Yılbaşı Işık Süslemesi | Yılbaşı Işık Süsleme Firması

Yılbaşı Işık Süslemesi

Yılbaşı Işık Süslemesi

Yeni yıl yaklaştığında, alışveriş merkezleri, belediyeler, bahçeler, evler ve dükkanlar özel ışıklandırma sistemleri ve süsleme etkinlikleri ile görsel açıdan güzel bir şölen sunar. Kimi işletmeler, kendi dükkanlarını ve iş yerlerini bu süslemeler ile ön plana çıkarmak isterken; kimi işletmeler ise sokaktaki ambiyansa ortak olmak ve vatandaşların dikkatini çekebilmek için süsleme organizasyonu firmalarından destek almaktadır. Yılbaşı ışık süslemesi, amatör bir çalışma ile gerçekleştirilemez. Oldukça komplike ve oldukça karmaşık bir tesisat; tecrübeli bir dekorasyon dokunuşu gerektirir.

Yılbaşı Işık Süsleme Fiyatları 

Asır Organizasyon olarak firmamız; ev için yılbaşı süslemesi, işyeri için yılbaşı süslemesi, sokak ve caddeler için yılbaşı süslemesi ve kurumsal firmalar için yılbaşı süslemesi hizmeti vermektedir. Böylesine özenli bir çalışma gerektiren organizasyon işini profesyonel ellere bırakmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Profesyonel Işık Süslemesi Hizmetleri

Her türlü mekanda, profesyonel ve zengin süsleme çeşitleri ile hizmetinizdeyiz. Evinizin, caddenizin, iş yerinizin veya mağazanızın hiç olmadığı kadar güzel görünmeyi istemez misiniz? Uzman ekibimiz süsleme konusunda sizleri şaşırtacak, hayallerinizin ötesinde bir çalışmaya imza atacak. Yılbaşı ışık süslemeleri uyguladığımız alanlar:

·         Yeni yıl ışık süslemesi

·         Cadde ışık süslemesi

·         Sokak ışık süslemesi

·         Otel ışık süslemesi

·         Direk ışık süslemesi

·         AVM ışık süslemesi

·         Saçak ışık süslemesi

·         Köprü ışık süslemesi

·         Tekne ışık süslemesi

·         Led dekorasyon ve led süsleme

·         Bahçe ışık süslemesi

·         İş yeri ışık süslemesi

·         Ağaç ışık süslemesi

·         Mağaza ışık süslemesi

·         Mekan içi ve mekan dışı ışık süslemesi

·         Villa ışık süslemesi

·         Yalı ışık süslemesi

    En Ekonomik Yılbaşı Işık Süslemesi Fiyatları 5.000 TL'den Başlamaktadır.Işık Süslemesi Nasıl Yapılır?

Uzmanlık ve detaylı bir çalışma gerektiren ışık süslemeleri, bazı önemli kriterleri göz önünde bulundurması ve güvenlik tedbirlerinin alınması ile hayata geçirilir. Bu çalışma için tasarım tecrübesi, detaylı bir planlama ve uygulama öncesi taslak çalışma gerekir.

Mekan Keşfi

İlk aşama keşiftir. Süsleme yapılacak olan mekan tüm hatları ile incelenir. Işık süslemesine konu olan bölümlerin ölçüleri alınır, süsleme fikirleri değerlendirilir ve ne tarz bir uygulama yapılacağına karar verilir.

Detaylı Planlama

İkinci aşama ise doğru bir planlamadır. Hangi malzemelerin kullanılacağı, elektrik tesisatının ayarlanması ve kurulum için genel bir planlama yapılır.

Güvenlik Tedbirleri

Tüm bunlara ek üçüncü aşama olarak güvenlik tedbirleri gelmektedir. Elektrik kabloları, güç ekipmanları ve diğer elektronik argümanlar; hangi şartta çalışırsa çalışsın insanlara herhangi bir zarar vermemelidir. Özellikle elektrik kabloları görünmeyen ve insanların üzerinden geçmediği, temas etmediği bölümlerden geçirilmelidir. Bu sayede hem güvenlik tedbirleri alınmış olur hem de görsel açıdan olumsuz bir duruma sebebiyet vermez. Asır Organizasyon olarak ışık süsleme konusunda uzman firmamız; güvenliği ön planda tutarak hizmet vermektedir.

Süslemenin Uygulanması

Son aşama belirlenen tarihte süslemenin uygulanması ve hayata geçirilmesidir. Talebe göre seçilen süslemeleri en doğru ve en profesyonel şekilde mekan içi veya dışına uygulanmalıdır. Pratikte nasıl bir görüntü sunulacağı, nasıl bir özelliğe sahip olacağı ortaya konduktan sonra; sistem hazırlandığında da aynı görünüme sahip olmalıdır. Bu nedenle firmamız, bol örnek ve referanslar çalışmalarla müşterilerinin daha net karar verebilmesini sağlamaktadır. Size düşen ise fikrinizi belirtmek ve bütçenize uygun ışık süsleme çeşitleri arasından bir seçim yapmak olacaktır.


Yılbaşı Işık Süslemeleri ile Benzersiz Bir Dekorasyon

Işık süsleme hizmeti adeta bir sanattır. Yetenek, deneyim ve özverili bir çalışma gerektirir. Ancak profesyonel bir firma desteği ile benzersiz bir dekorasyona sahip olunabilir. Asır Organizasyon olarak işletmelerinizin, mekanlarınızın veya evlerinizin süslemesini en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız malzemeler birinci sınıf kaliteli ürünlerdir. Yılbaşı ışık süslemelerini uygularken gerek teknik elemanlarımız gerekse tasarım konusunda uzman elemanlarımız birlikte çalışarak; sizlere en iyi hizmeti sunmak için hayret gösterecektir.


Yılbaşı Işık Süslemesi Uygulamaları

Süsleme uygulamaları oldukça geniş bir hizmet çeşitliliğine sahiptir. Dışarıda gördüğünüz her nesne için ışık süsleme hizmeti verilebilir. Örneğin bir ağaç, bir elektrik direği veya boylu boyunca bir cadde. Siz süslenmesini talep ettiğiniz şeyi bize bildirin; biz bol alternatifli süsleme seçenekleri ile isteklerinize uygun süsleme uygulamalarını hayata geçirelim.

Yeni Yıl Işık Süslemesi

Işık süsleme konusunda fark yaratan firmamız, yeni yıl ışık süslemesi için müşterilerine hizmet vermektedir. Ağaç süslemeleri, mekan girişi ve sokak süslemeleri veya iş yeri süslemeleri ile yeni yıla merhaba diyebilirsiniz. Bu tarz çalışmalar ile bulunduğunuz muhitte ön plana çıkacak; insanların ilgisini çekeceksiniz.


Cadde ve Sokak Işık Süslemesi

Belediyeler, iş yerleri veya AVM'ler her yıl insanların yoğun olarak ziyaret ettiği caddelerin süslenmesi için profesyonel süsleme firmaları ile anlaşmaktadır. Led dekorasyonlar, süsleme figürleri, direk süslemeleri veya yazılı süslemeler ile en işlek caddeler süslenebilmektedir. Cadde ışık süslemeleri için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.Yılbaşı Otel Işık Süslemesi

Ağırladığı yerli ve yabancı turistlerle müşterilerine hizmet veren oteller; yılbaşında görsel bir şölen sunmak ister. Bu sayede daha etkili bir tanıtım yapılmış olur. Hem göze hitap etmesi hem de insanların ilgisini çekmek için yapılan çalışmalardan birisi de yılbaşı otel ışık süslemesidir. Birbirinden özel ışık dekorasyon fikirlerimizden dilediğinizi seçebilir, oteliniz için muhteşem bir süsleme hizmetinizden yararlanabilirsiniz.


AVM Işık Süslemesi

Alışveriş merkezleri, yılbaşında en çok süsleme yapılan alanlardandır. AVM yönetimi, işinde profesyonel yılbaşı ışık süslemesi firmalarıyla anlaşma sağlayarak; özel çalışmalara imza atmaktadır. Asır Organizasyon olarak büyük veya küçük ölçekli her türlü ortam ve iş yerinde özel ışık dekorasyon önerileri ile hizmetinizdeyiz. 


Mağaza Işık Süslemesi

Mağazalarınız için göz alıcı tasarımlara hazır mısınız? Işık tasarımlarımız oldukça bol alternatifli ve bütçe dostu fiyatlandırmalarla uygulanmaktadır. Mağaza ışık süslemesi; her işletme sahibi için yıl başında mutlaka üzerinde durulması gereken bir konudur. Hem çevredeki potansiyel müşterilerin dikkatini çekebilmek hem de ürünlerinizi en iyi şekilde tanıtabilmek amacıyla yapılmaktadır. Işık ışıl bir mağaza, özel vitrin ışıklandırmaları ve benzersiz dekorasyon fikirleri ile Asır Organizasyon sizlerin yanında.


Ağaç Işık Süslemesi

Yılbaşı denildiğinde herkesin aklına ilk olarak ağaç ışık süslemesi gelir. Bahçenizde, caddede, sokakta veya herhangi bir alandaki ağaçlar; Asır Organizasyon firmamız tarafından profesyonel bir şekilde süslenmektedir. Diğer ışık süslemelerinden farklı olarak ağaç ışık süslemesinde sarım sayısı fazladır. Neredeyse tüm ağaç dalları, seçimini yaptığınız renk ve süsleme çeşidine göre ışıklandırılır. Oldukça güzel bir görünüm sunar. Özellikle işletmeler, belediyeler ve AVM'ler için yıl başında yapılan süsleme çeşididir.


Villa Işık Süslemesi

Deneyim ve uzmanlık gerektiren bir diğer ışık süsleme çeşidi de villa ışık süslemesidir. Özel tasarım ve özgün koleksiyonlar ile hem villalar hem de çevresi özverili bir şekilde süslenebilmektedir. Asır Organizasyon firmamız, süsleme öncesinde keşif için villaya gelmekte ve gerekli ölçüleri almaktadır. Ardından süsleme dekorasyon fikri üzerinde durulur, belirlenen fikir hayata geçirilir ve villanız hiç olmadığı kadar şahane görünür. Yılbaşı ışık süslemesi süresince firmamız müşterilerinin isteklerine uygun hizmet sunmaktadır. Tüm hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini amaçlıyoruz. 

En Ekonomik Yılbaşı Işık Süslemeleri 1000 TL den Başlamaktadır.

Tüm Türkiye de Profesyonel Ekip ve Ekipmanlarımızla Yılbaşında Led Işık Süsleme Hizmeti Vermekteyiz.

Yılbaşı Işık Süslemeleri İçin Bizimle İletişime Geçiniz. 0 553 241 40 67  Arayınız.

×