Yemek Organizasyonu | Yemekli Düğün | Mevlüt Yemeği

Yemek Organizasyonu

Yemek Organizasyonu Şirketi

Düğünlerde, nişan ve kına merasimlerinde, sünnet düğünlerinde, açılışlarda, kurumsal etkinliklerde, doğum günü kutlamalarında ve daha onlarca farklı etkinlikte ihtiyaç duyduğunuz catering hizmetlerini karşılıyoruz. Asır Organizasyon olarak İstanbul genelinde 15 yılı aşkın süredir verdiğimiz organizasyon hizmetleriyle, kapsamlı ve memnuniyet odaklı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Düğün yemek organizasyonu ve diğer yemek organizasyonlarında servis elemanlarının temininden, zevkinize ve damak tadınıza uygun yemeklerin seçimi ve taze şekilde sunumuna kadar tüm organizasyonu dilediğiniz konumda yönetiyoruz.


Yemek Organizasyon Hizmeti

Misafirlerinize özel gün ve gecelerinizde unutulmaz bir davet yaşatmak için ihtiyaç duyduğunuz tek şey, profesyonel bir organizasyon şirketi ile çalışmak olacaktır. Yemek organizasyon hizmetimiz kapsamında, sizlere İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde ekonomik ve bol alternatifli çözümler sunuyoruz. Örneğin düğün organizasyonlarında ana yemeklerden ara sıcaklara, tatlı çeşitlerinden yöresel lezzetlere, içecek alternatiflerinden etli ve etsiz yemeklere kadar tercihinize uygun sunumlar gerçekleştiriyoruz. Biliyoruz ki; bir organizasyonu unutulmaz kılan kriterlerin başında, davetlilerin gönlüne girmek kadar midelerinden geçmek de yer alıyor. Bu hizmeti en kaliteli ve en kusursuz şekilde gerçekleştirmek için planlamamızı günler hatta haftalar öncesinden gerçekleştiriyoruz. Siz de profesyonel bir catering hizmeti için web sitemizde belirtilen telefon numaralarından dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.


Düğün Yemeği Fiyatları

Çiftler için hayatlarının en önemli günlerinden birisi olan düğünler; davetlilerle güzel vakit geçirmek ve yıllar boyu sürecek mutluluğun tüm misafirlerle birlikte paylaşılması açısından önemlidir. Bu özel ve anlamlı günde güzel bir yemek sunumu da çok şey ifade eder. Her ne kadar gönüllere girmek için güzel sohbet ve güler yüz önem arz etse de, davetlilerinizi kendini özel hissetmeleri için güzel bir yemek de katkı sağlayacaktır. Asır Organizasyon olarak firmamız, düğün yemeği fiyatları konusunda her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. Fiyatları etkileyen birçok parametre olsa da, organizasyon sektöründe en cazip fiyatları sunacağımızdan şüpheniz olmasın. Düğün yemeği fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Yemek Organizasyon Fiyatları

Catering hizmeti diye de adlandırabileceğimiz yemek organizasyonu, düğün, nişan ve kına gibi etkinliklerin yanı sıra iş yerleri ve çeşitli kamu kurumları için düzenlenilen organizasyonlardan A'dan Z'ye verilen yemek hizmetlerini kapsar. Organizasyon sahipleri için yemek organizasyon hizmeti almak son derece kolaylık sağlar. Uzman aşçı ve ustaların elinden yemek ancak organizasyon  firmaları ile mümkün olur. Bu sayede etkinliği düzenleyen kişi ve gruplar, davetlileriyle ve yakınlarıyla gönüllerince eğlenebilir sohbet edebilir. Yemek konusunda eline hiçbir şeye sürmez ve yalnızca anın tadını çıkarır. Asır Organizasyon olarak bizler, yılların verdiği tecrübe ile yemek organizasyonlarında profesyonel ustalar ve servis elemanlarıyla çalışmalar yürütüyoruz. Yemek organizasyon fiyatları da son derece ekonomik olarak sizlere sunuluyor. Fiyatlarımızı etkileyen birçok farklı kriter olduğu gibi; daha çok yemeğe katılacak olan kişi sayısı ve yemek çeşitlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu konuda daha net bilgi almak için bizlerle dilediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz. 


Yemek Organizasyon Firması

Yemek organizasyonu, çeşitli organizasyonlar için düzenlenen, yapılan anlaşmaya uygun olarak yemek tedariği sağlanan hizmetler olarak tanımlanabilir. Etkinliğin günler öncesinden planlanması gereken ve oldukça meşakatli bir iş olarak nitelendirilen yemek organizasyonu için en önemli husus işini önemseyen ve kaliteden taviz vermeyen firmalarla çalışmaktır. İstanbul'un Anadolu ve Avrupa Yakası da dahil olmak üzere tüm ilçelerinde ve semtlerinde hizmet sağlayan Asır Organizasyon; müşterilerinin organizasyon türüne ve konseptine göre zengin içerikleriyle yemek organizasyon hizmeti sağlıyor. Yemek organizasyon firması olarak sektörün öncü ismi olan Asır Organizasyon; kaliteli ürün ve titiz servis ile adından söz ettirmeyi başaran, memnuniyet oranı yüksek firmalar arasında yer alıyor.


İstanbul Yemek Organizasyon Şirketleri

Davetleriniz ve özel günleriniz için misafirlerinize unutulmaz bir yemek hizmeti sunabilmek adına araştırma oldukça önemlidir. Ne tarz içeriklerle yemek sunumunun gerçekleştirilmesi, hangi tür firmaların tercih edilmesi, bulunduğunuz konuma hizmet verebilecek organizasyon şirketlerinin seçimi gibi ön araştırma olmazsa olmaz kriterlerin arasında yer alır. İstanbul yemek organizasyon şirketleri arasında yıllardır lider konumda bulunan Asır Organizasyon, geniş ürün seçenekleri ve zengin hizmet ağı sayesinde bugün en çok tercih edilen firmalar arasında yerini almaktadır. Sizler de profesyonel ellerde, davetleriniz için misafirlerinize unutulmaz anlar yaşatmak için Asır Organizasyon'dan fiyat teklifi alabilir, alternatif yemek hizmetlerimize göz atabilirsiniz.


En Ekonomik Yemek Organizasyonu Fiyatları Kişi Başı 45 TL den Başlıyor.

Catering hizmetleri ile siz de gerek gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonlarda, gerekse iş yerlerindeki etkinliklerde yemek hizmeti alabilir; konuklarınız için oldukça meşakatli bir iş olan yemek servisi detayları konusunda uzman bir firmadan destek alabilirsiniz. Sizin için önemli olan kalite, titiz çalışma ve güler yüzlü hizmet ise doğru yerdesiniz. Asır Organizasyon olarak yıllardır katering hizmetleri kapsamında on binlerce vatandaşımıza hizmet götürdük. Bunun en önemli sebebi ise şüphesiz en ekonomik yemek organizasyon fiyatlarına sahip olmamızdır. Müşterilerimizin bütçelerine uygun alternatiflerle çözüm üretiyor, herkesin gönlünü hoş etmeyi başarıyoruz. Sizler de mutlu müşterilerimiz arasında yerinizi almak için bizimle irtibat numaralarımızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Davetlerinizden en az 2-3 hafta öncesine kadar bizlere ulaşmanız, daha profesyonel planlama gerçekleştirmemiz açısından önemlidir.


Sünnet Düğünü Yemek Organizasyonu

Sünnet düğünlerinde kültürel etkinlikler, dini aktiviteler ve çocuklar için özel gösteriler her ne kadar önem arz etse de, yemek konusu da yaban atılmaması gereken hususların başında gelmektedir. Özellikle damak tadına uygun, taze ve leziz yemeklerin sıcak bir şekilde sunumu son derece önemlidir. Profesyonel katering firması olarak İstanbul genelinde yürüttüğümüz hizmetler kapsamında sünnet düğünü yemek organizasyonu da yer almaktadır. Yüzlere kişiye aynı anda yemek sunumunu gerçekleştirebilecek tecrübe ve yetkinliğe sahibiz. Güler yüzlü servis elemanlarımız, İstanbul'un en iyi aşçılarının ellerinden çıkan yemekleri taze ve sıcak şekilde davetlilerinize servis edecek; sizleri ziyadesiyle memnun edecektir. %100 müşteri memnuniyeti ile yürüttüğümüz sünnet düğünü yemek organizasyonu hizmetlerimiz için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.


İstanbul Sünnet Düğünü Yemek Organizasyon Firmaları

Gerek açık alanlarda, gerekse kapalı mekanlarda sünnet düğünü merasimlerinizde profesyonel ve memnuniyet oranı yüksek firmalarla çalışmanız, işinizi kolaylaştıracaktır. Bugüne kadar vermiş olduğumuz sünnet düğünü organizasyon hizmetlerimize ek olarak, yemek organizasyonu hizmetimizle de İstanbul genelinde sizlerin yanındayız. İstanbul sünnet düğünü yemek organizasyon firmaları arasında lider konumda yer alan Asır Organizasyon, geniş yemek seçenekleri ve ekonomik fiyat avantajlarıyla her bütçeye uygun alternatifler sunmaya devam ediyor. Hayalini kurduğunuz ve sizler için önemli olan bu tür özel günlerde, yüzlerce kişiye aynı anda yemek hizmeti sunuyoruz. Kalite, hijyen, taze ve sıcak servis, güler yüzlü hizmet, ekonomik ve etkili çözümler bizim için en önemli hususların başında geliyor. 


İstanbul Catering Hizmetleri

Catering hizmetleri, genel itibariyle işletmelerin, kurumların ya da organizasyonların toplu yemek ihtiyacını karşılamada önemli bir konumda yer alır. Çalışanları ve davetlileri için profesyonel bir yemek firması ile çalışarak hem zamandan, hem de emeğinden tasarruf etmek isteyenler için son derece önemlidir. Son yıllarda yaygın bir hizmet olarak ortaya çıkan catering hizmetleri, kurumsal firmalar, işletmeler ve benzeri konumların yanı sıra davet, düğün, nişan ve sünnet düğünü merasimlerinde de ihtiyaç duyulan bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor. İstanbul catering hizmetleri ile hem Anadolu hem de Avrupa Yakası'nda tüm semtlere profesyonel hizmet götürüyoruz. Catering hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bizlere sitemizdeki telefon numaralarından ve WhatsApp hattından ulaşabilirsiniz.


Profesyonel Yemek Organizasyon Hizmeti

Oteller, hastaneler, fabrikalar, okullar, şantiyeler, seminerler, sempozyumlar, düğün ve nişan etkinlikleri, sünnet düğünü organizasyonları ve daha onlarca farklı etkinlik için sizlere profesyonel yemek organizasyonu hizmeti sağlıyoruz. Asır Organizasyon olarak, İstanbul'un en çok tercih edilen firmaları arasında ekonomik fiyatlarla sizlerin yanındayız. Yürüttüğümüz yemek organizasyon hizmetlerinde, her şey dahil paketlerle müşterilerimizin memnuniyetine konu oluyoruz. Ekonomik seçeneklerin yanı sıra, özel yöresel tatlar, damak tadınıza uygun yiyecekler, zengin içecek alternatifleri ve tatlı çeşitleri ile repertuarımızı oldukça geniş tutuyoruz. Sizin için önemli olan organizasyonlarda profesyonel bir yemek firmasından destek almanız, hem vakitten kazanmanıza hem de davetlilerinize özel bir gün yaşatmaya neden olacaktır.


İstanbul da En Ekonomik Yemek Organizasyon Fiyatları Kişi Başı 45 TL den Başlıyor.

İstanbul'un en kaliteli yemek organizasyon firması olarak önceliğimiz, müşterilerimize talepleri doğrultusunda en iyi hizmeti sunabilmektir. Bunun için yemek hizmetleri konusunda zengin içerikler ve birçok farklı konsepte uygun seçenekler sunuyoruz. Damak tadını ön plana çıkaracak, tazeliği ve üstün servis hizmetlerini ortaya koyacak leziz dokunuşlarla davetlilerinize özel anlar yaşatmayı hedefliyoruz. İstanbul'da verdiğimiz bu hizmette, yemeklerin usta ellerde hazırlanıp; güler yüzlü ve iletişim yönü kuvvetli servis personelleri ile sunumuna kadar her şeyi planlıyor ve müşterilerimizin yalnızca davetlileri ile ilgilenmeleri için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İstanbul yemek organizasyon fiyatları davetlere katılacak kişi sayısı ve tercih edilen yemek çeşitlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu konuda net bilgiyi firmamızdan alabilirsiniz. 

YEMEKLİ MENÜ 1  - Kişi Başı 100 TL

ORDÖVR TABAĞI(Beyaz peynir-acılı ezme-Domates-Salatalık-Haydari-patates salatası-Amerikan Salatası-salam )

ANA YEMEK ( 1 Seçmeli )( Tavuk But – Mantarlı Tavuk Sote)

PİLAV-SALATA ( Mevsim Salatası)

İÇECEK (limitsiz meyve suyu-Meşrubat–Pepsi-Yedigün-su )

TATLI ( Baklava - Kadayıf )

Min. 200 Kişilik Anlaşma Yapılmaktadır.

YEMEKLİ MENÜ 2   - Kişi Başı 120 TL

ORDÖVR TABAĞI(Beyaz peynir-acılı ezme-Domates-Salatalık-Haydari-patates salatası-Amerikan Salatası-salam )

ANA YEMEK ( 1 Seçmeli )( Et Sote- Kavurma - Et Döner )

PİLAV-SALATA ( Mevsim Salatası)

İÇECEK (limitsiz meyve suyu-Meşrubat–Pepsi-Yedigün-su )

TATLI ( Baklava - Kadayıf )

×