Tasavvuf Müziği Ekibi | Kiralık Tasavvuf Müziği Ekibi

Tasavvuf Müziği Ekibi

Tasavvuf Müziği Ekibi

İslam dini kapsamında, müziğin eğlendirme amacıyla değil de; kulluğu hatırlama maksadıyla dinleti haline getirilen müzik türüne tasavvuf müziği denir. Tasavvuf felsefesinin müziğe dönüştürülmüş hali olarak nitelendirilir. Geniş bir tekke ve müzik seçeneğine sahiptir. Dergahlarda yapılan müzikler, Mevlevi müziği, Alevi Bektaşi müziği gibi farklı kategorilere ayrılır. Asır Organizasyon olarak firmamız, profesyonel tasavvuf ekibi ile gönüllere dokunmaya devam ediyor. Tasavvufi sanat müziği ve tasavvufi halk müziği ile sizlere şahane dinletiler sunuyoruz.

Tasavvuf Müziği Ekibi

Tasavvuf Müziği Ekibinin Katılım Sağladığı Etkinlikler

Tasavvuf müziği ekibi; birçok etkinliğe katılım sağlayabilir. İslami sünnet düğünleri, İslami düğünler, nişan, kına, kutlu doğum programları, özel gün ve açılış etkinliklerinde izleyicilere hizmet verebilir. Tasavvuf grubu ve ilahi grubu sanatçıları, kanun, kemençe, ney, ud, bendir, keman ve klavye gibi çalgılarla eşsiz bir dinleti imkanı sağlar. İzleyiciler için unutamayacakları anılar biriktirmesine aracı olur. Siz de çocuğunuzun sünnet düğününde, nişan, kına ve düğün gibi merasimlerde dini duyguların ön plana çıkarıldığı tasavvuf müziği ekibi kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Tasavvuf Müziği Ekibi


İlahi ve Tasavvuf Grubu Fiyatları

Sünnet düğünü organizasyonları, düğün etkinlikleri, nişan ve kına gibi organizasyonlarınızda, maneviyat yüklü programlar hazırlıyoruz. Ekibimiz profesyonel ilahi sanatçıları ve zengin enstrüman çeşitleri ile sektörde iz bırakan isimlerden oluşmaktadır. Eğer etkinliklerinizde tasavvuf ve ilahi grubu ile anlaşmayı düşünüyorsanız, özel istek ve ilahilerinizi belirtebilirsiniz. Böylece, sizler için de özel bir dinleti etkinliği sunulmuş olur.

Kiralık Tasavvuf Müziği Ekibi

Siz ziyaretçileriniz ve konuklarınızla güzel ve özel anılar biriktirirken; sanatçılarımız sizlerin gönlünüze dokunmak için gayret gösterecektir. İlahi ve tasavvuf grubu fiyatları, ekipte talep ettiğiniz kişi sayısına ve organizasyon süresine göre değişkenlik gösterebilir. Detaylı bilgi almak ve ekonomik fiyat avantajlarından yararlanmak için Asır Organizasyon iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tasavvuf Müziği Ekibi


İlahi Müzik Organizasyonu

Kentsel bir müzik yapısı barındırması ve makam, seyir ve perde dizeleri kullanılması sonucu olarak; ilahiler dinleyicilere büyük bir keyif verir. Gerek müziğin canlı bir şekilde enstrümanlarla sunumu gerekse şarkı sözlerinin anlam ve önemine hitaben; dinleyicilerin gözlerini kırpmadan dinleyebildikleri bir organizasyon çeşididir. İlahi müzik organizasyonu hizmeti için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tasavvuf Müziği Ekibi


En Ekonomik Tasavvuf Müziği Ekibi Kiralama Fiyatları 2000 TL den Başlamaktadır.


Asır Organizasyon Ara
×