Masa ve Sandalye Kiralama

Masa ve Sandalye Kiralama

Düğün organizasyonları, konser ve konferans etkinlikleri , davet organizasyonları, yemek organizasyonları gibi çeşitli toplantı ve organizasyonlarda masa ve sandalyelere ihtiyaç duyabilirsiniz. Organizasyonlarınızdaki ihtiyaca göre her çeşit masa ve sandalye temini için kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Firmamız başta İstanbul, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa yakası, İstanbulun tüm ilçeleri (Bakırköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Kadıköy, Güngören, Bağcılar, Maltepe, Tuzla, Sarıyer, Beşiktaş, Şişli, Kağıthane, Kemerburgaz, Eyüp, Avcılar, Küçükçekmece vb ilçeler) ve civar iller ( Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Çorlu, İzmit, Kocaeli, Sakarya, Yalova vb iller) olmak üzere tüm yurt geneline masa ve sandalye kiralama hizmeti vermektedir.

MASA SANDALYE KİRALAMA 

Masa ve sandalyeler, özel açılışlarda, davetlerde kullanılan eşyalardandır. Bu eşyaları davetlerinize ve kutlamalarınıza ise gönderen birçok firma bulunmaktadır. Biz asır organizasyon olarak bu hizmeti müşterilerimize son derece verimli bir şekilde sağlamakta ve en şık sandalyeleri göndermekteyiz. Adrese teslim gönderdiğimiz sandalye ve masalar ise hem çok sağlam hem de çok şıktır. Masa sandalye kiralama hizmetimizde eşyalarımızın çeşitliliği ise oldukça fazla ve şıktır. Birbirinden renkli ve sağlam sandalyeleri firmamızdan kiralamak için yapmanız gereken ise yalnızca iletişime geçmektir. Bizimle iletişime geçtikten sonra da istediğiniz sandalye ve masanın modelini söylemeniz gerekmektedir. Bununla birlikte aynı zamanda masa ve sandalye sayısını da belirtmelisiniz. Daha sonra da biz hizmeti sağlamak için adresinize masa ve sandalyeleri göndermekteyiz. 

Masa Ve Sandalye Modellerimiz

Bir organizasyon firması olarak verdiğimiz hizmette müşterilerimize son derece kusursuz davetler oluşturmaktayız. Masa ve sandalye kiralama hizmetimizde model ve renk çeşidimiz ise oldukça fazladır. Masa ve sandalyelerimizin renkleri ve çeşitleri sınırsız olmakla birlikte aynı zamanda modelleri de oldukça ilgi çekicidir. Düğün, davet, kutlama için talep edeceğiniz sandalyelerin ayrıca sade modelli olanları da firmamızda mevcuttur. Bizlere yalnızca hangi renk veya modeldeki masa, sandalyelerin çeşitlerini istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Bizlerden talep ettiğiniz masa ve sandalyelerin sayısını öğrendikten sonra ise tam adrese teslimat yapmakta ve düzenlemekteyiz. Masa ve Sandalye Organizasyon Fiyatlarımız

Masa ve sandalyeler, düğün, davetlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Özel davetleriniz için kullandığınız sandalye ve masaları kiralamak ise daha ucuza gelmektedir. Bu hizmeti veren bir organizasyon firması olarak müşterilerimizin organizasyonları için sınırsız sayıda sandalye ve masa göndermekteyiz. Masa ve sandalye kiralama da verdiğimiz bu hizmette belirlediğimiz fiyatlar ise müşterilerimizin talep ettiği model ve eşya sayısına göre değişmektedir. Aynı zamanda masa ve sandalyelerin organizasyonda kaç gün kullanılacağı da fiyata yansımaktadır. Bunun yanı sıra bir organizasyon firması olarak belirlediğimiz fiyatlar bütçeye oldukça uygundur. Hizmet almak için yapmanız gereken tek şey ise iletişim numarası aracılığıyla irtibata geçmektir. Bizimle irtibata geçtikten sonra ise organizasyonunuza uygun modelde ve sayıda masa, sandalye göndermekteyiz.

×