Gelin Almada Bando Ekibi

Gelin Almada Bando Ekibi

Gelin Almada Bando Ekibi

Özel ve kurumsal pek çok organizasyonda yer verilen bando ekibi, her etkinlik için farklı repertuar ve müzik enstrümanı ile hizmet sağlıyor. Düğün organizasyonlarında ve açılışlarda sıklıkla yer verilen bando ekibi, gelin almada da tercih edilmektedir.

Gelin Alma İçin Bando Ekibi Kiralama Fiyatları 12.500 TL'den Başlıyor.

Asır Organizasyon firmamızın geniş repertuarıyla sunduğu bando ekibi kiralama hizmeti, İstanbul’un tüm bölgelerine sağlanmaktadır. Gelin almada bando ekibi belirli  bir süre için kiralanmaktadır. Organizasyon süreci ve fiyatlar hakkında bilgi  almak için firmamızın iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.


Gelin Almada Bando Ekibi Hizmetlerimiz

Gelin almada bando ekibi hizmetimiz organizasyon saatinden önce müzisyenlerimiz enstrümanlarıyla alana gelmesiyle başlar. Ekibimiz mekanın planlamasını yaparak organizasyona dakikalar öncesinde hazırlanır. Gelinin evde süren hazırlıkları sırasında davetlilerin hoş vakit geçirmesi için yöreye özgü müzik ve ezgiler eşliğinde gösteri gerçekleştirirler. Gelinin evden çıkması sırasında özel olarak tercih ettiğiniz bir müzik varsa repertuara alınır.

Balkan Bandosu Kiralama Fiyatları 

Gelin almada bando ekibi hizmetimize düğün mekanında sürdürülmesini de talep edebilirsiniz. Gelinin salona gelmesi sırasında ve pasta kesiminde bando ekibimizin müzikleriyle ortamı şenlendirebilirsiniz. Asır Organizasyon firmamız, gelin almada bando ekibi hizmetini 30 dakikadan 50 dakikaya kadar süren seçeneklerle sağlamaktadır. Süreci talebinize uygun olarak arttırabiliyorsunuz.

Bando Ekibi Kiralama Hizmetimiz ile Organizasyonlarınıza Renk Katın

Kültürümüzde önemli bir yeri olan bando ekibi, davet, düğün, açılış gibi etkinliklerde tercih edildiği gibi; gelin alma gibi önemli anlarda da ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle ortamın ambiyansını değiştiren, özel bir repertuar çalışması ile izleyenleri büyüleyen, adeta kulaklarının pasını alan bu gösteriyi sizler için sunan ekiple hizmetinizdeyiz.

Profesyonel bando ekibimiz gerekli müzik ekipmanları dahil olarak, dillere destan bir organizasyon için işin ciddiyeti ve üstün performans ile sizlerin yanında.

Bando Ekibi Kiralama Fiyatları

Birçok farklı yöresel müzikleri davetlilere özel performansla dinleti haline getiren bando ekibimiz, işinde uzman, yetenekli ve özverili çalışmaları ile adından bahsettiren sanatçılardan oluşmaktadır. İstanbul'un tüm semtlerinde ve yakın şehirlerde hizmet vermekteyiz. Asır Organizasyon olarak, bando ekiplerimizin transferinden, gösteride ihtiyaç duyulan enstrüman ve kostümlere kadar her şey hazır bir şekilde gösterileri gerçekleştirmekteyiz.

ETİKETLER : bando ekibi kiralama fiyat,düğün bando fiyatları,düğün bando takımı,düğün bandosu istanbul,pendik bando takımı,bando bando fiyat,kiralık bando takımı,bando show,düğünde bando takımı fiyatları,kiralık bando takımı,balkan bandosu


Asır Organizasyon Ara
×