Yılbaşı Işık Süslemesi

Yılbaşı Işık Süslemesi

Yılbaşı Işık Süslemesi

Yeniyıl yaklaştığında, alışveriş merkezleri, belediyeler, bahçeler, evler vedükkanlar özel ışıklandırma sistemleri ve süsleme etkinlikleri ile görselaçıdan güzel bir şölen sunar. Kimi işletmeler, kendi dükkanlarını ve işyerlerini bu süslemeler ile ön plana çıkarmak isterken; kimi işletmeler isesokaktaki ambiyansa ortak olmak ve vatandaşların dikkatini çekebilmek içinsüsleme organizasyonu firmalarından destek almaktadır. Yılbaşı ışıksüslemesi, amatör bir çalışma ile gerçekleştirilemez. Oldukça komplike veoldukça karmaşık bir tesisat; tecrübeli bir dekorasyon dokunuşu gerektirir.

AsırOrganizasyon olarak firmamız; ev için yılbaşı süslemesi, işyeri için yılbaşısüslemesi, sokak ve caddeler için yılbaşı süslemesi ve kurumsal firmalar için yılbaşısüslemesi hizmeti vermektedir. Böylesine özenli bir çalışma gerektirenorganizasyon işini profesyonel ellere bırakmak için hemen bizimle iletişimegeçebilirsiniz.


Profesyonel IşıkSüslemesi Hizmetleri

Hertürlü mekanda, profesyonel ve zengin süsleme çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.Evinizin, caddenizin, iş yerinizin veya mağazanızın hiç olmadığı kadar güzelgörünmeyi istemez misiniz? Uzman ekibimiz süsleme konusunda sizleri şaşırtacak,hayallerinizin ötesinde bir çalışmaya imza atacak. Yılbaşı ışık süslemeleriuyguladığımız alanlar:

·        Yeni yıl ışık süslemesi

·        Cadde ışık süslemesi

·        Sokak ışık süslemesi

·        Otel ışık süslemesi

·        Direk ışık süslemesi

·        AVM ışık süslemesi

·        Saçak ışık süslemesi

·        Köprü ışık süslemesi

·        Tekne ışık süslemesi

·        Led dekorasyon ve led süsleme

·        Bahçe ışık süslemesi

·        İş yeri ışık süslemesi

·        Ağaç ışık süslemesi

·        Mağaza ışık süslemesi

·        Mekan içi ve mekan dışı ışık süslemesi

·        Villa ışık süslemesi

·        Yalı ışık süslemesiIşık Süslemesi NasılYapılır?

Uzmanlıkve detaylı bir çalışma gerektiren ışık süslemeleri, bazı önemli kriterleri gözönünde bulundurması ve güvenlik tedbirlerinin alınması ile hayata geçirilir. Buçalışma için tasarım tecrübesi, detaylı bir planlama ve uygulama öncesi taslakçalışma gerekir.

Mekan Keşfi

İlkaşama keşiftir. Süsleme yapılacak olan mekan tüm hatları ile incelenir. Işıksüslemesine konu olan bölümlerin ölçüleri alınır, süsleme fikirlerideğerlendirilir ve ne tarz bir uygulama yapılacağına karar verilir.

Detaylı Planlama

İkinciaşama ise doğru bir planlamadır. Hangi malzemelerin kullanılacağı, elektriktesisatının ayarlanması ve kurulum için genel bir planlama yapılır.

Güvenlik Tedbirleri

Tümbunlara ek üçüncü aşama olarak güvenlik tedbirleri gelmektedir. Elektrikkabloları, güç ekipmanları ve diğer elektronik argümanlar; hangi şarttaçalışırsa çalışsın insanlara herhangi bir zarar vermemelidir. Özellikleelektrik kabloları görünmeyen ve insanların üzerinden geçmediği, temas etmediğibölümlerden geçirilmelidir. Bu sayede hem güvenlik tedbirleri alınmış olur hemde görsel açıdan olumsuz bir duruma sebebiyet vermez. Asır Organizasyon olarakışık süsleme konusunda uzman firmamız; güvenliği ön planda tutarak hizmetvermektedir.

Süslemenin Uygulanması

Sonaşama belirlenen tarihte süslemenin uygulanması ve hayata geçirilmesidir.Talebe göre seçilen süslemeleri en doğru ve en profesyonel şekilde mekan içiveya dışına uygulanmalıdır. Pratikte nasıl bir görüntü sunulacağı, nasıl birözelliğe sahip olacağı ortaya konduktan sonra; sistem hazırlandığında da aynıgörünüme sahip olmalıdır. Bu nedenle firmamız, bol örnek ve referanslarçalışmalarla müşterilerinin daha net karar verebilmesini sağlamaktadır. Sizedüşen ise fikrinizi belirtmek ve bütçenize uygun ışık süsleme çeşitleriarasından bir seçim yapmak olacaktır.


Yılbaşı IşıkSüslemeleri ile Benzersiz Bir Dekorasyon

Işıksüsleme hizmeti adeta bir sanattır. Yetenek, deneyim ve özverili bir çalışmagerektirir. Ancak profesyonel bir firma desteği ile benzersiz bir dekorasyonasahip olunabilir. Asır Organizasyon olarak işletmelerinizin, mekanlarınızınveya evlerinizin süslemesini en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Kullandığımızmalzemeler birinci sınıf kaliteli ürünlerdir. Yılbaşı ışık süslemeleriniuygularken gerek teknik elemanlarımız gerekse tasarım konusunda uzmanelemanlarımız birlikte çalışarak; sizlere en iyi hizmeti sunmak için hayretgösterecektir.


Yılbaşı Işık SüslemesiUygulamaları

Süslemeuygulamaları oldukça geniş bir hizmet çeşitliliğine sahiptir. Dışarıdagördüğünüz her nesne için ışık süsleme hizmeti verilebilir. Örneğin birağaç, bir elektrik direği veya boylu boyunca bir cadde. Siz süslenmesini talepettiğiniz şeyi bize bildirin; biz bol alternatifli süsleme seçenekleri ileisteklerinize uygun süsleme uygulamalarını hayata geçirelim.

Yeni Yıl Işık Süslemesi

Işıksüsleme konusunda fark yaratan firmamız, yeni yıl ışık süslemesi içinmüşterilerine hizmet vermektedir. Ağaç süslemeleri, mekan girişi ve sokaksüslemeleri veya iş yeri süslemeleri ile yeni yıla merhaba diyebilirsiniz. Butarz çalışmalar ile bulunduğunuz muhitte ön plana çıkacak; insanların ilgisiniçekeceksiniz.


Cadde ve Sokak Işık Süslemesi

Belediyeler,iş yerleri veya AVM'ler her yıl insanların yoğun olarak ziyaret ettiğicaddelerin süslenmesi için profesyonel süsleme firmaları ile anlaşmaktadır. Leddekorasyonlar, süsleme figürleri, direk süslemeleri veya yazılı süslemeler ileen işlek caddeler süslenebilmektedir. Cadde ışık süslemeleri için hemenbizimle iletişime geçebilirsiniz.Yılbaşı Otel Işık Süslemesi

Ağırladığıyerli ve yabancı turistlerle müşterilerine hizmet veren oteller; yılbaşındagörsel bir şölen sunmak ister. Bu sayede daha etkili bir tanıtım yapılmış olur.Hem göze hitap etmesi hem de insanların ilgisini çekmek için yapılançalışmalardan birisi de yılbaşı otel ışık süslemesidir. Birbirinden özelışık dekorasyon fikirlerimizden dilediğinizi seçebilir, oteliniz içinmuhteşem bir süsleme hizmetinizden yararlanabilirsiniz.


AVM Işık Süslemesi

Alışverişmerkezleri, yılbaşında en çok süsleme yapılan alanlardandır. AVM yönetimi,işinde profesyonel yılbaşı ışık süslemesi firmalarıyla anlaşmasağlayarak; özel çalışmalara imza atmaktadır. Asır Organizasyon olarak büyükveya küçük ölçekli her türlü ortam ve iş yerinde özel ışık dekorasyonönerileri ile hizmetinizdeyiz. 


Mağaza Işık Süslemesi

Mağazalarınıziçin göz alıcı tasarımlara hazır mısınız? Işık tasarımlarımız oldukça bolalternatifli ve bütçe dostu fiyatlandırmalarla uygulanmaktadır. Mağaza ışıksüslemesi; her işletme sahibi için yıl başında mutlaka üzerinde durulmasıgereken bir konudur. Hem çevredeki potansiyel müşterilerin dikkatini çekebilmekhem de ürünlerinizi en iyi şekilde tanıtabilmek amacıyla yapılmaktadır. Işıkışıl bir mağaza, özel vitrin ışıklandırmaları ve benzersiz dekorasyon fikirleriile Asır Organizasyon sizlerin yanında.


Ağaç Işık Süslemesi

Yılbaşıdenildiğinde herkesin aklına ilk olarak ağaç ışık süslemesi gelir. Bahçenizde,caddede, sokakta veya herhangi bir alandaki ağaçlar; Asır Organizasyon firmamıztarafından profesyonel bir şekilde süslenmektedir. Diğer ışık süslemelerindenfarklı olarak ağaç ışık süslemesinde sarım sayısı fazladır. Neredeyse tüm ağaçdalları, seçimini yaptığınız renk ve süsleme çeşidine göre ışıklandırılır.Oldukça güzel bir görünüm sunar. Özellikle işletmeler, belediyeler ve AVM'leriçin yıl başında yapılan süsleme çeşididir.


Villa Işık Süslemesi

Deneyimve uzmanlık gerektiren bir diğer ışık süsleme çeşidi de villa ışık süslemesidir.Özel tasarım ve özgün koleksiyonlar ile hem villalar hem de çevresi özverilibir şekilde süslenebilmektedir. Asır Organizasyon firmamız, süsleme öncesindekeşif için villaya gelmekte ve gerekli ölçüleri almaktadır. Ardından süslemedekorasyon fikri üzerinde durulur, belirlenen fikir hayata geçirilir vevillanız hiç olmadığı kadar şahane görünür. Yılbaşı ışık süslemesisüresince firmamız müşterilerinin isteklerine uygun hizmet sunmaktadır. Tümhizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini amaçlıyoruz. 


whatsapp İletişim