Organizasyon olarak İstanbul'un en çok tercih edilen catering firması olarak liderliği elimizde tutuyoruz. Binlerce memnun müşteri, yüzlerce referans, onlarca semtte, İstanbul genelinde catering hizmetlerinde sizlerin de yanında olmaktan mutluluk duyarız. İstanbul catering firmaları arasında kalite ve uygun fiyat kriterlerini karşılayan Asır Organizasyon; davetlerinizi özel kılmak için kusursuz bir planlamayla çalışmalarını yürütmektedir.


Catering Hizmeti İstanbul

Bugüne kadar sürdürdüğümüz catering hizmetleri ile düğün, sünnet, mevlit, cenaze gibi çeşitli organizasyonlarda müşterilerimizin hem hüzünlü anlarına hem de sevinçli anlarını hep birlikte aynı sofrada paylaştık. Yarınlarda da aynı şekilde paylaşmaya devam edeceğiz. Hijyen, kalite, güler yüzlü hizmet ve uygun fiyat anlayışı ile 20 yılı aşkın süredir catering hizmeti İstanbul genelinde devam etmektedir. Sizler de davet ve merasimlerinizde profesyonel bir catering firması ile çalışmak isterseniz, web sitemizdeki kanallardan bizlere dilediğiniz an ulaşabilirsiniz. Mevlit yemeği fiyatları, catering fiyatları, 100 kişilik yemek fiyatları, 500 kişilik yemek fiyatları, 1000 kişilik yemek fiyatları ve dahası için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Mevlit Yemeği - Sıcak ve Taze Servis

Kalabalık davetli topluluklarına yemek hazırlayıp, özenli bir şekilde servis etmek son derece zor ve meşakatli bir iştir. Bu işin zorluğunu bilenler için; profesyonelliğin önemini anlatmaya lüzum duymuyoruz. Biliyoruz ki; sizleri tüm bu karmaşadan kurtaracak, işinde uzman, müşteri memnuniyetini önemseyen, büyük kitlelere hitap edebilecek bir firmayız. Özel günleriniz için, davetlilerinize en taze ve en sıcak mevlit yemeklerini hazırlıyoruz. Asır Organizasyon olarak kendi hazırladığımız menülerin yanı sıra; sizlerin de isteklerinize uygun olarak özel menüler oluşturabiliriz. Sıcak mevlit yemeği siparişlerinizi bizlere ulaşarak verebilirsiniz. Fiyatlandırmalar, davete katılacak olan kişi sayısına ve menü çeşitlerine göre değişebilmektedir. Detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçiniz.


Mevlüt Pilavı Siparişi

Son yıllarda, özellikle mevlit yemeklerinde catering hizmeti veren firmalara olan talebin arttığını görüyoruz. 20 yılı aşkın süredir bu sektörde faaliyetlerini sürdüren Asır Organizasyon, mevlüt yemekleri konusunda da İstanbul genelinde müşterilerinin yanında. Mevlüt yemeklerinin ve paketlerinin yanı sıra, mevlüt pilavı siparişlerinde de Asır Organizasyon'u tercih edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizlere web sitemizdeki kanallardan ulaşmak ve davet gününüzü belirterek fiyat teklifi almak. Menülerde değişiklik yapmak istiyorsanız veya kendinize özel bir menü oluşturmak istiyorsanız, bizlere bunu belirtebilirsiniz. Kaliteli, taze, sıcak ve hijyenik mevlüt pilavı siparişi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Mevlüt Yemeği Siparişi İstanbul

Anadolu'nun bitmek bilmeyen ikram geleneğini sürdürmek isteyen, davetlerinde misafirlerini taze ve sıcak yemeklerle karşılamak isteyenler için çok özel çalışmalar yürütüyoruz. İstanbul genelinde verdiğimiz catering hizmetlerimiz kapsamında mevlüt yemeklerinize de talibiz. Katılımcı sayısı ne olursa olsun, davet gün ve saatinde servisimiz taze ve sıcak olarak sizlere sunulacaktır. Yemeklerin hazırlanması ve servis edilmesi sırasında, hijyen kurallarına azami ölçüde riayet etmekteyiz. Endüstriyel mutfaklarımızda hazırlanan yemekler, eldivenli ve boneli ustalarca hazırlanmaktadır. İstanbul mevlüt yemeği siparişi için Whatsapp hattından bizlerle doğrudan irtibat kurabilirsiniz.


Mevlüt Yemeği,Mevlit Yemeği Firmaları,Mevlit Yemeği Fiyatları,Cenazede Mevlüt Yemeği,Bebek Mevlüt Yemeği,Sünnet Mevlüdü Yemekleri,Toplu Yemek Organizasyonu için Bizimle İletişime Geçiniz. İletişim : 0 553 241 40 67 


Sizlerde organizasyonlarınızda bizimle çalışma keyfini tatmak isterseniz bizlere sayfamızda bulunan iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Paket yemek üretimi,dağıtımı bizim işimiz Sipariş verip afiyetle yemek sizin Asır Organizasyon olarak paketlenmiş yemek,taşıma yemek,yerinde üretim ve bunun gibi gibi tüm kurumsal,bireysel yiyecek hizmetleri üretimlerimiz ilk günkü heyecanımız ile devam etmektedir

Tek kullanımlık tertemiz menüler, leziz leziz ikramlıklar, tepsi tepsi baklava, ve börekler. İş yerlerine, okullara, ofislere ve fabrikalara kaliteli malzemelerle hijyen koşullarında hazırlanmış tabldot yemek hizmetimiz veriyoruz. Tüm ürünlerimiz ustalarımızın hünerli ellerinde özenle işlenip sizlerin beğenisine sunuluyor.


MEVLÜT YEMEĞİ İÇİN BİZE ULAŞIN. CENAZE MEVLÜT YEMEĞİ 45 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLAR.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş için Düğün,Nişan,Sünnet,Mevlüt ve tüm organizasyonlarınızda çeşitli menülerimizle hizmetinizdeyiz.Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Arayınız. mevlit yemegi, mevlüt yemeği, cenaze yemegi, düğün yemeği, mevlid yemeği, yemek hizmeti, toplu yemek hizmeti Yılların tecrübesine sahip yetenekli ustalarımızla, sizin için özenle çalışıyoruz! Detaylı bilgi için kalite ve güvenin doğru adresi En iyi kalite malzemeler.Taptaze sebzeler Pakette yemek Üretim Merkezi’nde her gün birbirinden enfes lezzetler üretiliyor. Başarılı ustalarımız her gün en iyi tatları ortaya çıkarmak için çalışıyor. Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz catering hizmetleri arasında; Düğün & Davet yemekleri,Tabldot, Organizasyon yemekleri yer almaktadır.


İstanbul Anadolu yakasında günlük yemek servislerimiz devam ediyor. Pişirme sonrası steril kaplara porsiyonlanmış ve vakumlanmış tek kullanımlık yemek kaplarımız ile hizmetinizdeyiz. Düğün ve özel davetlerinizde misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilmeniz için toplu yemek siparişi ve servis hizmetimizle her zaman yanınızdayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş için bize ulaşınız.

Sevdiklerinizle en lezzetli sofralarda buluşmak için profesyonel catering hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Asır Organizasyon olarak önceliğimiz müşterilerimize sağlığın kalite ile buluştuğu lezzetli yemekler sunmaktır. Düğün, sünnet, cenaze, mevlüt vs cemiyetlerinizde, uyumlu menüler ile yükünüzü Asır Organizasyon hafifletsin.


TÜM SORULARINIZ İÇİN ARAYINIZ : 0 553 241 40 67 

×